Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 12 października 2016, 10:38

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Proszę o wypisanie z 30.10, a wpisanie @ na 8.10 cykl się trochę rozjechal i następne testowanie w listopadzie :)

 • Paula_29 Autorytet
  Postów: 4099 2757

  Wysłany: 12 października 2016, 10:39

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Kokolina gratuluję;) Ja pojechałam jednak na betę

  atdc8u69hnetasq1.png
  Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
  3i4920mmxxemdpk1.png
 • zakocona Autorytet
  Postów: 4025 3871

  Wysłany: 12 października 2016, 10:59

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  odrobinacheci, zmienione :)

  Ciąża podczas kp <3
  f2w3rjjg8mtxbbsd.png
  atdc4z175b5gir53.png
 • dobuska Autorytet
  Postów: 6087 6103

  Wysłany: 12 października 2016, 11:03

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Doobra niech będzie, zakocona wpiszesz mnie na 14 października?:)

  8p3odqk39ln33bit.png

  5 lat walki, 2IVF - czekamy na córeczkę <3
 • rzepakowepole Autorytet
  Postów: 1716 1901

  Wysłany: 12 października 2016, 11:05

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Cześć Dziewczyny, czy mogę do Was dołączyć? Przeczytałam wątek, przeglądam inne wątki na forum i jestem trochę zagubiona, bardzo to wszystko dla mnie skomplikowane, choć mam Mamę położną i w sumie powinnam być obeznana. :-)

  W tym miesiącu zaczęliśmy z mężem starania, choć na razie bardzo na luzie, dopiero zbliża mi się owulacja. Cykle miałam dość regularne, choć ostatnio zaczęły szaleć od 25 do 30 dni. Kilka miesięcy temu byłam u ginekologa na takiej wstępnej, "przedstaraniowej" kontroli i namawiał, żeby nie czekać, zwłaszcza że wtedy na USG widział dwie dorodne komórki jajowe. :-)

  Spodziewany okres mam 27.10., choć jak siebie znam, to testować będę już wcześniej. Na razie dostrzegłam dopiero jasną kreskę na teście owulacyjnym.

  ex2bvcqgjnvonbri.png
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 12 października 2016, 11:06

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  dobuska wrote:
  Doobra niech będzie, zakocona wpiszesz mnie na 14 października?:)

  chyba na 13 :) przezciez Ty w ciazy jestes to wiadomo :P zakocona wpisz dobusce tam bobaska odrazu :D

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2016, 11:05

  AJA_S, aaandzia lubią tę wiadomość

 • AJA_S Autorytet
  Postów: 2704 656

  Wysłany: 12 października 2016, 11:10

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Sorki że zaśmiecam ale to udostępniła na tv moja kochana sąsiadka:
  ciekawy post znalazłem:
  "mam już dość tej całej ściemy z tzw "służbą zdrowia"…. czemu ludzi nie zastanawia, że ich symbolem i godłem jest wąż sączący jad do kielicha podawanego do picia chorym???

  To, że dzieciom się wstrzykuje strychninę w szczepionkach (glifosat) oraz metale ciężkie i formaldehyd wiedziałem. Że jest to przyczyną zespołu śmierci łóżeczkowej wiedziałem, że powoduje autyzm również. Że po urodzeniu dziecka niemal natychmiast odcina się pępowinę, aby nie pozwolić dziecku wyciągnąć z łożyska resztki koniecznych substancji odżywczych i antyciał, tak aby już na tym etapie zacząć upośledzać system ochronny noworodka. Dodatkowo dzięki takim praktykom Ci bandyci mają okazję ukraść więcej krwi pępkowej - do czego - świetne pytanie! Że kolejnym natychmiastowym zabiegiem jest zmycie z noworodka mazi ochronnej, która jeszcze przez kilka dni ma za zadanie chronić skórę dziecka przed bakteriami i wirusami. Że kolejnym draństwem jest zakropienie oczu noworodkowi antybiotykiem. I teraz najlepsze - na co ten antybiotyk? Na rzeżączkę. Zachorowalność występuje 1 na 200tys urodzeń! A jednak wprowadza się szkodliwą substancję wszystkim dzieciom! Idźmy dalej.

  Kolejnym draństwem jest BOLESNE pobieranie krwi świeżo urodzonemu z piętki. BEZCZELNYM KŁAMSTWEM jest, że w celu przeprowadzenia PROFILAKTYCZNYCH badań przesiewowych. Podaje się głównie 3 choroby: fenyloketonurię, wrodzoną niedoczynność tarczycy i mukowiscydozę oraz "20 wrodzonych wad metabolizmu", których jednak nikt nie precyzuje. Rodzicom opowiada się STRASZNĄ HISTORIĘ, że jak się tego nie zrobi to u dziecka może wystąpić 23 rodzaje ciężkich chorób wymagających hospitalizacji i grożące ciężkimi powikłaniami. To jest badanie PROFILAKTYCZNE! A średnia zapadalność na te choroby to 1 na kilka tysięcy urodzeń! A jednak pobiera się krew do tych badań od KAŻDEGO NOWORODKA. I tu się zaczyna wielka TAJEMNICA. Po pobraniu próbek trafiają one do baz, gdzie są katalogowane wszystkie informacje genetyczne o DAWCY. Ha… i to słowo jest KLUCZOWE - "dawcy". Dawcy narządów, gdy będą one komuś potrzebne. Mało kto wie, że obecnie w Polsce obowiązuje prawo, które pozwala wyciąć narządy żywemu jeszcze człowiekowi bez jego zgody, o ile nie wyraził pisemnego sprzeciwu, jeśli jakiś skorumpowany lekarz stwierdzi nie istniejącą śmierć pani mózgu. Zachęcam do zapoznania się z badaniami prof. Talara. Mało kto również wie, że w każdym kraju na świecie ginie bezpowrotnie średnio 25-30tys dzieci rocznie. Ale to tylko wierzchołek góry lodowej. Kto prowadzi te bazy danych, na czyje zlecenie i czemu próbki z pobraną krwią nie są niszczone???

  W pierwszej dobie, od razu po urodzeniu wbija się w dziecko metalową IGŁĘ z inną substancją, nazywaną umownie Witaminą K.
  Po co? Oficjalnie, aby zwiększyć krzepliwość krwi, albowiem zdaniem skurwiałej big farmy Matka NATURA nie wie co robi powodując, że krzepliwość krwi u noworodków jest mniejsza.

  Ta naturalna funkcjonalność ma za zadanie ułatwić szybką naprawę i regenerację mikro uszkodzeń w głowie i ciele dzieciątka. Dzięki takiej, a nie innej krzepliwości organizm szybciej i sprawniej dostarcza materiału do odbudowy i naprawy oraz antyciał otrzymanych przez pępowinę z łożyska.

  Proponuję też dowiedzieć co dzieje się z łożyskiem, bo również nie jest ono niszczone, utylizowane, ale SPRZEDAWANE ZA GRUBE PIENIĄDZE do laboratoriów medycznych, do prodykcji szczepionek, do produkcji kosmetów, ale znów jest to tylko wierzchołek góry lodowej olbrzymiego nielegalnego biznesu ludzkimi organami.

  Tak, więc podawanie tzw "witaminy K" uniemożliwia szybkie gojenie ran i tworzy od pierwszego dnia potencjalnego Klienta dla BIG FARMY. Pamiętaj również, że Witamina K zawiera w sobie metale ciężkie i substancje konserwujące, które są niebezpieczne dla dziecka.

  Ktoś by powiedział: "TO JAKAŚ PARANOJA". Czy można jeszcze do tego dodać coś więcej? Otóż można. A jak napisał William S. Burroughs "Paranoik, to ktoś, kto już nieco rozumie o co w tym wszystkim chodzi.”

  Kolejna zbrodnia na bezbronnych nowonarodzonych Polakach to szczepienia. Idea piękna. Który rodzic chciałby, aby jego dziecko zachorowało i cierpiało? Każdy chce chronić dzieci, dlatego BIG FARMA żerując na tych uczuciach wstrzykuje do ciała dziecka kolejne toksyczne substancje. W pierwszej dobie dziecko dostaje szczepionkę na żółtaczkę, WZB i gruźlicę. A z nimi formaldehyd (konserwacja trupów), glifosat (trutka na szczury i znana też jako roundup trutka na owady oraz znana w przemyśle zbrojeniowym jako gaz bojowy SARIN), aluminium i rtęć w ilościach o kilka tysięcy przekraczających dopuszczalne normy. Wszystkie te NEUROTOKSYNY trafiają bezpośrednio do mózgu upośledzając jego działanie i niszcząc SZYSZYNKĘ odpowiedzialną za "kontakt z nadświadomością", intuicję i zdolności uważane za "paranormalne".

  O tym, że odkąd pojawiły się szczepienia pojawił sie autyzm to już tajemnica poliszynela, znana wszystkim, choć tak konsekwentnie zaprzeczana przez uczniów dr Mengele, który te metody kontroli społecznej opracował i przeeksperymentował na Słowiańskich "królikach doświadczalnych" w stworzonych do tego celu laboratoriach, a znanych nam (niewolnikom) z lekcji historii pod nazwą "obozów koncentracyjnych".

  A teraz, co się dowiedziałem więcej w ostatnich dniach:
  - żadna z rodzin illuminackich nie szczepi swoich dzieci
  - żadna z rodzin wysokich urzędników służb wojskowych, polityków, arystokracji nie szczepi swoich dzieci
  - że rtęć i aluminium blokują wspomnienia poprzednich doświadczeń i wspomnień
  - że szczepi się wyłącznie "NIEWOLNIKÓW", którzy mają pozostać na takim poziomie inteligencji, który wystarczy do wykonywania zadań i poleceń
  - że od wielu lat wraz ze szczepionkami wszczepia się mikro biochipy

  i z własnego doświadczenia:
  - żółtaczka u noworodków to nie efekt infekcji. Wpierają nam, iż jest to choroba fizjologiczna. NIE JEST. Wątroba ma na celu ochronę organizmu przed zatruciami. Dziecko od pierwszej doby poddane zbrodniczym szczepieniom i zabiegom dostaje taką dozę trucizn, że organizm ledwo z tych zatruć wychodzi. Żółtaczka jest objawem silnego ZATRUCIA.

  Ważne:
  DZIECI NIESZCZEPIONE, KTÓRE NIE OTRZYMAŁY WIT. K NIE MAJĄ ŻADNEJ ŻÓŁTACZKI!

  - pępowina … nie dość, że przecinana zbyt wcześnie w celu kradzieży krwi pępowinowej to smarowana alkoholem w celu "dezynfekcji" - kolejne upośledzenie umysłowe ludzi, którzy mają chronić nasze zdrowie, a świadomie je niszczą. Alkohol dostaje sie znowu do ustroju dziecka i je zatruwa. Co prawda brzmi to banalnie przy skali dewastacji dokonanej przez substancje czynne ze szczepionek, ale to również SZKODZI, a nie pomaga.

  U dziecka nie szczepionego pępek się zasusza i odpada już na drugą dobę. U szczepionych dzieci nawet do dwóch tygodni.

  Żeby to już był koniec, ale eksperyment dr Mengele sięga dalej i zakłada regularne niszczenie mózgów i systemów odpornościowych ludzi od narodzin, aż do końca życia. Oprócz tego, że niewolnik nie jest od myślenia lecz pracy, to jest również świetnym klientem BIG FARMY, pod warunkiem, że …. choruje! Organizm ludzki ma zdolności regeneracji. A więc niszczenie go należy powtarzać regularnie. Pod pozorem dbałości o zdrowie ludzi (czyt. "niewolników").

  Stąd biorą się szczepienia profilaktyczne raka szyjki macicy, które zabiły więcej niż sam rak, a nie zna się jeszcze ani jednego klinicznie potwierdzonej zależności między szczepionką, a jej skutecznym działaniem. Stąd biorą się szczepionki na nie istniejące choroby jak "ptasia grypa", "świńska grypa" i najzabawniejsze - szczepionki na zmutowane zarazki, które jeszcze nie istnieją, ale przewiduje się, że zaistnieją! Stąd biorą się wszystkie sezonowe szczepienia przeciw grypie (więcej ludzi ginie na skutek nawałnic burzowych, czy wypadków samochodowych niż na skutek grypy) dla dorosłych, a krypto żydowski i pro watykański i amerykański PIS rozważa wprowadzenie przymusowych szczepień dla wszystkich Polaków. Istnieje projekt STRACHU polegającym na rozpuszczeniu informacji, iż "uchodźcy" niosą ze sobą egzotyczne choroby, ogłoszenie stanu zagrożenia epidemią i pod karabinem zaszczepienie wszystkich. Po co? Myśl. Budzimy się.

  Powróćmy jeszcze na chwilkę do zespołu śmierci łóżeczkowej, dostępu do informacji o NOP, bezprawnego oświadczenie o odmowie szczepienia oraz sczepiania MMR (odra, świnka i różyczka).

  MMR - szczepionka trójskładnikowa przeciw odrze, śwince i różyczce. Kolejny pretekst do niszczenia dzieci. Czemu? Bowiem posiada również neurotoksyny, a NOP, czyli niepożądane objawy poszczepienne powodują więcej szkód, niż sama choroba, w dodatku nie leczona!

  "Odra - przyczyną jest zarażenie kwasem rybonukleinowym - RNA - wirusa. Zakażenie odbywa się drogą kropelkową, czyli poprzez ślinę z człowieka na człowieka. Nosicielstwo jest nieznane. Objawy są typowe dla chorób wirusowych: łzawienie, katar zaczerwienienie oczu, temperatura. Charakterystyczne dla odry są tzw. plamki Fiłatowa- Koplika. Widoczne są one na ścianach policzków na wysokości zębów trzonowych i wyglądają jak grudki soli. W żadnej innej chorobie nie występują. Jest to więc ważna cecha różnicująca. Wysypka o charakterze plamistym pojawia się 3-5 dnia, zaczynając od skóry za uszami i rozprzestrzeniając się w dół ciała. Plamki zlewają się.
  Leczenia choroba nie wymaga. Wystarczają ewentualnie leki przeciwzapalne, przeciwgorączkowe. Najważniejsze jest zapewnienie spokoju, świeżego powietrza. W naszych polskich warunkach choroba kończy się całkowitym wyzdrowieniem. Bardzo rzadko dochodzi do powikłań."*

  "Różyczka - Różyczka jest chorobą zakaźną, polegającą na wniknięciu RNA wirusa do organizmu. Na ogół przebieg jest łagodny, z plamistą wysypką i powiększeniem węzłów chłonnych na karku. Powiększenie węzłów chłonnych może się długo utrzymywać.
  Podobnie, leczenie nie jest potrzebne. Chyba, że łagodne środki uspokajające, najlepiej ziołowe, dla młodych matek, obawiających się o zdrowie dziecka."*

  "Świnka - Przyczyną jest także zakażenie RNA paramyksowirusa. Podobnie zakażenie rozprzestrzenia się drogą kropelkową, czyli poprze ślinę. Objawy to wzrost temperatury ciała, obrzęk ślinianek, początkowo jednostronny, w 70 % przypadków może być dwustronny.
  Leczenia specjalnego świnki nie ma. Można podawać środki przeciwzapalne w rodzaju ibubrofenu. Anglosasi podają rutynowo paracetamol, moim zdaniem zupełnie bez sensu. Samo obniżenie temperatury jest utrudnianiem walki organizmu z wirusem. Tak więc przestraszona matka, podająca leki obniżające temperaturę, działa na szkodę dziecka i utrudnia wyzdrowienie. Jeżeli w jakimkolwiek przypadku temperatura zbliża się do 40 stopni, wystarczają zimne okłady na pachwiny. Należy pamiętać, że przeciwciała, jako wynik walki organizmu z wirusem, powstają dopiero po 10 -15 dniach. Nie można tego procesu przyspieszyć."

  Zespół Śmierci Łóżeczkowej. Zjawisko nie znane przed wprowadzeniem powszechnego obowiązku szczepień. BIG FARMA WYMYŚLIŁA NOWĄ NIEISTNIEJĄCĄ CHOROBĄ, ABY ZATUSZOWAĆ SWOJĄ ZBRODNIĘ i nie dopuścić do powiązania ZSŁ z NOP.

  Oświadczenie o świadomej odmowie szczepienia.
  Według Ministerstwa Zdrowia nie jest standardowym dokumentem przychodni czy szpitala, nie ma żadnych podstaw prawnych. Jest to sposób na łatwiejsze karanie rodziców, zresztą ten pomysł narzucił sanepidowi dr Paweł Grzesiowski dyrektor Instytutu Profilaktyki Zakażeń (który tak naprawdę nie reprezentuje żadnego instytutu, tylko PRYWATNĄ FUNDACJĘ o nazwie Instytut Profilaktyki Zakażeń o nieznanych publicznie źródłach finansowania. Doktor Grzesiowski zajmuje się także wykładami, szkoleniami oraz innymi zleceniami dla firm produkujących szczepionki. W USA pewnie występowałby po prostu jako lobbysta gdyż z uwagi na konflikt interesów, takie postawienie sprawy byłoby uczciwsze.)

  Celem tego dokumentu to nie jest kolejne „nie wyrażenie zgody”, a kuriozalny donos do sanepidu na samego siebie. W dodatku wymagający podpisania się pod takimi pojęciami jak parafrazując "wiem, że świadomie narażam życie dziecka" czy cytując dokładniej "zostały mi przekazane wszelkie informacje" co jest nakłanianiem do podpisywania informacji nieprawdziwych.

  Podpisanie pod słowami "otrzymałem zadowalające odpowiedzi na wszystkie pytania" jest poświadczeniem nieprawdy, gdyż nikt w szpitalu nie informuje o niczym, nie pokazuje również ulotek lekarstw które podaje, ani o NOP. Na jakiekolwiek pytania odpowiedź zawsze ta sama: "a co nie wierzy nam Pan? To standard, wszystkim to podajemy, proszę być spokojnym".

  Poniżej stanowisko Ministerstwa Zdrowia z dnia 2014-01-24, Departament Matki i Dziecka, numer pisma MZ-MD-S-054-4919-8/JK/14 cytuje:
  „Odnosząc się do przekazanej informacji o zmuszeniu rodziców, którzy rezygnują lub sami odraczają szczepienia ochronne dzieci, do podpisywania niezgodnego z prawdą oświadczenia woli, a także o przypadkach odmawiania wystawiania recept na mieszanki mlekozastępcze,odmawiania wydawania skierowania do lekarza specjalisty i utrudniania dostępu do świadczeń zdrowotnych, informuję, że udzielanie świadczeń zdrowotnych nie może być warunkowane podpisaniem „Oświadczenia świadomiej odmowy szczepienia ochronnego”.W każdym indywidualnym przypadku, gdy rodzice uważają, iż wobec nich zastosowano przemoc lub groźbę w celu zmuszenia do określonego działania, należy bezwzględnie zgłosić zaistniałe zdarzenie do właściwych organów ścigania.”

  W praktyce na piśmie należy zadać pytanie w przychodni / szpitalu, na czyje polecenie zmusza się do podpisania bezprawnego oświadczenia i wtedy można oskarżyć zleceniodawce na stanowisku z Art. 246 KK. Funkcjonariusz publiczny lub ten, który działając na jego polecenie w celu uzyskania określonych zeznań, wyjaśnień, informacji lub OŚWIADCZENIA stosuje przemoc, groźbę bezprawną lub w inny sposób znęca się fizycznie lub psychicznie nad inną osobą, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

  Myślę, że starczy na jeden raz. Kochasz swoje dziecko - NIE SZCZEP (chyba, że otrzymamy przekonywujące dowody na skuteczność szczepionek nie zawierających substancji neurotoksycznych, a takie po prostu nie istnieją). Dziel się wiedzą z innymi. Zakończmy kryminalną działalność niszczenia zdrowia naszych dzieci przez medycynę urojoną.

  Dziecko otrzymuje od natury wszystko co niezbędne:
  - antyciała przez pępowinę z łożyska
  - ochronę mazią płodową przed infekcjami i zarazkami
  - dzięki rozrzedzonej krwi (nie zagęszczaj jej tzw. Wit K) naprawiają się uszkodzenia porodowe, a antyciała docierają łatwo gdzie mają dotrzeć
  - wszystkie naturalne szczepionki spływają do dziecka wraz tzw "siarą" z piersi matki, a potem z jej mlekiem, więc karm swoje dziecko jak najdłużej.
  - poznawaj naturoterapię, medycynę chińską i naszą słowiańsko wedyjską (na polach i w Twoim ogródku rośnie większość skutecznych, naturalnych lekarstw).
  Żyj zdrowo i ciesz się życiem."

  Źródła:
  http://www2.mz.gov.pl/wwwmz/index?mr=q491&ms=383&ml=pl&mi=383&mx=0&mt&my=567&ma=019578

  http://szczepienie.blogspot.com/p/instrukcja-przetrwania-w-polskiej.html

  https://vaccgenocide.wordpress.com

  https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/09/20/prof-maria-dorota-majewska-kogo-karac-za-szczepienne-zbrodnie-poszkodowani-polacy-pozywaja-pediatrow/

  http://alexjones.pl/aj/aj-technologia-i-nauka/aj-medycyna/item/91830-nawet-psy-zdychaja-po-szczepieniach

  https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/09/07/szczepionki-skazone-rakotworczym-glifosatem-jerzy-zieba/

  https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2015/03/17/nie-ma-badan-ktore-by-potwierdzily-skutecznosc-szczepionek-dr-n-med-dorota-sienkiewicz/

  https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/09/22/nie-ma-zadnego-naukowego-dowodu-na-ochronna-skutecznosc-szczepionek-dr-jerzy-jaskowski/

  https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2015/02/12/matko-dlaczego-nie-zadajesz-pediatrze-podstawowych-pytan/

  https://www.youtube.com/watch?v=d3BUgYXtJ10

  https://prawdaxlxpl.wordpress.com/aktualnosci-2/profesor-maria-dorota-majewska-szkodliwosc-szczepien/

  https://vaccgenocide.wordpress.com/tag/prof-maria-dorota-majewska/

  https://www.facebook.com/stowarzyszeniestopnop/?fref=ts

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/12/dr-j-jaskowski-alfabet-szczepien-czyli-jak-dyskutowac-z-pediatra-szczepionkowcem/

  ggonia lubi tę wiadomość

  17.11.17-poronienie całkowite
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 12 października 2016, 11:17

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  nie mam mozliwosci teraz przeczytac calego ale widze ze dotyczy to szczepionek. ja nie bylam na NIC szczepiona (tylko przed opercja jak mialam 14 lat na zapalenie watroby czy co tam trzeba nie pamietam teraz). po urodzeniu tez nie szczepili mnie rodzice na NIC ja ja swoich dzieci tez nie mam zamiaru.

  w życiu na nic nie chorwalam.oprocz ospy i przeziebienia aaa i 2 lata temu polpasca (ale dosc lagodnie przeszlam)
  moja Babcia zaszczepila swoja corke czyli moja Mame na wszystko i Mama na wszystko chorowala i nie przechodzila tych chorob lagodznie tylko ze zdwojana sila.

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2016, 11:16

 • dobuska Autorytet
  Postów: 6087 6103

  Wysłany: 12 października 2016, 11:22

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Madziulla nie nakręcaj mnie tak na tą ciążę, bo jak wyjdzie jedna kreska to z nerwów się upiję chyba:P

  Ja na temat szczepionek nie będę gadać. Mam swoje zdanie, ale generalnie jestem taką osobą, że nie lubię wchodzić na trudne tematy, nie chce mi się dyskutować;p

  8p3odqk39ln33bit.png

  5 lat walki, 2IVF - czekamy na córeczkę <3
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 12 października 2016, 11:24

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dobuska mnie by chyba szlag trafił tyle czekać z testowaniem. Weź proszę Cię testuj no ....

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 12 października 2016, 11:25

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dobuska mnie by chyba szlag trafił tyle czekać z testowaniem. Weź proszę Cię testuj no ....

 • AJA_S Autorytet
  Postów: 2704 656

  Wysłany: 12 października 2016, 11:29

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  dobuska wrote:
  Madziulla nie nakręcaj mnie tak na tą ciążę, bo jak wyjdzie jedna kreska to z nerwów się upiję chyba:P

  Ja na temat szczepionek nie będę gadać. Mam swoje zdanie, ale generalnie jestem taką osobą, że nie lubię wchodzić na trudne tematy, nie chce mi się dyskutować;p
  Kochanie nie chodzi mi o dyskusje. Tylko parę ciekawych rzeczy się z tego dowiedziałam i pomyślałam że może i wy będziecie ciekawe ;)

  17.11.17-poronienie całkowite
 • eMM Koleżanka
  Postów: 46 60

  Wysłany: 12 października 2016, 11:30

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziewczyny...jestem w szoku :)
  11dpo beta 5,02
  13dpo beta 15,5
  wg norm mojego laboratorium 4tydzień : )))

  AJA_S, Madziulla, dobuska, emerald_m, Klameczka, aaandzia, roslinka, zakocona, Paula_29, kate88:), kaka470, VillemoVilo, Migracja, She86, Kasiula09, cookiemonsterka lubią tę wiadomość

  ckai9jcgoihgteuu.png
 • AJA_S Autorytet
  Postów: 2704 656

  Wysłany: 12 października 2016, 11:30

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  eMM gratulacje :*

  17.11.17-poronienie całkowite
 • dobuska Autorytet
  Postów: 6087 6103

  Wysłany: 12 października 2016, 11:32

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  eMM wrote:
  Dziewczyny...jestem w szoku :)
  11dpo beta 5,02
  13dpo beta 15,5
  wg norm mojego laboratorium 4tydzień : )))
  Wow kolejna ciąża, ale czad!!! :)

  8p3odqk39ln33bit.png

  5 lat walki, 2IVF - czekamy na córeczkę <3
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 12 października 2016, 11:33

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  eMM gratuluję!

  eMM lubi tę wiadomość

 • dobuska Autorytet
  Postów: 6087 6103

  Wysłany: 12 października 2016, 11:33

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  AJA_S wrote:
  Kochanie nie chodzi mi o dyskusje. Tylko parę ciekawych rzeczy się z tego dowiedziałam i pomyślałam że może i wy będziecie ciekawe ;)
  ja wieeem :):):) Ale ja tak tylko powiedziałam, z chęcią przeczytam, ale, żebyś nie była zła, że się nie odniosę do tego :)

  8p3odqk39ln33bit.png

  5 lat walki, 2IVF - czekamy na córeczkę <3
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 12 października 2016, 11:41

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  eMM gratulacje.

  fajnie macie te które czekacie na testowanie. Mnie to kompletnie w tym cyklu nie dotyczy i doła mam znów . Chyba się muszę wycofać do okresu z ovufrenda bo zglupieje

 • Klameczka Przyjaciółka
  Postów: 91 20

  Wysłany: 12 października 2016, 11:42

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  eMM gratuluję :) takie wiadomości dzisiaj cudowne <3

  PCOS, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, IO
  Ponad 2lata starań,
  09.16 - pierwsza stymulacja gonalem i pregnylem,
  10.16- druga próba gonal+pregnyl
 • AJA_S Autorytet
  Postów: 2704 656

  Wysłany: 12 października 2016, 11:43

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  dobuska wrote:
  ja wieeem :):):) Ale ja tak tylko powiedziałam, z chęcią przeczytam, ale, żebyś nie była zła, że się nie odniosę do tego :)

  Ja jestem zła w dwóch przypadkach...
  Jak jestem głodna
  I jak ktoś mi coś próbuje wpierać ;)
  Ale każdy ma prawo do własnego zdania i nie można nikomu nic narzucać :*

  17.11.17-poronienie całkowite
‹‹ 195 196 197 198 199 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego