Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10275

    Wysłany: 12 października 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Dziewczyny przykro mi z powodu @ :(
    Paula ciche gratulacje ;)
    Dobuska ja przeważnie też miałam mdłości i cholerny ból piersi... A teraz? Nieco bolą przy dotyku chociaż bardziej przy ugniataniu (ale tak zawsze boli, sprawdzam czy nie wydzielam substancji bo miałam problem z prolaktyną). Jest 9dpo a ja wciąż śnie o ciąży, stają się co raz realne. Jedyny objaw który mogę podciągnąć do PMS to taki dziwny ból podbrzusza który dość wcześnie się napiął :/
    Ja to samo, piersi bolą mniej niż zawsze, bardziej mnie kłują w środku. Mdłości też nie miałam, teraz mnie trochę mdli, ale chyba bardziej ze stresu to wszystko.

    Dzisiaj 34 dc, w piątek najpóźniej testuję, obiecuję!:P Ale czuję, że będzie jedno wielkie rozczarowanie.

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 12 października 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula, Kokolina, gratuluję :)

    Paula_29 lubi tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • kokolina Znajoma
    Postów: 26 55

    Wysłany: 12 października 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny myślicie że w tym o to momencie powinnam lecieć na betę żeby mieć 100% pewności? Tak długo czekałam na te 2 kreski że teraz nie mam pojęcia co robić?!

    Aja miałam identyczne objawy i się udało!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kokolina wrote:
    Dziewczyny myślicie że w tym o to momencie powinnam lecieć na betę żeby mieć 100% pewności? Tak długo czekałam na te 2 kreski że teraz nie mam pojęcia co robić?!

    Aja miałam identyczne objawy i się udało!

    ja bym poszla i zbadala przy okazji progesteron i tsh

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2016, 09:39

    dobuska lubi tę wiadomość

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 12 października 2016, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kokolina, pokaż fotkę :) Gratulacje :)!
    Ja bym poszła na betę, lubię oglądać sobie jej przyrosty :D

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 12 października 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 20:51

    cl2sjfv.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 12 października 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokolina :* Tak idź na betę bo większość ginów ją oczekuje :) Jeśli tak to mogę śnić dalej :)
    Upadałam już tyle razy że w razie czego wiem? że teraz spadne na 4łapy;)
    Dobuska wszystko możliwe, więc wrzuć na Luuuz ;)
    Ja mam mdłości bo jeszcze nie jadłam i późno się obudziłam :P

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Klameczka Przyjaciółka
    Postów: 91 20

    Wysłany: 12 października 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokolina, gratuluję :)) dobre informacje dzisiaj :)

    PCOS, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, IO
    Ponad 2lata starań,
    09.16 - pierwsza stymulacja gonalem i pregnylem,
    10.16- druga próba gonal+pregnyl
  • kokolina Znajoma
    Postów: 26 55

    Wysłany: 12 października 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę, dam później znać jaki wynik. Dzięki dziewczyny! Tyle wsparcia od Was dostałam! Jesteście kochane. Wam też się uda!

    nick nieaktualny, AJA_S, cookiemonsterka, Migracja lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokolina gratulacje! :)
    I Paula29 oczywiście też, bo chyba nie gratulowałam ;) Widzę krechę na Twoim teście :D
    Ściskam kobitki, do których przyszła menda :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2016, 09:51

    Paula_29 lubi tę wiadomość

  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 12 października 2016, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokolina, gratuluję :D kciuki za betę &&&

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10275

    Wysłany: 12 października 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kokolina wrote:
    Dziewczyny myślicie że w tym o to momencie powinnam lecieć na betę żeby mieć 100% pewności? Tak długo czekałam na te 2 kreski że teraz nie mam pojęcia co robić?!

    Aja miałam identyczne objawy i się udało!
    Kokolina ja też bym poszła + progesteron + tsh :)

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10275

    Wysłany: 12 października 2016, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Kokolina :* Tak idź na betę bo większość ginów ją oczekuje :) Jeśli tak to mogę śnić dalej :)
    Upadałam już tyle razy że w razie czego wiem? że teraz spadne na 4łapy;)
    Dobuska wszystko możliwe, więc wrzuć na Luuuz ;)
    Ja mam mdłości bo jeszcze nie jadłam i późno się obudziłam :P
    Ty mi kochana coś wyglądasz na zieloną:D będą dwie kreseczki chyba:D.

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • aaandzia Ekspertka
    Postów: 249 196

    Wysłany: 12 października 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratuluje wszystkim zaciążonym!!!! Pięknie zaczął się dzień <3
    październik jest magiczny nie ma co <3

    Tulę wszystkie do których @ przyszła, ale pamiętajcie kolejny cykl musi być Wasz na każdego przyjdzie pora ;))

    dobuska lubi tę wiadomość

    🙎🏻‍♀️91' 🧔🏻‍♂️94'
    9 latek na pokładzie
    09.2025 - bio chem 💔
    starania od 05.2026

    -niedoczynność tarczycy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny podczytuje Was po cichu i cieszę się że tym co Wrzesień nie przyniósł szczęscia w postaci pozytywnych testów ,za to październik wynagrodził :) Odrazu przypomina mi się mój wieczorny pozytywny test 10 dpo (czułość 25) . Trzymam kciuki za kolejne pozytywne testy i wysyłam wiruski ***

    AJA_S, aaandzia, nick nieaktualny, dobuska, Klameczka, kate88:) lubią tę wiadomość

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 12 października 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska xD
    Zielona to ja jestem dzisiaj ale ze strachu bo P uscilam papuge a jestem sama w domu... Na przemian pies w klatce i papuga w klatce ;D

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Oluniaaa Autorytet
    Postów: 307 552

    Wysłany: 12 października 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska ja Cię podziwiam za taką determinacje że nie testujesz.
    Ja już 8dpo wykonałam test, oczywiście negatyw ale się tego spodziewałam ;P

    wniddf9h8xpsthjb.png
    km5sdf9hrm4qrho3.png
  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 12 października 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula, Kokolina, gratuluję

    Paula_29 lubi tę wiadomość

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10275

    Wysłany: 12 października 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    dobuska xD
    Zielona to ja jestem dzisiaj ale ze strachu bo P uscilam papuge a jestem sama w domu... Na przemian pies w klatce i papuga w klatce ;D
    hahaha to musi być niezły sajgon!:D:D:D

    Oluniaaa ja też nigdy nie byłam cierpliwa. Ale teraz strach przewyższa ciekawość:P

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2758

    Wysłany: 12 października 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Hej! Chciałabym was nadrabiać na bieżąco ale nie daje rady :/

    Mała mi ząbkuje i jest strasznie marudna a ja mam objawy ciażowe pełną gębą :/ i to chyba z nawiązką za poprzednie ciąże...
    Wczoraj kilka h leżałam wieczorem z miską i co próbowałam zasnąć to mnie zrywało :( od rana to samo....
    czuję się paskudnie :(


    Gratulacje dla Pauli! :) Mojej imienniczki z resztą ;) Jeśli faktycznie jesteś Paula ;)
    Pianistka naprawdę mam na imię Paulina, ale zawsze na mnie mówili Paula
    Współczuję objawów ciazowych szczególnie przy takim maluchu. Ja też tego się boje najbardziej choć moja mała ma już ponad 2 latka. Trzymam kciuki by szybko przeszło

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
‹‹ 194 195 196 197 198 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ