X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 15 października 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh, u mnie skończyło się na beżowym śluzie i @ jednak nie ma.
    Rok temu w październiku też miałam dłuższy cykl, okres spóźnił mi się 4 czy 5 dni.
    Zobaczymy. Obym nie musiała dlugo czekać.

  • Kicirożek Ekspertka
    Postów: 132 93

    Wysłany: 15 października 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siedzę i tak sobie rozmyślam... za równy miesiąc tj 14 listopada wraz z moim ukochanym mamy zaplanowany rok wcześniej wyjazd na Wyspy Kanaryjskie, wpłaciliśmy juz, cieszyliśmy sie z wyjazdu ale wlasnie ... wiem, ze pojawiło sie dużo wątków dot podróżowania samolotem w ciąży i ogólnie mozna ale ... no wlasnie jakos nie wiem czy to bedzie bezpieczne ? Bede wtedy w 10
    Tygodniu. Zdrowie moje i Bąbelka jest najważniejsze i stad te moje obawy. Najgorsze jest to, ze wpłaciłam za to 8 tysięcy i jednocześnie tez jest tego szkoda. Bo mogłabym to wydać na maleństwo ... nie wiem co robić. W poniedziałek spytam swojej Gin.

    Wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach ❤️
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 15 października 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oktawka naprawdę współczuję...
    Dziś jest trzecia rocznica śmierci mojej mamy, także miała nowotwór z licznymi przerzutami.
    Trzymajcie się!

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 15 października 2016, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicirożek wrote:
    Siedzę i tak sobie rozmyślam... za równy miesiąc tj 14 listopada wraz z moim ukochanym mamy zaplanowany rok wcześniej wyjazd na Wyspy Kanaryjskie, wpłaciliśmy juz, cieszyliśmy sie z wyjazdu ale wlasnie ... wiem, ze pojawiło sie dużo wątków dot podróżowania samolotem w ciąży i ogólnie mozna ale ... no wlasnie jakos nie wiem czy to bedzie bezpieczne ? Bede wtedy w 10
    Tygodniu. Zdrowie moje i Bąbelka jest najważniejsze i stad te moje obawy. Najgorsze jest to, ze wpłaciłam za to 8 tysięcy i jednocześnie tez jest tego szkoda. Bo mogłabym to wydać na maleństwo ... nie wiem co robić. W poniedziałek spytam swojej Gin.

    No właśnie najlepiej spytać gin. ale wydaje mi się, że jeśli się dobrze czujesz a maleństwo dobrze się ułożyło to nic ci nie będzie ;) a zawsze taką wycieczkę można sprzedać co?

    Kicirożek lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Kicirożek Ekspertka
    Postów: 132 93

    Wysłany: 15 października 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA lecę z TUI. Stracę 60% wpłaconej sumy. Masakra jakaś. Tzn jak nie bedzie wyjścia to wole stracić te 8 tysięcy niż moje dziecko!

    Wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach ❤️
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 15 października 2016, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicirożek ja bym leciała.
    To będą Wasze ostatnie wakacje bez dziecka, a uwierz mi byłam 2x z maluchem (najpierw gdy miał 9 miesięcy, w tym roku z prawie dwulatkiem) i to już ciężej nazwać wakacjami ;)
    Korzystajcie!

    Kicirożek lubi tę wiadomość

  • Kicirożek Ekspertka
    Postów: 132 93

    Wysłany: 15 października 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    Kicirożek ja bym leciała.
    To będą Wasze ostatnie wakacje bez dziecka, a uwierz mi byłam 2x z maluchem (najpierw gdy miał 9 miesięcy, w tym roku z prawie dwulatkiem) i to już ciężej nazwać wakacjami ;)
    Korzystajcie!


    Każdy mi tak mowi a tym bardziej ze nasza pasja sa podróże :-)
    Nie wiem - ja czasami potrebuje takiego "poklepania" po ramieniu i zapewnieniu ze wszystko bedzie ok

    Wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach ❤️
  • Kicirożek Ekspertka
    Postów: 132 93

    Wysłany: 15 października 2016, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    P.S Kevin sam w NY leci na Polsacie ehehhehe ❤️ klimat świąteczny sie załącza ;-)
    Za rok o tej porze jak wszystko pójdzie dobrze będziemy juz z Bąblem

    AJA_S lubi tę wiadomość

    Wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach ❤️
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 15 października 2016, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tego to nikt Ci nie zagwarantuje ;)
    Ja leciałam na Majorke miesiąc temu i rano przed wyjazdem na lotnisko robiłam test.
    Akurat za godzinę nawiedziła mmie okrutna @, ale gdyby test był pozytywny to i tak bym poleciała. Czekałam na te wakacje cały rok.

    Może uda Ci się załatwić luteinę, zrbys czuła się bezpieczniej w razie plamien?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2016, 20:58

    Kicirożek lubi tę wiadomość

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 15 października 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki przepraszam ze sie nic nie odzywam ale mam w tym mies urwanie glowy :( czy ktoras z Was miala pregnyl na pekniecie pecherzyka? Ja jestem 2dzien i dzis z ciekawosci zrobilam test owu i odziwo jest bardziej pozytywny niz byl na owulke czy to normalne ? Nie bylam jeszcze na monicie po owu ale temp juz 3dziej jest wysoka. ?? :)

    Migracja lubi tę wiadomość

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • Kicirożek Ekspertka
    Postów: 132 93

    Wysłany: 15 października 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    Tego to nikt Ci nie zagwarantuje ;)
    Ja leciałam na Majorke miesiąc temu i rano przed wyjazdem na lotnisko robiłam test.
    Akurat za godzinę nawiedziła mmie okrutna @, ale gdyby test był pozytywny to i tak bym poleciała. Czekałam na te wakacje cały rok.

    Może uda Ci się załatwić luteinę, zrbys czuła się bezpieczniej w razie plamien?

    Wyniki mam super, progesteron na wypasie. Wiesz co mnie bardziej przeraża ?! Zacznie sie cos dziać itd a ja gdzie do szpitala pójdę ? Martwi mnie to ze mogę miec problem z opieka lekarska w razie czego ...

    Wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach ❤️
  • MyszkaMałaSp.zoo Znajoma
    Postów: 17 3

    Wysłany: 15 października 2016, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Dużo dziewcząt miało tak w tym miesiącu jeśli jutro @ nie przyjdzie to w pon zrób kolejny test a najlepiej betę ;)

    No też tak pomyślałam, tyle że ten cień był poziomy a kreska w okienku negatywu pionowa. Nie wiem czy kupić inny test czy po poprostu za dużo nasikałam:-)

    starania od wrzesień 2016 r.
    Aniołek maj 2017 r. (8t2dz)
  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 15 października 2016, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Villemo,piękna beta. Gratuluję raz jeszcze. Progesteron bym podkręciła, bo dobrze gdyby był wyższy. Gin pewnie będzie wiedział, co dać :)

    Kicirożek, miałam podobne dylematy w 1 ciąży. Nie poleciałam, nie żałuję. Straciłam mniej od Ciebie, bo ok. 2 tys., ale mam synka :D
    Z drugiej strony wiele kobiet lata i jest ok. Myślę, że gin udzieli Ci wskazówek, decyzja jednak będzie musiała być Wasza.

    U mnie początek nowego cyklu, także Zakocona proszę o wpisanie mi małpy :/
    Bardzo Wam wszystkim kibicuję. Oby jak najmniej z Was trafiło na listopad.

    Oktawka, bardzo mi przykro.

    AJA_S lubi tę wiadomość

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 15 października 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To co emerald dobrze że kupiłam tampony? ;P

    17.11.17-poronienie całkowite
  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 15 października 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicirożku, jeszcze odnośnie wylotu. Dużo zależy od tego dokąd się leci. Ja miałam w planie Egipt. Mega upał, opieka w razie problemów kiepska, a dodatkowo wizja słynnej sraczki, zwanej klątwą faraona ;) No i moja ciąża od początku była zagrożona.

    Kicirożek lubi tę wiadomość

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 15 października 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    To co emerald dobrze że kupiłam tampony? ;P
    Eeee, ale na co Ci one? W ciąży to raczej wkładki się przydają :D

    AJA_S lubi tę wiadomość

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • Kicirożek Ekspertka
    Postów: 132 93

    Wysłany: 15 października 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emerald_m wrote:
    Kicirożku, jeszcze odnośnie wylotu. Dużo zależy od tego dokąd się leci. Ja miałam w planie Egipt. Mega upał, opieka w razie problemów kiepska, a dodatkowo wizja słynnej sraczki, zwanej klątwą faraona ;) No i moja ciąża od początku była zagrożona.


    My na Fuertaventure :-) do egipskiej ziemi nigdy mnie nie ciągnęło.
    Miesiąc temu zrezygnowałam z Dominikany bo przeczuwałam ze cos sie może nam wydarzyć ❤️

    Wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach ❤️
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 15 października 2016, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emerald_m wrote:
    Eeee, ale na co Ci one? W ciąży to raczej wkładki się przydają :D

    Ta ale miałyśmy być obie w ciąży więc i moje szanse przekreślone... A i tak zaczęły mnie boleć piersi więc pewnie dziś była owulacja o.O bo dziś rano rozciagliwy śluz :/ czyli przede mną przeklęte 15 dni o.O

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 15 października 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny. Czy mogę dołączyć do Was? :)
    Obecnie to nasz trzeci miesiąc starań. Wczoraj i dziś mam pozytywne testy owulacyjne. Dziś trochę jajniki kłują, ale Ovu jeszcze nie wyznaczył owulacji. Oczywiście działamy :)

    Ps. Czy możecie mi powiedzieć jak sie na tym forum wstawia suwaczek? Nie widziałam tu odpowiedniego działu, w którym mogłabym znaleźć takie informacje. Jeżeli taki wątek już jest to poproszę o odesłanie :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 15 października 2016, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Witam dziewczyny. Czy mogę dołączyć do Was? :)
    Obecnie to nasz trzeci miesiąc starań. Wczoraj i dziś mam pozytywne testy owulacyjne. Dziś trochę jajniki kłują, ale Ovu jeszcze nie wyznaczył owulacji. Oczywiście działamy :)

    Ps. Czy możecie mi powiedzieć jak sie na tym forum wstawia suwaczek? Nie widziałam tu odpowiedniego działu, w którym mogłabym znaleźć takie informacje. Jeżeli taki wątek już jest to poproszę o odesłanie :)

    Suwaczek szukasz gdzieś w necie potem w stawiasz w ustawieniach w zakładce społeczność ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
‹‹ 227 228 229 230 231 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ