X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Dziewczyny brała któraś tą dietę z Ovufriend?

    Nie ja nie. Za nie się coś chyba płaci nie?

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 21 października 2016, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Nie ja nie. Za nie się coś chyba płaci nie?
    40zl teraz w pro no 35zł. Chciałabym spróbować ale też chciałabym jakieś opinie poznać :)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 21 października 2016, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SwinkaMinka. A dlaczego jak sie ma niska rezerwe jajnikowa to nie mozna in vitro? Ja myslalam, ze wlasnie to wtedy jako pierwsze.
    Ktos mi polecil, zeby zrobic to badanie z ciekawosci, ale ja sie strasznie boje, bo co jak wyjdzie niska rezerwa...

    AJA S. Ja tez myslalam o jakims hobby, zeby nie myslec, ale mam ten sam problem co Ty. Jak na razie czas "marnuje" siedzac na forach ;)

    AJA_S lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 21 października 2016, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Barbarah, ja zaszlam przy TSH 4,300.... I chyba mam małą diagnozę dla nas. Lekkka niedoczynność tarczycy i lekka hiperprolaktynemia skutkujaca plamieniami przed@ i brakiem ciąży. Zaszlam w pierwszym cyklu z castagnusem i dongiem. Co sadzicie?

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 21 października 2016, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tez mi powiedziała endokrynolog ze to jest lekka niedoczynność. A plamienia sama powiazalam z podwyższona prolaktyna.

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • ŚwinkaMinka Autorytet
    Postów: 505 339

    Wysłany: 21 października 2016, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie
    Im gin właśnie od razu proponowała pobranie jajeczek i zamrożenie do invitro, ale nie byli do tego pomysłu jakoś pozytywnie nastawieni i długo zwlekali, aż im gin powiedziała, że teraz to już ptakach, bo kasę tylko wydadzą a gwarancji że chociaż kilka jajeczek będzie dobrych nie mają, no i odpuścili :)


    3jvzx1hp5ghrc9im.png
  • barbarah Przyjaciółka
    Postów: 119 56

    Wysłany: 21 października 2016, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczęłam brać tabletki na tarczycę dopiero w tym cyklu, od 4 dni mam bardzo małe plamienia, ale są. A tak duże nadzieje miałam co do tego cyklu.

    Aniołek 07.2017
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 21 października 2016, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Barbarah, uda sie w koncu! Mi sie udalo po roku. Sprawdz sobie ta prolaktyne :* Albo spróbuj od 1dc z castangnusem na własną rękę. Z plamieniami jest ciezko zajść. Ja plamilam tak 2,3 dni przed @.

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • monia8729 Koleżanka
    Postów: 61 6

    Wysłany: 21 października 2016, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja także zamierzam testować w październiku witam wszystkich :-))

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 21 października 2016, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandri_1. Super osiągnięcie pomimo takich przeciwności losu :)

    Swinkaminka. Czyli jednak in vitro proponują w takiej sytuacji. Dzięki za odpowiedź. Muszę pomyśleć o tym badaniu ;)

    monia8729. Witam :) Kiedy dokładnie testujesz i który masz cykl starań? :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Destiny80 Autorytet
    Postów: 310 134

    Wysłany: 21 października 2016, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki.
    Ja w sumie dopiero 10 dc ale czekam na ovulke i też mam nadzieję ze teraz się uda...Ehh

    Konktretne starania od 2015
    2 wczesne straty
    2017 In Vitro -niestety bez skutku
    AMH -1
    2018 In Vitro KD klapa:(
    2019 Badanie gdzie leży problem..
    Kir AA totalny brak kirów implantacyjnych
    Komórki nk
    Mąż Hla C C1
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 21 października 2016, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Destiny trzymam kciuki bo wiem co czujesz :*
    Oczywiście Monia za Ciebie także ^^
    Witajcie :)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2016, 05:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Ja już od godziny na równych nogach. Szykuje się na uczelnie. Jeżu pierwsze samotne wyjście bez dziecka gdziekolwiek od 5 miesięcy i to jeszcze na tak długo.. ciekawe czy nie będzie za mną płakać bo do tej pory nigdzie bez niej się nie ruszałam.

    Kasiula09 czekam na twoje dwie kreseczki :)

    Adry lubi tę wiadomość

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 22 października 2016, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nie wiem co jest grane od trzech dni na tescie jest cien cienia drugiej kreski nic nie ciemnieje wiec nie wiem jako interpretowaac, dzis jest 13dpo i termin @ nie chce sie nakrecac bo moze nic z tego nie bedzie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2016, 07:13

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 22 października 2016, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A na betę nie idziesz?

  • vercia Ekspertka
    Postów: 249 92

    Wysłany: 22 października 2016, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    U mnie nie wiem co jest grane od trzech dni na tescie jest cien cienia drugiej kreski nic nie ciemnieje wiec nie wiem jako interpretowaac, dzis jest 13dpo i termin @ nie chce sie nakrecac bo moze nic z tego nie bedzie


    Idź na bete, idź, idź :) Ja bym nie wytrzymała takiej niepewności :D
    Skontroluj sobie jej przyrost po kilku dniach i będziesz miała konkret, który w razie czego lekarzowi dużo pomoże.

  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 22 października 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    A mnie nie dziwi, że ręka Cię zaswędziała, żeby zrobić test ciążowy. Dziwiłoby mnie, gdybyś każdego dnia kilkukrotnie wykonywała test owu. Ja tam wierzę w testy ciążowe po upływie 10 min. Inną sprawą jest to, czy nie nastąpił jakiś zaciek, który jest błędem testowym. Weź jutro z rana siknij, ja bym nie wytrzymała z czekaniem tydzień mając taką niepewność co do dzisiejszego wyniku.

    Zrobiłam rano test o czułości 10 - jednoznacznie negatywny. Czekam teraz na spokojnie do przyszłego tygodnia. Wczoraj bolało mnie i muliło jak na okres, delikatny kremowy śluz się utrzymuje. Zobaczymy.

    Śmieję się, że jest jeden pożytek z tego mojego przedwczesnego testowania i tej spóźnionej kreski. Teraz przynajmniej wiem, jak wygląda i nie będę sobie wkręcać, że wszędzie widzę cień cienia. ;-)

    edka85 lubi tę wiadomość

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • melmarmis Ekspertka
    Postów: 186 141

    Wysłany: 22 października 2016, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry gratuluję, super betka :) Wizytę mamy obie tego samego dnia :)

    Szymek :*
    uu6evgk.png
  • barbarah Przyjaciółka
    Postów: 119 56

    Wysłany: 22 października 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    Ja też plamiłam 2,3 dni przed okresem. Spróbowałam z castagnusem chyba bardziej z ciekawości niż z wiarą że zdziala cuda...i zaszlam w drugim cyklu starań. Obniżył mi prolaktyne w 3 dc z 20 na 8, zero pms i zatrzymania wody w organizmie no i jest kropka :)
    Następny cykl tez z nim spróbuję a jak na razie czekam na @

    Aniołek 07.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula leć na bete :)

    Mnie już nic nie boli po trzech dniach bólu brzucha i jednym dniu bólu jajnika i pozytywnym teście wszystkie dolegliwości minęły jak ręka odjal. Nie mam żadnego śluzu itd.

‹‹ 257 258 259 260 261 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ