X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ŚwinkaMinka wrote:
    Już mam wyniki
    19.10 - 67,2
    21.10 - 176,2

    Przyrost według belly 185% czyli prawidłowy :) no to mogę powoli zacząć wierzyć, że jestem w ciąży :) chyba pora wyznaczyć wcześniejszy termin do gina, bo mam dopiero na 8 listopada, a tak może już by mi zlecił badania krwi (progesteron,tsh, ft3 i ft4 i co tam jeszcze trzeba będzie) no i niestety dietę czas zacząć :(
    madziulla sprecyzuj uczucie ciągnięcia :) co cię ciągnie? może to macica się rozciąga i przygotowuje na fasolkę, a może implantacja??(czego Ci serdecznie życzę)
    mnie do tej pory ciągnie, kłuje, ćmi i nie wiem co jeszcze, dodatkowo mdli mnie i odrzuca na zapachy w pracy dziś wymówiłam się grypą jelitową :)
    pozdrawiam


    piekna beta. :) <3
    siedze teraz przy kompie w pracy i jak chce sie bardziej wyprostowac - wyciagnac to nie moge bo mnie kluje w dole brzucha...nie potraie tego inaczej opisac bo nigdy tak nie mialam. jak siedze normalnie to tez czasem czuje jak zakluje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2016, 14:20

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    Ja juz wiem co tam Ci w brzusiu jezdzi :) :)


    chcialabym <3 :)

  • ŚwinkaMinka Autorytet
    Postów: 505 339

    Wysłany: 21 października 2016, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulla przesyłam Ci więc wiruski ciążowe :) - który to Twój dp? kiedy testowanie w planach?

    Madziulla lubi tę wiadomość


    3jvzx1hp5ghrc9im.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ŚwinkaMinka wrote:
    madziulla przesyłam Ci więc wiruski ciążowe :) - który to Twój dp? kiedy testowanie w planach?

    ja nie robie testow owu i nie mam monitoringu wiec moge tylko po sluzie i objawach podejrzewac kiedy byla owu i na oko jestem dzis 7-9 dpo. a na liscie jestem wpisana na srode na testowanie ale nie wiem czy tyle wytrzymam. no jakby sie udalo teraz no byly by niezle jaja bo tyle latania po ginach 3 lata bezskutecznych działań a to moj pierwszy cykl z inofolikiem. i ja sama go sobie zafundowalam gin mi go nie zlecil :D

    stokrotka92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    ja nie robie testow owu i nie mam monitoringu wiec moge tylko po sluzie i objawach podejrzewac kiedy byla owu i na oko jestem dzis 7-9 dpo. a na liscie jestem wpisana na srode na testowanie ale nie wiem czy tyle wytrzymam. no jakby sie udalo teraz no byly by niezle jaja bo tyle latania po ginach 3 lata bezskutecznych działań a to moj pierwszy cykl z inofolikiem. i ja sama go sobie zafundowalam gin mi go nie zlecil :D

    Madziulla moze sprobuj test jutro ranO??? ALBO BETA??? :) 3YMAM KCIUUUUUKI!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sprobuje wytrzymac do poniedzalku przynjmniej bo jesli owu byla pozniej i jestem dzis 7 dpo to bedzie napewno za szybko

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sorry nie jestem wpisana na testowanie na srode tylko nawet na czwartek :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    sprobuje wytrzymac do poniedzalku przynjmniej bo jesli owu byla pozniej i jestem dzis 7 dpo to bedzie napewno za szybko

    Oki, a wiec czekaj do poniedzialku..
    DUZO CIERPLIWOSCI!, choc pewnie po 3latach masz ja wypracowana :*
    3 to magiczna cyfra <3

    Madziulla lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    Oki, a wiec czekaj do poniedzialku..
    DUZO CIERPLIWOSCI!, choc pewnie po 3latach masz ja wypracowana :*
    3 to magiczna cyfra <3

    "brak cierpliwosci" to moje drugie imie :) albo bardzo sie zrazilam po falszywie pozytywnym tescie w lipcu

  • ŚwinkaMinka Autorytet
    Postów: 505 339

    Wysłany: 21 października 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to rzeczywiście jeszcze zbyt wcześnie na testowanie :) może to rzeczywiście fasolka vel groszek się zagnieżdża :) mi 5 i 6 dnia spadła temperatura a od 7 dnia czuję stale jakieś kłucia, ciągnięcia, ćmienia raz z lewej strony, raz z prawej i tak do chwili obecnej :) może coś z tego będzie :) często jest tak, że jak ktoś troszeczkę odpuści sobie starania to się mu udaje :)
    moja koleżanka też przechodziła przez długie starania, już się nawet nad in vitro zastanawiali, a i no to mieli małe szanse bo miała niską rezerwę jajnikową, stres w pracy wcale jej nie pomagał, stałe monitoringi cyklu, seks "wymuszony" owulacją itp. w styczniu zrezygnowała z pracy, wspólnie z mężem zrobili sobie przerwę w staraniach - żadnego monitoringu , żadnych leków
    a w marcu zobaczyła II kreski :) Tobie też tego życzę :)

    Madziulla lubi tę wiadomość


    3jvzx1hp5ghrc9im.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki dziewczyny <3 doskonale wiem ze kazda znas jest inna, u kazdej bedzie to wszystko wygladalo inaczej ale Swinko kochana dalas mi nadzieje tymi ciagnieciami i kluciami!!!
    staram sie cierpliwie czekac do przynajmniej poniedzialku

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma ktoras z was moze wzdecia podczas owulki lub przed?.
    heh, dziwny objaw ,ale ja w polowie cyklu zawsze mam. ;P

  • barbarah Przyjaciółka
    Postów: 119 56

    Wysłany: 21 października 2016, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie test negatywny, choć @ ma przyjść dopiero we wtorek. niestety od 3 dni mam plamienia i tsh 4,0 czyli nikłe szanse w tym cyklu :(

    Aniołek 07.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla może ten inofolic działa cuda? Wiesz u mnie nagła owulacja a u Ciebie ciaza

    Madziulla lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    Madziulla może ten inofolic działa cuda? Wiesz u mnie nagła owulacja a u Ciebie ciaza

    hahaha moze moze :D

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 21 października 2016, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    Ma ktoras z was moze wzdecia podczas owulki lub przed?.
    heh, dziwny objaw ,ale ja w polowie cyklu zawsze mam. ;P

    Czasem nawet biegunka może wystąpić :P

    Madziulla trzymam kciuki :*

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak mam ze mam biegunki czasem

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 21 października 2016, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Ja tak mam ze mam biegunki czasem

    Co ciekawe coraz więcej staraczek tak ma. Niestety to bardziej na tle nerwowym :(

    B kazał mi znaleźć hobby... To coraz trudniejsze, bo to co kiedyś mnie cieszyło i zajmowało głowę teraz już mnie nie kręci.

    Wczoraj kupiłam len mielony... Dziś piłam i chyba się nie polubimy :/

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja 10min sprawdzalam szyjke. Po raz pierwszy w zyciu poczulam otwarta szyjke :). sluz tez sie pojawil, lekki bol owulkowy a testy negatywne wiec moje testy laduja w koszu!!!!!

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 21 października 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny brała któraś tą dietę z Ovufriend?

    17.11.17-poronienie całkowite
‹‹ 256 257 258 259 260 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ