X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 21 października 2016, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że potestować fajnie, ale moim zdaniem nie ma to sensu, tylko się niepotrzebnie fiksujesz. Co test owu miałby Ci teraz powiedzieć?

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchaj Nie wiem co by mi mogło pokazać bo nigdy nie testowalam . Pytam dziewczyn które mają o tym pojęcie i wiedzą co i jak.. ja się nie znam więc pytam .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie testy trzeba traktować z przymrużeniem oka bo one Ci pokażą spadek i wzrost poziomu lh ale nie pokażą czy napewno odbyła się owulka - to Ci tylko monitoring pokaże. Wiec jeśli chcesz zatestuj powinna być bledsza jak wczoraj ale wiesz...to tylko testy...tak samo tak jak w moim przypadku 2 kreska na teście ciążowym nie gwarantuje ciąży. Wiec jak chcesz to sikaj ale na tzw luzie

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 21 października 2016, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezeli wczoraj byl pozytyw, to teoretycznie dalej nie ma sensu testowac, bo zobaczylysmy to o co nam chodzilo. W praktyce ja sobie testowalam 2 prawie pelne cykle, zeby poznac swoj organizm i zobaczyc jak testy sie zachowuja.
    Teraz kreska powinna blednac.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra pytałam bo się nie znam :) nigdy się tym tematem nie interesowałam :) ale każda wskazówka jest dla mnie w tym momencie cenna :) a nóż widelec owulka będzie :)

  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 21 października 2016, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naprawdę z całego serca polecam Ci poobserwować swój organizm, to Ci powie 100 razy więcej niż testy. Testy owulacyjne można potraktować jako potwierdzenie innych objawów. Po prostu wiem, jak łatwo wpaść w manię testowania.

    Pierwszy test owu w danym cyklu wskazuje na to, że owulacja może się odbyć w ciągu 24-36 godzin. Każdy kolejny mówi tylko tyle, że poziom hormonu LH utrzymuje się na takim samym lub niższym poziomie niż przed skokiem zapowiadającym owulację. Ale z samą owulacją nie ma już nic wspólnego. Nawet jeśli kreski będą Ci wychodzić nadal ciemne, nie oznacza to, że owulacji nie było i nadal na nią czekasz. Nawet jeśli będą jaśniejsze, nie oznacza to, że owulacja się odbyła.

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • tubispl Przyjaciółka
    Postów: 84 60

    Wysłany: 21 października 2016, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety wczorajszy spadek temperatury zwiastowal okres ktory dzisiaj dostalam wiec niestety wypadam z pazdziernika a mialo byc tak pieknie i mierzylam tempke i robilam testy owulacyjne i nic z tego

    xnw4qqmzuoifsosb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tubispl przytulam :* :(

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 21 października 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tubispl, tule mocno. Mi tez ciezko pojac, ze testy pozytywne, tempka skoczyla, przytulanie w tym czasie bylo, a ciazy nie ma. Jednak wiem, ze tak czesto sie zdarza. Chcac nie chcac musimy akceptowac ten przykry fakt :(

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne że trzeba się z tyn pogodzić.mnie i tak cieszy że test był pozytywny bo do tej pory wychodziły mi negatywy i lekarz też nic nie widział co by wskazywało na owulacje. Cieszy mnie sam fakt, że prawdopodobnie mój organizm zaczął reagować na inofolic co daje mi nadzieję że jednak się nam uda w końcu. Bo wiadomo jak już owulacja wraca to i ciąża też kiedyś będzie a wiadomo jak cykle bez owu to się robi kiepsko

  • ŚwinkaMinka Autorytet
    Postów: 505 339

    Wysłany: 21 października 2016, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny :)
    Tubispl tule, a tak liczylam, że tą ciąże przejdziemy razem, ale co sie odwlecze to nie uciecze :) trzymam kciuki za listopad :)
    Ja wlasnie oddalam krew I czekam na wyniki, pewnie beda po 12.00
    Nie robilam nic wiecej, musze jeszcze troche poczytac na temat zalecanych badan. Wizyte mam 8 listopada wiec raczej 7 sobie zrobie wtedy jeszcze raz bete, progesteron, tsh, ft3 I ft4 to bede miala aktualne wyniki na wizyte.
    A tak wogole zastanawiam sie czy mam wydawac kas skoro mam pakiet medyczny w medicower, wiec moze po prostu wyznacze szybszy termin do gina I niech mi da skierowanie na te badania. W koncu co miesiac place im za opieke medyczna. Zastanowie sie jeszcze :)
    Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny czekajace na testowanie :)


    3jvzx1hp5ghrc9im.png
  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 21 października 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to jednak jestem walnięta. Radzę Stokrotce, żeby darowała sobie robienie testu owu, a sama co... Coś mnie tknęło i poszłam do apteki - kupiłam dwa testy strumieniowe - Pink Test o czułości 25. Jeden zrobiłam jakieś 2 godziny temu. Wyszedł negatywny, nawet cienia cienia cienia nie było. Jakiś czas temu otwieram szufladę, do której go schowałam i co... Jest cieniutka druga kreska. Nie, nie będę Was pytać, czy to może oznaczać ciążę, bo wiem, że to może oznaczać wszystko, ale walnijcie mnie w ten głupi łeb, że sobie taki komplikator włączam zamiast jak człowiek poczekać do przyszłego tygodnia...

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/464cf49e5b8b.jpg.html dziś już kreska wyraźnie bledsza. Zobaczcie

    Rzepakowepole widzisz ja Ciebie nie słucham i ty sama siebie też nie słuchasz :) obie po jednych piniadzach :)

  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 21 października 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I oczywiście wiem, że po czasie nie można odczytywać wyniku, ale wkręcam sobie, że przecież ta kontrolna kreska też ciemnieje po czasie jak test wysycha. Więc na chłopski rozum ta testowa też ciemnieje. Tylko czy może ściemnieć coś, czego wcześniej w ogóle nie było widać...

    nitta32 lubi tę wiadomość

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 21 października 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/464cf49e5b8b.jpg.html dziś już kreska wyraźnie bledsza. Zobaczcie

    Rzepakowepole widzisz ja Ciebie nie słucham i ty sama siebie też nie słuchasz :) obie po jednych piniadzach :)

    Bo w cudzej sprawie łatwo być sędzią. Gorzej jak coś człowieka samego dotyczy.

    stokrotka92 lubi tę wiadomość

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/464cf49e5b8b.jpg.html dziś już kreska wyraźnie bledsza. Zobaczcie

    Rzepakowepole widzisz ja Ciebie nie słucham i ty sama siebie też nie słuchasz :) obie po jednych piniadzach :)

    no i pieknie :) choc tak jak mowilam to nie oznacza ze napewno owu byla :)

    stokrotka92 lubi tę wiadomość

  • tubispl Przyjaciółka
    Postów: 84 60

    Wysłany: 21 października 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja na razie sie nie zalamuje trzeba probowac dalej

    stokrotka92 lubi tę wiadomość

    xnw4qqmzuoifsosb.png
  • tubispl Przyjaciółka
    Postów: 84 60

    Wysłany: 21 października 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko szkoda ze sie nie zaczelismy starac szybciej bo w domu juz mam 4 letniego chlopaczka z sierpnia wiec jak sie w koncu uda ro bedzie juz 5 lat roznicy

    xnw4qqmzuoifsosb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    no i pieknie :) choc tak jak mowilam to nie oznacza ze napewno owu byla :)

    Wiadomo ale ważne że organizm zaczął w końcu pracować :) to mnie cieszy :) no nic może akurat te dwa dni przytulanek coś dały i może akurat się udało. Pożyjemy zobaczymy :) i tak mam dziś dobry humor i nic mi go nie zepsuje :)

    AJA_S, Madziulla, cookiemonsterka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może prezent na imieniny będę mieć :P

    AJA_S lubi tę wiadomość

‹‹ 254 255 256 257 258 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ