X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 20 października 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka wrzucaj dalej i będziemy podziwiać :D

    Pozytywne nastawienie :)
  • Nola Autorytet
    Postów: 528 305

    Wysłany: 20 października 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    146% Przyrost :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1aa0dd60083f.jpg
    jezu co ja napisalam :) oczywiscie ze tak przyrost mega duzy ladnie prawie 150% Chodzilo mi o to ze slyszalalm ze wystarczy zeby 60% prYroslo i juz jest ok a co dopiero taki wynik wiec czym ona sie bidulka martwi

    Madziulla lubi tę wiadomość

    2nn3dqk3kf70gzik.png
  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 20 października 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/adbec867f214.jpg.html dziewczyny dwór godziny odstepu między testami zobaczcie

    Jak dla mnie ten test niżej jest już pozytywny. Ten wyżej też by mógł, ale może miałaś rozcieńczony mocz? To ważne, żeby przed testem 2 godziny nic nie pić.

    stokrotka92 lubi tę wiadomość

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może faktycznie ten pierwszy był trochę rozcienczony. Od tamtego pozytywnego testu nic nie piłam. :) czyli dziewczyny jak? Owulacja będzie w ciągu 24 h?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    Może faktycznie ten pierwszy był trochę rozcienczony. Od tamtego pozytywnego testu nic nie piłam. :) czyli dziewczyny jak? Owulacja będzie w ciągu 24 h?

    gwałc meza i nie mysl za duzo kiedy owulka bedzie :D

    stokrotka92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    Działajcie :) Ja przed pierwszą ciążą też myślałam że ovu występuje przeważnie w 14 dc a tu sie okazało że mam koło 20 dc.

    Stokrotka jak dla mnie to owulacja nadciąga działajcie, nie wyglądaj @ tylko męża w obroty i heja :)

    A ja sie zapytam gdzie teściki? tyle dziś dziewczyn miało testować a tu póki co cisza


    Ja dziś testowałam, ale jedna krecha. Ale nadzieję mam bo @ nie ma ;) Jutro może powtórzę test.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2016, 14:49

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 20 października 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sssss Witaj :) Ja tez aktualnie 3 cs :)

    Olciuska. Tylko pamietaj, zeby 2h przed testowaniem nie pic, bo Ci testy blade wyjda ;)

    Stokrotka. Czytalam, ze pozytywne testy moga wychodzic przed sama @ ale nie wiem czy to prawda, bo u mnie byly blade. Moze to owu skoro nie mialas w tym cykl. Jakby byl mega dlugi cykl to byloby to mozliwe.
    Ten drugi test zdecydowanie pozytywny :) Jezeli to owu to powinna byc za 24-36h. Dzialajcie :)

    Olciuska lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 20 października 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    Może faktycznie ten pierwszy był trochę rozcienczony. Od tamtego pozytywnego testu nic nie piłam. :) czyli dziewczyny jak? Owulacja będzie w ciągu 24 h?

    Organizm może wielokrotnie w ciągu jednego cyklu "podchodzić" do owulacji. Zwłaszcza że z tego co czytałam dopiero co odstawiłaś tabletki anty. Mierzysz temperaturę? Obserwujesz śluz (najlepiej na szyjce jeśli jest skąpy). To Ci powie więcej niż testy. Masz szansę dowiedzieć się wtedy, czy do owulacji faktycznie doszło, a nie tylko, czy organizm się do niej szykował.

    Po tabletkach cykle potrafią być bardzo rozjechane. Więc to, co Ty interpretujesz jako końcówkę cyklu może być dopiero jego środkiem. Spróbuj do tego podejść systematycznie i na spokojnie.

    I jak najczęściej kochaj się z mężem. Po prostu <3

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 20 października 2016, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2016, 10:38

    cookiemonsterka, melmarmis lubią tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 20 października 2016, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anisiulka83. Ja tez kiedys myslalam, ze dwie kreski na testach tylko przed owu wystepuja, ale tak nie musi byc. To zalezy od stezenia hormonu LH. U kazdej kobiety to moze byc inaczej. W kazdym razie po owu tez moze byc druga kreska tylko juz nie powinna byc tak samo silna jak kontrolna.

    Asiulka83 lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie są takie same.:) dziś wykorzystuje męża :)

    Madziulla, kate88:), cookiemonsterka, AJA_S lubią tę wiadomość

  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 20 października 2016, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze jedno. Jak tak tu Was czytam, to jedna rzecz nie daje mi spokoju. Byłam na kursie NPR i tam wielokrotnie podkreślano, że trzeba wybrać sobie jedną konkretną metodę obserwacji i się jej trzymać. Każda z nich będzie zwracać uwagę na nieco inne objawy i nieco inaczej je interpretować. Każda powinna być w rezultacie tak samo skuteczna, ale pod warunkiem, że będzie stosowana konsekwentnie a nie w pomieszaniu z innymi. Trochę co innego o owulacji mówi nam temperatura, jeszcze co innego śluz. Jeszcze co innego odpowiednie połączenie interpretacji tych dwóch objawów.

    Nie chcę nikogo pouczać, bo nie jestem ekspertem. Tylko dzielę się tym, na co mi zwracano uwagę. Żeby robić to na spokojnie i konsekwentnie. Nie że w tym miesiącu testy, w przyszłym temperatura, a za miesiąc śluz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2016, 15:07

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rzepakowepole wrote:
    I jeszcze jedno. Jak tak tu Was czytam, to jedna rzecz nie daje mi spokoju. Byłam na kursie NPR i tam wielokrotnie podkreślano, że trzeba wybrać sobie jedną konkretną metodę obserwacji i się jej trzymać. Każda z nich będzie zwracać uwagę na nieco inne objawy i nieco inaczej je interpretować. Każda powinna być w rezultacie tak samo skuteczna, ale pod warunkiem, że będzie stosowana konsekwentnie a nie w pomieszaniu z innymi. Trochę co innego o owulacji mówi nam temperatura, jeszcze co innego śluz. Jeszcze co innego odpowiednie połączenie interpretacji tych dwóch objawów.

    Nie chcę nikogo pouczać, bo nie jestem ekspertem. Tylko dzielę się tym, na co mi zwracano uwagę. Żeby robić to na spokojnie i konsekwentnie. Nie że w tym miesiącu testy, w przyszłym temperatura, a za miesiąc śluz.

    dlatego ja odstawilam testy i mierzenie temp...za bardzo mnie to stresowalo...nie obserwuje kompletnie nic w tej chwili. jedynie sluz bo zawsze mialam go sporo i nei sposob go nie zauwazyc. kocham sie z mezem kiedy mam chote i tyle...

  • ewa1307 Znajoma
    Postów: 21 14

    Wysłany: 20 października 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny pięć dni temu zrobiłam test ciążowy wynik niby pozytywny druga kreska ale bardzo jaśniutka. Widoczna nawet mąż ją widział, następny test negatywny nic zero kolejny, też zero. W sumie zrobiłam trzy testy negatywne dwa z rana jeden z popołudnia a teraz najlepsze dziś zrobiłam z rana znowu test i znów jasna ale widoczna kreska.Boję się jak cholera że może jakaś pozamaciczna będzie lub biochemiczna dodam że testy zmieniałam nie były tylko z jednej firmy i co wy o tym myślicie ? bo ja sama zgłupiałam :(
    c39315fe5b914d4f37e8b8d1f2b1d0cb.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2016, 15:13

    ewcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa1307 wrote:
    cześć dziewczyny pięć dni temu zrobiłam test ciążowy wynik niby pozytywny druga kreska ale bardzo jaśniutka widoczna nawet mąż ją widział następny test negatywny nic zero kolejny też zero ogólnie zrobiłam trzy testy negatywne dwa z rana jeden z popołudnia a teraz najlepsze dziś zrobiłam z rana znowu test i znów jasna ale widoczna kreska boję się jak cholera że może jakaś pozamaciczna będzie lub biochemiczna dodam że testy zmieniałam nie były tylko z jednej firmy i co wy o tym myślicie ? bo ja sama zgłupiałam :(

    idz na bete! tylko ona da Ci 100% pewnosci a jesty domowe najlpiej rano i tej samej fermy bo ronych firm sa roznej czulosci

  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 20 października 2016, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    dlatego ja odstawilam testy i mierzenie temp...za bardzo mnie to stresowalo...nie obserwuje kompletnie nic w tej chwili. jedynie sluz bo zawsze mialam go sporo i nei sposob go nie zauwazyc. kocham sie z mezem kiedy mam chote i tyle...

    Oczywiście nie chodziło mi o to, że trzeba wybrać, czy temperatura czy śluz, bo jednak większość metod będzie się opierać na połączeniu tych dwóch objawów. Stokrotka, poczytaj sobie o metodzie Rotzera. Wbrew powszechnej opinii to nie jest katolska antykoncepcja, tylko bardzo konkretna metoda, żeby wyznaczyć czy doszło do owulacji i kiedy to się stało.

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A myslicie ze skoro na tescie pojawia sie druga kreska (mowa o owulacyjnym) to owulka sie pojawi?, wiem ze test nie daje 100% pewnosci..

  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 20 października 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa1307 wrote:
    cześć dziewczyny pięć dni temu zrobiłam test ciążowy wynik niby pozytywny druga kreska ale bardzo jaśniutka. Widoczna nawet mąż ją widział, następny test negatywny nic zero kolejny też zero. W sumie zrobiłam trzy testy negatywne dwa z rana jeden z popołudnia a teraz najlepsze dziś zrobiłam z rana znowu test i znów jasna ale widoczna kreska.Boję się jak cholera że może jakaś pozamaciczna będzie lub biochemiczna dodam że testy zmieniałam nie były tylko z jednej firmy i co wy o tym myślicie ? bo ja sama zgłupiałam :(

    Widzę na Twoim wykresie, że test robiłaś w 8 dniu po owulacji - to bardzo wcześnie. Wystarczy, że kolejnego dnia, nawet rano mocz był nieco bardziej rozcieńczony i już test mógł wyjść negatywny. Poczekaj do dnia spodziewanej miesiączki, a jeśli nie daje Ci to spokoju, idź na betę.

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 20 października 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    A myslicie ze skoro na tescie pojawia sie druga kreska (mowa o owulacyjnym) to owulka sie pojawi?, wiem ze test nie daje 100% pewnosci..

    Mówisz o kresce tak samo wyraźnej jak kontrolna, tak? Nie, to daje tylko informację, że nastąpił wyrzut hormonu, czyli, że organizm szykuje się do owulacji. W dalszym ciągu może do niej nie dojść. Potwierdzeniem owulacji może być skok temperatury. Oznacza on, że owulacja się już odbyła.

    Olciuska, AJA_S lubią tę wiadomość

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 20 października 2016, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    Kasiula09 miałaś testować dzisiaj

    Czekam do soboty, chce mieć prezent na córci urodziny :)

    stokrotka92 lubi tę wiadomość

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
‹‹ 252 253 254 255 256 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ