X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 20 października 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska, no pewnie, że rośnie :)

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    Olciuska, no pewnie, że rośnie :)
    Suuuuper! kiedys robilam takie testy ,ale zapominalam... I robilam tylko jeden dziennie, w tym miesiacu mam usatwione 20 alarmow i gonie do wc nawet jak jestem na meetingu to wymykam sie :D zeby tylko oni wiedzieli co ja robie haha :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    Olciuska, no pewnie, że rośnie :)
    A my chyba bedziemy testowac w tym samym czasie... Niestety juz w listopadzie :) 3ymam za nas kciuki! :)

  • Asiulka83 Autorytet
    Postów: 1461 1593

    Wysłany: 20 października 2016, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam :) a ja od nie dawna zaczelam robic testy owolucyjne ( 4 dni :) i nic z nich nie rozumiem :/ dziś 17 dc raczej mam po owulce a testy pokazuja ciagle dwie krechy tyle ze slabe czy to tak ma być ? myslalam ze po owulce powinna być jedna a dwie przed ?

    ukdy3e5e07dpccv2.png
    19.12. jest <3 , 09.01 3.84 cm <3 , 21.01 5,65 cm <3, 6.02 8,06 cm Boy <3 2.03 238g <3 15,05 1500 g <3 27.07 3540 <3
    ukdyj44j0v7sy1vp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiulka83 wrote:
    witam :) a ja od nie dawna zaczelam robic testy owolucyjne ( 4 dni :) i nic z nich nie rozumiem :/ dziś 17 dc raczej mam po owulce a testy pokazuja ciagle dwie krechy tyle ze slabe czy to tak ma być ? myslalam ze po owulce powinna być jedna a dwie przed ?
    Pozytywny test owu jest jak druga kreska jest taka sama lub mocniejsza jak kontrolna. Jeśli jest ona słaba to znaczy ze test jest negatywny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2016, 12:11

    Asiulka83 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/6daed5798331.jpg.html laseczki to pozytywny test owu czy negatyw?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/6daed5798331.jpg.html laseczki to pozytywny test owu czy negatyw?

    ja bym to uznala za jeszcze nagatywny ale owu jest blisko :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/e84b61a48f6e.jpg.html i tak bez lampy dziewczyny

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weźcie mi powiedzcie bo zgłupiałam 30 dc a ja bym dopiero owulacje miała mieć ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takiej krechy jeszcze przy testach owu nie miałam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/e84b61a48f6e.jpg.html i tak bez lampy dziewczyny

    no tutaj ta kreska jest bardziej widoczna. ja bym za jakis czas zrobila drugi i porownala te 2 testy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    Weźcie mi powiedzcie bo zgłupiałam 30 dc a ja bym dopiero owulacje miała mieć ?

    testy owu potrafią wyjsc pozytywne w ciazy
    albo jaktycznie dopiero owu masz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2016, 12:32

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie . Czyli co owulacje mam mieć za chwilę? Zgłupiałam teraz całkowicie. Jest niewiele słabsza od tej kontrolnej w sumie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ciąży to nie jestem na bank. Chyba że mnie po tym inofolicu ruszyło po dwóch tygodniach i mam owulacje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powtórz test wieczorem i wrzuć na forum zobaczymy wtedy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok tak zrobię :) dobrze że nam wczoraj ten prąd wieczorem wyłączyli to były przytulanki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa i nie wyrzucaj tego testu co pokazałaś. jak zrobisz drugi opisz ktory jest ktory i najlepiej zrob jedno zdjecie obu testom bedzie lednie widac czy ciemnieje kreska czy jasnieje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    aaa i nie wyrzucaj tego testu co pokazałaś. jak zrobisz drugi opisz ktory jest ktory i najlepiej zrob jedno zdjecie obu testom bedzie lednie widac czy ciemnieje kreska czy jasnieje.
    Y
    Ok tak zrobię. Dzięki za instrukcje. Już zgłupiałam właściwie. O której powtórzyć?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    Y
    Ok tak zrobię. Dzięki za instrukcje. Już zgłupiałam właściwie. O której powtórzyć?

    tu moze ktos inny Ci doradzi bo ja wyraznie widzialam kiedy jes towu jak robilam raz dziennie. mi to wystarczylo. ja robilam kolo 18. ale nie wiem o ktoryej Ty ten robilas i po jakim czasie powinno sie powtorzyc zeby bylo widac roznice bo jak jak mowie ja obilam raz dziennie

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 20 października 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po około 6h mozna powtórzyć ale nie dłużej niż 8h ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
‹‹ 250 251 252 253 254 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ