X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vercia wrote:
    A roślinka, zrobiło się różowo w sensie całe tło czy cień cienia rózowej kreski? :P


    Całe tło, ale tylko tam gdzie powinna być kreska ciążowa, testowa była normalna

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vercia wrote:
    Nie wiem jak długie masz cykle i czy regularne, bo jak to już koniec cyklu no to raczej nie na owulkę


    Pierwszy cykl miałam 33 dniowy bo jestem po odstawieniu anty ale był bez owulacyjny teraz mam drugi cykl i też jest bezowulacyjny bo lekarz w 14 dc nie widział nic co by wskazywało na owulacje ale od 14 dc zaczęłam pić inofolic a on wspomaga pracę jajników przywraca owulacje i w ogóle.

  • vercia Ekspertka
    Postów: 249 92

    Wysłany: 20 października 2016, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to jak masz w miarę regularne cykle to na pewno na okres cię boli, ja też biorę podobny suplement, to po prostu witaminy wspomagające pracę hormonów. A tak na marginesie, wielu lekarzy się myli i to nie jest na 100% pewne, że tej owulacji nie miałaś. Jak masz 33 dniowy cykl to mogła ona wystąpić nawet w 18- 19 dc i jak byłaś na wizycie może jeszcze było za wcześnie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vercia na regularne cykle to nie liczę bo nigdy ich nie miałam. No nic czekam

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 20 października 2016, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka może być i na owulacje. Ja najpóźniej miałam owulacje w 33dc a cały cykl trwał 47dni (bo moja fl to 14dni).

    Mnie już zaczyna napieprzać z prawej strony. tylko nie jajnik jak zawsze tylko ciut bliżej macicy :/

    Cookie w porównaniu do mojego dzisiejszego snu to ten jest normalny ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 20 października 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lista (chyba) aktualna :)

    gratulacje dla mamusiek <3

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    lista (chyba) aktualna :)

    gratulacje dla mamusiek <3

    te ikoneczki niebezpiecznie zlizaja sie do mnie... :D z jednej strony chce juz sikac na testa a z drugiej strony boje sie ponownego rozczarowania

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja_s nie rób mi kochana nadziei na owulację bardzo Cię proszę :) śluzu wyraźnego nie ma czuję się okresowo tylko że tego nie widać na horyzoncie. No nic. Daje mu jeszcze czas do niedzieli jak się nie zjawi to się zdenerwuję

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 testowałas???

  • sssss Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 20 października 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, również się dołączam do październikowego testowania, to mój 3cs, a pierwszy z ovu. Z tym, że zastanawiam się kiedy jest sens testować, cykle mam z reguły 26-28 dni, a ovu wyznaczył mi termin spodziewanej miesiączki na 30 dzień cyklu. Owulację miałam prawodpodbnie 16 dnia cyklu (12 października), to mój wykres:
    https://ovufriend.pl/wykres.html?nick=sssss#

    3jgx3e3kklavcaph.png
  • vercia Ekspertka
    Postów: 249 92

    Wysłany: 20 października 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sssss wrote:
    Witajcie, również się dołączam do październikowego testowania, to mój 3cs, a pierwszy z ovu. Z tym, że zastanawiam się kiedy jest sens testować, cykle mam z reguły 26-28 dni, a ovu wyznaczył mi termin spodziewanej miesiączki na 30 dzień cyklu. Owulację miałam prawodpodbnie 16 dnia cyklu (12 października), to mój wykres:
    https://ovufriend.pl/wykres.html?nick=sssss#

    Najrozsądniej jest testować najwcześniej w dniu spodziewanej miesiączki, wcześniej test może jeszcze nie złapać a po co się niepotrzebnie rozczarować :)

    sssss lubi tę wiadomość

  • Klameczka Przyjaciółka
    Postów: 91 20

    Wysłany: 20 października 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    lista (chyba) aktualna :)

    gratulacje dla mamusiek <3

    U mnie 15.10 możesz @ wpisać :(

    PCOS, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, IO
    Ponad 2lata starań,
    09.16 - pierwsza stymulacja gonalem i pregnylem,
    10.16- druga próba gonal+pregnyl
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 20 października 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka z cyklem różnie bywa...
    Przykład mój. "świeciły" się oczy, wszyscy mi gratulowali a @ przyszła... nawet wsparcia od narzeczonego nie dostałam tylko jego fochy... Teraz leżę w wannie z gorącym prysznicem przyłożonym do prawej strony brzucha...
    Nie wszystko jest tak jak byśmy chcieli.

    Więc brak śluzu nie wyklucza owulacji bo może być na szyjce bo jest go bardzo mało...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2016, 09:43

    stokrotka92 lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja_S no nic . Póki co nie robię sobie nadziei na jakieś starania. Może koło 12 zrobię test obu na wszelki wypadek ale wątpię żeby coś było z tego. Ehh jakie to życie jest skomplikowane. Jak się nie chce zajść to się udaje a jak się chce to się nie udaje :/

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • Czytelniczka Debiutantka
    Postów: 7 3

    Wysłany: 20 października 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tubispl wrote:
    A u mnie temperatura spadla brzuch boli wiec pewnie jutro okres i nici z dzidziusia

    U mnie dzisiaj też spadek, ale ostatnio był i na drugi dzień znowu podskoczyło. Mnie brzuch boli juz od dobrych trzech dni, od wczoraj doszedł mocny ból jednej piersi i mocny ból żołądka ( dzisiaj odpuściło).
    Nie poddawaj się, może akurat :)

  • Migracja Ekspertka
    Postów: 136 54

    Wysłany: 20 października 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na 17 też @ :(

    graphics-worms-675324.gif
    Aniołek 26.03.2013 [*]....
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 20 października 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulla, tym razem będzie bobas :) Coś tak czuję u ciebie :)

    migracja, klameczka, wpisane macie @

    Madziulla lubi tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzcie mi czy tez tak macie z owulacyjnymi??
    Myslicie ze poziom LH rosnie??

    https://zapodaj.net/4edd146e7032a.jpg.html

  • vercia Ekspertka
    Postów: 249 92

    Wysłany: 20 października 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    Powiedzcie mi czy tez tak macie z owulacyjnymi??
    Myslicie ze poziom LH rosnie??

    https://zapodaj.net/4edd146e7032a.jpg.html

    To normalne, z każdym dniem masz więcej Lh więc kreska jest coraz bardziej widoczna ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suuper, obecnie robie dwa dziennie :) mam nadzieje ze wkoncuzobacze dwie mocne krechy . Dziekuje Vercia.
    Dlugo sie starasz o malenstwo?

‹‹ 249 250 251 252 253 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ