X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2016, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Ale się zdarzają :)
    No tak zdarzają się ale chyba nie u mnie. No nic. Może faktycznie męża dziś wykorzystam

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • tubispl Przyjaciółka
    Postów: 84 60

    Wysłany: 19 października 2016, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a u mnie brzuch raczej za bardzo nie boli jak narazie nic nie zapowiada okresu no ale test rano byl negatywny a jutro dzien spodziewanej miesiaczki tylko dzisiaj temperatura nie spadla wiec nic na razie jej nie zapowiada zobacze czy jutro bedzie spadek czy nie..... Juz sama nie wiem co myslec

    xnw4qqmzuoifsosb.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 19 października 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tubispl trzymam kciuki by @ nie przyszła :)

    Stokrotka idź wykorzystaj, po coś w końcu są ;D

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Tubispl trzymam kciuki by @ nie przyszła :)

    Stokrotka idź wykorzystaj, po coś w końcu są ;D

    No tak... jeszcze nam dodatkowo prąd na całej wsi wyłączyli chyba żeby było co robić wieczorem :)

    santoocha, AJA_S lubią tę wiadomość

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 19 października 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vercia wrote:
    Annie, mielone siemie lniane można po prostu dodać do potrawy bez żadnej obróbki termicznej.
    No tak, teraz sobie przypominam, że czytałam coś takiego. I takie nie zalane wodą też na śluz pomaga? :)
    Z tym mielonym to mam wątpliwości, bo wyczytałam, że ono szybko traci swoje właściwości po zmieleniu, więc powinno się samodzielnie mielić i od razu wykorzystywać. Ja nie mam młynka, więc łatwiej jednak mi zagotować.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 19 października 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaagaaa89 wrote:
    s1985 a była faktycznie?
    Jasne że była tylko cb ale to też ciąża

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 19 października 2016, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmielone siemię wystarczy zalać gorąca wodą. Nie trzeba gotować. Zalać i odstawić do przestygnięcia.

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • E_w_c_i_a Autorytet
    Postów: 349 364

    Wysłany: 19 października 2016, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam do październikowych testerek ;-) jak myślicie czy z mojego wykresu jest szansa ze test bedzie pozytywny?? Owu z usg 13 dc - 13.10. Mam zamiar zrobic test pod koniec przyszłego tygodnia ;-)

    Szczęśliwa mama Majeczki :*
    Dziecinka (10 tydzień) (*) 8.2015
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 19 października 2016, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E_w_c_i_a wrote:
    Dołączam do październikowych testerek ;-) jak myślicie czy z mojego wykresu jest szansa ze test bedzie pozytywny?? Owu z usg 13 dc - 13.10. Mam zamiar zrobic test pod koniec przyszłego tygodnia ;-)
    Ewcia ciężko brać Twój wykres pod uwagę, bo temperatury są mierzone o różnych godzinach więc są niewiarygodne. Powinnaś mierzyć o jednej, ewentualnie do pół godziny różnicy. A tak jak u Ciebie to nawet nie wiadomo do końca czy owulka już była.

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    U mnie 30 dc okresu nadal nie ma. Nawet wczorajsze przytulanki nie pomogły. Brzuch boli. Czekam

  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 20 października 2016, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)
    Dziśkolejny sen, tym razem nie taki jak wczoraj. Kupiłam jeansy i pokazałam je klientce kazała przymierzyć i okazało się, że są za ciasne i ledwo co w nie weszłam.
    Obudziłam się około 4:30 zobaczyłam na zegarek i poszłam dalej spać. Tym razem mierzenie temp miało jednak sens. Poszła delikatnie w górę. Nadal czekam...

    Pozytywne nastawienie :)
  • nitta32 Ekspertka
    Postów: 268 67

    Wysłany: 20 października 2016, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zagladam do Was i bardzo trzymam kciuki! Zycze Wam zebyscie juz nie musialy dłuzej czekać na wymarzone 2 kreseczki. Wszystkiego dobrego!

    kate88:), AJA_S lubią tę wiadomość

    zem3x1hpkw9psn8g.png
    18cs
    r904m5w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nitta32 wrote:
    zagladam do Was i bardzo trzymam kciuki! Zycze Wam zebyscie juz nie musialy dłuzej czekać na wymarzone 2 kreseczki. Wszystkiego dobrego!
    ja też cały czas zaglądam z nadzieją na kolejne pozytywne testy <3

    kate88:), emerald_m, AJA_S lubią tę wiadomość

  • tubispl Przyjaciółka
    Postów: 84 60

    Wysłany: 20 października 2016, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie temperatura spadla brzuch boli wiec pewnie jutro okres i nici z dzidziusia

    xnw4qqmzuoifsosb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś testowałam z rana, specjalnie mocz trzymałam całą noc, mimo, że już o 5 chciało mi się siku :P Niestety biel wizira :( Tylko tam gdzie powinna być kreska ciążowa zrobiło się różowo :/ Ale wczoraj bardzo dużo piłam wieczorem, może mocz nie taki jak trzeba :P Dziś 28dc, prawdopodobnie 13dpo. Plamienia żadnego nie było. Ale zaczyna mnie ćmić brzuch... Ja mam ciągle nadzieje :) Jak myślicie, test mógłby jeszcze nic nie pokazać?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzy dni mnie brzuch bolał czasem tak że siadać musiałam ostrożnie bo wszystko w środku czułam. A dziś mnie boli lewy jajniki. Mam 30 dc co na okres mnie boli?

  • vercia Ekspertka
    Postów: 249 92

    Wysłany: 20 października 2016, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A roślinka, zrobiło się różowo w sensie całe tło czy cień cienia rózowej kreski? :P

  • vercia Ekspertka
    Postów: 249 92

    Wysłany: 20 października 2016, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    Dziewczyny trzy dni mnie brzuch bolał czasem tak że siadać musiałam ostrożnie bo wszystko w środku czułam. A dziś mnie boli lewy jajniki. Mam 30 dc co na okres mnie boli?

    Jak dobrze wiesz większość objawów ciażowych i na okres jest takich samych, może i na okres cię boli a może na ciążę ;) Nie ma co wróżyć z fusów, poczekasz jeszcze chwilę i będziesz wiedziała :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vercia wrote:
    Jak dobrze wiesz większość objawów ciażowych i na okres jest takich samych, może i na okres cię boli a może na ciążę ;) Nie ma co wróżyć z fusów, poczekasz jeszcze chwilę i będziesz wiedziała :D

    Na ciążę to nawet nie liczę. Zastanawiam się czy to na okres czy na owulke ale teraz w 30 dc owulacja ? Bez sensu

  • vercia Ekspertka
    Postów: 249 92

    Wysłany: 20 października 2016, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    Na ciążę to nawet nie liczę. Zastanawiam się czy to na okres czy na owulke ale teraz w 30 dc owulacja ? Bez sensu

    Nie wiem jak długie masz cykle i czy regularne, bo jak to już koniec cyklu no to raczej nie na owulkę

‹‹ 248 249 250 251 252 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ