X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 21 października 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka trzymam kciuki :*
    Ja mam problem w kuchni... leje mi się zza mebli chociaż nie wiem skąd. Czy to syfon czy nie daj boju zapchała się rura o.O

    stokrotka92 lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko Aja_S chyba hydraulika potrzebujesz . Oby to nie rura :/

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 21 października 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    O matko Aja_S chyba hydraulika potrzebujesz . Oby to nie rura :/

    I w tym problem skąd go wziąć. Z B dalej się nie odzywam... I chyba czeka mnie praca w domu :/

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja_S ja z moim tak długo się nie potrafię nie oddzywać.nie umiemy. Zawsze któreś nawet to niewinne wyciąga rękę na zgodę . U nas zazwyczaj jest tak najpierw on mnie denerwuje więc ja się focham później go wyzywam i wylewam wszystkie żale więc on się obraża więc ja muszę wyciągać rękę na zgodę. No cóż....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh tesciowa z teściem na grzybach są od 8 i jeszcze nie wrócili. No to roboty mam do samego wieczora w takim razie. Jak ja tego nie lubię :/

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 21 października 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey kochane :*

    Miałam wczoraj zabieg sono-hsg. Jajowody drożne, macica prawidłowej budowy.

    To był 8 dc. Jak na razie pęcherzyki nie rosną, to normalne ?
    Jeżeli cykl mam około 30-35 dni.. umówić się na kolejną wizytę w 13 dc, czy lepiej w 15 ? ( muszę mieć podany ovitrelle)

    Clo brałam od 2 do 6 dc, jedną tabletkę dziennie.

    W tamtym cyklu clo od 3 do 7 dc, też jedną tabletkę.. i niestety nie było reakcji jajników.

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do clo to nie pomogę ale najważniejsze że hsg dobrze wyszło :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Hey kochane :*

    Miałam wczoraj zabieg sono-hsg. Jajowody drożne, macica prawidłowej budowy.

    To był 8 dc. Jak na razie pęcherzyki nie rosną, to normalne ?
    Jeżeli cykl mam około 30-35 dni.. umówić się na kolejną wizytę w 13 dc, czy lepiej w 15 ? ( muszę mieć podany ovitrelle)

    Clo brałam od 2 do 6 dc, jedną tabletkę dziennie.

    W tamtym cyklu clo od 3 do 7 dc, też jedną tabletkę.. i niestety nie było reakcji jajników.
    U mnie 8dc nie bylo dominujacego, a w 17dc mialam owulke wiec spoko ;)

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 21 października 2016, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza, to dziwne ze nie owulujesz. Jeszcze po stymulacji... hm... Łykałas kiedyś donga. Wiem ze on moze rozruszać jajniki.

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandri_1 wrote:
    Najmłodsza, to dziwne ze nie owulujesz. Jeszcze po stymulacji... hm... Łykałas kiedyś donga. Wiem ze on moze rozruszać jajniki.
    Sandri a Ty robilas kiedys testy owulacyjne? sugarowalas sie nimi? Mnie chyba one za bardzo stresuja ;(

  • nitta32 Ekspertka
    Postów: 268 67

    Wysłany: 21 października 2016, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rzepakowepole wrote:
    I oczywiście wiem, że po czasie nie można odczytywać wyniku, ale wkręcam sobie, że przecież ta kontrolna kreska też ciemnieje po czasie jak test wysycha. Więc na chłopski rozum ta testowa też ciemnieje. Tylko czy może ściemnieć coś, czego wcześniej w ogóle nie było widać...

    tak pisza w ulotkach ze wynik moze sie zmienic. Nie chce Cie podkrecac ale ja wierze ze to moze byc ta druga prawdziwa kreska !!! Zycze Ci zebys ja zobaczyla tak na calego przy kolejnym tescie.
    Ja widzialam zawsze tylko jedna kreske. A teraz 10dpo (spadek w 9dpo)cien cienia, potem z kazda godz byl mniej widoczny. Mezowi tlumaczylam ze tym razem mi sie nie wydawalo i widzialam cien. Smial sie. Nastepnego dnia zrobilam znow test i kreske juz bylo widac wyrazniej, kolejnego dnia jeszcze lepiej. Zycze Wam zebyscie w najblizszym czasie tez zobaczyly 2 kreseczki

    zem3x1hpkw9psn8g.png
    18cs
    r904m5w.png
  • bobas2015 Autorytet
    Postów: 1793 1443

    Wysłany: 21 października 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Hey kochane :*

    Miałam wczoraj zabieg sono-hsg. Jajowody drożne, macica prawidłowej budowy.

    To był 8 dc. Jak na razie pęcherzyki nie rosną, to normalne ?
    Jeżeli cykl mam około 30-35 dni.. umówić się na kolejną wizytę w 13 dc, czy lepiej w 15 ? ( muszę mieć podany ovitrelle)

    Clo brałam od 2 do 6 dc, jedną tabletkę dziennie.

    W tamtym cyklu clo od 3 do 7 dc, też jedną tabletkę.. i niestety nie było reakcji jajników.
    Też mam pcos i nie reagowała na clo nawet dwie tabletki. Po 3 miesiącach przeszłam kaueteryzacje i laoaroskopie jajników. Od razu reakcja na clo i od razu ciąża. Z druga ciąża to samo cło i pregbyl i ciąża w pierwszym cykli starań.. powodzenia

    AJA_S, sandri_1 lubią tę wiadomość

    k0kdpiqv0y1cvkk1.png
    zem3upjytbg3o3al.png
    Krzys 14.11.2015 38 tc 3540g 54 cm. Piotr 25.04.2017 38 tc 4380 g 59cm
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 21 października 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam testy owu w dwoch cyklach. Jakos w styczniu robilam te z allegro, i jakos w lecie robilam takie z apteki. Tylko te z allegro pokazaly mi pozytyw. Myślę ze nie ma sensu ich robić, szkoda kasy i nerwów.

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 21 października 2016, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka kiedyś też nie potrafiliśmy (czyt.Ja nie potrafiłam) Teraz idę w zaparte... szłam...

    Nie wytrzymał i zaczął się odzywać... oczywiście musiałam najpierw na niego nawrzeszczeć że ma mi pokazać jak się syfon odkręca... I zmiękł jak zobaczył że gotuję mięso. (on jest na diecie, a ja wręcz brzydzę się takim podaniem mięsa) więc zrozumiał że jak ja się mogę poświęcić i zjeść to ohydctwo to on może zacząć się odzywać...
    No i chyba to, że powiedziałam mu o tych gratulacjach w pon... to też go ruszyło :/
    Najmłodsza cieszę się, hsg się powiodło i wszystko jest ok... jak to powiedziała wczoraj kobieta z którą pracuję... "to wszystko siedzi w głowie"

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza ciesze sie ze Hsg juz masz za soba i wszystko ok!

    mnie dzis tak cos "jezdzi" i bulgocze w brzuchu ze masakra. i ciagnie mnie...nie wiem co to jest...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2016, 13:56

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja_S najważniejsze że już zmadrzal :)

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 21 października 2016, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzepakowepole. Nie ma sie co zastanawiac czy kreska moze pozniej sciemniec czy nie. Producent podaje, ze po 30 min z tego co pamietam, nie odczytuje sie wyniku, bo bedzie niemiarodajny. Trzeba bylo od razu wyrzucic do kosza ten test a nie chowac do szuflady, zeby Ci kusil ;)
    No wiem, ze sie latwo mowi ;) Zrob jutro rano kolejny :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 21 października 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przypomnialam sobie ze robilam poczatkiem roku chyba 3cykle tymi z allegro, ale pozytywny wyszedl tylko raz w pierwszym cyklu. Później juz nie wychodzily. Sorry. Mam krotka pamięć.

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • ŚwinkaMinka Autorytet
    Postów: 505 339

    Wysłany: 21 października 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już mam wyniki
    19.10 - 67,2
    21.10 - 176,2

    Przyrost według belly 185% czyli prawidłowy :) no to mogę powoli zacząć wierzyć, że jestem w ciąży :) chyba pora wyznaczyć wcześniejszy termin do gina, bo mam dopiero na 8 listopada, a tak może już by mi zlecił badania krwi (progesteron,tsh, ft3 i ft4 i co tam jeszcze trzeba będzie) no i niestety dietę czas zacząć :(
    madziulla sprecyzuj uczucie ciągnięcia :) co cię ciągnie? może to macica się rozciąga i przygotowuje na fasolkę, a może implantacja??(czego Ci serdecznie życzę)
    mnie do tej pory ciągnie, kłuje, ćmi i nie wiem co jeszcze, dodatkowo mdli mnie i odrzuca na zapachy w pracy dziś wymówiłam się grypą jelitową :)
    pozdrawiam

    Madziulla, kate88:), AJA_S, melmarmis, cookiemonsterka, ojejku, kaka470 lubią tę wiadomość


    3jvzx1hp5ghrc9im.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Najmłodsza ciesze sie ze Hsg juz masz za soba i wszystko ok!

    mnie dzis tak cos "jezdzi" i bulgocze w brzuchu ze masakra. i ciagnie mnie...nie wiem co to jest...
    Ja juz wiem co tam Ci w brzusiu jezdzi :) :)

    Madziulla, stokrotka92 lubią tę wiadomość

‹‹ 255 256 257 258 259 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ