X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • Salamanka Przyjaciółka
    Postów: 61 20

    Wysłany: 28 września 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmurkowa dziękuje:)) poczytam na jego temat

    kaka47o czyjest jakas mozliwosc zebym do Ciebie napisała wiadomosc prywatną? jestem tu poczatkujaca i nie wiem czy jest tu taka opcja.

    Pianistka na moje to miałaś juz owu. Co do sluzu to ja nie do konca ufam przeczuciom i obserwacją( przynamniej jezeli chodzi o moj) podczas ostatniej wizyty u gina byłam przeeeekonanana na 100%, ze 2 dni temu byla owu. Piękny śluz ( olej z wiesioła bardzo tu pomógł) czułam dosc mocno lewy jajnik, testy owu pozytywne , wprawdzie druga kreseczka jasniejsza od drugiej ( nieszczęsne dla mnie testy w allegro nigdy u mnie nie wychodziły inaczej). Jednak podczas monitoringu okazało sie ,ze owulacja dopiero przede mna. W dniu owulacji testy pozytywne, bardziej niz zazwyczaj, za to śluzu praktycznie brak.

    12 m-cy starań, 3 cs z pomocą kliniki niepłodności
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 28 września 2016, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Styczniowa, szyjka wydaje się zamknięta bądź prawie zamknięta. nie będę ukrywać, po porodzie jest jakaś dziwna, inna, nie umiem jej jeszcze wyczuć więc nie wiem na jakim jest etapie. ale kilka dni temu mogłam włożyć opuszek a teraz nie...


    Salamanka, jak wyślesz jej zaproszenie do przyjaciółek to będziesz mogła napisać wiadomość :)

    a co do śluzu i testów, to ja tak właśnie miałam w 15 dc taki prawie pozytyw a w 18 dc takie mega pozytyw. też właśnie mam te testy z allegro a one słabo wychodzą. w 18 dc wyszedł zajebiście ciemny, praktycznie kreska była taka jak kontrolna. śluz u mnie występuje w dużej ilości, wiele dni...

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Agula92 Ekspertka
    Postów: 174 118

    Wysłany: 28 września 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja zaczynam świrować... boli mnie jakbym miała dostać zaraz okres, na wykresie temperatura rośnie (mimo, że nie biorę pierwszy raz od roku duphastonu, który zwiększa temperature, a bez niego nigdy nie rosła) i wygląda to identycznie jak z pierwszą ciążą. AAAAAA!!! nie cierpię czekać na testowanie!! to się tak cholernie dłuży ;/


  • Salamanka Przyjaciółka
    Postów: 61 20

    Wysłany: 28 września 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula92 kiedy testujesz?

    12 m-cy starań, 3 cs z pomocą kliniki niepłodności
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Dziewczyny, mam jescze jedno pytanie, moża któraś z was będzie zorientowana w temacie.

    Podobno badając poziom estradiolu można stwierdzić,czy komórka jajowa jest dojrzała.

    Czy w moim przypadku takie badanie miałoby sens, żeby sprawdzić, czy z tego pęcherzyka jeszcze "cos" będzie? Mam pcos i nie wiem, czy wynik nie będzie przeklamany w zwiazku z dużą ilością pęcherzyków?
    A tego się nie bada przy in vitro? Nie wiem czy to nie jest tak ze na każde jajo przypada 200 jednostek?

  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 28 września 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Abby_ wrote:
    A tego się nie bada przy in vitro? Nie wiem czy to nie jest tak ze na każde jajo przypada 200 jednostek?

    Nie wiem jakie badania są przy in vitro szczere mówiąc.

    Niby kazde dojrzałe jajo powinno powinno mieć 200 jednostek.. Ale ja właśnie nie wiem jak to jest przy pcos, kiedy jest dużo niedojrzałych pęcherzyków

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Nie wiem jakie badania są przy in vitro szczere mówiąc.

    Niby kazde dojrzałe jajo powinno powinno mieć 200 jednostek.. Ale ja właśnie nie wiem jak to jest przy pcos, kiedy jest dużo niedojrzałych pęcherzyków
    Wiesz co? Myślę że to badanie jest w Twoim wypadku bez sensu. Bo Ty masz duze jajo. A mogę się mylic ale lekarz je skreślil bo nie wierzy ze ono jeszcze pęknie.
    A idziesz jeszcze na usg?

  • Agula92 Ekspertka
    Postów: 174 118

    Wysłany: 28 września 2016, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Salamanka wrote:
    Agula92 kiedy testujesz?

    Dopiero 8 października będzie 13dpo, ale pewnie zatestuję też 6 października. Może się uda prezent dla męża ;p W pierwszej ciąży test mi wyszedł w 10dpo, fakt, że był to cień cienia cieenia i tylko ja to widziałam ;p ALE BYŁ ;D


  • Salamanka Przyjaciółka
    Postów: 61 20

    Wysłany: 28 września 2016, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bede trzymac kciuki. Jezeli do tego czasu nie dostane @ to bedziemy testowac razem. w tym miesiacu obiecałam sobie ,ze nie bede testowała wczesniej niz 14 dni po owu.

    12 m-cy starań, 3 cs z pomocą kliniki niepłodności
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 28 września 2016, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sobie takich rzeczy nie obiecuje bo i tak wiem, że będę :D :D

    Salamanka, Agula92, SusannaDean lubią tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Salamanka Przyjaciółka
    Postów: 61 20

    Wysłany: 28 września 2016, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nigdy jeszcze nie dotrwałam do 14 dnia bez testu :D:D aleeee w tym miesiacu bedzie inaczej

    Pianistka lubi tę wiadomość

    12 m-cy starań, 3 cs z pomocą kliniki niepłodności
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 28 września 2016, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Salamanka wrote:
    nigdy jeszcze nie dotrwałam do 14 dnia bez testu :D:D aleeee w tym miesiacu bedzie inaczej

    :D :D :D jasne

    Salamanka lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny trzymam kciuki za pozytywne testy wysyłam wiruski :*:*:*:*
    Mam pytanie co z kate88 ?

    She86 lubi tę wiadomość

  • Salamanka Przyjaciółka
    Postów: 61 20

    Wysłany: 28 września 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    osz kurcze , wlasnie probowałam ubrac stanik i w 3 sekundy musiałam go zdjac bo miałam wrazenie jakby słon mi siedział na cyckach;/

    12 m-cy starań, 3 cs z pomocą kliniki niepłodności
  • Kicia304 Debiutantka
    Postów: 15 4

    Wysłany: 28 września 2016, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powodzenia Dziewczyny

    ae266f9682.png

    27.07.2016 - Aniołek 5tc
  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 28 września 2016, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe a wiecie ze ja jestem bardzo cierpliwa pod względem testowania. Zrobiłam falstart tylko w pierwszym cyklu starań o pierworodnego (dzień przed @) a później grzecznie czekałam do terminu @ i nie było mi dane testować. Dopiero w 5cs (tym szczęśliwym) zatestowałam wieczorem przed dniem spodziewanego @ i to tylko dlatego ze mieliśmy iść do rodziny na obiad gdzie dzieciaki miały ospe więc nie chciałam ryzykować gdyby jednak się udało, pewnie gdyby nie to poczekałabym do rana albo nawet dłuzej ;)

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • KarolaFasola Autorytet
    Postów: 572 290

    Wysłany: 28 września 2016, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz za chwile, za momencik... Wielkie otwarcie październikowego testowania ! Powodzenia dziewczyny!<3

    Bo ja nie mysle o tym, cykl uwazam za stracony bo nawet nie wiem czy owu była :(
    Ale wszystko moze sie zdazyc ... ;)

    16udgov3pp3xggo2.png
    Marcysia i Julek <3 <3 22.08.2017.-1780g 43cm, 1550g 42cm


    26tyg+0dni ok. 780g 770g
    27tyg+4dni ok. 950g 970g
    29tyg+5dni ok.1100g
    31tyg+6dni ok.1300g(ch) 1500g(d)





    10.10.2014. Aniołek 11 tc [*]
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 28 września 2016, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula, mam tak samo. Chciałabym aby czas od owu do testowania wynosił 1 dzień ;)

    Salamanka, ja też nigdy nie wytrzymuję do 14 dpo :) Tak się poprostu nie da :D

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 28 września 2016, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Salamanka zaskoczylas mnie! Ja mam termin do gina na USG na pt bo zwykle mam owu 19-21 dc. Ale przez donga jestem pewna 100% ze owu byla wczoraj tj 16dc. Mialam śluz i ból owulacyjny ktory sie utrzymywal do dzis. Juz teraz go nie ma. Ale jezeli u mnie jest tak jak u ciebie... No nic. Ide do tego ginja w pt. Zobaczymy co powie.

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 28 września 2016, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 20:36

    cl2sjfv.png
‹‹ 46 47 48 49 50 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ