X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 2 października 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapiszcie mnie, prosze, na 30 pazdziernika. @ wlasnie przyszla cudnie planowo :( Dwa razy sie w tym miesiacu zmieszcze.
    Watpie ze trafimy, bo jest konflikt interesow :) Albo robimy dzidziusia, albo zbieramy chlopakow na badanie meza.

    Gratulacje dla zaciazonych, brawo dziewczyny, zdrowych bobasow!

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bolą a raczej kłują mnie piersi pod pachami ...brr. Tak poza tym objawy grypopodobne mijają chyba zabiła je witamina C i moja wielka niechęć do gryp itp. :D Temp. 37.1

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 2 października 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona, wszystkiego co najwspanialsze dla synka :* przedewszystkim zdrowia i duzo, duzo uśmiechu :)
    Jak ja pomyśle ze moja kruszyna zaraz bedzie kończyć rok to mi sie płakać chce... za szybko to ucieka :(

    A mnie nachodzą bóle @, trwają kilka minut i puszczają :/ kilka razy zabolało mnie tak konkretnie ze masakra :/ + skurcze jelit i biegunka. Moje objawy @ :/ także nigdy wiecej tych testów, to jest fabryczny cień, na bank :/ na każdym jednym teście jest o takim samym natężeniu :/ lipa straszna :/ w tamtym cykl fl trwała 9 dni... także jesli bedzie tak samo to @ jutro

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Zakocona, wszystkiego co najwspanialsze dla synka :* przedewszystkim zdrowia i duzo, duzo uśmiechu :)
    Jak ja pomyśle ze moja kruszyna zaraz bedzie kończyć rok to mi sie płakać chce... za szybko to ucieka :(

    A mnie nachodzą bóle @, trwają kilka minut i puszczają :/ kilka razy zabolało mnie tak konkretnie ze masakra :/ + skurcze jelit i biegunka. Moje objawy @ :/ także nigdy wiecej tych testów, to jest fabryczny cień, na bank :/ na każdym jednym teście jest o takim samym natężeniu :/ lipa straszna :/ w tamtym cykl fl trwała 9 dni... także jesli bedzie tak samo to @ jutro
    jesli to prawda to lipa, przyznam...

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 2 października 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula, oj tak, zleciał niewiadomo kiedy. Ależ bym chciała kolejnego maluszka! Choć nocy nieprzespanych mam dużo nadal (zdecydowana większość), to nie mogę się doczekać małego kluska, którego urodzę (mam nadzieję, że) w domu i będę znów nosić w chuście super dużo.

    Pianistka, dziękuję :)
    A może nic straconego? Nie wydziwiaj :P

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2016, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też bym chciała kluska <3

    Boże ale mam napady gorąca ciągle uzywam okładów zimnych bo idzie zwariowac

  • nitta32 Ekspertka
    Postów: 268 67

    Wysłany: 2 października 2016, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam. Trzymam mocno kciuki za Was-za ten miesiac. Niech wszytskie zobacza zielone kropeczki. Testuje razem z Wami w tym miesiacu (za jakies 2 tyg)

    zFolwarku lubi tę wiadomość

    zem3x1hpkw9psn8g.png
    18cs
    r904m5w.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 2 października 2016, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nitta32, podaj datę, to wpiszę cię na listę :)

    Susanna, i doczekasz się, zobaczysz :)

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2016, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    nitta32, podaj datę, to wpiszę cię na listę :)

    Susanna, i doczekasz się, zobaczysz :)
    Mam nadzieję :) >3

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 2 października 2016, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona, ja rodziłam w szpitalu ale miałam prywatny pokój, maz oczywiście był ze mną, tylko dwie polozne, przygaszone światło a w tle leciała Enya :) rodziłam na podłodze na czworaka, bez tej całej medycyny i białych fartuchów... było cudownie <3
    A co do chusty... juz sie nie mogę doczekać szykowanie stosiku dla noworodzia :)

    A co do cyklu i testowania to wiesz, dzis 9 dpo wiec teoretycznie testy maja ogromne prawo nie wychodzić, ale jednak objawy są jakie są.. choc i w ciazy z Emmą czułam sie jak przed @ wiec to kiepski wyznacznik. Pozostaje czekać :)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 2 października 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka fl jest stała, jedynie owulacja może się przesunąć :)


    Susanna wiesz ja też czekam na tego pierworodnego kluska, ale przy mojej starszej siostrze jest to straszne. Wczoraj poszłam do mojej chrześnicy bo chora, a wróciłam po raz kolejny z czymś dla maluszka... tym razem była huśtawka/bujaczej... Wiem że robi to z miłości i nie chce sprawić mi bólu, no ale... Tylko składuje na strychu...

    Eleni lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 2 października 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA wiem ze powinna byc stała z tym ze przed porodem to było 14 dni. Wiec nie wiem czy teraz juz sie to unormowało czy jeszcze sie moze wydłużać. Jesli to juz unormowane (w końcu miesiączkuje od 1 kwietnia) to jutro nawidzi mnie ten małpiszon

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    AJA wiem ze powinna byc stała z tym ze przed porodem to było 14 dni. Wiec nie wiem czy teraz juz sie to unormowało czy jeszcze sie moze wydłużać. Jesli to juz unormowane (w końcu miesiączkuje od 1 kwietnia) to jutro nawidzi mnie ten małpiszon
    nie nawiedzi, bo powinna nawet z każdym cyklem się wydłużać...może teraz na 8 miesięcy haha :)

    Aja, niezbyt roztropnie robi twoja siostra......to sprawia dodatkowe cierpienie przecież ty chcesz a nie możesz a nie że mozesz a nie chcesz....czy ona wie ?

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 2 października 2016, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka, ja rodziłam w Domu Narodzin, z niemężem i położną, w pełni sn. Wszędzie świeczki pachnące lawendą, zasłonięte okna (rodziłam w dzień), ja w wannie, a potem na NORMALNYM łóżku, w tle leciało The Grimes <3 Mały urodził się w 12h od pierwszych skurczy (choć pod koniec wstrzymywane miałam parte, bo były zielone wody płodowe i miałam podłączone KTG, żeby sprawdzić czy z małym wszystko ok, więc się przedłużyło). Ja chust mam 3 i Tulę obecnie.

    Ja miałam straszny częstomocz i pragnienie. Jezu nie mogłam tego pragnienia ugasić, a na siku latałam co 20 min. To od jakiegoś 9-10dpo. A 6 dpo myślałam, że zwymiotuję łososiem, którego uwielbiałam, ale myślałam, że L po prostu źle go zrobił :P Całą ciążę nie mogłam łososia znieść :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2016, 22:23

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 2 października 2016, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, dlatego wiem że robi to tylko z miłości z nieświadomością.
    Niestety w mojej rodzinie nigdy nie było rozmów takich typowo delikatnych... Dlatego łatwiej mi się otworzyć przed obcymi osobami (koleżanki z pracy...wy) niż przed rodziną... :(

    17.11.17-poronienie całkowite
  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 2 października 2016, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 20:38

    cl2sjfv.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 2 października 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja, współczuję takich relacji z rodziną :(
    Ja myślę, że siostra robi to w dobrej wierze, po prostu nie zdaje sobie sprawy, że może cię to boleć i wie, że i tobie się w końcu uda :)

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2016, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Nie, dlatego wiem że robi to tylko z miłości z nieświadomością.
    Niestety w mojej rodzinie nigdy nie było rozmów takich typowo delikatnych... Dlatego łatwiej mi się otworzyć przed obcymi osobami (koleżanki z pracy...wy) niż przed rodziną... :(
    u mnie panuje szczerosc do bolu dlatego tez wspolczuje


    zaczal mnie brzuch @ bolec

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 2 października 2016, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wiem. Nie raz mam ochotę jej powiedzieć, ale nie potrafię... A jak na ironię rok temu mówiłam mojej najstarszej siostrze, gdy przyszła do mnie z prezentem urodzinowym... I to też jakoś przypadkiem... Ale bądź co bądź to z tą średnią mam o wiele lepszy kontakt... Tyle że często czuję się jak dziecko przy nich ;P (7 i 10lat różnicy)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 2 października 2016, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona, to widzę podobne klimaty :) u mnie rownież świece, wanna, normalne łóżko z normalną pościelą :) rodziłam także SN, bez znieczulenia i jakichkolwiek wspomagaczy :) od pierwszych skurczów do powitania córki 26 h. A 17 h od regularnych skurczów co 5 min :) także troche to trwało... no i córka ważyła 4,15 kg przez co nie mogła zejść nisko a ja 1,5 h leżałam z 10 cm rozwarciem i zakazem parcia... to chyba było najdłuższe 1,5 h w moim życiu :D ale było cudownie :)
    A chust mam 3 poki co ale nosidła jeszcze nie kupiłam :) jakos tak lubimy te szmatki :)

    Karolka, ubiegły cykl w ogole był jakiś skopany, z krwawieniem w połowie, w zasadzie obserwowałam go od połowy. Wiec tak naprawde dopiero po tym cyklu bede wiedziała jaka jest długość fl. Jutro 10 dpo i mam nadzieje @ nie bedzie ;)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ