X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne PAŹDZIERNIKOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

PAŹDZIERNIKOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 24 października 2017, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patuniek86 wrote:
    MałaMi - zapraszam na pocztę, awizo zostawione :-D


    Tak tak widziałam dziękuje, :) niestety dzisiaj już nie zdążyłam :)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • kashanti Autorytet
    Postów: 372 323

    Wysłany: 24 października 2017, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nancy86 wrote:
    DZIEWCZYNY na pewno się uda!ja mieszkam poza polska i tu sie nic nie daje na podtrzymanie do 3 miesiąca,więc nawet nie wiem jaka beta,nic.tylko test pozytywny.to był mój pierwszy miesiąc z ovufriend,pierwszy z conceive plus.pilam również siemie.oby ciąża się utrzymala. za 2 tyg lece do Polski to pójdę na usg

    U mnie tutaj to samo... zadnych badan az do pierwszego USG genetycznego w 11-13 tygodniu...

  • kashanti Autorytet
    Postów: 372 323

    Wysłany: 24 października 2017, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justi:: wrote:
    Gin mi już nic nie pomoże,brałam wcześniej różne tabletki i nie pomagało
    Nie ma szans,wiem po sobie jak juz piersi całkowicie mijają,ból brzucha to już koniec temp 36.8
    A już nawet nie mam siły próbować więcej,zajmę się swym życiem zawodowym i tyle
    Boje się tylko ze tym razem nie będę sama krwawic,bo jakoś za cholerę nie ma nawet ani kolorku jakiegokolwiek....
    Szlag by to..

    Kochana!! spokojnie tam! do poki nie ma krwawienia to jest ok! idz do ginekologa na usg zeby zobaczyc co tam sie w srodku dzieje!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 05:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie dziewczyny za dużo stresów mamy.

    Najpierw stres w oczekiwaniu na testowanie.
    Jak się uda, to potem stres czy się utrzyma czy wszystko dobrze. Czy zdrowe. Potem stres prxed porodem. Itd itd itd

  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 25 października 2017, 06:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny jeszcze jedno pytanko. Czy jak mierze temp w ustach pod językiem zawsze w tym samym miejscu i porze to będzie ok? czy raczej powinno się mierzyć "tam" ? :) wole w ustach bo rano jestem nieprzytomna heh stąd pytanie

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 25 października 2017, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati88 wrote:
    dziewczyny jeszcze jedno pytanko. Czy jak mierze temp w ustach pod językiem zawsze w tym samym miejscu i porze to będzie ok? czy raczej powinno się mierzyć "tam" ? :) wole w ustach bo rano jestem nieprzytomna heh stąd pytanie

    Jak o tej samej porze i miejscu (w ustach są 3 strefy temperaturowe w zależności od głębokości!) to jest ok ;) nie każdy potrafi przekonać sie do "tam" ;) jasna sprawa. Tylko trzeba pilnować zeby nic nie mówić min.15 minut przed mierzeniem (nawet dzień dobry dla męża :P ) i przy mierzeniu mieć szczelnie zamknięta buzie i końcówka musi dotykać ścianek, bo powietrze przepływające może zmieniać temperaturę. To chyba tyle z informacji ;)

    Pati88 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati88 wrote:
    dziewczyny jeszcze jedno pytanko. Czy jak mierze temp w ustach pod językiem zawsze w tym samym miejscu i porze to będzie ok? czy raczej powinno się mierzyć "tam" ? :) wole w ustach bo rano jestem nieprzytomna heh stąd pytanie

    Ja właśnie przez to, że ma znaczenie w jakim miejscu w jamie ustnej się mierzy to odpuściłam.. I przekonałam się do mierzenia 'tam' :D :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczorajszy spadek temp był tylko jednodniowy... ufff.. :)

    Jakoś się martwiłam czy organizm szaleje i czy przypadkiem nie planuje @ przy braniu luteiny..

  • Paulinaaa Autorytet
    Postów: 1901 812

    Wysłany: 25 października 2017, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka !
    U mnie też plamienie się pojawiło wczoraj - zatem książkowo - wczoraj, dziś plamienie od jutra @... Więc nawet nie zdążyłam drugi raz już zatestować ...
    Kolejny cykl - to będzie pierwszy z testami owu, może to coś pomoże hmm

    f2w3yx8d4t3m5xdt.png

    wrzesień 2018 - córcia <3 6cs

    listopad 2021 - corcia 10 cs <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinaaa wrote:
    Hejka !
    U mnie też plamienie się pojawiło wczoraj - zatem książkowo - wczoraj, dziś plamienie od jutra @... Więc nawet nie zdążyłam drugi raz już zatestować ...
    Kolejny cykl - to będzie pierwszy z testami owu, może to coś pomoże hmm

    Ja testów owu nie lubię.. :D

  • Paulinaaa Autorytet
    Postów: 1901 812

    Wysłany: 25 października 2017, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A właśnie mam do Was pytanie, 2 miesiące temu ( kolejki ! ) zapisywałam się do ginekologa na nfz i wizytę mam na czwartek, zatem już w miesiączkę. Chciałam pójść z ciekawości czy da mi jakieś skierowania na badania, bo nigdy nic nie robilam. Ale jak myslicie, czy iść czy sobie darować skoro mam @ ?? Bo przecież nawet mnie nie zbada, a nie wiem czy tak o wypisze mi skierowanie na badania... trochę wątpliwe co? A nie chcę iść i tracić czasu.. To już wole zrobić sobie w 3-5 dc hormonalne prywatnie chyba..
    Nigdy nie byłam u ginekologa w okres, stąd pytam.. jak uważacie?
    Dodam że do tego ginekologa idę pierwszy raz, ogólnie zawsze chodziłam prywatnie

    f2w3yx8d4t3m5xdt.png

    wrzesień 2018 - córcia <3 6cs

    listopad 2021 - corcia 10 cs <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinaaa wrote:
    A właśnie mam do Was pytanie, 2 miesiące temu ( kolejki ! ) zapisywałam się do ginekologa na nfz i wizytę mam na czwartek, zatem już w miesiączkę. Chciałam pójść z ciekawości czy da mi jakieś skierowania na badania, bo nigdy nic nie robilam. Ale jak myslicie, czy iść czy sobie darować skoro mam @ ?? Bo przecież nawet mnie nie zbada, a nie wiem czy tak o wypisze mi skierowanie na badania... trochę wątpliwe co? A nie chcę iść i tracić czasu.. To już wole zrobić sobie w 3-5 dc hormonalne prywatnie chyba..
    Nigdy nie byłam u ginekologa w okres, stąd pytam.. jak uważacie?
    Dodam że do tego ginekologa idę pierwszy raz, ogólnie zawsze chodziłam prywatnie

    Ogólnie nie wiem czy na nfz jakieś skierowana na badania poniżej roku starań się należą. :)

    Wiem, że ja przed 4cs tutaj na forum przeczytałam jakie badania zrobić i udałam się do gin prywatnie już z wynikami.

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 25 października 2017, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja koleżanka miała podobną sytuację, zadzwoniła do przychodni i przełożyła wizytę na za tydzień :) pielęgniarki zrozumieją :) i myślę że Cię przepiszą ;)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 25 października 2017, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PLPaulina wrote:
    Ogólnie nie wiem czy na nfz jakieś skierowana na badania poniżej roku starań się należą. :)

    Wiem, że ja przed 4cs tutaj na forum przeczytałam jakie badania zrobić i udałam się do gin prywatnie już z wynikami.


    Należą. ja poszłam przy 9 miesiącach starań i bez proszenia gin wypisała mi skierowanie :)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • anyzratak Autorytet
    Postów: 333 113

    Wysłany: 25 października 2017, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jakie te badania trzeba zrobić dziewczyny ? ja dzisiaj robiłam test negatywny :( już nie mam siły do tego wszystkiego, dzisiaj mam doła nie chce mi sie nic , mam depresje i mam gdzieś te całe starania przerasta mnie to.. na chwilę obecną dla mnie za dużo.

    w57ve6hhjly3ikxq.png

    f2wlsg18eqe4k6w0.png

    01.01.2021 nasz aniołek 8tc
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 25 października 2017, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kocham swój służbowy pakiet w medicover :-D Przychodzę na betę i z moczem, ale w ogóle bez pytania ludzi w kolejce pielęgniarka sama mnie wywołała poza kolejnością :-D Bo ciężarne są obsługiwane poza kolejnością :-D

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • anyzratak Autorytet
    Postów: 333 113

    Wysłany: 25 października 2017, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie może pomysł co ze mną nie tak skoro od owulacji praktycznie dzień w dzień bolały mnie jajniki i pobolewało podbrzusze? na co to moze wskazywać?

    w57ve6hhjly3ikxq.png

    f2wlsg18eqe4k6w0.png

    01.01.2021 nasz aniołek 8tc
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 25 października 2017, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anyzratak wrote:
    Macie może pomysł co ze mną nie tak skoro od owulacji praktycznie dzień w dzień bolały mnie jajniki i pobolewało podbrzusze? na co to moze wskazywać?

    Który to Twój cykl starań?

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anyzratak wrote:
    Macie może pomysł co ze mną nie tak skoro od owulacji praktycznie dzień w dzień bolały mnie jajniki i pobolewało podbrzusze? na co to moze wskazywać?

    Jakieś wątpliwości zawsze gin Ci rozwieje. :) Bóle mogą więc na prawdę milion przyczyn.

  • Paulinaaa Autorytet
    Postów: 1901 812

    Wysłany: 25 października 2017, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.alablaboratoria.pl/pakiet/13/pakiet_hormony_kobiece_rozszerzony ja myślę o tym pakiecie, tylko nie wiem czy tu już nie jest za dużo...

    f2w3yx8d4t3m5xdt.png

    wrzesień 2018 - córcia <3 6cs

    listopad 2021 - corcia 10 cs <3
‹‹ 99 100 101 102 103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ