X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne PAŹDZIERNIKOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

PAŹDZIERNIKOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 1 października 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie luz wczoraj sie troszke uczylam dzis tez taki mam plan, choc dzis przyjemnie sloneczko wyszlo az cos sie chce, natomiast tez budzilam sie troszke w nocy no i strasznie mnie boli krzyz, mam znow ten dziwny bialy niby kremowy sluz a za razem troche sie rozciaga, czyli ciagle jakies zawirowania - nic nowego hahah ;)

    Trzymam kciuki za Was wszystkie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2017, 09:39

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 1 października 2017, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety zaczynamy smutno październik, testować miałam jutro ale się nie powstrzymałam, bo kiedy łatwiej jak w weekend :(

    Wynik negatywny. czekam na @ wg. ovu powinna przyjść we wtorek wg. mnie dzisiaj. Pozostaje czekać i przemyślany 2cs mogę uznać za rozpoczęty.

    Edit.
    Wszystkim staraczkom nie polecam filmu Botoks, ze względu na poruszaną tematykę i sceny. Nie radzę dać się naciągnąć na wyjście do kina. Mnie mąż zabrał, i i ja i on żałuje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2017, 09:46

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2017, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam starajace sie!

    Przesylam ciazowe wiruski ############ ;)
    Kazdej z Was sie w koncu uda!

  • loteria Przyjaciółka
    Postów: 109 21

    Wysłany: 1 października 2017, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej poproszę o wpisanie na 28.10 chociaż nie wiem czy będzie sens na testowanie bo mąż wróci z pracy prawdopodobnie już po owulce:( mam takie pytanie czy dobrze będzie wykonanie badań hormonalnych w 8dc? Czytałam ze 4-5 Ale nie mogłam wtedy wyrwać się z pracy. Zrobiabym jutro ale to będzie 8dc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Badania fsh lh prolaktyna itp najlepiej między 3-5 dc. Progesteron 7dpo. Myślę że nie bez powodu zaleca sir zrobić na początku cyklu.

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 1 października 2017, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta..a tez bylam na tym filmie. bez szalu film sceny falt pokazuja wszystko jak jest. ja sie pozbierac nie moge od piatku. zalowalam ze poszlam ze wzgledu na to ze loszmar powrocil te liczenie minut i sekund od cc przerabialam dwa lata temu w szpitalu..

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 1 października 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam ze tez chcialam tu isc w Holandii w tym tygodniu zaczynaja wyswietlac film ale chyba zwatpilam po waszych komentarzach....

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 1 października 2017, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, dopisałam was do listy, trzymam kciuki za II :)

    Hugolina87 lubi tę wiadomość

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2017, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaNL ja mam bilety kupione ale chyba je odsprzedam bo widze ze ten film to jakies rezyserskie dno.

  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 1 października 2017, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co? Dopiero zajrzałam na tę listę :-) To jest niesamowite - jak wszystkie się pilnujemy (pozwalam sobie napisać "my", bo już się szczęśliwie zaliczam do Waszego grona :-) ), a najbardziej podobają mi się wyniki pozytywne :-D Jesteście boskie <3

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • Grzybek Koleżanka
    Postów: 101 14

    Wysłany: 1 października 2017, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny ja wariuje . :( w tym cyklu odpuscilam mierzenie tempki i calej reszty , jednoco robie to testy owu . w poprzednich cyklach zawsze owu byla w 15 dniu .. wczoraj test okazalslaba druga kreske .. a dzis biel wizira ! :( myslicie ze mimo brania clo mozne nie wystapic owu ? poźniej zrobie jeszcze raz chyba test owu , dla potwierdzenia , bo ten robilam z porannego moczu .. wiec moze to dlatego . justro ide do gina ..mam nadzieje , ze tym razem potraktuje sprawe jeszcze bardziej na serio ! i w koncu zgodzi sie na monitorowanie i zleci badania .. jakies badania z krwi robil mi na pierwszej wizycie ale nawet nie mowil jakie .. wiem tylko ze prolaktyna w dalszym ciagu byla lekko podwyzszona.

    starania od 07.2017 ,
    5 lat cykle bezowulacyjne,
    hiperprolaktynemia, bromergon,
    podejrzenie PCOS , podejrzenie IO,
    badanie nasienia 1.02
    21.01 - test ciążowy pozytywny ❤️
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 1 października 2017, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzybek wrote:
    dziewczyny ja wariuje . :( w tym cyklu odpuscilam mierzenie tempki i calej reszty , jednoco robie to testy owu . w poprzednich cyklach zawsze owu byla w 15 dniu .. wczoraj test okazalslaba druga kreske .. a dzis biel wizira ! :( myslicie ze mimo brania clo mozne nie wystapic owu ? poźniej zrobie jeszcze raz chyba test owu , dla potwierdzenia , bo ten robilam z porannego moczu .. wiec moze to dlatego . justro ide do gina ..mam nadzieje , ze tym razem potraktuje sprawe jeszcze bardziej na serio ! i w koncu zgodzi sie na monitorowanie i zleci badania .. jakies badania z krwi robil mi na pierwszej wizycie ale nawet nie mowil jakie .. wiem tylko ze prolaktyna w dalszym ciagu byla lekko podwyzszona.


    Testy nie powinno się robić rano ja robiłam koło 13 a najczęściej koło 22

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 1 października 2017, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta..a wrote:
    Niestety zaczynamy smutno październik, testować miałam jutro ale się nie powstrzymałam, bo kiedy łatwiej jak w weekend :(

    Wynik negatywny. czekam na @ wg. ovu powinna przyjść we wtorek wg. mnie dzisiaj. Pozostaje czekać i przemyślany 2cs mogę uznać za rozpoczęty.

    Edit.
    Wszystkim staraczkom nie polecam filmu Botoks, ze względu na poruszaną tematykę i sceny. Nie radzę dać się naciągnąć na wyjście do kina. Mnie mąż zabrał, i i ja i on żałuje.
    Ja byłam z siostra.sa sceny które niektórzy nie sa w stanie oglądać.na mnie wrażenia takie sceny nie robią bo raz rodziłam a tez swoje przelezalm w szpitalach i sa lekarze jak w filmie ale jest gro lekarzy w deche

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • stabar Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 1 października 2017, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, my testujemy na koniec października(24) dopiero. Trzymam za Was wszytskie mocno kciuki!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2017, 18:45

    [URL] https://vitalia.pl/?mid=49&fid=469&du_id=3179383
    mpf_e12ed1812ff65ec12fae21cc687189c6.png[/url]
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 1 października 2017, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grzybek testy owu robi sie wieczore. najlepiej :) jesli chodzi o clo to uwierz mi ono samo moze nie dzialac. ja jestem na wtapie clo 4 dziennie plus dwa razy dziennie zastrzyki w brzuch zeby pecherzyki moje ruszyly. a itak nie zawsze jest owulacja :-/

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 1 października 2017, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewi racja sceny jak sceny jesli kogos brzydzi widok rozcinanej slury i rodzacego sie dziecka to nie powinien tego ogladac. przekaz moim zfaniem iest. pokazuje zyciowe sytuacje i rzeczywistosc i tu sie zgodze iest grono lekarzy w deche i nie wolno wszystkich wrzucac do jednego wora :)

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 1 października 2017, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja testy ovu robilam w poludnie po 2godz niepicia. wieczorem mocz moze byc za bardzo rozcienczony po calym dniu. wiekszosc stron w internecie i ovufriend mowi o poludniowym testowaniu bo jrst wtedy najwyzsze stezenie hormonu i sie z tym zgadzam.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 1 października 2017, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    Ja byłam z siostra.sa sceny które niektórzy nie sa w stanie oglądać.na mnie wrażenia takie sceny nie robią bo raz rodziłam a tez swoje przelezalm w szpitalach i sa lekarze jak w filmie ale jest gro lekarzy w deche

    Sceny mnie nie raziły, tylko ilość aborcji, to jak traktowane są płody/dzieci. Czekam na @ po nieudanym cyklu więc brałam to bardzo emocjonalnie.
    Widok porodów, krwi itp. mnie nie rusza.

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • Ola31 Autorytet
    Postów: 737 163

    Wysłany: 1 października 2017, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie dziś 35dc brak@ a test kilka dni temu negatywny, dziś już myślałam, że @ przyjdzie, miałam takie bóle w boku( jajniku) promieniujące do nogi

  • kryha Autorytet
    Postów: 506 187

    Wysłany: 1 października 2017, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) Wpisuję się na 15-go października, chociaż nie wiem czy tyle wytrzymam :)

    2x1nanlix81xpd1c.png
    km5svcqgp72i11n3.png
‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ