X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne PAŹDZIERNIKOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

PAŹDZIERNIKOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 6 października 2017, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    ja w sobotę testuję :) Jutro od 6 rano bede w samolocie wiec słabo z testowaniem :)
    Uuu Magda to o ile pamiętam termin @ miałaś na czwartek. Trzymam mocno kciuki!!!

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 6 października 2017, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się jednak złamałam z ciekawości
    U mnie dziś tez negatyw mimo ze temp troszkę w górę ale to jednak nic nie zmienia ze czekam na @ choć dziwnie jest bo mój w Polsce a mnie to nawet niewkurza ze nie mamy kontaktu za bardzo bo ja wieczorami szybko padam a on pisze coś tam w dzień a tak stara się jak najwiecej uwagi poświecić dzieciom

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2017, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaNL czasem trzeba dac sobie odetchnac :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2017, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę mnie nie było tu. W każdym razie melduje się z @. Może jeszcze zdążę zatestować 31.10, ale zobaczymy jak już będę blisko owu.

  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 6 października 2017, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po testowaniu i nie zdałam pozytywnie ale dla pewności zrobiłam BHCG bo i tak byłam na badaniach rano ale nie łudzę się na pozytywną. Może będę miała dwójkę dzieci z lipca....

    Akceptacja!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2017, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba tydz temu miałam owu to kiedy najwcześniej testować ? Założenie miałam ze w pt następny to będzie 13dpo. Wcześniej by już mogło wyjść coś ?

  • 89Natka Znajoma
    Postów: 30 5

    Wysłany: 6 października 2017, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Mam 28 lat staramy się od stycznia o pierwszego dzidziusia i nadal nic. Cykle miałam zawsze z widocznym skokiem temperatury między 18-21 dniem utrzymuje się on 13-14 dni i okres.... Ten cykl jest inny, 40 dzień a skoku brak, chyba jest to cykl bezowulacyjny :-(od 4 dni plamienia... Byłam dzisiaj u ginekologa zrobił USG, twierdzi że na chwile obecną nic jednoznacznie nie może powiedzieć bo nie widać przejżałego pęcherzyka Graffa,a gdyby nie było owu to on byłby tam aż do okresu, może być to też bardzo wczesna ciąża kazał przyjść za tydzień... żadnych leków na wywołanie okresu mi nie dał, twierdzi, że na badania jakiekolwiek też jest jeszcze za wcześnie... Miałyście może podobną sytuację?

    Natka

    Starania od 12.2016

    12.2017- badanie nasienia - morfologia 1%
    04.2018- badanie nasienia - morfologia 2%
    05.2018- pierwsza wizyta w MedArt
    06.2018- sono Hsg -lewy jajnik niedrożny
    08.2018- inseminacja (morfologia 4%)
    12.2018 - inseminacja (morfologia 4%) zakończona pozytywnym testem
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2017, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    89Natka wrote:
    Hej.
    Mam 28 lat staramy się od stycznia o pierwszego dzidziusia i nadal nic. Cykle miałam zawsze z widocznym skokiem temperatury między 18-21 dniem utrzymuje się on 13-14 dni i okres.... Ten cykl jest inny, 40 dzień a skoku brak, chyba jest to cykl bezowulacyjny :-(od 4 dni plamienia... Byłam dzisiaj u ginekologa zrobił USG, twierdzi że na chwile obecną nic jednoznacznie nie może powiedzieć bo nie widać przejżałego pęcherzyka Graffa,a gdyby nie było owu to on byłby tam aż do okresu, może być to też bardzo wczesna ciąża kazał przyjść za tydzień... żadnych leków na wywołanie okresu mi nie dał, twierdzi, że na badania jakiekolwiek też jest jeszcze za wcześnie... Miałyście może podobną sytuację?
    Dziwna sytuacja:-/ ale mi się wydaję że po prostu jesty to cykl bezowulacyjny.

  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 6 października 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    89Natka wrote:
    Hej.
    Mam 28 lat staramy się od stycznia o pierwszego dzidziusia i nadal nic. Cykle miałam zawsze z widocznym skokiem temperatury między 18-21 dniem utrzymuje się on 13-14 dni i okres.... Ten cykl jest inny, 40 dzień a skoku brak, chyba jest to cykl bezowulacyjny :-(od 4 dni plamienia... Byłam dzisiaj u ginekologa zrobił USG, twierdzi że na chwile obecną nic jednoznacznie nie może powiedzieć bo nie widać przejżałego pęcherzyka Graffa,a gdyby nie było owu to on byłby tam aż do okresu, może być to też bardzo wczesna ciąża kazał przyjść za tydzień... żadnych leków na wywołanie okresu mi nie dał, twierdzi, że na badania jakiekolwiek też jest jeszcze za wcześnie... Miałyście może podobną sytuację?
    Natka, chyba ja miałam podobny wykres do Twojego. Bardzo długi cykl, najprawdopodobniej bezowulacyjny, jakieś delikatne plamienia zamiast okresu. Zrzuciłam winę na hormony, więc zaczęłam pić ziółka i na maksa działają! Aż jestem w szoku :) Ty, skoro wiesz, że wcześniej było wszystko ok, to chyba po prostu musisz poczekać. Ponoć każdej zdrowej kobiecie 2 razy w roku może zdarzyć się cykl bezowulacyjny.

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 6 października 2017, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka wrote:
    Uuu Magda to o ile pamiętam termin @ miałaś na czwartek. Trzymam mocno kciuki!!!

    Tak, jestem już po terminie @ ale biorę poprawkę na to, że leciałam samolotem 2x w ciągu tygodnia, zmieniłam klimat no i byłam chora. Zobaczymy, jutro zatestuję :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 6 października 2017, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    Ja po testowaniu i nie zdałam pozytywnie ale dla pewności zrobiłam BHCG bo i tak byłam na badaniach rano ale nie łudzę się na pozytywną. Może będę miała dwójkę dzieci z lipca....

    KAL, daj znać jak beta. I pamiętaj póki nie ma @ wszystko może się zdarzyć :*

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 6 października 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kal daj znac jak beta.
    U mnie test negatywny, @ jeszcze nie ma, czekam.

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 6 października 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ jest, jak w zegarku :-)
    Trzymam kciuki za pozostale testerki

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 6 października 2017, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to wynik bety poniżej 0.1 więc kolejny cykl za nami i przed nami... Niby miałam się nie przejmować a siedzę w kiblu w pracy i płaczę... Do dupy... Jedyny pozytyw to TSH mi się poprawiło z 4.99 do 2.49 przez 6 tyg brania euthyrox 50

    Akceptacja!
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 6 października 2017, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL, od tego tu jesteśmy, żeby sobie razem popłakać :( Bardzo mi przykro :( Plus jest taki, że nadal trzymamy się razem na tym forum :*

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2017, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    No to wynik bety poniżej 0.1 więc kolejny cykl za nami i przed nami... Niby miałam się nie przejmować a siedzę w kiblu w pracy i płaczę... Do dupy... Jedyny pozytyw to TSH mi się poprawiło z 4.99 do 2.49 przez 6 tyg brania euthyrox 50

    Ale nadal TSH zbyt wysokie.

  • kasiulka1082 Autorytet
    Postów: 502 228

    Wysłany: 6 października 2017, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Tak, jestem już po terminie @ ale biorę poprawkę na to, że leciałam samolotem 2x w ciągu tygodnia, zmieniłam klimat no i byłam chora. Zobaczymy, jutro zatestuję :)

    Bardzo mocno trzymam kciuki ☺️

    13.05.2005 - córka <3
    11.06.2008 - syn
    <3gannqqmzrgeqpltq.png

    05.06.2017 - zaczynamy się leczyć po 11 cyklach starań o trzeci skarb <3
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 6 października 2017, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda za Ciebie kciukam oczywiscie &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    Akceptacja!
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 6 października 2017, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    No to wynik bety poniżej 0.1 więc kolejny cykl za nami i przed nami... Niby miałam się nie przejmować a siedzę w kiblu w pracy i płaczę... Do dupy... Jedyny pozytyw to TSH mi się poprawiło z 4.99 do 2.49 przez 6 tyg brania euthyrox 50

    KAL, tulę i trzymam kciuki za następny! Nie poddawaj się, jesteśmy z Tobą :*

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 6 października 2017, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za kciuki! :*

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ