X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne PAŹDZIERNIKOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

PAŹDZIERNIKOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 6 października 2017, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina najlepiej starać się od 8 do 20 dc co drugi dzień:) wtedy na pewno nie ominiesz owulacji i nie trzeba myślec kiedy płodne tylko na żywioł. My tak w tym cyklu działamy i zobaczymy co będzie ;)... owu prawdopodobnie dzisiaj lub jutro. Już się nakręciłam że niże plemniki słabe i muszą dokładnie w dzień owu, ale potem odpuściłam, wszędzie piszą że 3-4 dni plemniki żyją spokojnie.

    Paulinaaa, Kitkat lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Paulinaaa Autorytet
    Postów: 1901 812

    Wysłany: 6 października 2017, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam nie wiem kiedy mam tą ovu, jajniki to co jakiś czas czuję, nawet dziś miałam lekki ból a niedawno co skończyłam @, wiec tak jak mówisz, tak działamy, od zakończenia miesiączki, co dwa dni :) Dziś regeneracja haha :D
    Mam nadzieję, że damy radę do tego 20 dc, bo z siłami po pracy jest różnie ...i chęcią.

    f2w3yx8d4t3m5xdt.png

    wrzesień 2018 - córcia <3 6cs

    listopad 2021 - corcia 10 cs <3
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 6 października 2017, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina u nas podobnie, czasami ciężko się zgrać z siłą, czasem i ochotą... ale w tym cyklu całkiem przyjemnie nam idzie ;). A wręcz we mnie jakiś dziki pociąg i mimo że dzisiaj z rana męża dopadłam to wieczorem bym znowu najchętniej... ale muszę mu dać odpocząć :p więc pewnie się wybiję i jutro nadprogramowo wieczorem, hehe. Chociaż bidok na uczelnie idzie jutro od 8 do 21 zajęcia i pewnie pół żywy będzie...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 6 października 2017, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny badałam proga w 9 dpo jaki powinien być wynik dodam ze miesiac temu miałam 16 i lekarka stwierdziła ze mam niski progesteron zaczęłam brać Wiec magnez i witaminę c bo wyczytałam ze pomaga No i chyba to dzięki nim mam taki wykres jaki mam ale zastanawiam się nad norma bo na stronach różnie podają ...

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 6 października 2017, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaNl ja mam 7dpo maksymalnie proga 12 i gin mówi żeby się nie przejmować. Jakby się udało z ciążą to będę musiała suplementowac, ale na teraz to prog ok, wskazuje na to że owulacja była.

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 6 października 2017, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi w tym miesiacu wyszedl 31 dlatego jestem az tak zdziwiona ....

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 6 października 2017, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinaaa wrote:
    My dzisiaj wychodne :)
    Poczytałam sobie różne głupie fora :p i jestem jakaś bardziej pełna nadziei na ten cykl. Do tej pory skupialiśmy się na staraniach w dni płodne ( wyliczane przez program)
    A poczytałam dziś te fora i widze, że dziewczyny zachodziły w ciąże w 5,7,9 dniu cyklu itp, więc może jednak trzeba się starań cały cykl, może owu jest czasem dużo wcześniej? i dlatego starając się tylko w te niby płodne nie wychodziło :D :D Chcę wierzyć, że to był główny i jedyny powód :D :D

    Paulinaa dokładnie tak samo wyczytałam ale śledząc blog mamaginekolog. Generalnie co drugi dzień przez cały cykl. Oczywiście nie wiem czy to sie sprawdza jak są jakieś problemy. Ja póki co żyje w świadomości że u nas większych problemów brak i plemniki mojego M są silne i liczne:) Narazie to mój 17dc i tak od 4dc co drugi dzień przutulanko:) powodzenia!

    Kasiulka90, Paulinaaa lubią tę wiadomość

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 6 października 2017, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaNl a kiedy testujesz? Taki prog ładny może świadczyć o ciąży!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2017, 18:53

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 6 października 2017, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    MamaNl a kiedy testujesz? Taki prog ładny może świadczyć o ciąży!


    Testowalam 2 razy i negatywy a teraz sluz na szyjce juz zmienia kolor wiec mysle ze @ nadejdzie w weekend...

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2017, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak Wy dziewczyny, ale ja wierzę, że to ten cykl! Może to dlatego że mój mąż mnie tak nakręca i mówi, że na pewno teraz zrobił syna :D
    Tylko dziś (3dpo)chyba zaczęła mi się infekcja,mam nadzieję tylko że to w niczym nie przeszkodzi :)

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 6 października 2017, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaNl a ile masz dpo? Ciekawe skąd taki prog... ale bardzo ładny, więc jeżeli nie ten cykl to w przyszłym jest nadzieja :)...
    Klaudia ja w ostatnim czułam że się udało i nic. W tym się nie nastawiam na czucie czegokolwiek, ale mam wielką nadzieję...
    Co do infekcji, skocz najlepiej do gin żeby się bie rozhulała! Ja dostałam ostatnio maść, która po trzech dniach już super pomogła :)

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 6 października 2017, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my też staramy się nie robić niczwgo technicznie. Ale jak wiadomo że co drugi dzień a w tygodniu człowiek zajechany pracą to czasem trzeba się nieźle nastarać o nastrój;)

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 6 października 2017, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    MamaNl a ile masz dpo? Ciekawe skąd taki prog... ale bardzo ładny, więc jeżeli nie ten cykl to w przyszłym jest nadzieja :)...
    Klaudia ja w ostatnim czułam że się udało i nic. W tym się nie nastawiam na czucie czegokolwiek, ale mam wielką nadzieję...
    Co do infekcji, skocz najlepiej do gin żeby się bie rozhulała! Ja dostałam ostatnio maść, która po trzech dniach już super pomogła :)


    Dzis mam 13 dpo

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 6 października 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudiaaa93 wrote:
    Nie wiem jak Wy dziewczyny, ale ja wierzę, że to ten cykl! Może to dlatego że mój mąż mnie tak nakręca i mówi, że na pewno teraz zrobił syna :D
    Tylko dziś (3dpo)chyba zaczęła mi się infekcja,mam nadzieję tylko że to w niczym nie przeszkodzi :)
    Infekcja objawia sie duza iloscią sluzu / uplawami?

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 6 października 2017, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja po wizycie u gina któa robi specjalizacje z endokrynologii jak zobaczyła moje tsk z sierpnia końca a teraz to była w niebowzięta :) Mówi ze bardzo ładnie moja tarczyca zareagowała na lek. Poinformowała że zaleca się by TSH przy ciąży było ponizej 2 ale gdy jest do 5 to nie ma większego wpływu na płód wiec u mnie i tak najgorzej nie było jednak będziemy do zbijać do poniżej 2 zalecila euthyrox 75 po konsultacji z pełnoprawnym edno do kotrego idę w poniedziałek. "opieprzyła" mnie za robienie testów ciążowych i BHCG kazała "wyleczyć" głowę odpuścić... z instrukcją "robienia dzieci" tzn że dzieci powstaja w chwili kochania się a nie robienia :) generalnie z moim podwoziem jest wszystko idealnie. Jajniki cudeńka macica super szyjka ekstra endometrium też rewela tylko ciąży brak....

    Akceptacja!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2017, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamietajcie tylko, że tsh nie jest tak istotne jak ft3 i ft4... tsh może skakać.

    pilik lubi tę wiadomość

  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 6 października 2017, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ft3 i ft4 mam ok

    Akceptacja!
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 7 października 2017, 01:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL, Twoja endo ma świetne podejście! :) Oby więcej takich optymistycznych lekarzy pasjonatów :)

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2017, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 wrote:
    Infekcja objawia sie duza iloscią sluzu / uplawami?

    Były białe upławy/sluz, ale niezbyt dużo, tylko czułam swędzenie, wzięłam iladian plus clotrimazol w maści i dziś już jest ok :)

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 7 października 2017, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja dziś zatestowałam i..... dupa :D Biel wizira. @ brak, nie jestem nawet w stanie stwierdzić, czy idzie czy nie idzie. Także lecimy z 3cs! Jak tylko dostanę @ dam lecę na listopadowy wątek :)

    Kciuki za resztę testujących &&&&

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ