X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne PAŹDZIERNIKOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

PAŹDZIERNIKOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 6 października 2017, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PLPaulina wrote:
    Ale nadal TSH zbyt wysokie.

    w stosunku do tego co było a jest to jest super. Dalej biorę leki. W poniedziałek idę do endo to zobacyzmy czy zmieni dawkę... wiem że przy ciaży najlepiej poniżej 2.

    Almond lubi tę wiadomość

    Akceptacja!
  • kasiulka1082 Autorytet
    Postów: 502 228

    Wysłany: 6 października 2017, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj odstawiam wiesiołek. Nie mam pojęcia czy owulacje miałam, ale jeśli to nie był cykl bezowulacyjny, to raczej na pewno powinnam być już po albo w trakcie, więc nie chcę ryzykować. Zresztą póki co ten wiesiołek mi kompletnie nie pomógł, no ale stosuje go pierwszy cykl dopiero i to nie od samego początku, więc może to jest powód. Teraz pozostaje mi czekanie, no i od niedzieli luteinę. Dwa dni przed kolejną miesiączką mam usg i nie wiem czy w takim wypadku czekać z testowanie czy zatestować w dzień usg, może powinno już być coś widać?

    13.05.2005 - córka <3
    11.06.2008 - syn
    <3gannqqmzrgeqpltq.png

    05.06.2017 - zaczynamy się leczyć po 11 cyklach starań o trzeci skarb <3
  • WNK Przyjaciółka
    Postów: 61 63

    Wysłany: 6 października 2017, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, coś mnie wczoraj niepotrzebnie podkusiło i zrobiłam test (mimo że nigdy wcześniej nie testowałam, bo właśnie bałam się rozczarowania), wynik negatywny. Dzisiaj z rana już plamienia, także kolejny cykl za nami z którego nic nie wyszło :(

    KAL, bardzo mi przykro, wiem co czujesz...

    Trzymam kciuki za resztę testerek :)

    7v8rugpjtdvu3riq.png
  • kasiulka1082 Autorytet
    Postów: 502 228

    Wysłany: 6 października 2017, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    w stosunku do tego co było a jest to jest super. Dalej biorę leki. W poniedziałek idę do endo to zobacyzmy czy zmieni dawkę... wiem że przy ciaży najlepiej poniżej 2.

    Mój ostatni wynik to też było coś ok 2,25 i moja endo powiedziała, że możemy starać się je zbić jeszcze bardziej ale co do starań o dzidziusia dała nam też zielone światło przy takim tsh.

    13.05.2005 - córka <3
    11.06.2008 - syn
    <3gannqqmzrgeqpltq.png

    05.06.2017 - zaczynamy się leczyć po 11 cyklach starań o trzeci skarb <3
  • kasiulka1082 Autorytet
    Postów: 502 228

    Wysłany: 6 października 2017, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WNK wrote:
    Cześć dziewczyny, coś mnie wczoraj niepotrzebnie podkusiło i zrobiłam test (mimo że nigdy wcześniej nie testowałam, bo właśnie bałam się rozczarowania), wynik negatywny. Dzisiaj z rana już plamienia, także kolejny cykl za nami z którego nic nie wyszło :(

    KAL, bardzo mi przykro, wiem co czujesz...

    Trzymam kciuki za resztę testerek :)

    Jak nie ten cykl to następny. Ja się też na ten nie nastawiam za bardzo, oczywiście nadzieja jest, ale ten brak śluzu mnie troszkę zdołował. Jakaś tam iskierka się nadal tli ale już szukam sposobu na poprawienie i zwiększenie szans w kolejnym cyklu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2017, 11:34

    13.05.2005 - córka <3
    11.06.2008 - syn
    <3gannqqmzrgeqpltq.png

    05.06.2017 - zaczynamy się leczyć po 11 cyklach starań o trzeci skarb <3
  • moniśka... Autorytet
    Postów: 950 1084

    Wysłany: 6 października 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiulka1082 wrote:
    Ja dzisiaj odstawiam wiesiołek. Nie mam pojęcia czy owulacje miałam, ale jeśli to nie był cykl bezowulacyjny, to raczej na pewno powinnam być już po albo w trakcie, więc nie chcę ryzykować. Zresztą póki co ten wiesiołek mi kompletnie nie pomógł, no ale stosuje go pierwszy cykl dopiero i to nie od samego początku, więc może to jest powód. Teraz pozostaje mi czekanie, no i od niedzieli luteinę. Dwa dni przed kolejną miesiączką mam usg i nie wiem czy w takim wypadku czekać z testowanie czy zatestować w dzień usg, może powinno już być coś widać?
    Ja 3 cykle stosowalam wiesiolek, w trzecim sie udaloale tez nie widzialam jakiejs duzej poprawy sluzu.
    Lapcie tutaj wiruski & $@#&$$, wrzesien pod koniec sie rozkrecil wiec w październiku tez bedzie dobrze

  • Paulinaaa Autorytet
    Postów: 1901 812

    Wysłany: 6 października 2017, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero początek października, wiec myślę że jeszcze kilka pozytywów na pewno będzie w tym miesiącu :) dopiero 6.10 :)

    f2w3yx8d4t3m5xdt.png

    wrzesień 2018 - córcia <3 6cs

    listopad 2021 - corcia 10 cs <3
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 6 października 2017, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiulka1082 wrote:
    Ja dzisiaj odstawiam wiesiołek. Nie mam pojęcia czy owulacje miałam, ale jeśli to nie był cykl bezowulacyjny, to raczej na pewno powinnam być już po albo w trakcie, więc nie chcę ryzykować. Zresztą póki co ten wiesiołek mi kompletnie nie pomógł, no ale stosuje go pierwszy cykl dopiero i to nie od samego początku, więc może to jest powód. Teraz pozostaje mi czekanie, no i od niedzieli luteinę. Dwa dni przed kolejną miesiączką mam usg i nie wiem czy w takim wypadku czekać z testowanie czy zatestować w dzień usg, może powinno już być coś widać?
    Wiesiołka trzeba brac min 3 cykle i to w miarę regularnie w trakcie jedzenia do tego polecam picie minimum 2l wody i powinna być poprawa :) Sama stosuje wiesiołka od pół roku :)

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 6 października 2017, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    w stosunku do tego co było a jest to jest super. Dalej biorę leki. W poniedziałek idę do endo to zobacyzmy czy zmieni dawkę... wiem że przy ciaży najlepiej poniżej 2.
    Ja zaczynałam z tsh 2,8 dostałam najmniejsza dawkę euthyroxu po 3 miesiącach było 1,8 a teraz 1,5 nareszcie idealnie u Ciebie tez się ładnie ruszy :)) Endo cały czas mówił, żeby się starac nawet przy 2,8 a jak zajdę w ciąże to od razu na wizytę nie udało się , ale to raczej była kwestia prolaktyny a nie tsh :) teraz wszystko mam w normie :)czekam na owu żeby podać datę testowania :)

    Kasiulka90, Almond lubią tę wiadomość

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2017, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę 11.10 do gin, to będzie 14dc. I zobaczymy czy będzie widziała tam gdzieś owu.. :)

    5045815c998a72d40f487f126a84bbf6.png

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 6 października 2017, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi gin mówi że jeżeli biorę euthyrox to jak mi skoczy do 2,5 mam się nie przejmować... mam wahania od 1,7 do 2,3 na ten moment przy dawce 50, ale ostatnie badanie w lipcu. Pewnie się wybiorę w listopadzie do endo bo dawno nie byłam to zrobię badanie ;)... ale moja gin mówi że od pory dnia, dnia cyklu, stresu itp. TSH też może się wahać...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 6 października 2017, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL przytulam mocno i ciesze sie ze TSH ladnie spada, zobaczysz niedlugo bedzie na idealnym poziomie :**

    Magda trzymam kciukasy za testowanie i prosze jutro z rana meldowac II kreski!!

    U nad dzis noc fatalna, mloda szczekajacy kaszel, duszenie sie i oczywiscie zapalenie krtani.. witamy w pazdzierniku :( mam naszieje ze szybko jej przejdzie. Naszczescie bez antybiotyku

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 6 października 2017, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ineczka, cieszę się, że w końcu nastał dla Ciebie (dla Was!) najlepszy czas :) Życzę Ci, żebyś się tym nie stresowała i nie przejmowała za bardzo :D

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 6 października 2017, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    A ja jeszcze 2 godz pracy i wolny weekend dobrze mam z moim szefem Heheh mam wolne weekendy a jak bardzo będzie mnie potrzebował wie ze przyjdę ;) A tak słuchajcie takie mianu na halii ze aż w szoku jestem hehe pracuje teraz na antresoli i widzę cały magazyn i cała fabrykę ....
    Asia....

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • serek_84 Przyjaciółka
    Postów: 100 76

    Wysłany: 6 października 2017, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny ja jeszcze nie wiem.... dziwnie mi wychodzi test. zrobilam osobny wątek w ten sprawie

    9qeydmw.png
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 6 października 2017, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Ineczka, cieszę się, że w końcu nastał dla Ciebie (dla Was!) najlepszy czas :) Życzę Ci, żebyś się tym nie stresowała i nie przejmowała za bardzo :D
    Dziękuje :) Ostatnio taki luzik jakiś mam wchodzę sobie tutaj, żeby poczytać co u was trzymać kciuki :)Wszsytko się układa wiec musi być dobrze a jak nie w tym cyklu to mąż robi badania udało mi się z nim o tym pogadać :)

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 6 października 2017, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaNl wrote:
    A ja jeszcze 2 godz pracy i wolny weekend dobrze mam z moim szefem Heheh mam wolne weekendy a jak bardzo będzie mnie potrzebował wie ze przyjdę ;) A tak słuchajcie takie mianu na halii ze aż w szoku jestem hehe pracuje teraz na antresoli i widzę cały magazyn i cała fabrykę ....
    Asia....
    Szczęściara:) fajnie mieć dobrego szefa i prace, która się lubi.Ja pracowałam w przedszkolu dzieciaki kochane, ale kadra i dyrektorka bez komentarza wiec zrezygnowałam a za mna kilka innych osób w tej chwili sa w czarnej d... tak to jest jak się nie szanuje i nie docenia pracowników

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 6 października 2017, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    No to wynik bety poniżej 0.1 więc kolejny cykl za nami i przed nami... Niby miałam się nie przejmować a siedzę w kiblu w pracy i płaczę... Do dupy... Jedyny pozytyw to TSH mi się poprawiło z 4.99 do 2.49 przez 6 tyg brania euthyrox 50
    Przykro mi :-(

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 6 października 2017, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.dziewczyny.wlasnoe chatę wysprzątałam po pracy.na dzis wieczór mam grzane winko i ciasteczka :) tak na poprawę humoru okresowego

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Paulinaaa Autorytet
    Postów: 1901 812

    Wysłany: 6 października 2017, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dzisiaj wychodne :)
    Poczytałam sobie różne głupie fora :p i jestem jakaś bardziej pełna nadziei na ten cykl. Do tej pory skupialiśmy się na staraniach w dni płodne ( wyliczane przez program)
    A poczytałam dziś te fora i widze, że dziewczyny zachodziły w ciąże w 5,7,9 dniu cyklu itp, więc może jednak trzeba się starań cały cykl, może owu jest czasem dużo wcześniej? i dlatego starając się tylko w te niby płodne nie wychodziło :D :D Chcę wierzyć, że to był główny i jedyny powód :D :D

    f2w3yx8d4t3m5xdt.png

    wrzesień 2018 - córcia <3 6cs

    listopad 2021 - corcia 10 cs <3
‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ