X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne PAŹDZIERNIKOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

PAŹDZIERNIKOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 17 września 2017, 01:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejooo prosze o wpisanie na 16.10 :) ! Mam nadzieje na ten cykl bo w październiku moje urki, a kiedys na forum mówiono ze miesiąc swoich urodzin jest najpłodniejszy ;) !

    mi88 lubi tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Tini Autorytet
    Postów: 561 475

    Wysłany: 17 września 2017, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaa wrote:
    hejooo prosze o wpisanie na 16.10 :) ! Mam nadzieje na ten cykl bo w październiku moje urki, a kiedys na forum mówiono ze miesiąc swoich urodzin jest najpłodniejszy ;) !
    Hehe coś w tym jest bo ostatni synek został poczety 4 dni przed moimi urodzinami :-)
    A co do znaków to teraz marzy mi się córka Koziorożec ale wtedy musiałabym ze staraniami czekać do marca ale nie wiem czy dam radę aż tyle.

    ug37gu1r4avkpjo0.png
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 17 września 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja tam na znakach się nei znam i chyba nie przywiązuje d nich wagi LD ja jestem koziorozeć M jest strzelec a córka rak :D nie wiem czy jesteśmy dobrze dobranymi znakami LD ale jakoś się dogadujemy a córka jest bardzo dobra, empatyczna, pomocna trochę uparta ale zasadnicza :)

    Akceptacja!
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 17 września 2017, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a moj syn byl poczety w dzien moich urodzin haha ;)

    podbrzusze mnie pobolewa ale to nie iest bol typowo owulacyjny... juz sie denerwuje czy lek zadzialal :(

    mi88, Ada2405 lubią tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 17 września 2017, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaa wrote:
    hejooo prosze o wpisanie na 16.10 :) ! Mam nadzieje na ten cykl bo w październiku moje urki, a kiedys na forum mówiono ze miesiąc swoich urodzin jest najpłodniejszy ;) !
    Powodzenia!:) Też czytałam o miesiącu urodzenia - ja jestem z końca września i też liczę na dodatkowe szczęście :D

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 17 września 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie chyba juz po owulce bo bol owulacyjny sie pojawil dwie godziny temu po 38h od zastrzyku. powiem wam ze bol jest niewyobrazalny zgina mnie wpól

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 17 września 2017, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow Staraczka jestem pod wrażeniem ilości pęcherzyków! I jeszcze ten ból owulacyjny, brzmi to wszystko bardzo obiecująco, trzymam za Ciebie mocno kciuki! :)

    Czy to możliwe że trzeci dzień mam pozytywne testy owu? Ten pierwszy może odrobine bledszy, ale jest już stary więc może to dlatego. Ale przez trzy dni kreska testowa co najmniej tak mocna jak kontrolna...

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c8c6ab6b9dab.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2017, 16:58

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 17 września 2017, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Ja miałam tak że swoimi testami. 5 dni ciągle mocne kruchy dlatego nie ufam testom.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 17 września 2017, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez im nie ufam. mam pcos i one u mnie w ogole sie nir sprawdzaly

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 17 września 2017, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy wykrywają stężenie hormonu, trudno je winić za to, że w danym organizmie akurat przez kilka dni jest wysokie :D Pewnie gdyby mierzyć dokładny poziom lh, widać by było, w którą stronę idzie - rośnie, czy spada. Pewnie po prostu masz wysokie stężenie i nie widać, która z mocnych kresek jest najmocniejsza.
    Dużo czytałam o tym, jak wyznaczyć dzień owulacji na podstawie objawów - bólu, plamienia, śluzu, testów. I nie ma łatwego przepisu. To wszystko może być kilka dni przed, w trakcie lub zaraz po owulacji. Najbardziej pewna jest temperatura - to polecam, ale ona pokazuje, kiedy była owulacja, nie kiedy będzie - więc też bez rewelacji ;) Za to często objawy są podobne w każdym cyklu (przynajmniej jeśli jest z tego samego jajnika) - dlatego warto np. mierzyć temperaturę, czy iść na monitoring, jednocześnie obserwując resztę objawów - wtedy będziesz wiedziała, że np. pęcherzyk zwykle pęka trzeciego dnia, kiedy test owu jest pozytywny.
    Mnie też mój obecny cykl trochę frustruje, bo nie wiem, czego się spodziewać - ciąża biochemiczna plus infekcja, i bądź tu mądry :)

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 17 września 2017, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli w tym cyklu się nie uda to w następnym zacznę mierzyć temperaturę. Choć u mnie to i tak może być niemiarodajne bo wstaję po kilka razy w nocy do dziecka, jednego dnia więcej innego mniej, budzi się też o różnych porach. Ale z drugiej strony tak sobie myśle że właściwie jakie to ma znaczenie i jaki wpływ na efektywność staranek, przecież i tak najważniejsze są przytulanki ;)
    Może jedynie pomyślę o tym monitoringu żeby sprawdzić czy w ogóle mam owulacje (karmię piersią). Ale to bym musiała znaleźć jakiegoś gina który to robi, bo ta która prowadziła mi ciąże przyjmuje w takiej przychodni że osobno są konsultacje a osobno usg. A nie usmiecha mi się placic tyle pieniedzy :/

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 17 września 2017, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka, chcesz tego linka?;)

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 17 września 2017, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak :) tylko tak żeby bylo jak u Ciebie - z linkiem do klikniecia. Bo probowalam kopiowac ale wskakuje tylko adres strony ktory recznie trzeba przeniesc ;)

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 17 września 2017, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka, wysłałam Ci w wiadomości:) spróbuj wszystko wkleić do siebie:)

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 17 września 2017, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurka dziewczyny jutro rano nie damy rady z mezem sir poprzytulac... myslicie ze wczoraj wieczorem i dzis rano i wieczor wystarczy jak owulka byla dzis? maz wstaje przed 4 do pracy więc musialabym wstac o 3. :o

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 17 września 2017, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udało mi się :D
    Staraczko, myślę że wystarczy. Dla pewności jeszcze jutro po pracy podziałajcie ;)
    Uff wieczorem już bledsza kreska testowa, znaczy że chyba owulka jakoś dzisiaj była lub najpóźniej jutro rano :) chyba Staraczko idziemy łeb w łeb ;)

    staraczka24 lubi tę wiadomość

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 17 września 2017, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    kurka dziewczyny jutro rano nie damy rady z mezem sir poprzytulac... myslicie ze wczoraj wieczorem i dzis rano i wieczor wystarczy jak owulka byla dzis? maz wstaje przed 4 do pracy więc musialabym wstac o 3. :o
    No pewnie, że wystarczy :) Niektórzy radzą nawet co dwa dni, żeby plemniki zdążyły się zregenerować i my w tym miesiącu tak robimy. Ale dwa razy dziennie, wow, mąż by mi chyba zaczął symulować, że śpi :D

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 18 września 2017, 04:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dalismy rade rano tez. na spiocha haha. przy stymulacjach tak kaza wspolzyc zwlaszcza ze plemniki meza sa leniwee i polowa uszlodzonych wiec musi na biezaco mnie zalewac hahahaha.
    na 15.00 jade do gin sprawdzic czy pekly i ile. juz sie boje. bol owu minal delikat ie tylko cmi wiec mhsle ze nie pekly wszystkie.

    mi88 lubi tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2017, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam do Was, wpiszcie mnie proszę na 20.10 :)

    Ellka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2017, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi88 wrote:
    Powodzenia!:) Też czytałam o miesiącu urodzenia - ja jestem z końca września i też liczę na dodatkowe szczęście :D

    Oj to ja muszę czekać do grudnia ;)

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ