X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne PAŹDZIERNIKOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

PAŹDZIERNIKOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • kashanti Autorytet
    Postów: 372 323

    Wysłany: 14 października 2017, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PLPaulina wrote:
    Moja mama ma. :) i ja jestem ma świecie.

    ;) ;) postanawiam od dzisiaj sie tym nie stresować :) i iść w ślady Twojej mamy;) ( miec córkę :):) )

    DoveLove lubi tę wiadomość

  • kashanti Autorytet
    Postów: 372 323

    Wysłany: 14 października 2017, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibiś wrote:
    Mi sie tylozgiecie zrobilo po porodzie :-/
    Nie wiedziałam, ze tak w ogóle moze sie wydarzyć! Czy czujesz, zeby teraz było ci ciężej z owulacja/miesiączka/itp?

  • Bibiś Przyjaciółka
    Postów: 88 25

    Wysłany: 14 października 2017, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogolnie to nic innego nie czuje jak przed porodem nadal mam bardzo bolesne miesiaczki i owulacje takze jest tak samo jak przed porodem :-D no i 9 cykl staran bedzie takze tez ciezko mi zajsc w ciaze i mysle ze wlasnie te tylozgiecie macicy i brak sluzu jest tego przyczyna

  • kasiulka1082 Autorytet
    Postów: 502 228

    Wysłany: 14 października 2017, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brzuch boli nadal. Nie cały dzień, ale często. Nadal jest stres, że zaraz przyjdzie okres. Najlepiej byłoby gdyby wcale nie przyszedł, ale jak już musi to niech przyjdzie 21, nie wcześniej. Ech... To czekanie jest straszne...

    13.05.2005 - córka <3
    11.06.2008 - syn
    <3gannqqmzrgeqpltq.png

    05.06.2017 - zaczynamy się leczyć po 11 cyklach starań o trzeci skarb <3
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 14 października 2017, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez 21 powinnam mieć @. Mnie pobolewają jajniki na zmianę. Narazie brzuch nie czuję okresowo. Najbardziej dziwne jest że piersi są bez zmian. Nie bolą i nie powiększyły się... Staram sie nie myśleć ale to zupełnie nowe dla mnie:)

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • kasiulka1082 Autorytet
    Postów: 502 228

    Wysłany: 14 października 2017, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati88 wrote:
    ja tez 21 powinnam mieć @. Mnie pobolewają jajniki na zmianę. Narazie brzuch nie czuję okresowo. Najbardziej dziwne jest że piersi są bez zmian. Nie bolą i nie powiększyły się... Staram sie nie myśleć ale to zupełnie nowe dla mnie:)

    U mnie jest bardzo różnie, raz piersi bolą przed okresem tak że ledwo mogę je dotknąć, szczególnie po bokach, a raz nie bolą w ogóle. Teraz nie bolą. Za to brzuch boli jak na okres, tyle że za szybko. I momentami mam lekkie zawroty głowy to raczej wynik nerwów.

    13.05.2005 - córka <3
    11.06.2008 - syn
    <3gannqqmzrgeqpltq.png

    05.06.2017 - zaczynamy się leczyć po 11 cyklach starań o trzeci skarb <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2017, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile czasu trzyma się testy owu w moczu?... mam takie pojedyncze i nie ma na nich napisane... dzisiejszy test był dużo jaśniejszy od tego sprzed 2 dni, ale tylko zanurzyłam i w dodatku nie wiem dokąd ;) może za dużo...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2017, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SylwiaLu wrote:
    A mozna wiedziec jakiego typu problemy? Na co mamy uwazac? Ja wczesniej bralam wiesiolek w tabletkach oeparol na polecenie laryngologa,nie znajac jego funkcji "prorodzinnych" ;)

    Dziewczyny, wiecej optymizmu,u mnie19 cs o pierwsze i wierze ze sie uda w koncu :)

    Myślę, że podniósł mi testosteron, bo w wynikach jest jak na mnie wysoko. Wysypało mnie masakrycznie, wróciły nocne poty, ale w dziwnych dniach (zwykle miała okołokoresowo), psychicznie kiepsko również, a w cyklu przed było wszystko super :(

  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 15 października 2017, 00:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Myślę, że podniósł mi testosteron, bo w wynikach jest jak na mnie wysoko. Wysypało mnie masakrycznie, wróciły nocne poty, ale w dziwnych dniach (zwykle miała okołokoresowo), psychicznie kiepsko również, a w cyklu przed było wszystko super :(
    Może to zbieg okoliczności.Ja mialam badany testosteron i androstendion biorę wiesiołka od stycznia i wyniki mam oki.Co do krostek to fak czasami się pojawiają, ale wiosiolek oprócz tego, ze działa na śluz działa tez tak, ze oczyszcza organizm,dlatego mogą wychodzić różne rzeczy u mnie tak było na początku teraz już ładna cera, włosy i śluz płodny na każdego oewneie inaczej działa :)

    mi88 lubi tę wiadomość

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • kryha Autorytet
    Postów: 506 187

    Wysłany: 15 października 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam dzisiaj testować, ale czuję się tak jakbym miała zaraz dostać @. Jak się dzisiaj nie pojawi, to najwyżej zatestuję jutro :-)

    2x1nanlix81xpd1c.png
    km5svcqgp72i11n3.png
  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 15 października 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie dzis plamienie, wiec pewnie nic z tego. Chociaz piersi bolą jak nigdy, co jest zastanawiające. Jutro zrobie badanie na progesteron, bo te plamienia przeokresowe to nie pierwszy raz. No chyba ze tym razem to nie przedokresowe ;)

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • DoveLove Autorytet
    Postów: 762 374

    Wysłany: 15 października 2017, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka86 u mnie podobnie...termin @ minął w sobotę. Test negatywny...Pierwszy cykl jestem na luteinie od 16-25dc, wczesniej brałam Duphaston, ale źle go znosilam. Sama nie wiem co myśleć, bo wcześniejsze cykle były 26-28dniowe, a na luteinie takie cuda wianki...

    qb3cwn15v37nxio5.png
    klz96iyehfls5pph.png
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 15 października 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczynam nowy cykl. Chyba pora przenieść się do grupy listopadowej ;) W takim razie zaczynam znowu pić ziółka, a jutro postaram się upolować w sklepie wiesiołek i też będę łykała do owu. Życzę powodzenia pozostałym październikowym! :)

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Dominisia883 Autorytet
    Postów: 669 910

    Wysłany: 15 października 2017, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testowalam dziś testem strumieniowym i negatywny... Ale @ powinna przyjść jutro więc może za wcześnie? Łudze się jeszcze. Piersi nie bolą wcale i malpowy ból brzucha był troszkę wczoraj a dziś już nawet bólu brzucha nie ma :) czasem coś zakluje i tyle. Pozostało mi czekać i mieć cień nadziei :)

    Kiepskie nasienie
    IO
    Mutacje mthfr hetero
    4 lata starań
    2018 IUI 😥
    06.2020 IVF biochemiczna 😥
    Próbujemy dalej naturalnie ♥️
    Klinika Medart Poznań 🤞🍀
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2017, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ineczka wrote:
    Może to zbieg okoliczności.Ja mialam badany testosteron i androstendion biorę wiesiołka od stycznia i wyniki mam oki.Co do krostek to fak czasami się pojawiają, ale wiosiolek oprócz tego, ze działa na śluz działa tez tak, ze oczyszcza organizm,dlatego mogą wychodzić różne rzeczy u mnie tak było na początku teraz już ładna cera, włosy i śluz płodny na każdego oewneie inaczej działa :)
    Na pewno nie zbieg okolicznosci. No niestety nie dla mnie wiesiołek.
    Zaczęłam pić miętę pieprzową na obniżenie testosteronu.
    To jeszcze jest tak, że norma laboratoryjna jest wyższa niż normy, którymi ja się kieruję. I jak widać ma to znaczenie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2017, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napiszcie mi proszę ile trzymacie testy owu w moczu...

  • kashanti Autorytet
    Postów: 372 323

    Wysłany: 15 października 2017, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Napiszcie mi proszę ile trzymacie testy owu w moczu...
    Powinno byc napisane w instrukcji obslugi ?


    Sposób przeprowadzenia testu owulacyjnego paskowego:

    1.Test powinien być wykonywany w temperaturze pokojowej
    2.Wyjmij test z opakowania
    3.Zanurz pasek w moczu , zgodnie z tym co wskazują strzałki. Po 3 sekundach wyjmij pasek i umieść na czystej, suchej i nie pochłaniającej powierzchni.
    4.Bardzo ważne jest, aby mocz nie zamoczył paska powyżej napisu MAX LINE. Inaczej ten test może być niewiarygodny.
    5.Po 10 minutach odczytaj wynik. Wynik odczytany po dłuższym czasie może być niewłaściwy.

    Interpretacja wyniku testu owulacyjnego paskowego:

    Wynik jest pozytywny, jeśli oba paski są widoczne i pasek testowy jest ciemniejszy lub w tym samym kolorze co pasek kontrolny. Owulacja powinna nastąpić w ciągu 24 – 48 godzin. Zatem jeśli starasz się zajść w ciążę to zalecane jest odbycie stosunku po upływie 24 godzin a przed upływem 48 godzin od chwili przeprowadzenia testu.

    WAZNE:
    Nie zaleca się wykonywania badania z moczu porannego, który jest zagęszczony i z tego powodu można uzyskać wynik fałszywie dodatni. Poza tym każda inna pora dnia jest dobra. Ważne jest tylko, aby kolejne badania wykonywać o tej samej porze dnia.

    Link do zrodla:
    http://www.mojaowulacja.pl/testy-owulacyjne-paskowe/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2017, 15:47

  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 15 października 2017, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung, powyżej masz instrukcję do testów z allegro. Domowe Laboratorium każe trzymać test w moczu przez 10 sekund. Wszystko zależy od producenta, trzeba przeczytać instrukcję :-)

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • WNK Przyjaciółka
    Postów: 61 63

    Wysłany: 15 października 2017, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung ja kiedyś na próbę kupiłam te z allegro i o ile dobrze pamiętam w instrukcji pisało aby trzymać je ok 10 sekund w moczu. Ale też wydaje mi się że to może zależeć od producenta ;)

    7v8rugpjtdvu3riq.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 15 października 2017, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, tylozgięcie macicy moze ciut utrudniac zajscie w ciaze, ale tylko ciut. Polecam przy tej "wadzie" pozycję na pieska ;p

    dqprqps6kaqxmc83.png
‹‹ 52 53 54 55 56 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ