X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne PAŹDZIERNIKOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

PAŹDZIERNIKOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2017, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja owulację "czuję" przez ok 2-4 dni, w zależności od cyklu :) ale nie jest to ból, tylko takie ciągnie w podbrzuszu i kłucie jajników :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2017, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I stwierdzam, że skoro nie będzie prezentu na dzień matki, to na dzień ojca to dobry czas :)

  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 13 października 2017, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie staram w dni blonde a jakos brak mi juz wiary...

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Bibiś Przyjaciółka
    Postów: 88 25

    Wysłany: 13 października 2017, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    Ja sie staram w dni blonde a jakos brak mi juz wiary...
    Mi.juz tak.samo 9 cykl staran i nie wierze ze sie kiedys uda :-/ widze ze mamy dziec z podobnego qieku mona corka tez ma.skonczone 3 latka.i staramy sie dla niej o rodzenstwo ale bezskuteczniej jak.narazie chyba ze przez to ze nie mam sluzu plodnego bo.od dawna juz go nie widze

  • kashanti Autorytet
    Postów: 372 323

    Wysłany: 13 października 2017, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibiś wrote:
    Mi.juz tak.samo 9 cykl staran i nie wierze ze sie kiedys uda :-/ widze ze mamy dziec z podobnego qieku mona corka tez ma.skonczone 3 latka.i staramy sie dla niej o rodzenstwo ale bezskuteczniej jak.narazie chyba ze przez to ze nie mam sluzu plodnego bo.od dawna juz go nie widze
    Chcialabym miec chociaz jedno:(
    Trzymam kciuki, zeby corka miala rodzenstwo:) dziewczynki w tym wieku chyba uwielbiaja malenstwa;) corka znajomej w mniej wiecej tym samym wieku ma maly wozeczek i ciagle opowiada, ze chcialaby miec bobasa;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2017, 21:11

  • anyzratak Autorytet
    Postów: 333 113

    Wysłany: 13 października 2017, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiulka1082 wrote:
    A lekarz nie sugerował Ci że masz zbyt krótkie cykle? Ja miałam takie cykle, 23,24 dni, czasami 27 i dostałam na 4 m-ce tabletki anty na ich wyregulowania bo lekarz zdiagnozował niedomogę lutealną i powiedział, że tak w ciążę nie znajdę. Tabletki wyregulowały mi cykle na 28 dniowe. Teraz jestem pierwszy cykl po odstawieniu tab, zaczyna boleć mnie brzuch i niestety boję się że znowu mi się cykle skrócą
    Jeden pseudo ginekolog przepisal mi bez badań luteine pod język i brałam ja miesiąc nie wiem po co bo w sumie dal mi to od tak poprostu..później już nie brałam bo trafiłam do prawdziwego lekarza który jak narazie nie widzi problemu.. to o czym piszesz to jest zbyt niski poziom progesteronu nie badalan jeszcze hormonow ale obiecałam sobie ze pójdę zbadać jak teraz mi się nutę uda..

    w57ve6hhjly3ikxq.png

    f2wlsg18eqe4k6w0.png

    01.01.2021 nasz aniołek 8tc
  • anyzratak Autorytet
    Postów: 333 113

    Wysłany: 13 października 2017, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almond wrote:
    MalaMi trzymam kciuki za kolejny cykl;***

    Co do boli owulacyjnych to ja czuje i to mocnijszy bol niz przy miesiaczce...

    A ja juz pomału swiruje! Dzis 37dc i miesiaczki brak. Juz wkurzam sie strasznie jak dlugi ten cykl... od wtorku mialam przy szyjce lekkie plamienia ale na wkladce zero. Okres mialam dostac wczoraj liczac ze owurka byla 22 i nic... normlanie mam cykle po 30 jk w zegarku! Wredna @ plata figle:-/
    Jutro rano zrób test widzę u Ciebie dwie kreski trzymam kciuki!!!!

    w57ve6hhjly3ikxq.png

    f2wlsg18eqe4k6w0.png

    01.01.2021 nasz aniołek 8tc
  • Bibiś Przyjaciółka
    Postów: 88 25

    Wysłany: 13 października 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kashanti wrote:
    Chcialabym miec chociaz jedno:(
    Trzymam kciuki, zeby corka miala rodzenstwo:) dziewczynki w tym wieku chyba uwielbiaja malenstwa;) corka znajomej w mniej wiecej tym samym wieku ma maly wozeczek i ciagle opowiada, ze chcialaby miec bobasa;)
    Tak to prawda corka nawet sobie juz zmysla ze mam w brzuszku bobasa hehe gdyvym gdzies teraz zaszla w ciaze to akurat byloby 4 lata roznicy

  • anyzratak Autorytet
    Postów: 333 113

    Wysłany: 13 października 2017, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibiś wrote:
    U mnie ro wg od paru miesiecy nie widze śluzu plodnego zazwyczaj mam.infekcje caly czas sie lecze ale niestety czesto.powraca :-/ to skoro raczej mialam.owulacje ale nie mialam.sluzu plodnego.to od razu jestem.skreslona heh :-/ ta grzybica mnie wykonczy...
    Miałam to samo musisz brać Wiesiolek, pic len i brać magnez ja w tym.cyklu po tym wszystkim pierwszy raz zobaczyłam plodny śluz!!! Czy to podziala na zajście w ciążę dam znać ale śluz jest i to piękny

    w57ve6hhjly3ikxq.png

    f2wlsg18eqe4k6w0.png

    01.01.2021 nasz aniołek 8tc
  • kashanti Autorytet
    Postów: 372 323

    Wysłany: 13 października 2017, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anyzratak wrote:
    Miałam to samo musisz brać Wiesiolek, pic len i brać magnez ja w tym.cyklu po tym wszystkim pierwszy raz zobaczyłam plodny śluz!!! Czy to podziala na zajście w ciążę dam znać ale śluz jest i to piękny
    ;) to jest chyba jedno z niewielu miejsc na swiecie gdzie ktos pisze "sluz jest piekny!" i wszyscy sie ciesza;)

    Bibiś - odnosnie powracajacych infekcji to warto tez w tym samym czasie leczyc partnera... tobie mija a potem on moze cie znowu zarazac nie majac przy tym zadnych objawow... i tak w kolko:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2017, 21:36

    Angie38 lubi tę wiadomość

  • Bibiś Przyjaciółka
    Postów: 88 25

    Wysłany: 13 października 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anyzratak wrote:
    Miałam to samo musisz brać Wiesiolek, pic len i brać magnez ja w tym.cyklu po tym wszystkim pierwszy raz zobaczyłam plodny śluz!!! Czy to podziala na zajście w ciążę dam znać ale śluz jest i to piękny
    Dobrze wiedziec jeszcze w ty mkesiacu kupie wiesiolek i len

  • anyzratak Autorytet
    Postów: 333 113

    Wysłany: 13 października 2017, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Len pije mielony dwa razy dziennie a wiesiolek 2x 2 tabletki tylko do owulacji ja biorę do 10 dnia cyklu.. poza wplywem na śluz poprawia tez plodnosc i reguluje cykl warto spróbować

    w57ve6hhjly3ikxq.png

    f2wlsg18eqe4k6w0.png

    01.01.2021 nasz aniołek 8tc
  • Bibiś Przyjaciółka
    Postów: 88 25

    Wysłany: 13 października 2017, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anyzratak wrote:
    Len pije mielony dwa razy dziennie a wiesiolek 2x 2 tabletki tylko do owulacji ja biorę do 10 dnia cyklu.. poza wplywem na śluz poprawia tez plodnosc i reguluje cykl warto spróbować
    Dzieki jeszcze na dniach kupie i zaczne brac po okresie :-)

  • Bibiś Przyjaciółka
    Postów: 88 25

    Wysłany: 13 października 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kashanti wrote:
    ;) to jest chyba jedno z niewielu miejsc na swiecie gdzie ktos pisze "sluz jest piekny!" i wszyscy sie ciesza;)

    Bibiś - odnosnie powracajacych infekcji to warto tez w tym samym czasie leczyc partnera... tobie mija a potem on moze cie znowu zarazac nie majac przy tym zadnych objawow... i tak w kolko:(
    Wiem.wiem tak.bede musiala.zrobic bo.normalnie sie.wykanczam nie wiem dlaczego.ale.zawsze przed owulacja cepia mnie sie.grzybica a.potem.ustaje i tak.w.kolko juz tyle tabletek, globulek itd wybralam ze masakra i nic

  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 13 października 2017, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibiś wrote:
    Wiem.wiem tak.bede musiala.zrobic bo.normalnie sie.wykanczam nie wiem dlaczego.ale.zawsze przed owulacja cepia mnie sie.grzybica a.potem.ustaje i tak.w.kolko juz tyle tabletek, globulek itd wybralam ze masakra i nic

    Bibiś, wspolczuje, ja 2 lata temu dobre pol roku sie męczyłam, a najlepsze jest to ze na wymazie tylko prawidłowa flora bakteryjna juz pozniej wychodziła i to w sporej ilości a ja nadal czułam dyskomfort. Byłam załamana i dosc mocno zgłębiłam temat, udalo sie uporać z tym badziewiem i to bez tabletek, bo tych nie dostałam w związki z tym, ze na wymazie czysto. Zaczęło ustępować na wakacjach (na ktore bałam sie jechac wlasnie przez ten dyskomfort) po kąpieli... w oceanie. Poczytałam i okazało sie ze woda morska pomaga, wiec po powrocie zaczelam używać takiej w sprayu ;) poza tym olej z czarnuszki, olejek z oregano i czosnek. W akcie desperacji piłam tez przez tydzien mieszkankę z sody, miodu i wody. Poza tym lactovaginal i trivagin no i ścisła bezcukrowa dieta. Od 1,5 roku spokoj :)

    kashanti lubi tę wiadomość

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2017, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja uczulam, ostrożnie z wiesiołkiem... ja się nie mogę wygrzebać z problemów, które mi zafundował. Teraz boję się czegokolwiek zaczynać brać...

  • SylwiaLu Autorytet
    Postów: 505 429

    Wysłany: 14 października 2017, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    A ja uczulam, ostrożnie z wiesiołkiem... ja się nie mogę wygrzebać z problemów, które mi zafundował. Teraz boję się czegokolwiek zaczynać brać...
    A mozna wiedziec jakiego typu problemy? Na co mamy uwazac? Ja wczesniej bralam wiesiolek w tabletkach oeparol na polecenie laryngologa,nie znajac jego funkcji "prorodzinnych" ;)

    Dziewczyny, wiecej optymizmu,u mnie19 cs o pierwsze i wierze ze sie uda w koncu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2017, 07:30

    mi88 lubi tę wiadomość

    22.06.2020 Luiza :*
    XII 2018 poronienie zatrzymane; Łucja - 10tc [*]
    Hashimoto od 2007
    Starania od XII 2015
    jajowody drożne, histeroskopia ok
    Mąż - morfologia 6%
    AMH 8,07; 3 x UIU :(
    X 2018 elektrokauteryzacja jajnika, usunięcie ognisk endometriozy
    mthfr hetero, kwas metylowany i wit prenatalne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2017, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak to jest ze spadkiem temp po owulacji? Niby między 5-12 może oznaczać zagniezdzenie, jeśli wzrośnie ponownie, a co jeśli spada i wzrasta a ciąży nie ma? Czy to może oznaczać jakiś problem czy po prostu tak może byc? :)

  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 14 października 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibiś wrote:
    Mi.juz tak.samo 9 cykl staran i nie wierze ze sie kiedys uda :-/ widze ze mamy dziec z podobnego qieku mona corka tez ma.skonczone 3 latka.i staramy sie dla niej o rodzenstwo ale bezskuteczniej jak.narazie chyba ze przez to ze nie mam sluzu plodnego bo.od dawna juz go nie widze
    My juz rok sie staramy.chcialam miec Mala roznice wieku miedzy dzieci a wide ze jednak bedzie inaczej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2017, 08:46

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 14 października 2017, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to tak "śluzowo" ;-)
    Pytanko - jak nazwać śluz, którego jest dużo, jest przeźroczysty, nie jest gęsty, nie lepi się, nie ma zapachu? Trochę, jak woda, ale nie jest wodnisty, rozciągliwy, kremowy, lepki - i zdecydowanie nie jest suchy :-D Na razie zaznaczam "lepki", ale mam problem ;-) Któraś z Was też taki miała?

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ