X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne PAŹDZIERNIKOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

PAŹDZIERNIKOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • Paulinaaa Autorytet
    Postów: 1901 812

    Wysłany: 13 października 2017, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kłucie żadnego nie mam, tylko o tych piersiach wspomniałam że nie bolą :) Więc może to i dobrze, może nie powinnny piersi boleć aż połowe cyklu :) Jeszcze sobie nic a nic nie wkręcam, bo jeszcze jesteśmy na etapie starania, a nie czekania na @ :)

    f2w3yx8d4t3m5xdt.png

    wrzesień 2018 - córcia <3 6cs

    listopad 2021 - corcia 10 cs <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie w tym cyklu piersi urosły odrazu po owu. Tez myslalam ze może coś tego będzie bo to coś nowego. Ale niestety :/ dalej są większe ale @ przyszła nawet dzień przed terminem i się rozkręca ;( lepiej nie zwracać uwagi i nie szukać. Wiem ze ciężko bo sama od roku się wczytuje w swój organizm i za każdym rażem rozczarowanie. Powodzenia w październiku :)

  • anyzratak Autorytet
    Postów: 333 113

    Wysłany: 13 października 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinaaa wrote:
    Ja kłucie żadnego nie mam, tylko o tych piersiach wspomniałam że nie bolą :) Więc może to i dobrze, może nie powinnny piersi boleć aż połowe cyklu :) Jeszcze sobie nic a nic nie wkręcam, bo jeszcze jesteśmy na etapie starania, a nie czekania na @ :)
    Mnie przy owulacji piersi zrobily sie większe i myślałam że to ciąża ale jednak nie .. ja jestem podczas 5 cyklu starań i tez jeszcze nie robiłam badań ale jak teraz nie wyjdzie to pójdę zrobić hormony

    w57ve6hhjly3ikxq.png

    f2wlsg18eqe4k6w0.png

    01.01.2021 nasz aniołek 8tc
  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 13 października 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Możesz pić :)
    https://mamaginekolog.pl/hipotetyczna-hania/

    Oooo, dzieki! Jeszcze nie podczytuje mamy ginekolog :) znaczy mini relaks w sobotę wskazany ;) moze na chwile przestane myślec o tym czy sie udało ;)

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • Paulinaaa Autorytet
    Postów: 1901 812

    Wysłany: 13 października 2017, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak teraz nie wyjdzie to ja też idę w listopadzie zrobić badania :) Tak dla pewności że wszystko jest ok :) :)

    f2w3yx8d4t3m5xdt.png

    wrzesień 2018 - córcia <3 6cs

    listopad 2021 - corcia 10 cs <3
  • anyzratak Autorytet
    Postów: 333 113

    Wysłany: 13 października 2017, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinaaa wrote:
    Jak teraz nie wyjdzie to ja też idę w listopadzie zrobić badania :) Tak dla pewności że wszystko jest ok :) :)
    A jak u Ciebie z owulacja wiesz kiedy masz? Bo ja chyba nie dokonca wiem kiedy mam dlatego od razu po miesiączce codziennie serduszkujemy żeby nie ominąć owulacji mimo to 5 miesięcy nic nie wychodzi

    w57ve6hhjly3ikxq.png

    f2wlsg18eqe4k6w0.png

    01.01.2021 nasz aniołek 8tc
  • Paulinaaa Autorytet
    Postów: 1901 812

    Wysłany: 13 października 2017, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem kiedy mam :/ Cykle mam 28-30 mniej więcej, to nasz pierwszy cykl kiedy staramy się starać :D co 2 dni. Nie mam żadnych objawów owu, a testów nie robie. Wcześniej właśnie myślałam że jak zaczął się ból piersi to to oznaka że już druga połowa cyklu zatem owu bądź już tuż po owu. A teraz to już zgłupiałam :D :D

    f2w3yx8d4t3m5xdt.png

    wrzesień 2018 - córcia <3 6cs

    listopad 2021 - corcia 10 cs <3
  • anyzratak Autorytet
    Postów: 333 113

    Wysłany: 13 października 2017, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak.. ja mam cykle 24-27dni więc już w ogóle ciężko nigdy nie wiem czy bedzie krotszy czy dluzszy liczę w końcu na cud.. Oby się już wydarzył..

    Paulinaaa lubi tę wiadomość

    w57ve6hhjly3ikxq.png

    f2wlsg18eqe4k6w0.png

    01.01.2021 nasz aniołek 8tc
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 13 października 2017, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anyzratak wrote:
    A jak u Ciebie z owulacja wiesz kiedy masz? Bo ja chyba nie dokonca wiem kiedy mam dlatego od razu po miesiączce codziennie serduszkujemy żeby nie ominąć owulacji mimo to 5 miesięcy nic nie wychodzi
    A może mierzenie temperatury trochę pomoże zawęzi możliwe dni płodne ?Ja zaczynałam z cyklami 37dniowymi owulka buła różnie chodziłam ma monitoring mierzyłem temp i robiłam testy teraz cykle są 28dniowe i mniej więcej wiem kiedy będzie owulka :)

    anyzratak lubi tę wiadomość

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 13 października 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Oj biedna, tak właśnie wyczułam po sposobie pisania, że masz kiepski nastrój :( Ale pomyśl sobie, że to nie Ty masz depresję, tylko hormony szaleją, a one mają ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Cieszę się, że dzidziuś się zdrowo rozwija. Po wszystkim na pewno stwierdzisz, że było warto!
    Jeśli byś miała ochotę na odmóżdżenie się, to polecam dwie rzeczy, które u mnie się sprawdziły i odciągnęły negatywne myśli na dalsze tory.
    1) Bardzo głupie, ale wciągające: program "Ex na plaży". Wstyd się przyznać, ale w ciągu kilka dni obejrzałam oba sezony. Są dostępne za darmo w Internecie.
    2) Serial (znam angielski tytuł, bo oglądam po angielsku) "It's always sunny in Philadelphia". Bardzo zabawny. Po każdym odcinku zastanawiałam się, skąd biorą tak abstrakcyjne pomysły :D

    Dzięki Kasiulka. Trzeba to przezyc i nic nie moge na to poradzic. W koncu przejdzie. Staram sie byc cierpliwa :) Ex oglądam i to glupie Warsaw shore tez ;p

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • anyzratak Autorytet
    Postów: 333 113

    Wysłany: 13 października 2017, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ineczka wrote:
    A może mierzenie temperatury trochę pomoże zawęzi możliwe dni płodne ?Ja zaczynałam z cyklami 37dniowymi owulka buła różnie chodziłam ma monitoring mierzyłem temp i robiłam testy teraz cykle są 28dniowe i mniej więcej wiem kiedy będzie owulka :)
    Może i by pomoglo ale już widzę jak to robie systematycznie.. myślałam o testach owulacyjnych jak nie zaciaze w tym cyklu to kupie testy na przyszły cykl

    w57ve6hhjly3ikxq.png

    f2wlsg18eqe4k6w0.png

    01.01.2021 nasz aniołek 8tc
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 13 października 2017, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jej kiedy te wyniki tej bety będą ;o

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Paulinaaa Autorytet
    Postów: 1901 812

    Wysłany: 13 października 2017, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    jej kiedy te wyniki tej bety będą ;o

    trzymam kciuku za bete :) :) odswieżam co jakiś czas i patrze czy juz masz wyniki i czy cos napisalas :)

    MałaMi90 lubi tę wiadomość

    f2w3yx8d4t3m5xdt.png

    wrzesień 2018 - córcia <3 6cs

    listopad 2021 - corcia 10 cs <3
  • Aneczka86 Autorytet
    Postów: 2357 1085

    Wysłany: 13 października 2017, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś miała być @ i jak narazie brak. I jakoś jej nie czuję..
    Dziewczyny ja o pierwsze dziecko starałam się rok. Te wszystkie testy to mnie chyba najbardziej stresowały. Robiłam często przed @, wychodził negatyw to i tak jeszcze żyłam nadzieją i tak miesiąc za miesiącem. Przez ostatnie miesiące miałam monitorowany cykl i zaszłam w ciążę kiedy mi się owulacja przesunęła. Całkowicie nie spodziewałam się ciąży w tamtym cyklu. Taki mały cud :-)

    patuniek86, Kasiulka90 lubią tę wiadomość

    l22ncwa1oacwa1tc.png
    l22nbd3m6o1c484o.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 13 października 2017, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie czuję @, więc uważam że to tylko formalność, Pani gin powiedziała żeby zrobić bo od tego zależy czy mam dalej brać duphaston czy też nie.

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Bibiś Przyjaciółka
    Postów: 88 25

    Wysłany: 13 października 2017, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam miec okres w niedziele i tak czekam juz mnie brzuch pobolewa i jak wczesniej bolaly mnie piersi tak dzisiaj juz wcale nie bola :-/

  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 13 października 2017, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, teraz rozumiem, o czym pisałyście... Czuję się jak idiotka. Zamiast sikać jak człowiek, to ja siedzę na tej muszli rozstawiając nogi i się wgapiając, czy już leci ta krew czy jeszcze nie xD

    MałaMi90, anyzratak, patuniek86 lubią tę wiadomość

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • anyzratak Autorytet
    Postów: 333 113

    Wysłany: 13 października 2017, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Dziewczyny, teraz rozumiem, o czym pisałyście... Czuję się jak idiotka. Zamiast sikać jak człowiek, to ja siedzę na tej muszli rozstawiając nogi i się wgapiając, czy już leci ta krew czy jeszcze nie xD

    hehe :) jesteśmy na tym samym etapie ja też 5cs o pierwsze dzidzi.. :) oby @ nie przyszła !

    w57ve6hhjly3ikxq.png

    f2wlsg18eqe4k6w0.png

    01.01.2021 nasz aniołek 8tc
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 13 października 2017, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i beta ujemna :(

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Bibiś Przyjaciółka
    Postów: 88 25

    Wysłany: 13 października 2017, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy wy odczuwacie moment owulacji ? Ja w tym cyklu staran w czasie owulacji mialam mega bol z prawego jajnika ktory gdzies po godzinie przeszedl, ale przez ten czas myslalam ze skonam a potem przestalo calkowicie bolec.

‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ