X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne PAŹDZIERNIKOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

PAŹDZIERNIKOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 14 października 2017, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mam pytanie ws kawy. wiem ze nie wolno nadużywać i uważać z pociem szczególnie po owulacji. Ale czytałam że jedna kawa taka z jednej łýzeczki jest ok. Pytam bo ja nie umiem rano nie wypić kawy:( ale słaba na pół z mlekiem. Mowa tu o kawie sypanej :)

    ktoś coś?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2017, 09:04

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 14 października 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati, nie odkopię teraz, ale ostatnio mamaginekolog nagrywała live w którym obalała mity i tam właśnie mówiła, że picie kawy czy nawet coli (w niewielki ilościach), jeżeli kobieta nie ma problemu z ciśnieniem, nic nie przeszkadza! Oczywiście nie można się opijać, ale nawet dwie kawy dla smaku można wypić bez wyrzutów. I to wszystko w ciąży, a co dopiero jak jeszcze tej pewności be ma ;). Na spokojnie pij :)

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2017, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pije kawe ;) jedna mala kawa dziennie ale to dlatego ze bardzo boli mnie glowa. I to juz prawie 6tygodni. Ot taki objaw ciazy ;)

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 14 października 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie przesadzajcie. Dopóki nie jestescie w ciązy mozna robic wszystko, pic kawe, alkohol, skakac, cwiczyc itp. Jedynie papierosy polecam rzucic.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2017, 09:36

    Kitkat, Magda - mbc lubią tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • moniśka... Autorytet
    Postów: 950 1084

    Wysłany: 14 października 2017, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudiaaa93 wrote:
    Dziewczyny, jak to jest ze spadkiem temp po owulacji? Niby między 5-12 może oznaczać zagniezdzenie, jeśli wzrośnie ponownie, a co jeśli spada i wzrasta a ciąży nie ma? Czy to może oznaczać jakiś problem czy po prostu tak może byc? :)
    Zobacz sobie na moj wykres, nie byl typowy a sie udalo

  • moniśka... Autorytet
    Postów: 950 1084

    Wysłany: 14 października 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi jak zaszlam ginekolog powiedział zd spokojnie kawe mozna pic tylko wiadomo nie za duzo i nie za silna. Jedyne co to sery plesniowe i zielona herbata, ale z tym jesli ktos nie moze odstawic to 1-2 w tygodniu tez nie zaszkodzi. W ciazy mozna nawet surowe miesa jesli jest przebadane, ale na to akurat bym sie nie odwazyla

  • Bibiś Przyjaciółka
    Postów: 88 25

    Wysłany: 14 października 2017, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    My juz rok sie staramy.chcialam miec Mala roznice wieku miedzy dzieci a wide ze jednak bedzie inaczej.
    Spoko dzis dostalam okres i to bedzie juz 9 cykl staran :-/ masakra

  • kryha Autorytet
    Postów: 506 187

    Wysłany: 14 października 2017, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to nie jest tak, że sery pleśniowe z pasteryzowanego mleka można normalnie? Bo rzecz ma się głównie o listerię, która po pasteryzacji ginie? Czy jest coś jeszcze?

    2x1nanlix81xpd1c.png
    km5svcqgp72i11n3.png
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 14 października 2017, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dzoewczyny:) tylko tak sie zastanawiam zeby nie zaszkodzić staraniom. Naczytałam się ze wtedy macica ma wieksze skurcze i jajko nie moze się zagnieździć itd bla bla bla. Dlatego staram się ostrożnie z tą kawą aby to nie był powód do niepowodzeń:/

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Paulinaaa Autorytet
    Postów: 1901 812

    Wysłany: 14 października 2017, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawę na pewno można :) :) Uważać z zieloną herbatą bo wypłukuje kwas foliowy z tego co wiem .
    U mnie dzis 17 dc ( 19 z plamieniami ) - hmm ciekawa jestem do kiedy powinno się regularnie współżyć żeby nie ominąć w razie co owu. Cykle 28-30..., więc teoretycznie powinna już być :) Aplikacja pokazuje że 12 dni do okresu, więc zaraz będzie trzeba robić testy hehe a tu jeszcze starania pełną parą :D :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2017, 15:13

    Pati88 lubi tę wiadomość

    f2w3yx8d4t3m5xdt.png

    wrzesień 2018 - córcia <3 6cs

    listopad 2021 - corcia 10 cs <3
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 14 października 2017, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina przy cyklach takich to do 20dc niby ;) bo fl u niektórych trwa 10-11 dni, u innych 14-15. A plamien nie licz jako @ ;)

    Paulinaaa lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 14 października 2017, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, gdzie można kupić wiesiołek? W zwykłej aptece mogę pytać? Chcę zacząć brać i to najlepiej od dzisiaj, bo odkąd rzuciłam anty (5 miesięcy temu) tylko jeden jedyny raz widziałam u siebie rozciągliwy śluz :/

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 14 października 2017, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Dziewczyny, gdzie można kupić wiesiołek? W zwykłej aptece mogę pytać? Chcę zacząć brać i to najlepiej od dzisiaj, bo odkąd rzuciłam anty (5 miesięcy temu) tylko jeden jedyny raz widziałam u siebie rozciągliwy śluz :/
    W aptece i drogeriach typu rossmann i superpharm :)6 dziennie się bierze w trakcie jedzenia i w ciągu dnia pij dużo wody min 2 l dziennie :)

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 14 października 2017, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibis, to prawie tak jak ja. Ja mam 10 cykl. Badalas się? Przepraszam jeśli pisalas a ja nie pamiętam :)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Aneczka86 Autorytet
    Postów: 2357 1085

    Wysłany: 14 października 2017, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ja już nie wiem co mam myśleć.
    Wczoraj był termin @ i do chwili obecnej brak. Miałam nie robić testu do niedzieli ale ciekawość wygrała. I co.. wyszedł negatyw :-( I teraz się zastanawiam, bo robiłam test strumieniowy i tak na szybko z małej ilości moczu.. Nie wiem więc czy wynik prawidłowy, czy poprostu cały czas żyje nadzieją :-(

    DoveLove lubi tę wiadomość

    l22ncwa1oacwa1tc.png
    l22nbd3m6o1c484o.png
  • Bibiś Przyjaciółka
    Postów: 88 25

    Wysłany: 14 października 2017, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Bibis, to prawie tak jak ja. Ja mam 10 cykl. Badalas się? Przepraszam jeśli pisalas a ja nie pamiętam :)
    Jeszcze sie nie badalam ale chyba musze a nie wiem od czego zaczac. Niby w tym roku mialam ostre zapalenie przydatkow i wyladowalam w szpitalu na caly tydzien codziennie kroplowki zastrzyki itd i bylam badana od a do z i niby wygladalo na to ze wszystko ok tylko co takiego co mi sie nie spodobalo to to ze mam tylozgiecie macicy ale to tez niby nic nie szkodzi. W tym roku mialam rowniez wymrażanie nadżerki i po wygojeniu lekarz powiedzial ze jest wszystko ok. Takze no nie mam pojecia corke 3 letnia mam i fakt 1,5 roku kochalismy sie bez zabezpieczenia i az tu nagle zaszlam w ciaze takze nie tak szybko.wcale i teraz tez lipa nie moge zajsc w ciaze nie mam wg plodnego.sluzu z tego.co ja widze :-( nie wiem co robic juz

  • kashanti Autorytet
    Postów: 372 323

    Wysłany: 14 października 2017, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam tylozgiecie macicy i w internecie raczej znajduje informacje, ze to niczemu nie przeszkadza ale czasem natrafiam na takie, ktore mowia o trudnosciach z zaplodnieniem i zagniezdzeniem zarodka oraz rosnaca macica juz w czasie ciazy... czy ktoras ma tez taki problem? Gdy pytalam ginekologa to powiedzial, ze raczej nie powinno byc problemow ale jak nie poczekamy to nie zobaczymy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kashanti wrote:
    Ja tez mam tylozgiecie macicy i w internecie raczej znajduje informacje, ze to niczemu nie przeszkadza ale czasem natrafiam na takie, ktore mowia o trudnosciach z zaplodnieniem i zagniezdzeniem zarodka oraz rosnaca macica juz w czasie ciazy... czy ktoras ma tez taki problem? Gdy pytalam ginekologa to powiedzial, ze raczej nie powinno byc problemow ale jak nie poczekamy to nie zobaczymy...

    Moja mama ma. :) i ja jestem ma świecie.

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 14 października 2017, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka pytaj o oeparol. I wiesiołek do owulacji tylko

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Bibiś Przyjaciółka
    Postów: 88 25

    Wysłany: 14 października 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PLPaulina wrote:
    Moja mama ma. :) i ja jestem ma świecie.
    Mi sie tylozgiecie zrobilo po porodzie :-/

‹‹ 51 52 53 54 55 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ