X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie, czyli rozpoczęcie lata z bobasem
Odpowiedz

Październikowe testowanie, czyli rozpoczęcie lata z bobasem

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2019, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka wrote:
    Witaj. Ja miałam wspomaganie cło i monitoring cyklu i wiem że dwie komórki przy 17 dc i tak myślę kiedy najczęściej jest sens testować
    Kiedy ty planujesz?


    Nie testuję. Już wiem, że się nie udało :/ wczoraj miałam lekkie plamienie-liczyłam, że implantacyjne. Dziś rano już spore krwawienie, jak sądzę miesiączka. Cykl był bardzo dziwny-trwał 23 dni (zwykle mam 26-28), w okresie owulacji ok. 13 dnia zaczęły się plamienia, które trwały tydzień. 19 dnia cyklu byłam u ginekologa, potwierdził, że była owulacja, wszystko ok, stwierdził plamienie od nadżerki i przepisał Mucovagin. Plamienia minęły po 1 globulce i kilka dni był spokój. Od trzech dni źle się czuję, mam nudności i lekką zgagę (nigdy nie miałam zgagi), mam ogromne piersi, czuję się cała napompowana, jestem senna, zmęczona i często mam uderzenia gorąca. Kolejny cykl czas rozpocząć...

  • Migotka Koleżanka
    Postów: 54 19

    Wysłany: 16 października 2019, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justynach wrote:
    Nie testuję. Już wiem, że się nie udało :/ wczoraj miałam lekkie plamienie-liczyłam, że implantacyjne. Dziś rano już spore krwawienie, jak sądzę miesiączka. Cykl był bardzo dziwny-trwał 23 dni (zwykle mam 26-28), w okresie owulacji ok. 13 dnia zaczęły się plamienia, które trwały tydzień. 19 dnia cyklu byłam u ginekologa, potwierdził, że była owulacja, wszystko ok, stwierdził plamienie od nadżerki i przepisał Mucovagin. Plamienia minęły po 1 globulce i kilka dni był spokój. Od trzech dni źle się czuję, mam nudności i lekką zgagę (nigdy nie miałam zgagi), mam ogromne piersi, czuję się cała napompowana, jestem senna, zmęczona i często mam uderzenia gorąca. Kolejny cykl czas rozpocząć...
    Kurczę no to bardzo dziwny ten cykl.

  • Migotka Koleżanka
    Postów: 54 19

    Wysłany: 16 października 2019, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka_87 wrote:
    U mnie plamienia nie występują, w zasadzie od razu dostaję @ i jest to 1dc, pierwszy słabsze krwawienie co prawda, ale nigdy żadne plamki nie poprzedzają tego dnia.

    Ostatni cykl miałam 23dniowy, mam nadzieję, że teraz w październiku dostanę @ po 25dniach i kolejną w listopadzie też po 25dniach to wtedy będę czuła się bardziej bezpieczna 😁 Choć wiadomo, zawsze może się coś popierdzielić. W sierpniu @ zaskoczyła mnie w 18dc 😣 akurat przed byłam u ginekologa i mówił, że owu nie widzi, ale jak przyszła potem @ to się wcale nie dziwiłam, bo cykl tak krótki na pewno był bezowulacyjny.

    Ja jestem umówiona na NFZ do Profesora do Poznania, stąd taki czas oczekiwania i mam nadzieję, że wizyta dojdzie do skutku.
    Hej do jakiego profesora ?
    Ja jestem po 4 poronieniacv , dopiero po 4 stracie znalazłam lekarza który jest aniołem. Przebadal mnie i mam zdrowa córeczkę a teraz zaczęłam pierwszy cykl starań o druga :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2019, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justynach - też miałam niedawno dziwny cykl - 17dniowy, a zawsze mam cykle 23-25dni. Tak się zdarza, nie martw się 😘

    Migotka - do prof. Witolda Kędzi. Moja ginekolog mówiła, że tylko na Polną do Poznania i że ona zawsze tam wysyła pacjentki. Nie rodziłam nigdy i jej zdaniem jeśli będę się kwalifikować pod zabieg to najlepiej właśnie trafić tam, gdzie stosują najnowsze metody. Powiedziała mi, że ona sama by mogła wykonać mi kolposkopię, ale co z tego jak to nie jest jej specjalizacją, a jak będzie coś nie tak to lepiej, żeby mnie kierowano dalej już fachowo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2019, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam już wynik drugiej bety. W poniedziałek było 17.9 a dziś 64.6 chyba jest ok?

    justynach, zakochanaaw, miscelle, Kitka_87, justyna1719, Ignissa, Nona, Evelle28, BB__Anna, Turkusowa90 lubią tę wiadomość

  • *KasiaS* Autorytet
    Postów: 571 405

    Wysłany: 16 października 2019, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka13 wrote:
    Mam już wynik drugiej bety. W poniedziałek było 17.9 a dziś 64.6 chyba jest ok?

    Piękny przyrost! Gratulacje! :)

    Anka13 lubi tę wiadomość

    15.04.2016 synek Filipek ❤️
    12.01.2018 Aniołek [*] 8 tc (cp) laparotomia, usunięty lewy jajowód
    31.03.2019 Bliźniaki [*][*] 12 tc poronienie zatrzymane

    Ja: 33 lata
    kwas foliowy, wit. D3, jod, kwasy DHA, magnez
    TSH 0,596
    Prolaktyna 8,6
    Testosteron 0,39

    On: 33 lata
    Cynk, selen, kwas foliowy, wit. D3

    Nie jesteś wybrakowana. Nie zrobiłaś niczego złego. Jesteś silna, jesteś odważna i zawsze pozostaje nadzieja. – Ashley Williams
  • Migotka Koleżanka
    Postów: 54 19

    Wysłany: 16 października 2019, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka13 wrote:
    Mam już wynik drugiej bety. W poniedziałek było 17.9 a dziś 64.6 chyba jest ok?
    Piekny przyrost ! Kiedy miałaś ostatnią miesiąc , je?

  • agniesia8899 Ekspertka
    Postów: 196 146

    Wysłany: 16 października 2019, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka13 wrote:
    Mam już wynik drugiej bety. W poniedziałek było 17.9 a dziś 64.6 chyba jest ok?
    Super przyrost. 💪☺️

    Ja do niedzieli krwawiłam. Do lekarza mam 30 października.

    Ale pójdę chyba jutro albo w piątek na betę.

    Tak bardzo się obawiam ... 😢

    Ona: 30, On: 31.
    Czekamy na nasze małe, wielkie szczęście <3
    Mama aniołka 👼 15.10.2019 [*]
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 9965 5082

    Wysłany: 16 października 2019, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i się potwierdziło, moja, szwagierka w ciąży!! Super no gratulawac tylko.... Tylko że ja jej zazdroszczę 😪 czy to źle 😪 już była dziś na usg i było widać maleństwo...

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • agniesia8899 Ekspertka
    Postów: 196 146

    Wysłany: 16 października 2019, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w totalnej rozsypce ... tak bardzo się boje ze stracę tą ciąże...
    Wczoraj był 15 października ... Dzień Dziecka Utraconego 😢😢😢

    Ona: 30, On: 31.
    Czekamy na nasze małe, wielkie szczęście <3
    Mama aniołka 👼 15.10.2019 [*]
  • Cichosza Autorytet
    Postów: 319 139

    Wysłany: 16 października 2019, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ja dziś pierwszy dzień @ale nie przyszła jeszcze dwa dni temu jakiś cień na teście dał nadzieję ale dziś rano to samo a nawet słabiej pewnie kontrolka się wybiła bo test do d..y:( napięcie pms jak najbardziej piersi od kilku dni masakra sutkow nie mogę dotknąć ale o dziwo żadnych plamien ani kropelki tylko dużo przezroczystego lub białego śluzu i od kilku dni w nocy ból jak na @ ale tylko w nocy, nie wiem czy robić sobie jeszcze nadzieję :(

  • anulla91 Autorytet
    Postów: 762 630

    Wysłany: 16 października 2019, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny;)
    Byłam dzis u ginekologa. Mam podejrzenie że nie pekaja mi pęcherzyki.
    Ma ktoraś z was coś takiego dlugie leczenie?

    Anulaa
    Wiek 31 lat
    05.2022 - początek stymulacji in vitro
    06.2022 - punkcja
    1 zarodek
    08.2022 - transfer
    beta 7dpo - 46,5
    beta 9dpo 125
    13.04.2023 Kaja 💕
    9d2ce3d20b.png[/ur
  • Ignissa Autorytet
    Postów: 1424 833

    Wysłany: 16 października 2019, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniesia8899 wrote:
    Super przyrost. 💪☺️

    Ja do niedzieli krwawiłam. Do lekarza mam 30 października.

    Ale pójdę chyba jutro albo w piątek na betę.

    Tak bardzo się obawiam ... 😢
    Jak się w ciąży krwawi, to trzeba jechać na Izbę Przyjęć od razu. Beta nic ci nie da, jak będzie trzeba to zrobią w szpitalu. Tam tez dadzą ci leki na podtrzymanie. Nie czekaj na wizytę u lekarza, bo może być za późno.

    Nona lubi tę wiadomość

    Starania o drugie dziecko - 33cs/18cs po cb
    16.09 beta 103
    18.09 beta 238
    22.09 beta 1361
  • Ignissa Autorytet
    Postów: 1424 833

    Wysłany: 16 października 2019, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka13 wrote:
    Mam już wynik drugiej bety. W poniedziałek było 17.9 a dziś 64.6 chyba jest ok?
    Bardzo ładny wynik! Gratuluję

    Anka13 lubi tę wiadomość

    Starania o drugie dziecko - 33cs/18cs po cb
    16.09 beta 103
    18.09 beta 238
    22.09 beta 1361
  • agniesia8899 Ekspertka
    Postów: 196 146

    Wysłany: 16 października 2019, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ignissa wrote:
    Jak się w ciąży krwawi, to trzeba jechać na Izbę Przyjęć od razu. Beta nic ci nie da, jak będzie trzeba to zrobią w szpitalu. Tam tez dadzą ci leki na podtrzymanie. Nie czekaj na wizytę u lekarza, bo może być za późno.
    Jestem po szpitalu. Zaczęłam krwawić w czwartek rano. Byłam w szpitalu do piątku. Mam luteinę i na kontrol 30 października.
    W poniedziałek miałam betę hcg 76, w czwartek po przyjęciu na oddział patologii ciąży 88.

    Ona: 30, On: 31.
    Czekamy na nasze małe, wielkie szczęście <3
    Mama aniołka 👼 15.10.2019 [*]
  • Upragniona niunia Ekspertka
    Postów: 215 112

    Wysłany: 16 października 2019, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże dziewczyny jak ja was rozumiem. Agniesia ja miałam podobny przypadek jak u ciebie. Tylko że u mnie wyszła ciąża pozamaciczna beta najwyższa jaka widziałam to 260.... Krwawic przestałam po luteinie....

    U mnie zaczęło się plamienie

    Zaczynamy starania od nowa. To jest ten czas.
    12.2017 - cp
    Starania od 10.06.2017

    Nadzczynnosc GB.
    Zielone światło.
    06.22- 5cykl starań na nowo.
  • Fooskate Ekspertka
    Postów: 163 158

    Wysłany: 16 października 2019, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Byłam u ginekologa na kontroli. Generalnie usłyszałam, ze mam się narazie nie przejmować, ale mam nad/przy lewym jajniki wiele pęcherzyków i moje cykle mogą być bezowulacyjne. A ja jak głupia w sumie ze stresu nie zapytałam co oznaczają te pecherzyki. Któraś mi wytłumaczy?

    4.11 - szpital, plamienie, duphaston 3x2 😔 beta 9838 😍
    7.11 - serduszko
    0d1y3e3kaastf9q5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2019, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1719 wrote:
    No i się potwierdziło, moja, szwagierka w ciąży!! Super no gratulawac tylko.... Tylko że ja jej zazdroszczę 😪 czy to źle 😪 już była dziś na usg i było widać maleństwo...

    Według mnie nie ma w tym nic złego...ja do niedawna na ciąże w gronie znajomych reagowałam płaczem i załamaniem. Może są pary, ktorym udaje się za pierwszym razem, ale nigdy tak naprawdę nie wiesz kto jaki ma problem i jak długo się z nim zmaga. Głowa do góry 😉 nie jesteś sama.

    justyna1719 lubi tę wiadomość

  • Karolailila Ekspertka
    Postów: 129 114

    Wysłany: 16 października 2019, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę drugi raz atakowała ten miesiąc:) paski owulacyjne wczoraj były tak wyraźne, że kreska kontrolna była przy drugiej aż blada. Dzi s boli brzuch, wiec chyba coś tam się dzieje:) teraz tylko cierpliwości dużo mi potrzeba.

    Mój mały cud :* Liliana listopad 2017
  • Ignissa Autorytet
    Postów: 1424 833

    Wysłany: 16 października 2019, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniesia8899 wrote:
    Jestem po szpitalu. Zaczęłam krwawić w czwartek rano. Byłam w szpitalu do piątku. Mam luteinę i na kontrol 30 października.
    W poniedziałek miałam betę hcg 76, w czwartek po przyjęciu na oddział patologii ciąży 88.
    Przepraszam, to wszystko wyjaśnia. Źle zrozumiałam że czekasz z pójściem do lekarza do końca października. W takim razie trzymam kciuki za przyrost bety!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2019, 20:12

    Starania o drugie dziecko - 33cs/18cs po cb
    16.09 beta 103
    18.09 beta 238
    22.09 beta 1361
‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ