Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie, czyli rozpoczęcie lata z bobasem
Odpowiedz

Październikowe testowanie, czyli rozpoczęcie lata z bobasem

Oceń ten wątek:
  • Fooskate Ekspertka

Wysłany: 4 listopada, 16:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trafiłam do szpitala dzisiaj z bólami i krwawieniem (które przeszło momentalnie jak dojechałam do szpitala). Ale przynajmniej jestem spokojniejsza bo badanie pokazało echo zarodka ;) niemniej czekają mnie 3 długie nudne leżące dni w szpitalu ;)

4.11 - szpital, plamienie, duphaston 3x2 😔 beta 9838 😍
    7.11 - serduszko
    0d1y3e3kaastf9q5.png
  • Camarilla Ekspertka

Wysłany: 4 listopada, 17:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fooskate wrote:
    Trafiłam do szpitala dzisiaj z bólami i krwawieniem (które przeszło momentalnie jak dojechałam do szpitala). Ale przynajmniej jestem spokojniejsza bo badanie pokazało echo zarodka ;) niemniej czekają mnie 3 długie nudne leżące dni w szpitalu ;)

Najważniejsze że jest echo i beta ok.
    Nie martw się, wypocznij, poczytaj książkę i niech mąż Ci jakieś dobre żarcie przynosi 😎

13cs
    Starania od 08.2018

Ona: teoretycznie ok / kwas foliowy / olej z wiesiołka
    On: anejakulacja / wytrysk wsteczny? - wizyta u androloga styczeń 2020 / przepuklina L4/L5 - zespół końskiego ogona - operacja listopad 2019 - czekamy na zakończenie rehabilitacji
  • emdar Autorytet

Wysłany: 4 listopada, 21:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fooskate, będzie dobrze wszystko, mocno w to wierzę! Szpitala nie zazdroszczę, ale jak mus to mus. Trzymaj się dzielnie ❤️

• Fooskate Ekspertka

Wysłany: 7 listopada, 13:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to mamy serduszko ;) muszę leżeć jeszcze w szpitalu, ale najważniejsze ze jest serduszko ;)

4.11 - szpital, plamienie, duphaston 3x2 😔 beta 9838 😍
    7.11 - serduszko
    0d1y3e3kaastf9q5.png
‹‹ 71 72 73 74 75

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)