X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Paździrnikowe Szczęścia :)
Odpowiedz

Paździrnikowe Szczęścia :)

Oceń ten wątek:
  • Nancy87 Autorytet
    Postów: 2652 2476

    Wysłany: 18 października 2014, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny życzę dwóch grubaśnych kresek na teście! Trzymam kciuki i życzę miłego dnia:)

    Mimi86 lubi tę wiadomość

    atdce6yd8pusr0mr.png
    3i49e6ydnzlh0jxr.png
  • gaaaabi Koleżanka
    Postów: 54 1

    Wysłany: 18 października 2014, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, czy ktoś mógłby pomóc zinterpretować wykres? kiedy była owu i czy jest szansa na bejbi?
    e1a2560a3515f15458eb9a7a17d82a87.png

    e5da7a9e85c50198ba4ed43b5b951613.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 18 października 2014, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny w koncu sobie pospalam.... :) milego dnia

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • november123 Autorytet
    Postów: 303 158

    Wysłany: 18 października 2014, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej a ja dziś od 4 na nogach :) jak ja lubie weekendy w pracy :)
    Miłej soboty życze

    Tobi [*] Odszedłeś zanim się urodziłeś :( 24tc - 20.05.2014
    Kruszynki 12.2014 :( 05.2015
    Zuzia <3 22.03.2016 3260g i 57cm :)
    l22npx9is3xkpd8a.png


  • asiorekk Przyjaciółka
    Postów: 110 57

    Wysłany: 18 października 2014, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja tak cichutko bardzo cichutko chcę się podzielić tym że miałam plamienia myślałam że to tak jak co miesiąc przed @ ale wczoraj zrobiłam test i widziałam cień cienia dzisiaj rano temp dalej wysoka i test już bardziej wyraźny. W poniedziałek i w środę idę na betę a potem do gina. Proszę nie gratulować, bardzo się boję bo w czerwcu miałam usuniętą ciążę pozamaciczną i nie mam jednego jajowodu. BŁAGAM o cud żeby maleństwo zostało z nami i żeby zagnieździło się tam gdzie trzeba. Pozostałym testerkom życzę 2 kreseczek i Wam wszystkim miłego dnia. <3

    Nona, Toxey, karen85, Magnosia, Mimi86 lubią tę wiadomość

    [*] 6.06.2014 Aniołek <3
    [*] 25.10.2014 kolejny Aniołek <3
    Boże proszę Cię o Cud i o kolejną ciążę, tym razem szczęśliwą i o zdrowe dzieciątko, proszę.
  • Storczyk3 Przyjaciółka
    Postów: 194 43

    Wysłany: 18 października 2014, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiorekk, trzymam mocno za was kciuki żeby tym razem było wszystko dobrze :)

    asiorekk lubi tę wiadomość

  • Lena83 Autorytet
    Postów: 1826 1165

    Wysłany: 18 października 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gaaaabi wrote:
    Witam, czy ktoś mógłby pomóc zinterpretować wykres? kiedy była owu i czy jest szansa na bejbi?
    e1a2560a3515f15458eb9a7a17d82a87.png


    Gabi czy była owulacja czasem sam lekarz stwierdzić nie może a co dopiero my.
    Niektórzy mówią, że jedynym 100% pewnikiem tego, że była owu jest ciążą ;)>

    Ja się nie znam za bardzo ale wg mnie owu nie było.

    november123 - ja też w pracy i to na własne życzenie :-/

    asiorekk- nie gratuluje ale zaciskam mocno kciuki... na różańcu za Was :*

    Może kiedyś ICSI: http://ovufriend.pl/pamietnik/milosc-to-zadanie-ktore-bog-wciaz-nam-wyznacza,144
    Niech nasza dro­ga będzie wspólna. Niech nasza mod­litwa będzie po­kor­na. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszys­tkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2014, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2014, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 11:33

    asiorekk lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2014, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa81 wrote:
    Toxey - gratulacje, zobaczyłam na Twoje testy i widać drugą kreskę :). Dałaś mi nadzieję, popatrzyłam na Twój wykres i zobaczyłam, że nie miałaś śluzu rozciągliwego ani wodnistego w dniach okołoowulacyjnych i udało się:). A już myślałam, że trzeba mieć taki śluz, żeby zajść w ciążę. A w tym cyklu miałam kiepski śluz..ale bym się cieszyła, jakby mi też się udało :P


    ja nie miałam wcale śluzu kochana! wszystko wyjaśni się w poniedziałek po becie! wtedy od razu w razie czego będę umawiać się do ginki :)

  • asiorekk Przyjaciółka
    Postów: 110 57

    Wysłany: 18 października 2014, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteście kochane i jesteście ogromnym wsparciem. <3 <3 <3

    [*] 6.06.2014 Aniołek <3
    [*] 25.10.2014 kolejny Aniołek <3
    Boże proszę Cię o Cud i o kolejną ciążę, tym razem szczęśliwą i o zdrowe dzieciątko, proszę.
  • Lena83 Autorytet
    Postów: 1826 1165

    Wysłany: 18 października 2014, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toxey wrote:
    ja nie miałam wcale śluzu kochana! wszystko wyjaśni się w poniedziałek po becie! wtedy od razu w razie czego będę umawiać się do ginki :)


    Toxey trzymam kciuki - będzie dobrze :)

    Może kiedyś ICSI: http://ovufriend.pl/pamietnik/milosc-to-zadanie-ktore-bog-wciaz-nam-wyznacza,144
    Niech nasza dro­ga będzie wspólna. Niech nasza mod­litwa będzie po­kor­na. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszys­tkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2014, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiorekk trzymam mocno kciuki! :*

    mnie na listę na razie nie wpisujcie, muszę mieć pewność, choć dzisiaj kreseczka delikatnie ciemniejsza :)

    asiorekk lubi tę wiadomość

  • asiorekk Przyjaciółka
    Postów: 110 57

    Wysłany: 18 października 2014, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toxey ja też trzymam kciuki za Ciebie u mnie też proszę nic nie wpisywać w pon beta ;). Potem gin

    Toxey lubi tę wiadomość

    [*] 6.06.2014 Aniołek <3
    [*] 25.10.2014 kolejny Aniołek <3
    Boże proszę Cię o Cud i o kolejną ciążę, tym razem szczęśliwą i o zdrowe dzieciątko, proszę.
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 18 października 2014, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki za wasze bety :)

    Toxey, asiorekk lubią tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Lena83 Autorytet
    Postów: 1826 1165

    Wysłany: 18 października 2014, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toxey tak sobie patrzę na Twój wykresik. Też miałam owu w 15 dc i też plamiłam- pierwszy raz w zyciu w ten dzień. Na początku nie wiedziałam o co chodzi a mój W. to odmówił mi kochania sie od teraz bo mi jak stwierdził krzywdę robi :P.
    Słyszałam że niektóre dziewczyny plamią na owu ale nie spodziewałam się, że mnie to dotyczy.

    Toxey lubi tę wiadomość

    Może kiedyś ICSI: http://ovufriend.pl/pamietnik/milosc-to-zadanie-ktore-bog-wciaz-nam-wyznacza,144
    Niech nasza dro­ga będzie wspólna. Niech nasza mod­litwa będzie po­kor­na. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszys­tkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena83 wrote:
    Toxey tak sobie patrzę na Twój wykresik. Też miałam owu w 15 dc i też plamiłam- pierwszy raz w zyciu w ten dzień. Na początku nie wiedziałam o co chodzi a mój W. to odmówił mi kochania sie od teraz bo mi jak stwierdził krzywdę robi :P.
    Słyszałam że niektóre dziewczyny plamią na owu ale nie spodziewałam się, że mnie to dotyczy.

    Kochana ja też pierwszy raz w życiu! Co prawda bardzo, bardzo leciutko, ale zaznaczyłam :) Może to dobry znak :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia już pewnie pisałaś, ale przeoczyłam. Byłaś już u ginka?

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 18 października 2014, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie testuje, dzisiaj przyjdzie @ to kwestia godzin moze nawet minut, mozcie juz wpisac:(


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Lena83 Autorytet
    Postów: 1826 1165

    Wysłany: 18 października 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toxey wrote:
    Kochana ja też pierwszy raz w życiu! Co prawda bardzo, bardzo leciutko, ale zaznaczyłam :) Może to dobry znak :)


    U mnie to było kilka plamek takiej rozrzedzonej ze śluzem płodnym krwi barwy różowej. Ja naprawdę nie skojarzyłam tego z owu na początku. Zresztą nadal nie wiem co to za mechanizm uwalniania się jaja na to plamieniae wpływa ;).

    No jak widac u Ciebie to dobry znak :)

    Może kiedyś ICSI: http://ovufriend.pl/pamietnik/milosc-to-zadanie-ktore-bog-wciaz-nam-wyznacza,144
    Niech nasza dro­ga będzie wspólna. Niech nasza mod­litwa będzie po­kor­na. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszys­tkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
‹‹ 175 176 177 178 179 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ