X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Paździrnikowe Szczęścia :)
Odpowiedz

Paździrnikowe Szczęścia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona przykro mi bardzo i tulę mocno :* i trzymam kciuki, żeby fasolka sybko wróciła :)

    Julita- nie wiem czy wierzysz w takie rzeczy, ale mi jak się to zdarzyło 2 razy to babcia mówiła, że zmora przyszła, żeby mnie udusić, ale jej nie pozwoliłam. Nie chcę cię straszyć, ale rzeczywiście tak jest, niektórzy po przebudzeniu nawet ją widzą. I dziewczyny uważajcie na maluszki, lubi do nich przychodzić do 1 roku życia...
    Przepraszam, że straszę, ale dużo czytałam o tym (nie w internecie, a książkach, które są trudno dostępne)

    julita lubi tę wiadomość

  • Marteczka91 Autorytet
    Postów: 724 578

    Wysłany: 23 października 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakrecona:* tak mi przykro. Mam nadzieje ze na gwiazdke dostaniesz piekny prezent w postqci fasolki

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    DZIĘKUJĘ CI BOŻE ! CUDA SIĘ ZDARZAJĄ :)
    3ee5cb8b01a61e51d1f581c9f5dc089b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • mik82 Autorytet
    Postów: 4529 4848

    Wysłany: 23 października 2014, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Cześć dziewczyny :( wracam do Was ale tylko czasem porozmawiać i podczytać co skrobiecie tutaj bo niestety w poniedziałek byłam ciąże potwierdzić a we wtorek zaczełam krwawić , pogotowie przyjechała i bąbelek nie utrzymał się :( poroniłam ...
    Strasznie mi przykro bo jeszcze do końca nie zaczełam się tą ciązą cieszyć :( wczoraj byśmy zaczeli 6 tydzien a we wtorek poroniłam , nurtuje mnie jedna sprawa , na usg widać dwie kropeczki w endometrium i lekarka 3 listopada miała powiedzieć czy to jedno dziecko czy dwójka bo zaznaczyła jedno ale są dwie kropki i facet w szpitalu tez to widział :( przykro mi strasznie , mam zrobić dwa miesiące odpoczynku i zacząć znów się starać z CLO tak jak się starałam plus po owulacji odrazu Duphaston eh jakie to zycie jest niesprawiedliwe .:( gratulacje Toxey wgle ;*
    tak bardzo mi przykro :-( :-( :-( Tak mnie boli że coraz więcej kobiet to spotyka, aż mi się płakać chce :-(

    wrzesień 2008 - Mikołaj <3
    Starania od 12.2012
    maj 2014 - córeczka 16 tc [*]
    maj 2015 - cb
    grudzień 2016 - cb
    201709292743.png
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 23 października 2014, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sigma wrote:

    Julita - to się nazywa bezdech senny :) wygooglaj, też to miałam wiele razy kilka lat temu, potem samo przeszło.
    Edit: Kurczę, widzę że teraz zrobili z tego groźną chorobę :P Jak ja googlałam kilka lat temu, to pisano że to czasem się zdarza (często jest związane z otyłością albo jakimiś innymi problemami zdrowotnymi), ale nie ma się co tym przejmować. Ja budziłam się zwykle z poczuciem, że nie mogę się ruszyć i nie mogę oddychać, przechodziło po kilku sekundach albo wtedy, kiedy bardzo mocno się skupiłam na tym, żeby się ruszyć. Jak za którymś razem z kolei "przyjrzałam się" sprawie, to okazało się, że oddycham, tylko bardzo płytko. Myślę, że u mnie działo się to, kiedy mózg budził się szybciej, niż ciało.

    p.s. aaaa pomyliłam hasła! nie bezdech senny, tylko paraliż senny. http://pl.wikipedia.org/wiki/Pora%C5%BCenie_przysenne


    heh dzięki :) jesteś jak encyklopedia, podobnie jak Daisy :D
    pierwszy raz tak miałam i mam nadzieję, że więcej się nie powtórzy bo myślałam że umieram ;) u mnie z otyłością to się nie wiąże na szczęście jak widać na awatarze :) pewnie śniłam o czymś i do tego ten grzejnik na maxa :P


    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2014, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 15:04

    julita, ZakręconaOna lubią tę wiadomość

  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 23 października 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżejzi wrote:
    Julita- nie wiem czy wierzysz w takie rzeczy, ale mi jak się to zdarzyło 2 razy to babcia mówiła, że zmora przyszła, żeby mnie udusić, ale jej nie pozwoliłam. Nie chcę cię straszyć, ale rzeczywiście tak jest, niektórzy po przebudzeniu nawet ją widzą. I dziewczyny uważajcie na maluszki, lubi do nich przychodzić do 1 roku życia...
    Przepraszam, że straszę, ale dużo czytałam o tym (nie w internecie, a książkach, które są trudno dostępne)


    lubię takie historyjki :)
    mi babcia mówiła, że jak ciarki człowieka przechodzą to znaczy, że diabeł przechodzi obok nas ;)

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja niestety w takie rzeczy wierzę, za dużo o tym czytam i za bardzo mnie to pochłonęło. Jak miałam dostęp do pamiętników z przed kiluset lat, to dużo o tym czytałam. W niektórych kronikach też o tym jest...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej ;P legendy legendami, ale to nie żadna zmora, tylko medycznie wyjaśniona przypadłość :P a to, że niektórzy ją widzą - mogą przy tym wystąpić halucynacje :)

    p.s. U mnie też się nie wiązało z otyłością, po prostu często tak może być :P No i ja też za pierwszym razem myślałam, że jak zaraz nie przejdzie, to się po prostu uduszę :P panikowałam strasznie, ale potem się nauczyłam, że to zawsze przechodzi, więc panika nic nie daje, tylko utrudnia :P

    I jeszcze p.s. 2 :P :P
    U maluchów to nie żadna zmora czy paraliż przysenny, tylko zespół nagłej śmierci łóżeczkowej. Niestety wciąż się zdarza, więc warto rozważyć kupno monitora oddechu dla dziecka, niektórzy mówią, że to przesada i zbędny gadżet, ale słyszałam historię o tym, jak taki monitor uratował życie dziecku...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2014, 11:39

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sigma możliwe, ja niestety wierzę, że istnieje coś takiego ;/

  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 23 października 2014, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakrecona tule mocno ;*
    Co do hashi znam dziewczyne ktora tsh ma 1.8 tak jam i ma hashi. Teraz tez bede basac sie pod tym wzgledem.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 23 października 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też lubie takie historyjki i wgle bardzo ciekawią mnie takie artykuły , programy i wgle ;) mik82 dokładnie Mnie też wcześniej płakać się chciało jak czytałam albo ktos mówił , że stracił dziecko :( a teraz jak sama jestem w takiej sytuacji to aż nie chce się myśleć wgle , zycie jest cholernie nie sprawiedliwe ... dobrych ludzi karze za coś a Ci źli mają zawsze to co chcą ;/ Ale Ja nie umiem być zła ! Marteczka tak też mam nadzieje ;) a jak nie pod choinke to chociaż na moje urodziny 8 stycznia hehe

    mik82 lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 23 października 2014, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja92 pójde zbadać sobie jeszcze raz ft3, ft4 chociaż nie dawno to robiłam i było oki ale zrobie tez to Anty-TPO i gdyby nie daj boze było coś nie tak to na usg tarczycy pójde . Ale jestem dobrej myśli ;)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 23 października 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja robiłam tarczycę w maju zeszłego roku. Wyszlo mi 4,28. Lekarz kazał zrobić przeciwciała i tez wyszło Hashimoto, ale w łagodnej wersji. Zaczynałam od dawki 25, teraz z racji ciąży co miesiąc kontrola u endokrynologa. Dawka przez 2 tygodnie 75/88, a potem już 88 do porodu. Po porodzie mam zejść na 50. U mnie Euthyrox ładnie zbił TSH i obecnie mam ok 1. I to prawdopodobnie było przyczyną niepowodzeń w zajściu w ciążę.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 23 października 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakrecona mi rowniez jest bardzo przykro. Widze, ze jestes bardzo dzielna, na pewno po tych 2 msc przerwy znowu sie uda i bedziesz sie cieszyc kto wie moze i 2 kropeczkami, ale tym razem na cale dlugie miesiace!


    A u mnie laski wirus bostonski w domu panuje od soboty i juz mam dosyc. Mloda przechodzi to juz drugi raz - ostatnim razem w Wigilie jezdzilam z nia po lekarzach, moze ktores z Was jeszcze to pamietaja ;)
    Niestety tym razem przebieg nie jest tak lagodny i meczymy sie ze strasznym zapaleniem jamy ustnej czyli aftami. Chwilami mam wrazenie, ze ten fiolet pomaga ale strasznie powoli. Smarujemy sie juz tyle czasu, buuzia fioletowa, krostki poschodzily, ale afty nie chca. Jedna wielka masakra. Na szczescie to sie tylko wsrod dzieci roznosi..

    Oczywiscie w szkole pani nic na ten temat nie wiadomo zeby ktos tez zglaszal podobne objawy. :/

  • serena1989 Autorytet
    Postów: 497 532

    Wysłany: 23 października 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna - Przykro mi bardzo... Kurczę, rzeczywiście coś w tym jest, że tyle kobiet to spotyka... Nie wiadomo, czy nie doświadczy tego (odpukać) którakolwiek z nas... Trzymaj się cieplutko i choć wiem, że to nie proste, to myśl pozytywnie!!! :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2014, 11:59

    f2w3yx8dpvozw3pf.png
    I c - 2 cs - <3 Aleks ur. 03.07.2015 <3
    II c - 1 cs - Aniołek [*] 25.09.2017 (8 tc)
    III c - 4 cs - Danielek [*] 17.02.2018 (10 tc)
  • karen85 Ekspertka
    Postów: 179 74

    Wysłany: 23 października 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lista Testówek w październiku mini-graphics-baby-788700.gif

    01 - Kaśka (-), madzianka(-), rudainka @, Werbenka mini-graphics-baby-602256.gif, Magda_lena88 mini-graphics-baby-602256.gif
    02 - JusWik (-), november123 (@)
    03 - Ania1986(@), Nieukowa mini-graphics-baby-602256.gif, maaadzik1207 (@), fAnusia (@)
    04 - Dżejzi (-)
    05 - marzen2210 (@), kasika8303 mini-graphics-baby-602256.gif, zonaboba (@), apaulaa (@),
    06 - Kitaja, Morwa (@),
    07 - Pysiaaa21 (@),
    08 - tomania2806 (@), firanki na duszę (@), basiulkaa_89 (@), Bąbelek (-),
    09 - Alorrene13 mini-graphics-baby-602256.gif, mała.mi (@), la mini-graphics-baby-602256.gif,
    10 - renieczka (@), battinka (@), Muffinka1019 (@), MagdaH (@)
    11 - Drzwiona (@), agniesja (-), Daisy (@), Paulina_2603 (-), Ewa99 (@), An_Be mini-graphics-baby-602256.gif,kot_bury mini-graphics-baby-602256.gif
    12 - osieroconaMama (@)
    13 - Amerie (@), Aga_502 (@), MagSz (@), Pati Belgia (@), pirelka (@), Sana (-)
    14 - Czarnula87 (@), Vaniliaa mini-graphics-baby-602256.gif
    15 - Gosiacu (@), ZakręconaOna (@)
    16 - Natka098 (@), lilirose mini-graphics-baby-602256.gif, Maniuś (@)
    17 - Fatim (@)
    18 - Isia93 (@), mimi86, XxMoniaXx mini-graphics-baby-602256.gif
    19 - Toxey mini-graphics-baby-602256.gif
    20 - asiorekk mini-graphics-baby-602256.gif, Nona (@), Marteczka91 mini-graphics-baby-602256.gif
    21 - magda-ck (@), Magnosia (@), przyszła mama:) (@)
    22 - Lena83 (@), rybka (@), Aniiusiaaa5, mana (-)
    23 - Tolcia25, triss, Misi@
    24 - Nancy87 (@), motyl1993, Rutelka, karen85 (@)
    25 - Ania14, julita
    26 - zwei_kresken, Biedroneczka83, madzianka
    27 - sigma, Storczyk3, Ballerina, Tysia85
    28 - monia91, elucha, martusia1986
    29 - november123, Evaa
    30 - Anastazjaaa, Ania1986, roletka, Mimi89
    31 - mik82, serena1989, maaadzik1207, Dżejzi

    W tym miesiącu jest już 14 mini-graphics-baby-609603.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2014, 13:58

    bl9csg18q9opjj7y.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 23 października 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.u mnie malpa dzis przyszla..powodzenia

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 23 października 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milicia mnie wyszło w 7dpo owu progesteron 27,10 TSH 4,88 niestety estradiol 321 mam wyniki pod wykresem w notatkach ide do gina we wtorek endokrynolog za miesiąc mam nadzieje ze mi da leki teraz bo wasnie staramy sie o dziecko i nic :/

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Tysia85 Autorytet
    Postów: 356 321

    Wysłany: 23 października 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaOna bardzo mi przykro...
    Ku pokrzepieniu, mogę opisać historię mojej przyjaciółki - starali się ok. rok, zaszła w ciąże, w 12 tc okazało się, że bobas się nie rozwija. Szpital, zabieg, mieli pół roku odczekać.... po dwóch tygodniach po poronieniu dostała okres, a po kolejnych pięciu zrobiła test. Na dniach rodzi wymarzonego synka

    U mnie jakotako czyli nijak :-) rano siknęłam sobie pepino, jakiś cień delikatny jest, ale wydaje mi się, że to poprostu ślad w miejscu gdzie powinna być druga kreska. ahhh cierpliwości moja czemu mnie tak testujesz...

    edit:
    aaahh pisałyście o hashimoto, ja mam hashi i niedoczynność, na początku samo hashi, dopiero po paru miesiącach poleciało tsh. leki zaczęła brać przy ok 4 ( nie pamiętam dokładnie), po 4 miesiącach spadło mi do 1,55 - ale mam koleżanki, którym dużo szybciej schodziło do właściwego poziomu...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2014, 12:46

    8 cykli starań, udało się <3
    Wizyta u gin 23.03.2015
    34bw90bvfmmwfa1a.png
  • mała.mi Autorytet
    Postów: 404 763

    Wysłany: 23 października 2014, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiorekk wrote:
    mała.mi spwardzałam w kalkulatorze i na belly wyszło mi poniżej normy :(
    Według kalkulatora na belly twój przyrost to 60% i to jest norma. Uszy do góry :-)

    karen85 lubi tę wiadomość

    sv6zcOJ.jpgsv6zp1.png
    3WMBhGc.jpg3WMBp1.png
‹‹ 211 212 213 214 215 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ