X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Paździrnikowe Szczęścia :)
Odpowiedz

Paździrnikowe Szczęścia :)

Oceń ten wątek:
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 27 września 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym cyklu ani razu nie miałam nóg w górze...wydaje mi się, że to trochę przypadek z tymi nogami. Gdyby to było kryterium 100% ciąży, to każda z nas w 1 cs by zachodziła ;)

    Moja gin mówiła, zeby stawiac przede wszystkim na ... przyjemność! Wystawiać buzię na słońce - naturalna witamina D, która wpływa pozytywnie na płodność i seks max co dwa dni.

    <3 Madga_lena ja też słyszałam gdzieś o trąbce. Chodziło o to, że przy wytrysku macica zasysa plemniki, nie wiem dokładnie czy proces przebiegał tak jak Ty opisalaś, ale coś w tym stylu :)

    Za 4 dni pierwsze testowanie!!! :)

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2014, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 14:55

    Katarzyna87, pirelka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2014, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 11:51

    Daisy lubi tę wiadomość

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 27 września 2014, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona i bardzo dobrze ze kilka razy chcesz iść na czasami to i 4 razy byłam. W tym cyklu byłam tylko 2 raz w 12dc i był dominujący a później w 18dc juz było ciałko żółte tj. Po owulacji. Powodzenia.

    Nona lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • kasika8303 Autorytet
    Postów: 2647 2340

    Wysłany: 27 września 2014, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Z tymi nogami to ja mysle, ze to tylko tak o, no słuchajcie, a laski, które wpadają po seksie na imprezie? Mysle, ze nie uprawiają go na leząco, tylko na stojąco opierając się o kibelek w wc na imprezowni :D :D :D

    Trzeba iść na balety :-) :-)

    Daisy lubi tę wiadomość

    c77352d493.png
    Mój kropeczek 9tc [*] 10.01.2014
    Mój 2 kropeczek 5tc [*] 26.06.2014
  • Mimi86 Autorytet
    Postów: 1993 2112

    Wysłany: 27 września 2014, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do orgazmow to np ja nie dochodze :/ jak mam orgazm to tylko i wylacznie łechtaczkowy, a w ciaze zaszlam :) ( na krotko, ale jednak).

    Daisy, Nona lubią tę wiadomość

    maj- krótki protokół- 6 mrozaczków :)
    15 czerwiec crio 2x8a beta: 9dpt- 31,20 /11dpt- 124,8/13dpt -306

    2r8rj48at734p213.png

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 27 września 2014, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżejzi wrote:
    a może @ już nie przyjdzie? ;>
    przyjdzie przyjdzie ;) to mój pierwszy cykl po poronieniu więc starania dopiero po @

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • ania14 Autorytet
    Postów: 1037 462

    Wysłany: 27 września 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Dziewczyny, była któraś z Was na monitoringu? Ja się umówiłam w tym cyklu. W końcu się dowiem co sie dzieje pod koneic cyklu, bo usg tuż przed owu to wiadomo-pecherzyk jest i niby spoko, ale czemu czasem jakas torbiel sie pojawi, czy napewno pecherzyk peka-tego nei wiem bo jakos usg zawsze robilam kolo 10-11dc wiec chce pojsc 3 razy i sie dowiedziec do w trawie piszczy.

    hej
    ja już byłam naście razy :)
    w tym cyklu znów pojade bo biore CLO
    bede sprawdzac czy jest wiecej niż jeden pecherzyk dominujący i czy nie bedą się torbiele robiły
    lubie jeździć na monitoringi bo wtedy jestem spokojna że wszytsko w środku dobrze :) w październiku testuje !! :)

    2015 corka 😍 po 2 latach starań
    Starania o rodzeństwo od 2016
    Ja wysoka prolaktyna , 2 mutacje
    On brak plemników, wysoka homocysteina , 2 mutacje
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    Dokładnie, niektóre kobiety nie mają nawet żadnego orgazmu a i tak w ciążę zachodzą. Ja często "szczytuję" pierwsza bo jak później z tym nasieniem robić dalej jak wszystko cieknie a przyrodzenie się zmniejsza bo Mężczyzna jest po?!
    Myślę właśnie, że to takie półprawdy i wszystko trzeba brać przez pół ;)
    No bo to nie jest tak, że bez orgazmu się nie da zajść :) po prostu z orgazmem plemniki mają ułatwione zadanie :)

    p.s. Jak facet szczytuje pierwszy, to można dokończyć inaczej :)))

    p.s. 2 - ejj dziewczyny. Tu nie chodzi o to, że z nogami w górze na 100% będzie ciąża, a bez tego nie ma szans - ale to nie znaczy, że pozycja nie wpływa na PRAWDOPODOBIEŃSTWO zajścia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2014, 20:10

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 27 września 2014, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi jak tak jak Ty i tez juz w ciazy bylam ;)

    Mimi86 lubi tę wiadomość

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 27 września 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona ja teraz bede miała pełny moinitoring ide 7 pazdzirnika na pierwsza wizyte w tym cyklu było ok byłam na koncówce i dupa wiec zobaczymy jak rośnie pecherzyk gin sie zorienuje czy nie pomóc mu peknąć

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 27 września 2014, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do nóg do góry po seksie to może to nawet utrudniać zajście :) jak już to lepiej poduszka pod tyłek i to tyle.

    Nona, a dlaczego idziesz na monitoring? Wybacz, ale starasz się dopiero drugi cykl jak już nie możesz wytrzymać roku starań, to dajcie sobie chociaż pół roku spokojnych starań, bez lekarza. Nie krytykuję cię, ale nie potrafię pojąć jak już od początku starań można zamiast przyjemnego okresu seksu bez ograniczeń latać po lekarzach i wyszukiwać problemy.

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2014, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    la ja też zaczęłam badania przed staraniami, chciałam mieć pewność, że wszystko jest ok. Jak się okazało nie wszystko jest idealnie więc ciesze się, że od początku dostałam leki bo po roku dopiero mogłabym się dowiedzieć i np. kolejny rok się starać.. a tak może po roku się udać już :)

    Czarnula87, Nona lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2014, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 11:50

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 27 września 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawia mnie poruszony temat orgazmu. Przy orgazmie są skurcze pochwy, a czytałam gdzieś, że po wytrysku mężczyzny jak się stara para o dziecko kobieta nie powinna samodzielnie spinać pochwy, ponieważ może to spowodować wypychanie plemników. Tak jakby jedno przeczyło drugiemu.

    Ia wydaje mi się, że racja jest o każdej ze stron - Twojej i Nony. Z jednej strony rzeczywiście powinien to być seks przede wszystkim dla przyjemności, w łóżku, na stole, na łonie natury - jak kto woli, z drugiej jednak, gdyby się okazało, że coś jest nie tak - czego Ci Nona w ogole nie życzę! - ginekolog wykryje to od razu.

    Ja poszłam do gina zaraz po "pomyśle" chcę mieć dziecko, żeby mnie zbadał - cytologia i te sprawy. Potem chodziłam, ale to przez moje problemy z miesiączkowaniem, w 6 cyklu dostałam clo. Pewnie gdybym olała sprawę - przecież tydzień spóźnienia @ albo test owulacyjny pozytywny po luteinie zamiast @, to nie problem - to pewnie dopiero teraz trafiłabym do lekarza, z 3 mc trwałoby rozpoznawanie problemu z późną owulacją, brakiem jajeczka. Efekt widać jaki jest :)

    Moim zdaniem Nona dobrze robi, że idzie na monitoring, jednak uważam, że powinno to być jednorazowe. Sprawdzi, upewni się, że wszytsko jest ok, kiedy ma owulację, potwiedzi długość fazy lut. a przez kolejne miesiące ostry i gorąąący seks ;D

    Zaznaczam, że jest to moje zdanie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2014, 21:20

    pirelka, Czarnula87, Daisy lubią tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 27 września 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rozumiem przed staraniami podstawowe badania hormonów, cytologię i tego typu rzeczy, ale monitoring w drugim cyklu starań? Może u mnie takie myślenie, bo wolałabym zajść w domu z samym mężem obok, a nie w trójkącie mąż, lekarz i ja. Tak nie wyszło nam i nie wyjdzie, ale jestem rzadkością w tym.

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 27 września 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 20:52

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm.. ja jakoś nie włączam lekarza w starania :P On jest od badania więc w sumie do starań mu nic :P Przynajmniej ja tak uważam i tak to odbieram ;)

    U mnie monitoring też był jakoś na początku, tzn sprawdzenie czy jest dominujący pęcherzyk i nie było w pierwszym sprawdzanym cyklu na usg.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po <3 też sobie chwilkę leżę, na plecach, na boku z chusteczką w kroku, żeby nie kapało <haha>.. czasami z nogami do góry leżałam czy z poduszką pod pupą, ale dosłownie chyba kilka krótkich minut :D
    Jak widać w ciąży jeszcze nie jestem :P Teraz próbuję z żelem bo może te durexy Nam uniemożliwiły ;P Teraz mam schiza, że przez mój pierwszy orgazm :P ha ha głowa kobieca jest strasznie zagmatwana :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2014, 21:26

    Daisy lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    la wrote:
    Co do nóg do góry po seksie to może to nawet utrudniać zajście :) jak już to lepiej poduszka pod tyłek i to tyle.
    A skąd wzięłaś takie info, że może utrudniać? :D



    Ja tam uważam, że Nona robi bardzo dobrze - jeżeli dzięki temu może się udać w 2 cyklu zamiast w 22, to dlaczego nie? :) Ja od pierwszego cyklu starań mam leki i monitoring, no ale ja mam PCOS, więc muszę :)

    Daisy lubi tę wiadomość

‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ