X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Paździrnikowe Szczęścia :)
Odpowiedz

Paździrnikowe Szczęścia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Dziewczyny a co myślicie o częstym grzebaniu ginekologa tam w trakcie USG? Sa opinie, że to może utrudniać ewentualne zagnieżdżenie. Np jeśli mamy monitoring i po serduchach gin gmera nam...pewno wymyślam ale cyztałam takie opinie że w fazie cyklu po owu (u mnie po 17-18dc) lepiej nie współżyć i dac spokój z gmeraniem przez gina...
    Ja tak późno nie szła do gina, ale faktycznie nad <3 się zastanawiałam, ale patrzyłam na inne ciężarne i spokojnie robiły nawet po owulacji i nadal są w ciąży wieć sobie nie wkręcam :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 11:50

    Tolcia25 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona mam to samo, chociaż w okresie płodnym leżę chwilkę, ale normalnie..nie lecę od razu do wc, chociaż po 15 min lecę..przecież i tak coś wycieka :D

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 29 września 2014, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona ja tez sie sporo naczytalam o seksie wlasnie po owu, a takze o 'gmeraniu' przez gina :) Swoja droga niezle okreslenie :D :D :D Rozmawialysmy o tym, kiedys tez poruszalysmy na forum temat sprawdzania szyjki po owu i też wiele dziewczyn mowilo, ze lepiej tego nie robic. I badz tu czlowieku mądrym. Mysle, ze nie mozna popadac w paranoje.

    A my nasz ostatni <3 odbylismy pod prysznicem, wiec nog w gorze nie bylo :D Mam nadzieje ze nie wszystko wylecialo :/

    Nona lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 11:50

    samira lubi tę wiadomość

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 29 września 2014, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Dziewczyny a co myślicie o częstym grzebaniu ginekologa tam w trakcie USG? Sa opinie, że to może utrudniać ewentualne zagnieżdżenie. Np jeśli mamy monitoring i po serduchach gin gmera nam...pewno wymyślam ale cyztałam takie opinie że w fazie cyklu po owu (u mnie po 17-18dc) lepiej nie współżyć i dac spokój z gmeraniem przez gina...
    mój po owu robi tylko przez brzuch USG

    Nona, Daisy lubią tę wiadomość

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 11:50

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 29 września 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi dzis wszystkie znaki na niebie mowia, ze juz po owu, wiec postanowilam wlaczyć lutkę.

    Tempka dzisiejsza jest bez lutki, ale od jutra pewnie beda juz mocno zawyzone, wiec bez zbednego nakrecania poproszę :D

    Teraz mysle czy wlaczyc tez acesan i estrofem dodatkowo znowu, czy jednak odpuscic jeszcze w tym cyklu, chociaz wyczytalam ze estrofem to lepiej brac od poczatku cyklu wiec chyba se dam spokoj.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2014, 10:20

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w ciązy jak byłam to do ok 6-7 tygodnia nie wiedziałam o tym że w ciązy jestem i normalnie <3 były i to często i nic się nie działo a synek zdrowy ;) w sumie to cała ciążę byłam bardzo aktywna seksualnie i miałam mega chcice aż męzu ode mnie uciekał :D jedynie miałam stopa od 12 tc tak gdzieś przez 2-3 tygodnie bo miałam zagrożenie poronieniem ale jak się uspokoiło to lekarz nam nie bronił

    Nona lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    A mi dzis wszystkie znaki na niebie mowia, ze juz po owu, wiec postanowilam wlaczyć lutkę.

    Tempka dzisiejsza jest bez lutki, ale od jutra pewnie beda juz mocno zawyzone, wiec bez zbednego nakrecania poproszę :D

    Teraz mysle czy wlaczyc tez acesan i estrofem dodatkowo znowu, czy jednak odpuscic jeszcze w tym cyklu, chociaz wyczytalam ze estrofem to lepiej brac od poczatku cyklu wiec chyba se dam spokoj.



    Lutka nie zawyża jakoś znacząco temperatury. A nie jest aż tak silna żeby od razu na naspeny dzień ją zawyżać. ja mam teraz ogrametril który jak powiedziął gin jest bardzo silnym lekiem, silniejszym niż lutka i dupek - on mi temperaturę zawyża dopiero na 3 dobę brania :]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 11:50

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 29 września 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    to na cienkie endo się bierze? Tomoże już późno na to.
    A winko i migdały pomagają faktycznie? Ja to winko co wieczór do owu-uwielbiam.

    Dziewczyny do kiedy można pić alko? Do owu? Czy po serduchach juz nie pić? Zerknijcie na mój wykres. Czy w tą sobotę na kolacji mogę się napić?

    Tak, na cienkie endo. Moja gin powiedziala, ze jesli zaczne brac po owu, to i tak mam kilka dni na poprawę endo, a liczy się kazde pol mm :) Ja miewam 6mm, a po lekach nawet 11mm..wiec jest roznica w te kilka dni :). Czytam wlasnie ze dziewczyny roznie biorą, od poczatku cyklu czy tam od 7dc biorą, gdy są na clo, bo clo to wiemy, że mocno niszcze endo.

    Do do % to bym nie popadala w paranoje i jesli masz ochote to sobie łyknij coś tam małego. Ja na wykresie alkoholu nie zaznaczam, bo tak jak Ty mialabym pewnie codziennie jakiś znaczek przez pierwsze dwa tygodnie :D

    Jesli faktycznie bedziesz miala w niedziele owulke, to delikatnie z alko w sobote, zeby Ci nie wyhamowalo owulki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2014, 10:31

    Nona lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nona ja migdały zajadam już drugi cykl i myślę, że pomogły bo nawet po obfitości i bolesności miesiączki widziałam już różnicę :)

    Nona lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA tez alko nie zaznaczam - jeden kieliszek wina od wielkiego dzwonu czy jakieś małe piwo to nie aż takie wielkie % ;)

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 29 września 2014, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnula87 wrote:
    Lutka nie zawyża jakoś znacząco temperatury. A nie jest aż tak silna żeby od razu na naspeny dzień ją zawyżać. ja mam teraz ogrametril który jak powiedziął gin jest bardzo silnym lekiem, silniejszym niż lutka i dupek - on mi temperaturę zawyża dopiero na 3 dobę brania :]

    No wlasnie ja zauwazylam chyba ze 3 cykle temu, ze mi lutka chyba w ogiole nie podniosla tempki, a nawet jesli, to naprawde bylo to niezauwazalne. Ale za to jest masa dziewczyn na of, ktore bez lutki maja slabe tempki, a po lutce w nastepnym cyklu ponad 37. :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe jakie u mnie endo po II cyklu z CLO... skoro tak wyniszcza to aż się boję. W I cyklu z CLO miałam ok. 1 cm.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    Ciekawe jakie u mnie endo po II cyklu z CLO... skoro tak wyniszcza to aż się boję. W I cyklu z CLO miałam ok. 1 cm.

    1 centymetr? na pewno? cosik dużo ;P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sury_cat wrote:
    1 centymetr? na pewno? cosik dużo ;P
    Tak, nawet sprawdziłam :D Endo jednorodne 1,00 cm :D gin mówił, że ładne wszystko gotowe na przyjęcie komórki jajowej więc chyba było ok :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2014, 10:38

    Daisy, sury_cat lubią tę wiadomość

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 29 września 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    Tak, nawet sprawdziłam :D Endo jednorodne 1,00 cm :D

    No bardzo dobrze, czyli 10mm :) Żeby sie zagniezdzilo to powinno byc min. 6mm, ale ponoc ktos kiedys gdzies notowal ciaze przy nawet 4, 5mm.

    pirelka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    No bardzo dobrze, czyli 10mm :) Żeby sie zagniezdzilo to powinno byc min. 6mm, ale ponoc ktos kiedys gdzies notowal ciaze przy nawet 4, 5mm.
    Przydatne info więc zapamiętam i zobaczę teraz na endo :D

‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ