X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Paździrnikowe Szczęścia :)
Odpowiedz

Paździrnikowe Szczęścia :)

Oceń ten wątek:
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 29 września 2014, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam 8mm jak poszłam do gina kazał przyjśc za 2 tyg bo jeszcze ciąży nie było widac :p potem już było serduszko wiec o endo nie pytałam :P

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 14:55

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz to też dużo zależy od budowy ciała kobiety, od jej indywidualnego poziomu hormonów, pewnie też poniekąd od budowy macicy, jajników... wiele cech się na to składa, dla jednej 10 to będzie za mało dla innej wow jak dużo :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 14:55

    sury_cat lubi tę wiadomość

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 29 września 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja teraz w tym cyklu przy CLO w 12dc endo miałam tylko 6mm a w 18dc gdzie już było po owulacji 12mm i lekarz mówił, że bardzo dobre. Więc z tym endo po CLo to też różnie jest :)
    No a ja sobie siedzę, piję wodę :P i staram się cierpliwie czekać :P niby wykres ładny ale czy to już nie raz nie dwa był fajny a bez rezultatu :| dziś ostatni dzień z dup-kiem i nie wiem czy jutro sikać czy nie :| ponoć 3/4 dni bez dup-ka nie zaszkodzą ale jak się już jest po stracie to różne myśli są :| eh..Trzeba się opamiętać :P a nawet jak jutro siknę i coś wyjdzie to i tak zostaję tutaj na liście :P

    samira lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 29 września 2014, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena88 wrote:
    ja teraz w tym cyklu przy CLO w 12dc endo miałam tylko 6mm a w 18dc gdzie już było po owulacji 12mm i lekarz mówił, że bardzo dobre. Więc z tym endo po CLo to też różnie jest :)
    No a ja sobie siedzę, piję wodę :P i staram się cierpliwie czekać :P niby wykres ładny ale czy to już nie raz nie dwa był fajny a bez rezultatu :| dziś ostatni dzień z dup-kiem i nie wiem czy jutro sikać czy nie :| ponoć 3/4 dni bez dup-ka nie zaszkodzą ale jak się już jest po stracie to różne myśli są :| eh..Trzeba się opamiętać :P a nawet jak jutro siknę i coś wyjdzie to i tak zostaję tutaj na liście :P
    ja bym zatestowała pewnie juz powinno coś być ewentualnie beta tez powinna juz coś powiedzieć :)

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 29 września 2014, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no nic poczekam do jutra :P jak temp. się utrzyma ładnie to może siknę i jak coś wyjdzie w pozytywną stronę tzn. jakiś cień itp to pójdę na hcg z krwi ale tak bez testu z sikańca nie idę bo u mnie koszt hcg to 40zł..wtedy najwyżej poczekam :P a co ma być to i tak będzie ;)

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 29 września 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) Nieśmiało wpisuję się na 11 października :) Mój cykl jest bardzo burzliwy, trwa już 54 dni!! Wszystko przez stres związany ze ślubem :) Po środowej konsultacji z nową ginekolog wynikało, że jestem przed owu i lekarka chyba miała rację, bo w sobotę tak mnie napitalał prawy jajnik (z niego miała być owulacja), że szok!! Tak, że teraz pozostaje czekać co z tego będzie :)

    Daisy lubi tę wiadomość

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • Nieukowa Autorytet
    Postów: 3877 6194

    Wysłany: 29 września 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena, ja uważam że beta jest marnowaniem kasy - wolę dopłacić 10zł i za to pójść z mężem na romantyczny obiad :)
    Raz w życiu betę robiłam, jak się szykowało duże chlańsko, zwykły test był (-) a mi się okres spóźnił o 1 dzień.
    Ale jak odbierałam wynik, to już z podpaską ;P

    Ja dalej w niskim nastroju... Podziwiam dziewczyny, które maja długaśne cykle, bo ja bym zniosła jajo, gdyby mój był dłuższy niż jest teraz. Już przy moich 27 dniach ciężko znoszę czekanie...

    Nona lubi tę wiadomość

    0hf8y4n.png
    t2fbolv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 14:55

    sury_cat, Daisy lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 11:50

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 11:50

    sury_cat, mana, Daisy lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to jak na 12dc 3mm endo to małe miałaś o_O ale jak się udało to super, mówiłam, że to zależy też od indywidualnych cech każdej z nas :)

    mana lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 14:55

    sury_cat lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 11:49

    sury_cat, Katarzyna87, Czarnula87, Daisy, Mimi86, samira lubią tę wiadomość

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 29 września 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana mana ja mam usg 7 pażdzirnika a jeszcze 3 dni sama z córą bede wiec bedzie szł sprzatania w szafkach hehehe

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amen !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 14:55

    Biedroneczka83 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wróciłam wściekła, nie dość że gin jakiś powolny i godzina opóźnienia to jeszcze nie chciał odpowiadać na moje pytania i walił hasła" ja tutaj mam za zadanie wykonać usg, a z wynikiem do lekarza prowadzącego" albo "Wasz abonament nie obejmuje leczenia niepłodności więc proszę mnie nie zmuszać bym odpowiadał na takie pytania" po info, że biorę clo zapytał "a kto pani je dał?"...
    Ręce mi opadły, a na wyniku wyczytałam, że endo 10,6 mm, na lewym jajniku 2 pęcherzyki 28,3 mm i 19,1 mm. Nic więcej mogłam się dowiedzieć, rozmawiając z Mamą aż się rozpłakałam, że tak mnie olał. Coraz bardziej skłaniam się ku wykupieniu abonamentu u mojego ginekologa i mieć psychiczny spokój.

    Zadzwonię do mojego gina i zapytam czy wszystko ok, bo ten pęcherzyk podejrzanie duży. Teraz po powrocie coś mi cieknie, jakiś śluz z resztkami żelu czy co :/
    A tego matoła odwołuję na październik i może jeszcze w tym cyklu pójdę zobaczyć do kogoś innego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2014, 14:38

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 29 września 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam Was, jesli mnie przyjmiecie chetnie dołacze do październikowych staraczek :-) u mnie testowanie w ostatnim tygodniu października :-)

‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ