X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Paździrnikowe Szczęścia :)
Odpowiedz

Paździrnikowe Szczęścia :)

Oceń ten wątek:
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 29 września 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też! Kafe jest niezastąpiona :D

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 29 września 2014, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezle :D Rozbawiło mnie to :D

    20140607580117.png
  • Kitaja Autorytet
    Postów: 1649 1649

    Wysłany: 29 września 2014, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehe jak to mowia :glupi ma zawsze szczescie;-)

    Czekamy na Ciebie coreczko
    d8d0698bd2.png
    Kiry AA
    MTHFR hetero
    PAI-4 homo
    Celiakia
    Słaba morfologia nasienia

    5 👼
    1👦 Jaś ♥️

    Leki:clexane 04,acard 150mg,metyle,luteina, duphostan
  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 29 września 2014, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej przepraszam ze sie nie udzielam na forum ale codziennie wasze wpisy sledze :) a mam pytanko czy Castagnus szkodzi w ciazy? Biore juz ostatnie opakowanie i zastanawiam sie czy wrazie co :)... fasolce nie zaszkodzi bo dzis zaczelam sie zastanawiac czy jak jutro temp nie wzrosnie to czy ok czwartku nie zatestuje bo nie chcialabym zaszkodzic.
    Czy wiecie moze cos na ten temat?

    samira lubi tę wiadomość

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • justysss Autorytet
    Postów: 343 526

    Wysłany: 29 września 2014, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, czy i ja moge dolaczyc do testowania 9.10

    Szymcio :)3jgxskjo9y0m1v90.png
    9vk503.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zonaboba wrote:
    Hej przepraszam ze sie nie udzielam na forum ale codziennie wasze wpisy sledze :) a mam pytanko czy Castagnus szkodzi w ciazy? Biore juz ostatnie opakowanie i zastanawiam sie czy wrazie co :)... fasolce nie zaszkodzi bo dzis zaczelam sie zastanawiac czy jak jutro temp nie wzrosnie to czy ok czwartku nie zatestuje bo nie chcialabym zaszkodzic.
    Czy wiecie moze cos na ten temat?

    costagnus odstawia się w momencie pozytywnego testu ciążowego sikanego bądź pozytywnej bety,nie można go brać w ciąży

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2014, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Hi hi, faaajnie pod prysznicem.

    U ans jesli jest w lozku to on pierwszy do lazienki, wiec ja leze doslownie 2 minuty i potem ja do lazienki. Normalnie sie podmywam.
    Nie ma nog w gorze i zasypiania z nasieniem ;-) spoko, nei mozna przesadzac.

    Chyba po owu odpuszcze badania usg gin (tylko tuz po owu zeby zobaczyc czy pecherzyk pekl) a potem zostawiam w spokoju, bez gina i bez seksu (i tak nie mam ochoty jak jest sucho, kolo 20-22dc juz trace ochote) neich sie zagniezdza :-)
    zgodzę się z tym że nogi do góry nie mają znaczenia ,nawet o tym niedawno pisałam ale nie z tym że jak się zaraz po seksie umyjesz to nie ma znaczenia ,o tym tez pisałam ,gin mi mówił ze dobrze by było za raz po iść spać żeby jak najwięcej plemników mogło dostać się tam gdzie trza,a jak ty idziesz pod prysznic to nie dość ze dużo wylatuje to ,prawie wszystko wypłukujesz a w dodatku chlorowana woda która zabija plemniczki

    i sorry ale nie mów mi ze spanie zaraz po bez brania prysznica to jakaś przesada w staraniach o dziecko ;)
    przesada to właśnie trzymanie nóg w górze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2014, 00:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Ja bym tez bety nie robila, ciaze sprawdza sie PO domniemanym @ testem ciazowym a nie betą przed :-) oj dziewczynki, cierpliwości. wiem, ze latwo mi mowic.

    no i kolejny post z którym się zgadzam w połowie :)
    bo są kobitki które ze względu na branie lutki bądź dupka muszą robić betę żeby wiedzieć czy maja brać dalej czy przerwać branie jak ciąży brak ! (przeważnie przecież bierze się od 3 dnia wyższych temperatur bądź po potwierdzeniu owu na usg,i przez 10 dni a w 11 beta)

    Daisy lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2014, 00:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Jak to mówi mój gin-nie leczymy wyników lecz osoby.
    Co z tego że mam TSH 0,01- dla mnie to jest TSH idealne.
    Wcale nie ma być w okolicach 1.
    Wcale nie mam badać FT3 i FT4-bo akurat w moim przypadku to bez sensu itp.

    Nie możemy się aż tak porównywać do norm "z internetu".
    Każdy z nas jest indywidualny, nie jesteśmy robotami, jedne z nas mają takie endometrium, inne grubsze/cieńsze a jakoś się udaje.

    wybacz Nona ze ja znów do ciebie ale kto ci takich rzeczy naopowiadał że takie TSH jest dobre ,przecież to jawna nadczynność tarczycy :O
    I tu mówisz nieprawdę dla starających się TSH powinno być w granicach 1 (w granicach nie znaczy równe 1),ja ostatnio mam wyrównane 1,24 i dopiero teraz endo mówiła ze najlepszy czas na starania ,ważne jest tez właśnie Ft4 (ma być w normach lab),ja mam akurat Hashimoto z niedoczynnością - biore Euthyrox75 i wit.D3

    kurcze a normy o których mówimy nie są z internetu tylko od lekarza albo napisane w internecie ale przez lekarzy i wiadomo ze przy małym endo ciężko się zarodkowi zagnieździć i rozwijać(co nie znaczy że jest to wykluczone)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2014, 00:44

  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 30 września 2014, 00:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona ma wyciętą tarczycę z tego co pamiętam, może dla osób po takim zabiegu to norma. Nie wiem, większość lekarzy dla osoby zdrowej przypisałaby leki na nadczynność, przy których nie powinno się starać ze względu na duże prawdopodobieństwo uszkodzenia płodu.
    Poproszę o wypisanie z listy, nie będę testować. Nie staramy się o dziecko.

    samira lubi tę wiadomość

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2014, 00:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wybacz ze ja tak dużo do ciebie pisałam ale ruszyły mnie te posty,bo tak bardzo niby pragniesz dziecka a z drugiej strony niby bierzesz to na luz i tak radzisz innym ;)

    i nie weź mi za złe co pisałam,bo wiele osób właśnie strzela fochy jak ktoś w odmienny sposób odpowiada na czyjeś posty lub zwracał uwagę :)

    bo u mnie to tak z serca te wypowiedzi :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2014, 01:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    la wrote:
    Nona ma wyciętą tarczycę z tego co pamiętam, może dla osób po takim zabiegu to norma. Nie wiem, większość lekarzy dla osoby zdrowej przypisałaby leki na nadczynność, przy których nie powinno się starać ze względu na duże prawdopodobieństwo uszkodzenia płodu.
    Poproszę o wypisanie z listy, nie będę testować. Nie staramy się o dziecko.
    to musiała to bardzo dawno pisać bo ja nie wiem o tym,ale to chyba musi brać leki cały czas
    napisałam jej o nadczynności bo właśnie bardzo zszokował mnie wynik ale to zrozumiałe jeśli jest tak jak piszesz ...

    nawet to bardziej się tyczy tego ze wg Nony nie musi byc w granicach 1 tsh

    la a dlaczego się nie staracie już ,co się stało :( (a macie już dziecko w ogóle ??)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2014, 01:06

  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 30 września 2014, 01:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mamy dzieci. Mąż ma wyniki na tyle fatalne, że nie zakwalifikujemy się do in vitro rządowego, a na te z naszej kieszeni nas nie stać, więc odkładamy sprawę dziecka na jakiś czas i może kiedyś, jeżeli będzie nas stać i ja nadal będę mogła mieć dziecko ( mam chore nerki, a dokładnie to już ich nie mam i jestem po przeszczepie, jeżeli dojdzie do odrzutu to w trakcie oczekiwania na nowy przeszczep + dwa lata po nim nie mogę zajść w ciążę) to wrócimy do tematu i zrobimy in vitro prywatnie. Teraz ja się skupię na studiach, a mąż dalej będzie robił aplikację+ w tym roku podyplomówkę.

    Ale cały czas z wami jestem i wspieram duchowo, bo wiele z was jest mi bliskich. Trzymam kciuki za pierwsze testowania :) to już jutro!

    samira, Daisy lubią tę wiadomość

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2014, 05:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    la wrote:
    Nie mamy dzieci. Mąż ma wyniki na tyle fatalne, że nie zakwalifikujemy się do in vitro rządowego, a na te z naszej kieszeni nas nie stać, więc odkładamy sprawę dziecka na jakiś czas i może kiedyś, jeżeli będzie nas stać i ja nadal będę mogła mieć dziecko ( mam chore nerki, a dokładnie to już ich nie mam i jestem po przeszczepie, jeżeli dojdzie do odrzutu to w trakcie oczekiwania na nowy przeszczep + dwa lata po nim nie mogę zajść w ciążę) to wrócimy do tematu i zrobimy in vitro prywatnie. Teraz ja się skupię na studiach, a mąż dalej będzie robił aplikację+ w tym roku podyplomówkę.

    Ale cały czas z wami jestem i wspieram duchowo, bo wiele z was jest mi bliskich. Trzymam kciuki za pierwsze testowania :) to już jutro!

    Kochana, na pewno taka decyzja jest dla ciebie strasznie bolesna, ale jaka dojrzała! Z całego serca życzę wam obojgu powodzenia. Pamiętaj, że zycie szykuje nam czasem wielkie niespodzianki, tylko samo dobiera czas ich ziszczenia :) Buźka :*

    la lubi tę wiadomość

  • rudainka Przyjaciółka
    Postów: 89 34

    Wysłany: 30 września 2014, 05:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny! jakiś czas mnie nie było, bo komputer uszkodzony ale okazuje się że mam wspaniałego męża bo kupił mi wczoraj nowy w prezencie ze stwierdzeniem "masz nowy żebyś mogła śledzić te swoje wykresy na forum" ;)
    Dziś ostatni dzień września więc jak tam nastawienie pierwszych testujących? :)
    miałam być jedną z pierwszych ale ze względu na komplikacje ( polip i brak owulacji) testowanie muszę przełożyć na koniec października.Ale trzymam kciuki za całą resztę! :)

    <3 49 cykl starań...
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 30 września 2014, 05:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny z rana u mnie tempka zaczela powoli padac a wiec chyba bedzie @ jutro :-(

    p19us65glzzsn3k4.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 30 września 2014, 05:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze do tego wszystkiego okropnie dziś od rana boli mnie glowa i zrobił mi się jęczmień w oku i wyglądam jakby mnie ktoś obil masakra jakas. I jakoś humor mam kiepski.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2014, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie z rana, ja nadal czuję podbrzusze więc kolos 28 mm chyba nie pękł jeszcze, terminów na usg nie ma więc nie mam jak sprawdzić końcem tyg. :( chyba, że pójdę prywatnie choć nie bardzo uśmiecha mi się tyle płacić..

    Plecy w okolicy lędźwi znowu mnie bolą od wczoraj, ledwo chodzę :( a już tak długo miałam spokój :(

  • Nieukowa Autorytet
    Postów: 3877 6194

    Wysłany: 30 września 2014, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    no i kolejny post z którym się zgadzam w połowie :)
    bo są kobitki które ze względu na branie lutki bądź dupka muszą robić betę żeby wiedzieć czy maja brać dalej czy przerwać branie jak ciąży brak ! (przeważnie przecież bierze się od 3 dnia wyższych temperatur bądź po potwierdzeniu owu na usg,i przez 10 dni a w 11 beta)

    Samira wystarczy odstawic po tescie sikanym przy dupku, te 3-4 dni roznicy nic nid zmieniaja, no chyba ze w wyjatkowych sytuacjach typu jak sie @ spoznia dluzej dni a test -. no i przy ivf. Ale generalnie beta bez wskazan lekarskich to strata kasy...

    samira lubi tę wiadomość

    0hf8y4n.png
    t2fbolv.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 30 września 2014, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z rana

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ