X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Paździrnikowe Szczęścia :)
Odpowiedz

Paździrnikowe Szczęścia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    matko pirelka co on zona mu nie dala czy co ze taki wredny nic się nie przejmuj tym debilem szkoda nerwow

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sury_cat wrote:
    matko pirelka co on zona mu nie dala czy co ze taki wredny nic się nie przejmuj tym debilem szkoda nerwow
    Nie mam pojęcia, chyba ma focha, że to nie jego diagnozy i leczenie, a wymagam by coś mi powiedział. Może jakiś lekarski honor :/

  • Amerie Autorytet
    Postów: 286 343

    Wysłany: 29 września 2014, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już oficjalnie mogę powiedzieć, że zaczęłam drugą fazę cyklu. Fazę oczekiwania...fazę, w której jednego dnia czuje, że się udało, a na drugi płaczę, bo wiem, że bedzie tak jak miesiąc wcześniej. Jedno co mnie trzyma w ryzach to to, że w tym miesiącu zrobiliśmy wszystko,co mogliśmy, żeby się udało (<3):) Mam nadzieję, że te dwa tygodnie zlecą bardzo szybko:) Wszystkim październikowym staraczkom życzę powodzenia i dwóch kresek na teście:)

    relgh371rrya3inl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 11:49

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lista Testówek w październiku mini-graphics-baby-788700.gif

    01 - Kaśka, madzianka, rudainka, Werbenka,
    02 - Magda_lena88, JusWik, november123
    03 - Ania1986, Nieukowa, Morwa, estrella, apaulaa,
    04 - Dżejzi,
    05 - marzen2210, kasika8303, zonaboba, la
    06 - mała.mi, Kitaja
    07 - Pysiaaa21
    08 - tomania2806, firanki na duszę, basiulkaa_89,
    09 - Alorrene13,
    10 - renieczka, battinka, Muffinka1019,
    11 - Drzwiona, agniesja, Daisy, Paulina_2603
    12 -
    13 - Amerie, pirelka, Aga_502, MagSz, Pati Belgia
    14 - Czarnula87
    15 - sury_cat, Gosiacu
    16 - Natka098, lilirose
    17 -
    18 - Isia93, mimi86
    19 - Toxey
    20 - asiorekk, Nona, Marteczka91
    21 - magda-ck, mana, Magnosia
    22 -
    23 - Tolcia25,
    24 - Nancy87, motyl1993
    25 - Ania 14,
    26 - zwei_kresken, Biedroneczka83
    27 - monia91, sigma, Storczyk3
    28 -
    29 - november123
    30 -
    31 - Anastazjaaa



    W tym miesiącu jest już ....mini-graphics-baby-609603.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2014, 15:25

  • Storczyk3 Przyjaciółka
    Postów: 194 43

    Wysłany: 29 września 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, można dołączyć, testowanie 27.10

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Storczyk3 wrote:
    Hej, można dołączyć, testowanie 27.10


    wpisałam na listę :]

  • Storczyk3 Przyjaciółka
    Postów: 194 43

    Wysłany: 29 września 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnula87 wrote:
    wpisałam na listę :]
    Dzięki ;)

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 29 września 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 20:52

    Daisy, sury_cat lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 11:49

    Daisy, renieczka, mana, sury_cat lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona to super :) na mnie tak dong zadzjałał ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczynam się stresować w sumie to mam tak jak pisała koleżanka u góry, że jednego dnia czuję i wiem że to będzie ten cykl a następnego mówię sobie zejdź na ziemię przecież i tak nic z tego nie będzie. Do tego wszędzie widzę u siebie oznaki ciąży i oczywiście kobiety w ciąży i co 5 min odświeżam wykres bo a może coś nowego zauważę i nie wiadomo co jeszcze i najlepiej to mój dzień by wyglądał tak że mierze temp. idę spać i wstaję jest nowy dzień i znowu mierzę :/

    Daisy, renieczka lubią tę wiadomość

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 29 września 2014, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tomania2806 wrote:
    Zaczynam się stresować w sumie to mam tak jak pisała koleżanka u góry, że jednego dnia czuję i wiem że to będzie ten cykl a następnego mówię sobie zejdź na ziemię przecież i tak nic z tego nie będzie. Do tego wszędzie widzę u siebie oznaki ciąży i oczywiście kobiety w ciąży i co 5 min odświeżam wykres bo a może coś nowego zauważę i nie wiadomo co jeszcze i najlepiej to mój dzień by wyglądał tak że mierze temp. idę spać i wstaję jest nowy dzień i znowu mierzę :/
    Nie stresuj się tak bardzo tym czy się udało czy nie. Ja wiem i rozumiem, że Każda z Nas chciałaby już od razu zajść w ciążę..że każdy okres starań jest dla Nas zbyt długi, nieważne czy to 4cs czy 48cs !! Ale myślę, że lepiej trochę przyhamować by "nie przegapić życia", nie trwać w jakieś tam wegetacji od momentu "potwierdzonej" owulacji do dnia @ czy też testu. Jeśli tak to Cie stresuje i popadasz w rutynę to może warto sobie zrobić 1cs bez obserwacji :) ?? Może poczujesz się "wyluzowana". Wiem, że jest ciężko kiedy się pragnie tego największego cudu na świecie. No ale w końcu kiedyś się uda i to zapewne w najmniej spodziewanym momencie :) Dasz radę :) bo nie jesteś sama <3
    A u mnie dziwne mdłości na całego podpinam to pod dup-ka którego jeszcze dziś biorę ew. pod zbyt obfite jedzenie dziś..
    Trzeba czekać :)
    a już niedługo 1.10 <3 życzę powodzenia i samych zielonych kropek :)

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Amerie Autorytet
    Postów: 286 343

    Wysłany: 29 września 2014, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tomania2806 wrote:
    Zaczynam się stresować w sumie to mam tak jak pisała koleżanka u góry, że jednego dnia czuję i wiem że to będzie ten cykl a następnego mówię sobie zejdź na ziemię przecież i tak nic z tego nie będzie. Do tego wszędzie widzę u siebie oznaki ciąży i oczywiście kobiety w ciąży i co 5 min odświeżam wykres bo a może coś nowego zauważę i nie wiadomo co jeszcze i najlepiej to mój dzień by wyglądał tak że mierze temp. idę spać i wstaję jest nowy dzień i znowu mierzę :/
    Ja mam to samo:) w tamtym cyklu byłam w ciąży...urojonej:)Piersi az piekły takie nabrzmiałe, mdłości itp:/ w tym miesiącu nie wierzę już żadnym oznakom:)

    relgh371rrya3inl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona w jaki sposób stosujesz siemię? Mielone czy w ziarnkach?

  • maaadzik1207 Autorytet
    Postów: 1101 1997

    Wysłany: 29 września 2014, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dolaczam testuje 3.10 tak jak powinnam dostac @ .

    Rośnij kinderku ❤❤❤
    16udgywlq3r6pkjj.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 29 września 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    o kurde mam początki rozciągliwego śluzu w 7dc. Rety. Siemie & wiesiolek & duuużo wody polecam. :-)


    Nona pamiętaj, że wiesiołek tylko do owulacji! <3

    A mnie tak boli chwilami brzuch, że latam do wc na rozwolnienie, 2 dzien z rzędu. Jest to conajmniej niewygodne :/

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 29 września 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tomania2806 wrote:
    Zaczynam się stresować w sumie to mam tak jak pisała koleżanka u góry, że jednego dnia czuję i wiem że to będzie ten cykl a następnego mówię sobie zejdź na ziemię przecież i tak nic z tego nie będzie. Do tego wszędzie widzę u siebie oznaki ciąży i oczywiście kobiety w ciąży i co 5 min odświeżam wykres bo a może coś nowego zauważę i nie wiadomo co jeszcze i najlepiej to mój dzień by wyglądał tak że mierze temp. idę spać i wstaję jest nowy dzień i znowu mierzę :/


    Kochana wyluzuj, to normalne, ze odswiezasz wykres co chwilę. Ja też tak robię, a skoro jestesmy juz w tym dwie, to oddam rękę za to, że jest nas spora grupa! ;)
    Ja czasem klikam tyle na wykres, jakby za Ntym razem mialo mi się tam dziecko pojawić :D

    mana, motyl1993 lubią tę wiadomość

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 29 września 2014, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tu cos na miły wieczór: :D :D :D :D :D :D :D

    Verona19
    Hej dziewczyny.
    dzień po okresie kochałam się ze swoim chłopakiem bez zabezpieczenia( nasz pierwszy raz bez zabezpieczenia) potem nastepnego dnia jeszcze dwa razy tez bez ale wszystkie trzy razy bez wytrysku.. tego samego dnia dostałam biegunki pierwszą moja myslą bylo to ze moze to od pasty jajecznej która zjadłam.. ale po wpróznieniu było juz ok lecz wieczorem znowu dostalam boje sie ... czy moge być w ciązy??


    trois.giftrois.giftrois.gif

    mana, Isia93, Kitaja, Mimi86, MagdaH, Natka098, motyl1993, Czarnula87, zwei_kresken, tomania2806, mała.mi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 14:55

‹‹ 43 44 45 46 47 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ