X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Paździrnikowe Szczęścia :)
Odpowiedz

Paździrnikowe Szczęścia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    No wlasnie ja zauwazylam chyba ze 3 cykle temu, ze mi lutka chyba w ogiole nie podniosla tempki, a nawet jesli, to naprawde bylo to niezauwazalne. Ale za to jest masa dziewczyn na of, ktore bez lutki maja slabe tempki, a po lutce w nastepnym cyklu ponad 37. :D


    Ale to może jakieś większe ilosci brały?? Bo mi gin mówił jak go pytałam że lutka w małej ilosci nie ma wpływu na owulkę, za to ten orgametril co biorę jest tak silny że owulkę hamuje :]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    No bardzo dobrze, czyli 10mm :) Żeby sie zagniezdzilo to powinno byc min. 6mm, ale ponoc ktos kiedys gdzies notowal ciaze przy nawet 4, 5mm.


    ja miałam ostatnim razem 7mm i mi powiedziąła lekarz która robiła usg że takie średnie to moje endo :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    No bardzo dobrze, czyli 10mm :) Żeby sie zagniezdzilo to powinno byc min. 6mm, ale ponoc ktos kiedys gdzies notowal ciaze przy nawet 4, 5mm.

    przy 6? :D ja miałam w 30dc pierwszego cyklu po tabsach 6 mm :) gin nic nie mówił, że mało, ale i tak zajadam migdałki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    Tak, nawet sprawdziłam :D Endo jednorodne 1,00 cm :D gin mówił, że ładne wszystko gotowe na przyjęcie komórki jajowej więc chyba było ok :)

    ok to sorki za niedowiarstwo :)

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 29 września 2014, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnula87 wrote:
    Ale to może jakieś większe ilosci brały?? Bo mi gin mówił jak go pytałam że lutka w małej ilosci nie ma wpływu na owulkę, za to ten orgametril co biorę jest tak silny że owulkę hamuje :]


    Ja gdy biorę to 3x2 podjęzykowo i przy tym tez mi tempki jakos nie zawyzalo. Jeden cykl za to juz sprawdzialam i mialam piekny ciazowy wykres, na pewno przez lutke :)
    Nie wiem, jesli te wszystkie lutki, srutki i dupki maja taki zbawienny wpływ i pomagaja zajsc, to niech nam w koncu wszystkim one pomogą! :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 11:50

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 29 września 2014, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sury_cat wrote:
    przy 6? :D ja miałam w 30dc pierwszego cyklu po tabsach 6 mm :) gin nic nie mówił, że mało, ale i tak zajadam migdałki :)
    Kochana w 30dc mialas prawo miec 6mm, bo po owulce się endo juz zaczyna degenerowac i zluszczac w koncu w ktoryms tam dc i robi sie coraz mniejsze. Ja np raz mialam 11 mm chwile po owu, a potem po 7 dniach mialam juz znowu tylko kilka mm, bo sie zluszcza no i wtedy przychodzi ta wredna @.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny uciekam ! Trzymajcie kciuki ;)

    sury_cat, Daisy, Czarnula87 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    OK, KUPIE SOBIE MIGDAŁY DO PRACY :-)
    mnie martwią moje skapie i bezproblemowe miesiaczki. Zero bólu, minimalne napięcie tylko mam w brzuchu...I te plamienia. Czas zbadać w końcu grubość mojego endo...na monitoringu sie dowiem co i jak.

    ja właśnie miałam pierwsze 2 cykle po tabsach takie lekkie i niebolesne (a na mnie to nie do pomyślenia) i wyszło, że w 30dc miałam endo 6mm, kupiłam migdały i poprzednia miesiączka była już jak zawsze - nie do zniesienia ;P więc na pewno coś tak zadziałały :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Kochana w 30dc mialas prawo miec 6mm, bo po owulce się endo juz zaczyna degenerowac i zluszczac w koncu w ktoryms tam dc i robi sie coraz mniejsze. Ja np raz mialam 11 mm chwile po owu, a potem po 7 dniach mialam juz znowu tylko kilka mm, bo sie zluszcza no i wtedy przychodzi ta wredna @.

    tak, ale właśnie tak jak napisałam, miesiączki miałam w ogóle niebolesne i prawie bezkrwawe ;P więc pewnie w środku cyklu to moje endo też szału nie robiło :P

    Daisy lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale ze mnie żółtodziób, nie ogarniam!

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 29 września 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toxey pytaj, pomożemy ile wiemy i ile możemy <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy ja brałam 10 dni 2x1 :]

    Za to czekam aż mi tera jak zacznę brac w tym cyklu orgametril pięknie ovu wyznaczy owulkę :D tak jak w poprzednim cyklu :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toxey wrote:
    ale ze mnie żółtodziób, nie ogarniam!


    Dawaj :D ponieogarniamy razem :D

    Daisy lubi tę wiadomość

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 29 września 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez czekam, mysle ze jutro mi wyznaczy oczywiscie na 21dc :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak się nie uda przez kilka miesięcy to pewnie też będę w temacie co do usg i tych wszystkich wspomagaczy! na razie nie mam pojęcia o czym piszecie!

    Daisy lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toxey wrote:
    jak się nie uda przez kilka miesięcy to pewnie też będę w temacie co do usg i tych wszystkich wspomagaczy! na razie nie mam pojęcia o czym piszecie!


    Zdradzę Ci tajemnicę - ja też nie :D

    Toxey lubi tę wiadomość

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 29 września 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toxey wrote:
    jak się nie uda przez kilka miesięcy to pewnie też będę w temacie co do usg i tych wszystkich wspomagaczy! na razie nie mam pojęcia o czym piszecie!


    I bardzo dobrze, i niech tak zostanie! <3 Zajdz szybciutko i zadne wiadomosci nt nie beda Ci potrzebne :)

    Toxey lubi tę wiadomość

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 29 września 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnula a swoja drogą, czy wiesz ze ten orgametril to strasznie przestarzaly lek? Nie tyjesz po nim? Nie masz objawow klimakterium? :D Smieje sie, bo ponoc po tym ma sie niezle skutki uboczne..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Czarnula a swoja drogą, czy wiesz ze ten orgametril to strasznie przestarzaly lek? Nie tyjesz po nim? Nie masz objawow klimakterium? :D Smieje sie, bo ponoc po tym ma sie niezle skutki uboczne..


    Nieee nie zauważyłam nic złego po nim :] Moze lekko waga w góę jakieś 2 kg ale nie więcej.

    Ja ogólnie jestem takim przypadkiem że mi ciękzo dobrac leki na stymulację owulki. I bardzo syzbko każdy z leków na mnie przestaje działać. Ten lek to takie moje zabezpieczenie ;) a dodatkowo na nim w ciażę zaszłam więc wiesz :D

    Daisy lubi tę wiadomość

‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ