X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Paździrnikowe Szczęścia :)
Odpowiedz

Paździrnikowe Szczęścia :)

Oceń ten wątek:
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 3 października 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amerie doświadczenie mam niewielkie, ale wydaje mi się ze "wyjście" do toalety nie zaburzy wyniku pomiarów jesli temperatura jest mierzona o tej samej porze.

    Toxey lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2014, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    triss wrote:
    Amerie doświadczenie mam niewielkie, ale wydaje mi się ze "wyjście" do toalety nie zaburzy wyniku pomiarów jesli temperatura jest mierzona o tej samej porze.

    też mi się tak wydaje, ja codziennie wstaje, nie potrafię przespać całej nocy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaburza, bo to już jest ruch ciała a temperatura ma być spoczynkowa ;P po tym wyjściu do toalety trzeba by spać 5 godzin, żeby była wiarygodna. Inaczej jest przelicznik ;P wejdźcie w "pytania i odpowiedzi" i tam jest jak przeliczać temperaturę :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 11:45

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2014, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 11:45

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 14:56

  • Amerie Autorytet
    Postów: 286 343

    Wysłany: 3 października 2014, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też nie piję...w pierwszej połowie cyklu nie miałam z tym problemu. Skoro sury_cat pisze, że po pięciu godzinach snu powinno być ok to wpiszę tą temperaturę z 9 chociaż wydaje mi się zbyt wysoka:/ No ale trudno Dzisiaj sprobuje nie pić od 18:)

    relgh371rrya3inl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Ja nie piję po 21:00 żeby nie wstawać...ech
    Ja też nie piję zbyt dużo w ogóle ;) a mimo to zależnie od okresu raz wstaję codziennie, a raz w ogóle przez kilka tygodni mi się nie zdarza. A pić trzeba :) i powinno się pić wody jak najwięcej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2014, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki uciekam się szykować i na miasto ;) Będę później.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amerie wrote:
    No ja też nie piję...w pierwszej połowie cyklu nie miałam z tym problemu. Skoro sury_cat pisze, że po pięciu godzinach snu powinno być ok to wpiszę tą temperaturę z 9 chociaż wydaje mi się zbyt wysoka:/ No ale trudno Dzisiaj sprobuje nie pić od 18:)

    nie wpisuj bo z tego co wyczytałam to po 3 godzinach się obudziłaś i mierzyłaś tempkę a to chodzi o 5 godzin snu bez przerwy ;P przynajmniej tak wyczytała :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 11:45

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2014, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona no to ładnie ;) ja w pracy mało piję, zawsze mam taki zapier.... ,że czasami nie mam czasu ani siły... nadrabiam w domu. Ale od dzisiaj postanowiłam sobie zdrowiej się odżywiać jak dawniej bo zaczynam czuć się jak kulka coraz bardziej i już 3 kg więcej, a wiadomo woda zatrzymana i tabletki hormonalne nie pomogą w utrzymaniu wagi.. teraz staram się pić regularnie wodę i jeść co 3-4 godziny.

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 3 października 2014, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieukowa wrote:
    Laseczki... budzę się rano, full rezygnacja a tu piersi napirzają, tempka znów 37,0 i w gaciach pełno śluzu.
    Dziś miał przyjść okres i nie wytrzymałam. Wczoraj 13dpo - test ujemny. Dziś 14dpo... same zobaczcie...

    http://www.tinypic.pl/4trsdsl1c5mx

    Nie wiem czy nie na wyrost się cieszę, zrobię jeszcze jakiś "lepsiejszy" test jutro z rańca :)
    Kciukać! Taka radość mi się przyda w ciężkim czasie w pracy..

    Nieukowa moja pierwsza, druga kreska byłą taka sama ;)

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 3 października 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sury_cat wrote:
    zaburza, bo to już jest ruch ciała a temperatura ma być spoczynkowa ;P po tym wyjściu do toalety trzeba by spać 5 godzin, żeby była wiarygodna. Inaczej jest przelicznik ;P wejdźcie w "pytania i odpowiedzi" i tam jest jak przeliczać temperaturę :P

    Kochana zgodnie z OF

    "mierz temperaturę codziennie po przynajmniej 3 godzinach nieprzerwanego snu", czyli spokojnie można zaznaczyć pierwszą temp

    Na pytanie "Czy powinnam w jakikolwiek sposób przeliczyć (skorygować) swoją temperaturę, jeśli obudzę się i zmierzę ją o innej godzinie niż zwykle?" Of odpowiada

    Jeśli zmierzysz temperaturę o innej porze niż zwykle, nie powinnaś próbować jej przeliczać w żaden sposób (pomimo, że można czasem znaleźć wzory i metody na przeliczenie temperatury zmierzonej o innym czasie niż zwykle). OvuFriend nie poleca stosowania tych metod, ponieważ nie istnieje wiarygodny sposób, aby skorygować zmierzoną temperaturę. Organizm każdej kobiety jest inny i tym samym inaczej reaguje na zmianę godziny pomiaru. Zmiana temperatury w zależności od czasu mierzenia jest sprawą indywidualną i nie można przewidzieć w jaki sposób Twoje ciało zareaguje na inny czas pomiaru.

    pełny artykuł https://ovufriend.pl/baza-wiedzy/pytania-i-odpowiedzi/pomiar-temperatury/czy-powinnam-w-jakikolwiek-sposob-przeliczyc-skorygowac-swoja-temperature-jesli-obudze-sie-i-zmierze-ja-o-innej-godzinie-niz-zwykle,123.html


    Podaję, bo sama bardzo dokładnie czytałam porady na ovufriend, nie wiem czy to pomogło, ale świadomość przynajmniej większa:)

    Całuję i trzymam kciuki za dzisiejsze testerki :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2014, 10:34

    Amerie lubi tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z tą temperaturą nie jest tak, że mierzy się ją po 3 godzinach nieprzerwanego snu ? tak czytałam w pytaniach i odpowiedziach na ovu

    Więc jeśli wstanę w nocy na siku np o 3 w nocy, a tempkę mierzę o 6 rano to wszystko chyba ok ?

    mik82, renieczka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 11:44

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 11:44

  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 3 października 2014, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze wku..... sie bo pojechalam bete zrobić a labo zmknięte a w koło wszystko rozkopane ach, muszę jutro zrobić jeszcze rano test.

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna87 wrote:
    Kochana zgodnie z OF

    "mierz temperaturę codziennie po przynajmniej 3 godzinach nieprzerwanego snu", czyli spokojnie można zaznaczyć pierwszą temp

    Na pytanie "Czy powinnam w jakikolwiek sposób przeliczyć (skorygować) swoją temperaturę, jeśli obudzę się i zmierzę ją o innej godzinie niż zwykle?" Of odpowiada

    Jeśli zmierzysz temperaturę o innej porze niż zwykle, nie powinnaś próbować jej przeliczać w żaden sposób (pomimo, że można czasem znaleźć wzory i metody na przeliczenie temperatury zmierzonej o innym czasie niż zwykle). OvuFriend nie poleca stosowania tych metod, ponieważ nie istnieje wiarygodny sposób, aby skorygować zmierzoną temperaturę. Organizm każdej kobiety jest inny i tym samym inaczej reaguje na zmianę godziny pomiaru. Zmiana temperatury w zależności od czasu mierzenia jest sprawą indywidualną i nie można przewidzieć w jaki sposób Twoje ciało zareaguje na inny czas pomiaru.

    pełny artykuł https://ovufriend.pl/baza-wiedzy/pytania-i-odpowiedzi/pomiar-temperatury/czy-powinnam-w-jakikolwiek-sposob-przeliczyc-skorygowac-swoja-temperature-jesli-obudze-sie-i-zmierze-ja-o-innej-godzinie-niz-zwykle,123.html


    Podaję, bo sama bardzo dokładnie czytałam porady na ovufriend, nie wiem czy to pomogło, ale świadomość przynajmniej większa:)

    Całuję i trzymam kciuki za dzisiejsze testerki :*
    w takim razie pomyliłam godziny, któraś z dziewczyn mówiła mi o 5 i sobie wkręciłam, że to w tym artykule czytałam :P sorki za zamieszanie, mój błąd :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2014, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufff to wyjaśnione :) :)

‹‹ 73 74 75 76 77 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ