X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Paździrnikowe Szczęścia :)
Odpowiedz

Paździrnikowe Szczęścia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2014, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysia trzymam kciuki by to był szczęśliwy cykl ;)

    Nieukowa trzymam kciuki, ja też widzę tam blade II kreski ;) super... koniecznie daj znać po becie :D

    fanusia dopóki nie ma @ to wszystko jest możliwe :) kciukam!

    Ja od dzisiaj biorę dupka ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2014, 07:41

    Pysiaaa21 lubi tę wiadomość

  • mała.mi Autorytet
    Postów: 404 763

    Wysłany: 3 października 2014, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieukowa po cichu gratuluję :-) Widzę tam jak byk II :-)

    sv6zcOJ.jpgsv6zp1.png
    3WMBhGc.jpg3WMBp1.png
  • mała.mi Autorytet
    Postów: 404 763

    Wysłany: 3 października 2014, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proszę przepiszcie mnie na 9.10. Jutro przed wizytą u gina zrobię test ale jestem prawie, że pewna, że będzie negatyw (10dpo). Powtarzać będę w dniu spodziewanej @ czyli 9.10. Przepiszcie mnie bo ja z telefonu nie umiem.

    sv6zcOJ.jpgsv6zp1.png
    3WMBhGc.jpg3WMBp1.png
  • Muffinka1019 Autorytet
    Postów: 614 1041

    Wysłany: 3 października 2014, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieukowa tam jest bladzioch :) LEć na bete :)

    wnid9vvjodizjocx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2014, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna87 wrote:
    Pysiaaa21 ja taki mialam w szczęśliwym cyklu :) nie jest zaznaczony na wykresie, bo go zaburzał i OF zmieniało mi owulke na linię przerwaną ;)

    Trzymam kciuki :*

    ja mam dokładnie taki sam od 2 dni, też go nie dałam na wykresie bo przerywaną linię robił! :D do tego bolą mnie jajniki i macica nad spojeniem łonowym :P dziś 9dpo

    Pysiaaa21 lubi tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 3 października 2014, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka dziewczynki :-) mode sie dopisac?? fajnie byloby z kims popisac i poplotkowac :-)

    Daisy lubi tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 3 października 2014, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratuluje nowym zaciazalym :-)

  • Nieukowa Autorytet
    Postów: 3877 6194

    Wysłany: 3 października 2014, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żadnych bet :P
    Zrobię pretesta jutro :)

    Mogę powiedzieć, że czułam implantację (3 dni bólu macicy akurat w tym czasie), tylko że robiłam test 9dpo i 13dpo i ryczałam potem bo wychodziły ujemne. Miałam mega huśtawkę emocjonalną, ryczałam po nieprzyjemnej wizycie u szefa, ryczałam po testach, ryczałam bo mąż się dąsał że ryczałam, nawet ryczałam na filmach o obcych :P Może to był też objaw lol :)

    sury_cat, Daisy, rybka, Nona, mana, mik82, usia89, zielarka, Alorrene13 lubią tę wiadomość

    0hf8y4n.png
    t2fbolv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2014, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieukowa wrote:
    Laseczki... budzę się rano, full rezygnacja a tu piersi napirzają, tempka znów 37,0 i w gaciach pełno śluzu.
    Dziś miał przyjść okres i nie wytrzymałam. Wczoraj 13dpo - test ujemny. Dziś 14dpo... same zobaczcie...

    http://www.tinypic.pl/4trsdsl1c5mx

    Nie wiem czy nie na wyrost się cieszę, zrobię jeszcze jakiś "lepsiejszy" test jutro z rańca :)
    Kciukać! Taka radość mi się przyda w ciężkim czasie w pracy..

    jest krecha! gratulacje kochana! :)

    rybka lubi tę wiadomość

  • Lena83 Autorytet
    Postów: 1826 1165

    Wysłany: 3 października 2014, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieukowa wrote:
    Żadnych bet :P
    Zrobię pretesta jutro :)

    Mogę powiedzieć, że czułam implantację (3 dni bólu macicy akurat w tym czasie), tylko że robiłam test 9dpo i 13dpo i ryczałam potem bo wychodziły ujemne. Miałam mega huśtawkę emocjonalną, ryczałam po nieprzyjemnej wizycie u szefa, ryczałam po testach, ryczałam bo mąż się dąsał że ryczałam, nawet ryczałam na filmach o obcych :P Może to był też objaw lol :)


    Nieukowa trzymam kciuki :****

    Może kiedyś ICSI: http://ovufriend.pl/pamietnik/milosc-to-zadanie-ktore-bog-wciaz-nam-wyznacza,144
    Niech nasza dro­ga będzie wspólna. Niech nasza mod­litwa będzie po­kor­na. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszys­tkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2014, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieukowa czemu żadnych bet ? :) Ja tam chciałabym wiedzieć jak najszybciej ;)

    Ja wczoraj miałam jakieś skurcze w jajnikach i macicy, dziwne takie ale może to od jelit, dzisiaj zobaczę. I już drugi raz burczy mi w brzuchu, wczoraj w pracy i dzisiaj rano. Nigdy mi się to nie zdarza bo jem regularnie, a czasem nawet za dużo ;P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2014, 08:40

    rybka lubi tę wiadomość

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 3 października 2014, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieukowa wrote:
    Miałam mega huśtawkę emocjonalną (...) ryczałam bo mąż się dąsał że ryczałam, nawet ryczałam na filmach o obcych :P Może to był też objaw lol :)

    O matko i ojco az sie kawa zaplulam ahahaha tak mnie rozbawilas :D och oby ten ryk to bylo to!


    Rybka witaj jasne ze Cie przyjmiemy, forum otwarte dla wszystkich staraczek <3 w kupie sila!

    Nona bejbe jak tam maz ledwo zipie! :*

    rybka, mik82 lubią tę wiadomość

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 3 października 2014, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybko witaj u Nas <3
    Nieukowa widać kreseczkę <3 3mam kciuki <3

    Daisy, rybka, samira lubią tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 3 października 2014, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu jak tam rocznica? Opowiadaj! <3

    rybka lubi tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 3 października 2014, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje <3 ja dopiero jestem na poczatku cyklu ale za was trzymam mocno kciukaski..

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 3 października 2014, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieukowa gratuluje !!:)

    Ja dzis mam termin @ mialam testowac w niedziele ale raczej nie bd bo temp spada przez to nie moge spac po nocach i nie wiem czy moge ufac temp ale to nie zmienia postaci rzeczy gdyz od 8 dni mam bole jak na @ nigdy tak nie mialam bo zawsze zaczyna bolec jak jest @ myslalam ze to dobry znak ale dzis juz trace nadzieje i mysle ze to moze TORBIEL :(. Wczorak ok 14 mialam jednorazowy brazowy taki jasny z nitkami zywo czerwonej krwi ale tylko raz i koniec nie wiem co mam myslec nawet boje sie bac

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2014, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zonaboba a może właśnie to dobry znak ? :) plamienia mogą świadczyć o niskim progesteronie więc ja bym zrobiła test dla pewności ;)

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 3 października 2014, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam w domu M zabroniln kupic do soboty zebym wczesniej nie zrobila moze kupie i zrobie jutro ale boje sie rozczarowania ale chcialabym wiedziec bo mam recepte na dupka i nie wiem czy brac bo jak mam dostac @ to ja zablokuje prawda?mam tez obawe bo biore castagnus

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2014, 08:57

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 3 października 2014, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zonaboba wrote:
    Nie mam w domu M zabroniln kupic do soboty zebym wczesniej nie zrobila moze kupie i zrobie jutro ale boje sie rozczarowania ale chcialabym wiedziec bo mam recepte na dupka i nie wiem czy brac bo jak mam dostac @ to ja zablokuje prawda?mam tez obawe bo biore castagnus
    Kochana dup-ek jest syntetykiem i mój lekarz mówił, że nawet jak się go bierze a @ ma być to może się pojawić nawet w trakcie brania tego leku..
    Daisy a rocznica ok :) spędziliśmy wieczór z pizzą :P a dziś wg. OF mam termin @ a tak mnie boli brzuch, że szok..
    No nic idę się położyć :)

    Daisy lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie wczoraj wieczorem bolał brzuch już jak na @... a byłam jeszcze przed dupkiem.

‹‹ 71 72 73 74 75 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ