X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Paździrnikowe Szczęścia :)
Odpowiedz

Paździrnikowe Szczęścia :)

Oceń ten wątek:
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 8 września 2014, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy, skoro wtedy masz urodziny to i u Ciebie musi się coś pojawić w tej okolicy :) Mój mąż ma 20-go października i również mam nadzieję, że dostanie taki prezent :)

    Daisy lubi tę wiadomość

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam 4 października urodzinki to w sumie prezent mogłabym dostać już, ale spóźniony też chętnie przyjmę :D

    agniesja, Daisy lubią tę wiadomość

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 8 września 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe dziewczynki, ja z moją prolaktyną po obciążeniu 5341 to sobie jeszcze długo pomarzę o fasolce..Notuję 20krotny wzrost, gdzie max może przyrosnąć po obciążeniu 6 razy..

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj biedna... ale leki unormują i już niedługo będziesz mamusią :)

    Daisy lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2014, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie wiiem o co kaman :/ rano mierzylam tempke i mialam juz lekko przybrudzony termometr. Poszlam do lazienki i na papierze byla mrew. No ok franca przyszla. Ale przez caly dzien nic :/ troche tylko brazowego brudzenia na papierze. Mam nadzieje zd ta franca sie jeszcze rozkreci

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2014, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnula87 wrote:
    A ja nie wiiem o co kaman :/ rano mierzylam tempke i mialam juz lekko przybrudzony termometr. Poszlam do lazienki i na papierze byla mrew. No ok franca przyszla. Ale przez caly dzien nic :/ troche tylko brazowego brudzenia na papierze. Mam nadzieje zd ta franca sie jeszcze rozkreci

    a ja miałam podobnie ,plamienie brązowe na papierze parę dni temu jednorazowe i do teraz nic tyle ze ja mam 75dc :O a nie chce wywoływać sztucznie ale chyba będę musiała


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2014, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widzę tez ze jednak lista jest kopiowana,trudno ,mam tylko nadzieję ze będzie ładnie na bieżąco uzupełniana

    jeszcze jedna prośba do wszystkich nie dopisujcie do listy dziewczyn zafasolkowanych znalezionych na innych wątkach chyba ze na wyraźną ich prośbę bo robi się rozgardiasz i potem nie wiadomo które były od początku na liście a które na tak brzydko zwany "krzywy ryj" wpisane ;)

    myślę że dobrze by było prosić dziewczyny którym nie wyszła zielona kropka we wrześniu aby się wpisywały na nasz październikowa listę testową a nie właśnie potem łapać zielone gdzie popadnie

    to tylko moja prośba ,nie obrażać się proszę i nic złego nie pomyśleć,chce dobrze :)

    Czarnula87, Daisy, Anastazjaaa, Magda_lena88, zonaboba lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2014, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Hehe dziewczynki, ja z moją prolaktyną po obciążeniu 5341 to sobie jeszcze długo pomarzę o fasolce..Notuję 20krotny wzrost, gdzie max może przyrosnąć po obciążeniu 6 razy..
    Daisy zapodawaj Bromka albo coś podobnego i powinna spadać w dół .Trzymam za ciebie kciuki <3

    Daisy lubi tę wiadomość

  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 8 września 2014, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam, że tak wstępnie poproszę o dopisanie mnie na 9 października, a nóż widelec uda się.

    Daisy lubi tę wiadomość

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2014, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    a ja miałam podobnie ,plamienie brązowe na papierze parę dni temu jednorazowe i do teraz nic tyle ze ja mam 75dc :O a nie chce wywoływać sztucznie ale chyba będę musiała


    Ja musze miec wywolywana bo sama z siebie mi sie nie pojawia. A juz raz wyladowalam w szpitalu z przerostem blony sluzowej macicy na lyzeczkowaniu.

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 9 września 2014, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lista Testówek w październiku mini-graphics-baby-788700.gif


    01 - Kaśka, madzianka, rudainka,
    02 -
    03 - Ania1986
    04 -
    05 - marzen2210, kasika8303,
    06 -
    07 - Pysiaaa21
    08 -
    09 - Alorrene13, la
    10 -
    11 - Drzwiona, agniesja
    12 - Daisy, Czarnula87
    13 -
    14 -
    15 - sury_cat
    16 -
    17 -
    18 -
    19 -
    20 -
    21 -
    22 -
    23 -
    24 -
    25 -
    26 -
    27 -
    28 - Anastazjaaa
    29 -
    30 -
    31 -

    W tym miesiącu jest już ....mini-graphics-baby-609603.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2014, 09:30

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 9 września 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    jeszcze jedna prośba do wszystkich nie dopisujcie do listy dziewczyn zafasolkowanych znalezionych na innych wątkach


    jestem za!!! Przecież to nie wyścig :)

    Drzwiona, samira, Daisy, zonaboba lubią tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 9 września 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Ja póki co nie zapisuję się na listę :) Ten cykl 6cs pp mam ostatni stymulowany z CLO ale teraz do łask wrócił jeszcze dup-ek, bardzo chciałam by wyszło Nam na naturalnym cyklu ale niestety nie ma tak łatwo może ta cała farmakologia pomoże?? To się okaże z biegiem czasu. Dziś 5dc (3dzień z CLO) póki co bezobjawowo jak zwykle :P Liczę jednak na to, że jakiś pęcherzyk dorodny urośnie i pęknie o czasie i jeśli owulacja wystąpi tak wcześnie jak w poprzednich cyklach z CLO jak brałam od 3 do 7dc to na IV rocznice ślubu dostaniemy najpiękniejszy prezent na świecie :) A przecież szczęście długo oczekiwane cieszy bardziej i bardziej je doceniamy :)
    Co do listy to możliwe, że dopiszę się po monitoringu. Mam nadzieję, że załapię się na monitoring jeszcze sprawdzający czy pęcherzyk pękł i mam nadzieję, że pęknie w końcu nie ma innej opcji i kiedyś musi się udać :) i Każdej się uda !!! Październik miesiącem Maryjnym a Maryja za swoim pośrednictwem u Boga u Swojego Syna działa cuda :) <3 <3 <3
    1020813lxqkhjzahj.gif spokojnego dnia <3

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 9 września 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki za nas wszystkie

    agniesja lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2014, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W koncu mi sie wczoraj ta franca ruszyla ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,

    Przychodzę do Was, bo nie mam wyjścia :( ..
    Myślałam że pogodziłam się z porażkami, ale ta zabolała Najmocniej ..
    Dała tak bardzo złudne nadzieje, Progesteron 32,21 wiem że częściowo mogła luteina podwyższyć no ale niestety Beta mówi sama za Siebie .


    Czarnula, jeśli chodzi o zapach czosnku bądź cebuli ..
    To Najlepsze jest Biedronkowe mydło do Kuchni :) koszt max 5 zł a ma bardzo intensywny zapach i przede wszystkim zabija " zapach warzyw " :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2014, 10:30

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2014, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Lena. Porazki bola, ale ucza nas podnosic glowe i isc do przodu az w koncu dostaniemy nagrode za wytrwalosc ;)


    Dzieki za podpowiedz ;) mi pomoglo tarcie zoltego sera ;)

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 10 września 2014, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i co październikowe testerki gdzie się podziewacie?

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 10 września 2014, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja w tym miesiacu wracam do staran po przerwie.kiedy bd testowac napisze 16 wrzesnia po wizycie u gin:)

    Daisy lubi tę wiadomość

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 10 września 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja pierwszy monitoring mam we wt 16.09 może wtedy też się dopisze na listę :P zobaczymy czy tym razem urośnie pęcherzyk to będzie 12dc i pewnie lekarz zdecyduje kiedy następny monitoring pewnie już potwierdzający przebytą owulację bo innej opcji nie dopuszczam :) liczę na to i mocno wierzę w to, że na Naszą Kwiatową rocznicę ślubu podaruję Mężowi Najcenniejszy Prezent Świata <3 <3 I mocno wierzę w Każdą z Nas, do Każdej w końcu się los uśmiechnie :)

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ