X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pierwszy cykl starań :) dla swiezakow
Odpowiedz

Pierwszy cykl starań :) dla swiezakow

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przede wszystkim to właśnie mój gin w pierwszej kolejności kazał zbadać mi cukier i w wynikach zaczął dopatrywać się IO. Chodzę do niego od lat, prowadził moją pierwszą ciążę, więc trochę mnie już zna. Gdy zadzwoniłam z pierwszymi wynikami bety kazał cieszyć się ostrożnie. Ech ciągle mam cichą nadzieję, że to po prostu bardzo wczesna ciąża,a ten spadek bety to jakiś błąd w laboratorium, 18.10 gin kazał mi zrobić ponownie betę i potem już wizyta u niego.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2017, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba być dobrej myśli. :)

    KaroMi lubi tę wiadomość

  • klaudia382 Przyjaciółka
    Postów: 362 22

    Wysłany: 19 października 2017, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) Zaczynam 1 cykl starań :)

    Magda - mbc, PLPaulina lubią tę wiadomość

    klz9h371w1o7q62n.png
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 19 października 2017, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia382 wrote:
    Witajcie :) Zaczynam 1 cykl starań :)

    Powodzenia! :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2017, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia382 wrote:
    Witajcie :) Zaczynam 1 cykl starań :)

    Życzę udanego 1 cyklu. :)

  • dais Autorytet
    Postów: 1023 1032

    Wysłany: 19 października 2017, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dolaczam do staraczek ;) To bedzie nasz 3 babel :) Powodzenia dla wszystkich


    3jgx9jcgxyxh5h7c.png
    8p3o6iyel4i7v3gl.png
    9f7jj44jbtngkz09.png

  • kasienka1188 Przyjaciółka
    Postów: 80 23

    Wysłany: 20 października 2017, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,

    Ja też dołączam do "świeżaków", to mój pierwszy cykl starań o pierwsze dziecko ;)
    Przed rozpoczęciem starań zrobiłam podstawowe badania: tarczyca w normie, prolaktyna nieznacznie podwyższona (ale miałam wtedy trochę stresów). No i na USG wyszło, że mam torbiel na jajniku (na szczęście małą) i ginekolog dał zielone światło dla starań :)

    Dla pokrzepienia powiem, że znajomej udało się za pierwszym razem - w wieku 34 lat i z problemami tarczycy - czego sobie i wszystkim Wam życzę!!!!

    29 lat, starania wstrzymane na kilka miesięcy

    fc6fd5c0d922ecc4903d1293fd003df1.png
  • Agatella88 Koleżanka
    Postów: 71 15

    Wysłany: 22 października 2017, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam to też mój pierwszy cykl starań :) więc jestem jeszcze laikiem w tym temacie :) 29 lat na karku ale zobaczymy może w najbliższych miesiącach się uda w tym testuje ostatniego dnia października który podobno jest łaskawy :) pomyślność kochane ;)

    Vi lubi tę wiadomość

    2cs :)
  • Xxboo Przyjaciółka
    Postów: 166 45

    Wysłany: 25 października 2017, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też dołączam po 1 cyklu starań, dziś mija 33 dc, okresu nie ma, ostatni cykl był 32 dniowy (to mój 3 cykl bez tabsów), tydzień temu dostałam bardzo silnego bólu podbrzusza, krzyża i prawego jajnika i jednorazowe plamienie, najpierw różowe potem brązowawe, od tego czasu pobolewało mnie dalej ale już wszystko do wytrzymania.

    Dzisiaj robiłam test ale wyszedł niestety negatywny.

    715d7c48aeb895ef7206b2c9bd3947ed.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2017, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, ja też teoretycnzie świeżak po 4cs, oraz po diagnostyce mojego partnera (zrobil tesn nasienia, bo chciał być odpowiedzialny). U niego wszystko ok, ale ja już zaczynam miec lekka paranoję, że coś napewno jest nie tak... Na dodatek w tym cyklu dolączyłam testy owulacyjne i mam już 20dc (z 27) i nic.

    Także tak

    Vi lubi tę wiadomość

  • blumchen30 Autorytet
    Postów: 465 205

    Wysłany: 1 listopada 2017, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczyny
    pozwolcie ze dolacze do watku. O dziecku zaczelam myslec juz w styczniu, wtedy tez zrobilam podstawowe badania, niestety pozniej troche chorowalam plus jakies zapalenie pecherza antybiotyki itp i tak powaznie zaczelismy sie starac w czerwcu.
    Ja rowniez jestem po odstawieniu tabletek i cykle mam dluuuugie. obecnie robie badania u encokrynologa. poki co stwierdzone PCOS i pewnie brak owulacji.
    dziewczyny mysle ze kazda powinna sobie dac te chociaz pol roku staran, wiem ze kazda z nas jest niecierpliwa;) ale mysle ze po 3-4 cs nie macie co wpadac w panike.
    zycze powodzenia nam wszystkim!

    82dox1hpk6gsfajc.png
  • Vi Znajoma
    Postów: 21 20

    Wysłany: 12 listopada 2017, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, dołączam, a co!
    Ovu to dla mnie nowość, z mężem nie zabezpieczamy się od ślubu, czyli już 5 lat...
    Mam za sobą dwie operacje wycięcia mięśniaków podśluzówkowych, które jak się okazało, działały antykoncepcyjnie.
    Mam 31 lat i długo się z nimi męczyłam, ale mam nadzieję, że zanim cholerstwo wróci będzie maleńki cud, może dwa, mogą być nawet trzy... jak Bóg da :-)

    Vi
‹‹ 3 4 5 6 7
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ