X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pierwszy cykl starań :) dla swiezakow
Odpowiedz

Pierwszy cykl starań :) dla swiezakow

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2017, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiolecik ja też tak żyłam w takim związku w rozjazdach, 12 lat związku z czego 10 spedzilam sama bo tez wpadal co 6 albo 8 tygodni na tydzien lub dwa i to wszystko. A czemu przyjeżdża w twój okres?! Nie może sobie dopasowac?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2017, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natiii wrote:
    Fiolecik ja też tak żyłam w takim związku w rozjazdach, 12 lat związku z czego 10 spedzilam sama bo tez wpadal co 6 albo 8 tygodni na tydzien lub dwa i to wszystko. A czemu przyjeżdża w twój okres?! Nie może sobie dopasowac?

    Niestety nowa praca i grafik sztywny do końca roku, może z czasem cos się uda pokombinować, ale wątpię żeby jego ekipa z pracy jechała 1000km na weekend, a samemu wiadomo duże koszty. Ale zobaczymy jak wyjdzie w praniu, w tym cyklu przyjechał idealnie dzień w moje dni płodne, wiec będę dobrej myśli a potem będę się martwić jak tu się zsynchronizować :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2017, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba być dobrej myśli, że w końcu da się zgrać dni płodne z przyjazdem faceta.


    d74ba5835bc50067428f6418b79f6dd7.png

  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 22 września 2017, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    pozwolę sobie też tu do was wejść :)
    tak na prawdę odstawiliśmy całkowicie próbę nie zajścia od czerwca ale na zasadzie będzie to będzie, z tego też względu, że lekarza miałam na wrzesień umówionego :)

    To tak na prawdę 1cs gdzie do 14 dnia cyklu przypilnowałam męża do pracy ;)
    W następnym planujemy już użyć testów owulacyjnych i jak to nie pomoże on leci na badanie nasienia, a ja idę sprawdzać hormony bo może coś faktycznie nie gra :)

    Temperaturę mierzę od kwietnia jak nam pani w poradni kazała ale to na zasadzie wtedy było jak tu nie zajść niż zajść.

    Fi0lecik lubi tę wiadomość

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2017, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dałam sobie 3 cs tak na spokojnie, właśnie mijają.. Zbliża się niedługo @.
    I już w 4cs do lekarza się wybieramy.

    Nie jestem zdania że trzeba czekać rok. Lepiej wiedzieć teraz, że jest jakiś problem i z nim walczyć.

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 22 września 2017, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PLPaulina wrote:
    Ja dałam sobie 3 cs tak na spokojnie, właśnie mijają.. Zbliża się niedługo @.
    I już w 4cs do lekarza się wybieramy.

    Nie jestem zdania że trzeba czekać rok. Lepiej wiedzieć teraz, że jest jakiś problem i z nim walczyć.

    Ja sobie dałam 5cs, bo nie mogę powiedzieć z ręką na sercu, że do 1cs się przyłożyliśmy :P

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2017, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem zbyt niecierpliwa na czekanie 5cs. :(

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 22 września 2017, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PLPaulina wrote:
    Jestem zbyt niecierpliwa na czekanie 5cs. :(

    zawsze warto się przebadać więc dobrze, że pójdziecie do lekarza. Ale wydaje mi się, że badania to jedno, a przykładanie starań do serduszkowania, to drugie. Choć wiadomo, że niektórzy się nie przykładają i tadam, ciąża! ;)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2017, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PLPaulina wrote:
    Jestem zbyt niecierpliwa na czekanie 5cs. :(

    Ja też niecierpliwa ;p Ale po tych 3 cs dalam sobie czas do marca. Liczę za to bardzo na grudzień, bo to moje urodziny i podobno wtedy plodnosc wieksza. Podobno. A slyszalyscie o chińskim kalendarzu płci? Niby sie sprawdza, można wyliczyć za pomocą daty ur matki (jej lunarnego wieku) i daty zaplodnienia (mniej wiecej miesiac rok. Mi się z corami porwierdzilo jak sprawdzałam ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2017, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fi0lecik wrote:
    Niestety nowa praca i grafik sztywny do końca roku, może z czasem cos się uda pokombinować, ale wątpię żeby jego ekipa z pracy jechała 1000km na weekend, a samemu wiadomo duże koszty. Ale zobaczymy jak wyjdzie w praniu, w tym cyklu przyjechał idealnie dzień w moje dni płodne, wiec będę dobrej myśli a potem będę się martwić jak tu się zsynchronizować :)

    No to może już cos jest;)

    Fi0lecik lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2017, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natiii wrote:
    Ja też niecierpliwa ;p Ale po tych 3 cs dalam sobie czas do marca. Liczę za to bardzo na grudzień, bo to moje urodziny i podobno wtedy plodnosc wieksza. Podobno. A slyszalyscie o chińskim kalendarzu płci? Niby sie sprawdza, można wyliczyć za pomocą daty ur matki (jej lunarnego wieku) i daty zaplodnienia (mniej wiecej miesiac rok. Mi się z corami porwierdzilo jak sprawdzałam ;)

    Nie słyszałam o tym.. Ale ciekawa jestem. :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2017, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PLPaulina wrote:
    Nie słyszałam o tym.. Ale ciekawa jestem. :D

    Wkleje ci linka do stronki po angielsku bo nie trzeba samemu wyliczac. Tak jako zabawę :)

    https://www.yourchineseastrology.com/calendar/baby-gender-predictor.htm

  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 22 września 2017, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natiii wrote:
    Ja też niecierpliwa ;p Ale po tych 3 cs dalam sobie czas do marca. Liczę za to bardzo na grudzień, bo to moje urodziny i podobno wtedy plodnosc wieksza. Podobno. A slyszalyscie o chińskim kalendarzu płci? Niby sie sprawdza, można wyliczyć za pomocą daty ur matki (jej lunarnego wieku) i daty zaplodnienia (mniej wiecej miesiac rok. Mi się z corami porwierdzilo jak sprawdzałam ;)


    Tam pokazuje się płeć?
    Wyszedłby mi chłopak :) ale nie wiem gdzie ty tan liczysz coś z matką?

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2017, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No masz takie dwa suwaki ustawiasz date ur swoją i datę przyblizona zaplodnienia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2017, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co sądzicie o piciu alkoholu po owulacji i serduszkowaniu? Mam dziś 22dc mam taka ochotę na wino, codziennie pije mała lampeczke dosłownie na cm sobie leje ale sama nie wiem, boje sie trochę może to głupie napiszcie co myślicie

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 22 września 2017, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja piję normalnie. Póki nie jestem w ciąży nie zachowuje się jakbym w niej była. Zresztą Dziecko łączy się z łożyskiem dopiero w 8 tygodniu wcześniej nawet jak nie wiesz, że jesteś w ciąży i pijesz alko, to dziecko nie dostaje go od Ciebie (źródło: mamaginekolog, post: hipotetyczna hania - polecam ;) )

    Fi0lecik lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2017, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Popieram. Póki nie ma ciąży korzystajmy z życia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2017, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś robiony test - niestety negatywny.. ; (
    Czekam na @...
    I badamy się w 4cs.
    Mąż juz tez czuje, ze coś jest nie tak. Zaproponował że pójdzie na to badanie nasienia. :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2017, 10:06

  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 24 września 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PLPaulina wrote:
    Dziś robiony test - niestety negatywny.. ; (
    Czekam na @...
    I badamy się w 4cs.
    Mąż juz tez czuje, ze coś jest nie tak. Zaproponował że pójdzie na to badanie nasienia. :D

    Nie za wcześnie na test?

    Widzę, że bierzesz olej z wiesiołka, nie powinnaś go brać tylko do dnia owulacji?

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2017, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PLPaulina wrote:
    Dziś robiony test - niestety negatywny.. ; (
    Czekam na @...
    I badamy się w 4cs.
    Mąż juz tez czuje, ze coś jest nie tak. Zaproponował że pójdzie na to badanie nasienia. :D

    Przykro mi kochana, wierze ze lekarz Wam pomoże.

    Ja dziś 24 dc czuje się jakbym miała zaraz dostać okres (cykle Ok 30 dniowe)
    Dzisiaj rano zauważyłam sluz z czerwonymi nitkami, nie wiem może to po stosunku.
    A co słuchać u reszty ?
    Buziaki

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ