X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pierwszy cykl starań :) dla swiezakow
Odpowiedz

Pierwszy cykl starań :) dla swiezakow

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2017, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę wszystkim powodzenia! Piszcie kiedy testujecie

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 21 września 2017, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fi0lecik wrote:
    Życzę wszystkim powodzenia! Piszcie kiedy testujecie

    5.10 :), a Ty?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2017, 12:44

    Fi0lecik lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2017, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Termin @ mam 26.09
    Ale czuję, że nie wytrzymam :D

    Więc pewnie pierwszy test zrobię sobota/niedziela.

    Ogólnie szaleją mi temp. w tym miesiącu.

    d74ba5835bc50067428f6418b79f6dd7.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miesiączkę dostałam 1 września i testuje 1 października, chyba ze szybciej przyjedzie do mnie ciocia ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2017, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PLPaulina wrote:
    Termin @ mam 26.09
    Ale czuję, że nie wytrzymam :D

    Więc pewnie pierwszy test zrobię sobota/niedziela.

    Ogólnie szaleją mi temp. w tym miesiącu.

    d74ba5835bc50067428f6418b79f6dd7.png

    Na pewno korci żeby zrobić szybciej a długie masz cykle?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2017, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj korci, korci. :(
    Ogólnie cykle po odstawieniu antykoncepcji mam w miarę regularne (27 -28)..
    Poprzednie 3 cykle były... yyy dziwne.. od połowy cyklu plamiłam, miałam ból sutków, ogólnie byłam połamana (czułam się fizycznie kiepsko).

    ten cykl ? inny. Mniej dokuczliwy.. Liczę na to, że nawet jeśli nie będzie || kresek to chociaż organizm doszedł trochę do normy. Jest czysty, wolny od hormonów. I może w końcu się uda..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2017, 13:00

  • Nisia91 Koleżanka
    Postów: 38 35

    Wysłany: 21 września 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Nie wiem, zawsze takie miałam, że chcę mieć 1 dziecko i już :)
    A to coś złego, że nie chce się mieć 2,3,4 dzieci? :D Bo nie rozumiem pytania?

    Zastanawialiśmy się długo nad posiadaniem dzieci w ogóle. Ale zdecydowaliśmy, że chcemy mieć dziecko i że jedno będzie okej. Tak po prostu.
    Nie mam super instynktu macierzyńskiego, staramy się o dziecko w tym momencie bardziej ze względu na wiek. Tak to wygląda i nie wstydzę się tego.


    Czasem zazdroszczę takiego podejścia, pewnie jestes bardziej cierpliwa dzięki temu, że nie masz "super instynktu ":D

    ckai43r8pnbcucmw.png
  • Nisia91 Koleżanka
    Postów: 38 35

    Wysłany: 21 września 2017, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem na takim etapie, że ciężko mi namierzyć owulację...:/ Ale wydaje mi się, ze w polowie pazdziernika będę testować:)

    ckai43r8pnbcucmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2017, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Nie wiem, zawsze takie miałam, że chcę mieć 1 dziecko i już :)
    A to coś złego, że nie chce się mieć 2,3,4 dzieci? :D Bo nie rozumiem pytania?


    Nie, nie nic w tym złego. Tak z ciekawości pytam po prostu. ;)

    Ja tam nie wybiegam aż tak w przyszłość co do ilości dzieci. hehe :D

    Jak uda mi się mieć jedno, to będę szczęśliwa.. :)


    A dalej życie pokaże.. Na razie jestem już wkurzona, bo niby 3cs to mało..
    Ale najwidoczniej dla mnie za dużo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2017, 14:39

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2017, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nisia91 wrote:
    Ja jestem na takim etapie, że ciężko mi namierzyć owulację...:/ Ale wydaje mi się, ze w polowie pazdziernika będę testować:)

    Heh, też mam z tym problem. Nie potrafię jeszcze tego wszytskiego obserwować.


    d74ba5835bc50067428f6418b79f6dd7.png

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 21 września 2017, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nisia91 wrote:
    Czasem zazdroszczę takiego podejścia, pewnie jestes bardziej cierpliwa dzięki temu, że nie masz "super instynktu ":D

    zdecydowanie nie jestem ;)

    PLPaulina, chyba jak to w życiu, jedni wiedzą, inni nie :)
    Wiadomo, że różnie może być. Ale ja jestem raczej osobą mocno zdecydowaną jeśli chodzi o decyzje jakie podejmuje względem życia :)

    To mój 2cs i byłam zawiedziona, że za pierwszym się nie udało. I jak teraz się nie uda, to będę tak samo zła jak Wy. W końcu jak już zaplanowałam, to ma być to teraz, zaraz ;P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2017, 14:44

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Kitkat Autorytet
    Postów: 328 189

    Wysłany: 21 września 2017, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też jestem świeżynką! :)
    2 cs, zaczyna do mnie docierać, że to nie takie łatwe ;) a każdy z otoczenia mówi, że "pstryk i dziecko jest!" i u nich faktycznie tak zaskakiwało za pierwszym, max drugim razem.
    1.09 miałam okres, 10.09 owulkę (mam ją dość szybko), wczoraj zrobiłam test (a co!)i wyszedł nieważny. Ani jedna krecha się nie pojawiła, biało wszędzie. Cóż, jak ktoś ma trafić na wadliwy test to muszę to być ja.
    W sobotę idziemy na wesele, więc rano wtedy zatestuję, co by z czystym sumieniem się napić :) albo żeby nie pić, jakby krecha wyszła :)

    Magda - mbc, Nisia91, Fi0lecik lubią tę wiadomość

    oar890bvpobm9vcr.png
    fb3d941327.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2017, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitkat wrote:
    2 cs, zaczyna do mnie docierać, że to nie takie łatwe ;) a każdy z otoczenia mówi, że "pstryk i dziecko jest!" i u nich faktycznie tak zaskakiwało za pierwszym, max drugim razem.

    Nie wiem czemu u nas nie jest tak "pstryk"...
    ;( zaraz zacznę 4cs i jestem już trochę zdołowana.

    Nie sądziłam, że to takie trudne. Tyle lat faszerowałam się hormonami (tabletki anty).. Ale po co?? skoro tak łatwo w ciąże się nie zachodzi..

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

  • Kitkat Autorytet
    Postów: 328 189

    Wysłany: 21 września 2017, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PLPaulina, chyba każdy kto chce, to musi swoje odczekać... Mnie irytuje tylko gadanie rodziny męża, że jego siostra to zaszła w ciąże po jednym cyklu (co jest nieprawdą, bo się z pół roku starali, ale teraz utrzymują, że to nie były starania "na serio") i ja jestem gorsza :/ pomijając fakt, że oni w ogóle nie wiedzą czy się staramy czy nie, grunt żeby dokopać ;)

    oar890bvpobm9vcr.png
    fb3d941327.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2017, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitkat wrote:
    PLPaulina, chyba każdy kto chce, to musi swoje odczekać... Mnie irytuje tylko gadanie rodziny męża, że jego siostra to zaszła w ciąże po jednym cyklu (co jest nieprawdą, bo się z pół roku starali, ale teraz utrzymują, że to nie były starania "na serio") i ja jestem gorsza :/ pomijając fakt, że oni w ogóle nie wiedzą czy się staramy czy nie, grunt żeby dokopać ;)


    Ja akurat nie przejmuję się gadaniem rodziny.. Zawsze rzucę jakiś złośliwy komentarz i siedzą cicho :D ;)
    i + taki, że młoda część rodziny też jakoś parcia nie ma na robienie gromadki dzieci.

    Jestem osobą bezpośrednią i czy to moja rodzina czy męża nie ukrywam swojego zdania, że co do kwestii posiadania dzieci to nie jest ich sprawa. :D

  • Kitkat Autorytet
    Postów: 328 189

    Wysłany: 21 września 2017, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to ja też jestem pyskata :D ale się trochę powstrzymuję ze względu na męża, bo to jednak jego rodzina :) swoje już tam powiedziałam, teraz jest etap sztucznych uśmieszków :)

    oar890bvpobm9vcr.png
    fb3d941327.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2017, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja też dopiero niedawno zaczelam, właśnie wkraczam w 4cs a tak naprawdę to bedzie taki drugi bardziej na poważnie i intensywnie.

    Paulina to widzę ze my podobnie bo ja również dopiero 4 miesiec bez tabletek anty i narazie tez mam cykle 26-28 dni co mnie strasznie dziwi gdyż zawsze mialam ponad 30 dni.

    No zobaczymy, ja juz siw niecierpliwie i tez zaczynam swirowac ze cos jest nie tak skoro nie ma jeszcze. Widocznie cos z owulacja jest, ide jutro na badania krwi to sie cos dowiem. Oby to wrocilo do normy po tych tabsach...

    Fi0lecik lubi tę wiadomość

  • Nisia91 Koleżanka
    Postów: 38 35

    Wysłany: 21 września 2017, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My nikomu nie mówimy, że działamy :)Niepotrzebne nam komentarze no i tez nie chcemy( w razie jakby mialo sie nie udac) jakiegos współczucia:) Paulina, dokładnie! Też miałam takie myśli, że po co ta cała antykoncepcja skoro tak trudno trafić:D Ale póki co nie chcę się nakręcać negatywnie, bo nie minął nawet cały jeden cykl!

    ckai43r8pnbcucmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2017, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez nikomu nie mówimy o staraniach. Nie mam super ciśnienia bo wiem ze wiele z Was długo się stara, ale myśl ze mój partner będzie dopiero za pół roku w moje dni płodne jest trochę dołujące, bo nie mam tek świadomości aaa jak nie w ten cykl to w następny. Ostatnie pół roki przyjeżdżał na 9 dni w miesiącu akurat jak zaczynałam okres

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2017, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na myśl przychodziła mi już inseminacja, ale wiem ze to nie takie proste, wiąże się w tym szereg badań, monitoringi i inne sprawy i sama nie wiem czy aż tak ingerować

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2017, 16:12

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ