X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pierwszy cykl starań :) dla swiezakow
Odpowiedz

Pierwszy cykl starań :) dla swiezakow

Oceń ten wątek:
  • Nestii Debiutantka
    Postów: 12 16

    Wysłany: 3 października 2017, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś 30 dc. Boję się testować żeby się znowu nie rozczarować..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie połówka cyklu. Muszę powiedzieć ze ja już odpuscilam to ciśnienie i wyluzowalam. Zrobię tylko jeszcze progesteron w 21 dc dla sprawdzenia i tyle. Póki co cieszę się wolnością;P

  • Aaeemm Ekspertka
    Postów: 181 59

    Wysłany: 3 października 2017, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEj ;) moge sie przyłączyć ? W lipcu skończyłam brać tabletki, brałam 9 lat :/ teraz 28 września byłam u ginekologa, wszystkie badania wyszły super i akurat byłam przed owulacja bo był widoczny pecherzyk 20 mm. Lekarz powiedział, ze możemy sie starać. Teraz czekam az bede mogła zrobic test. Tylko czy to by nie było zbyt piękne ? Ze pierwszy cykl i juz nam by wyszło ?

    oar8yx8d1pjoogg2.png
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 3 października 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nestii wrote:
    U mnie dziś 30 dc. Boję się testować żeby się znowu nie rozczarować..
    u mnie też 30dc, owulke miałam w 21 dc a przewidywana @ 6.10. Dziś zaczęły mnie boleć piersi i jakniki. W 25 i 26 dc miałam silne bóle podbrzusza. Takie to nasze życie staraczek, że się zastanawiam, co to teraz będzie.
    Na razie pozdrawiam Was ze słonecznej Hiszpanii :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 3 października 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaeemm wrote:
    HEj ;) moge sie przyłączyć ? W lipcu skończyłam brać tabletki, brałam 9 lat :/ teraz 28 września byłam u ginekologa, wszystkie badania wyszły super i akurat byłam przed owulacja bo był widoczny pecherzyk 20 mm. Lekarz powiedział, ze możemy sie starać. Teraz czekam az bede mogła zrobic test. Tylko czy to by nie było zbyt piękne ? Ze pierwszy cykl i juz nam by wyszło ?

    Pewnie, że może się tak zdarzyć - tak by było najlepiej :)
    Trzymam kciuki!! :*

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Aaeemm Ekspertka
    Postów: 181 59

    Wysłany: 3 października 2017, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Pewnie, że może się tak zdarzyć - tak by było najlepiej :)
    Trzymam kciuki!! :*

    Nie dziękuje !!!! :* 10 października chyba polecę na badania bety, bo nie wytrzymam.

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    oar8yx8d1pjoogg2.png
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 3 października 2017, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaeemm wrote:
    Nie dziękuje !!!! :* 10 października chyba polecę na badania bety, bo nie wytrzymam.
    Betka, to bardzo dobre posunięcie :)))

    Aaeemm lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2017, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, u mnie 35 dc okresu brak, wczorajszy test negatywny. Owulacje miałam 17 dni temu potwierdzona przez usg. Czy to normalne, ze nie mam jeszcze okresu? Nawet nie czuje żeby się zbliżał. Po prostu czuje się jak zwykle a nie jak przed okresem. Niezłe jaja robi sobie ze mnie natura ze okres spóźnia mi się prawie tydzień (co nie zdarzyło się NIGDY) akurat wtedy kiedy pierwszy cykl się staraliśmy a testy negatywy... MASAKRA

  • po_prostu_ja Autorytet
    Postów: 308 287

    Wysłany: 5 października 2017, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fi0lecik wrote:
    Hej dziewczyny, u mnie 35 dc okresu brak, wczorajszy test negatywny. Owulacje miałam 17 dni temu potwierdzona przez usg. Czy to normalne, ze nie mam jeszcze okresu? Nawet nie czuje żeby się zbliżał. Po prostu czuje się jak zwykle a nie jak przed okresem. Niezłe jaja robi sobie ze mnie natura ze okres spóźnia mi się prawie tydzień (co nie zdarzyło się NIGDY) akurat wtedy kiedy pierwszy cykl się staraliśmy a testy negatywy... MASAKRA


    A może byłaś chora czy przeziębiona? Mojej przyjaciółce zawsze po chorobie spóźnia się okres..

    3i499vvjq8tpbt16.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo świeżaki!
    Jest ktoś?? Któraś z Was testuje może jeszcze w październiku?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2017, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testuje.
    Ale nie wiem kiedy jeszcze. :(
    To mój pierwszy raz z luteina. Czekam na owu i 10 dni luteiny.
    Na 11 dzień test. Jeśli negatywny przestać brać luteine. Jeśli pozytywny brań nadal.:)

  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 13 października 2017, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez testuje około 19 października, ale im blizej tym mniej sie nastawiam chyba :( bóle podbrzusza zbyt podobne do tych okresowych :(

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam doła. 47 dzień cyklu. W niedzielę na teście cień cienia ale żadne zwidy bo mój mąż też go widzi. Dodam, że pokazał się od razu. W poniedzielek mialam iść na betę ale test z porannego moczu negatywny w środę i dzisiaj znow to samo. Pewnie tamten mnie oszukał, a pokazują się od nowa moje kłopoty z prolaktyną.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2017, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej u mnie pierwszy cykl starań nieudany. Do tego okres spoZnil mi się 10 dni (pierwszy raz w życiu), wiec zrobiłam 10 testów masakra po prostu :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2017, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fi0lecik znam ten ból. Pierwszy cykl starań 16 dni spóźnienia 16 testów i 16 zawodów.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech. To zawsze boli. Z każdym kolejnym nieudanym cyklem bardziej. :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2017, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny :)
    Ja również jestem nową i to mój 1cs, myślałam że już w tym cyklu coś wyszło ale po zrobieniu bety okazało się że spada,a i tak nie była za wysoka (13,96 na 9,77) więc nie mam już raczej szans na testowanie w tym miesiącu, podejrzewam, że to biochemiczne:(. To mój 27dc, a @ wypada za 4 dni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2017, 19:29

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2017, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaroMi wrote:
    Witajcie dziewczyny :)
    Ja również jestem nową i to mój 1cs, myślałam że już w tym cyklu coś wyszło ale po zrobieniu bety okazało się że spada,a i tak nie była za wysoka (13,96 na 9,77) więc nie mam już raczej szans na testowanie w tym miesiącu, podejrzewam, że to biochemiczne:(. To mój 27dc, a @ wypada za 4 dni.

    1 cykl starań i juz wiesz ze masz niski progesteron w 2 fazie cyklu ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2017, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PLPaulina wrote:
    1 cykl starań i juz wiesz ze masz niski progesteron w 2 fazie cyklu ?
    Przeszłam długą drogę objawów, które niezwiązane były w ogóle ze staraniami. No i gin zlecił badania dużo wcześniej,potem byłam jeszcze w szpitalu, dopiero teraz mogę się starać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2017, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To na fajnego lekarza trafiłaś. Bo jednak większość bagatelizuje różne objawy przed staraniami. :)

‹‹ 3 4 5 6 7
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ