Forum Starając się - ogólne PLAMIENIE TYDZIEŃ PRZED @
Odpowiedz

PLAMIENIE TYDZIEŃ PRZED @

Oceń ten wątek:
  • MOJE Autorytet

Wysłany: 17 kwietnia 2018, 21:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To po dwóch pęcherzykach chyba taki progesteron. Robiłam oczywiście na własną rękę. Gin dupka przepisała tak poprostu na wyregulowanie cykli które miałam nawet 80 dniowe. :(
    Poczytałam też teraz trochę że po glucophage czy metmorfix dziewczyny miały takie plamienia. Ja też od prawie 3 miesięcy biore. Może to to bedzie.

7.02.2019 moje dwa Aniołki :(
  • nick nieaktualny

Wysłany: 17 kwietnia 2018, 21:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje zrobisz jak uwazasz. Ale widze w stopce ze dosc dlugo sie starasz, jestes stymulowana a jednak ani HsG nie mialas ani wlasnie histeroskopii.
    Ja bym mimo wszystko sie zdecydowala na te zabiegi. Bedziesz wiedziala w jakim stanie jest Twoja macica i jajowody. Nie trzeba od razu laparo.
    Jak sie okaze ze z tej strony okej bedziesz mogla dalej dzialac ale to sa naprawde wazne rzeczy. Nie sa inwazyjne a bedziesz spokojniejsza.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2018, 21:55

• MOJE Autorytet

Wysłany: 17 kwietnia 2018, 22:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tak koniecznie muszę to zrobić. Już patrzyłam właśnie w gamecie ale ceny są kosmiczne. Pogadam o tym z gin jak mi nie da skierowania to zmieniam. Tzn pójdę do kogoś na NFZ. W all-med widziałam że na NFZ przyjmują ginekolodzy i te zabiegi robią

7.02.2019 moje dwa Aniołki :(
  • nick nieaktualny

Wysłany: 18 kwietnia 2018, 06:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madra decyzja.Trzymam za Ciebie kciuki !

• Annkka Nowa

Wysłany: 9 listopada, 13:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,jestem tu nowa. Staramy się od trzech miesięcy.. Dziś jestem 8dzien po owulce i mam śluz kawy z mlekiem, boli mnie podbrzusze delikatnie. Myślicie, że są jakieś szanse??

• Annkka Nowa

Wysłany: 9 listopada, 13:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, bo widzę stare wątki jest tutaj ktoś jeszcze??

• NatiN Znajoma

Wysłany: 12 listopada, 09:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    U mnie sytuacja trochę inna, staram się z mężem od 19msc , moim największym problemem jest powtarzające się plamienie przed okresem, jakiś tydzień przed okresem zaczynam plamic na ciemno brązowo, u mnie gin stwierdził że to endometrioza stan zapalny , biorę teraz primolut nor na zatrzymanie miesiączki, taka sztuczna menopauza, po zakończeniu brania tego czyli ok 2 msc mam do niego wrócić i oby u mnie się to plamienie uspokoiło a jak nie pomogą tabsy to pewnie mnie wyśle na histeroskopie czego nie chce i boję się strasznie
    Wcześniejsi ginekolodzy albo machali ręką i mówili że to nic takiego a jak już zaczęliśmy się starac to inna ginka podawała mi duphaston albo luteine na przemiennie, dzialalo, plamienia nie było ale ciąży też nie, zmienilam na innego gina i nowy i którego teraz się leczę stwierdził endometrioze i skomentował że te leki które brałam tylko maskowaly problem, mam nadzieję że wie co robi

Generalnie szukam dziewczyn które zmagają się z podobnym problemem jak ja ...

• Ewayak Przyjaciółka

Wysłany: 14 listopada, 01:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    NatiN wrote:
    Hej,
    U mnie sytuacja trochę inna, staram się z mężem od 19msc , moim największym problemem jest powtarzające się plamienie przed okresem, jakiś tydzień przed okresem zaczynam plamic na ciemno brązowo, u mnie gin stwierdził że to endometrioza stan zapalny , biorę teraz primolut nor na zatrzymanie miesiączki, taka sztuczna menopauza, po zakończeniu brania tego czyli ok 2 msc mam do niego wrócić i oby u mnie się to plamienie uspokoiło a jak nie pomogą tabsy to pewnie mnie wyśle na histeroskopie czego nie chce i boję się strasznie
    Wcześniejsi ginekolodzy albo machali ręką i mówili że to nic takiego a jak już zaczęliśmy się starac to inna ginka podawała mi duphaston albo luteine na przemiennie, dzialalo, plamienia nie było ale ciąży też nie, zmienilam na innego gina i nowy i którego teraz się leczę stwierdził endometrioze i skomentował że te leki które brałam tylko maskowaly problem, mam nadzieję że wie co robi

Generalnie szukam dziewczyn które zmagają się z podobnym problemem jak ja ...
    Cześć, po jakich badaniach stwierdził Ci endometrioze? Miałaś laparoskopia np.? Też miewam plamienia przed, ale faktycznie jak biorę progesteron to lepiej. Ja mam leczoną niedoczynnosc tarczycy, i leczoną hiperprolaktynemie.

• NatiN Znajoma

Wysłany: 14 listopada, 11:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stwierdził na podstawie badań ginekologicznych, sprawdził jeszcze poziom jakiegoś markeru ale nie był on akurat wysoki, nie wskazywal ani eno ani jej brak, i na podstawie wywiadu.
    Nie miałam laparoskopii chociaż miałam mieć ale zrezygnowałam z niej bo byłam świeżo po przebytym badaniu HSG które było bardzo bolesne dla mnie i chciałam uniknąć kolejnego bólu, i mój gin powiedział że to jest kolejny objaw endometriozy ,czyli np ból podczas badania HSG, ból podczas badania ginekologicznego, bardzo wczesną miesiączka u mnie w wieku 11 lat, bolesne miesiączki, takie które konczyly się wizyta w szpitalu , ruchomość macicy jeszcze określał i widział na USG zmiany na jajnikach
    (laparoskopie zlecała moja poprzednia ginka, obecny gin stwierdził że nie ma potrzeby wykonywania takiego zabiegu i że jak już to będzie chciał zrobić mi histeroskopie jeżeli będzie czuł że jest taka potrzeba, póki co jej nie ma , więc ta informacja bardzo mnie uspokoiła, bo boje sie kolejnego bólu )

Też mam problemy z tarczyca , mam Hashimoto i niedoczynność tarczycy , prolaktyne też mam wysoka ale jeszcze w normie

W najgorszych cyklach mialan plamienie przed @ i po pare dni i zaczynało mi się zaraz po owulacji, np dzień po owulacji, także cały cykl praktycznie plamilam

• jo_ana Ekspertka

Wysłany: 14 listopada, 22:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annkka wrote:
    Cześć dziewczyny,jestem tu nowa. Staramy się od trzech miesięcy.. Dziś jestem 8dzien po owulce i mam śluz kawy z mlekiem, boli mnie podbrzusze delikatnie. Myślicie, że są jakieś szanse??

W cyklu w którym zaszłam w ciąże miałam takie plamienie w kolorze kawy z mlekiem przez około 4 dni.

Wcześniej przez 2 lata przed każda @ miałam ciemno brązowe plamienia 3-4 dni które przechodziły w krwawienie.

01.2021 początek starań
    09.2021 pozytywny test
    11.2021 poronienie zatrzymane 12/9 tc 💔

♡ Weronika 04.2011
    Ona 31 hipoglikemia reaktywna
    On 34 zakładamy, że wszystko w normie
  • NatiN Znajoma

Wysłany: 15 listopada, 08:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    jo_ana wrote:
    W cyklu w którym zaszłam w ciąże miałam takie plamienie w kolorze kawy z mlekiem przez około 4 dni.

Wcześniej przez 2 lata przed każda @ miałam ciemno brązowe plamienia 3-4 dni które przechodziły w krwawienie.

Hej
    Czyli pomimo plamien udalo ci się zajsc w ciążę? Mi gin powiedział że dopóki plamie to nie ma szans

• Mała87 Koleżanka

Wysłany: 15 listopada, 08:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mam plamienia 3-4 dni przed miesiączka. Czytałam też ze niby macica oczyszcza się ze starej krwi, lub ze nadchodzi miesiączka. W sumie żaden gin nic nie wypowiedział się w tej sprawie. Otworzyłyście mi oczy bo nie przejmowałam się tym, myślałam że tak ma być przed miesiączka 😏

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ