Nie przegap okazji!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 30 listopada a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji i wypróbuj nasze nowości - jesteśmy przekonani, że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować.

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum Starając się - ogólne PLAMIENIE TYDZIEŃ PRZED @
Odpowiedz

PLAMIENIE TYDZIEŃ PRZED @

Oceń ten wątek:
  • MOJE Autorytet

Wysłany: 17 kwietnia 2018, 21:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To po dwóch pęcherzykach chyba taki progesteron. Robiłam oczywiście na własną rękę. Gin dupka przepisała tak poprostu na wyregulowanie cykli które miałam nawet 80 dniowe. :(
    Poczytałam też teraz trochę że po glucophage czy metmorfix dziewczyny miały takie plamienia. Ja też od prawie 3 miesięcy biore. Może to to bedzie.

7.02.2019 moje dwa Aniołki :(
  • nick nieaktualny

Wysłany: 17 kwietnia 2018, 21:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje zrobisz jak uwazasz. Ale widze w stopce ze dosc dlugo sie starasz, jestes stymulowana a jednak ani HsG nie mialas ani wlasnie histeroskopii.
    Ja bym mimo wszystko sie zdecydowala na te zabiegi. Bedziesz wiedziala w jakim stanie jest Twoja macica i jajowody. Nie trzeba od razu laparo.
    Jak sie okaze ze z tej strony okej bedziesz mogla dalej dzialac ale to sa naprawde wazne rzeczy. Nie sa inwazyjne a bedziesz spokojniejsza.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2018, 21:55

• MOJE Autorytet

Wysłany: 17 kwietnia 2018, 22:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tak koniecznie muszę to zrobić. Już patrzyłam właśnie w gamecie ale ceny są kosmiczne. Pogadam o tym z gin jak mi nie da skierowania to zmieniam. Tzn pójdę do kogoś na NFZ. W all-med widziałam że na NFZ przyjmują ginekolodzy i te zabiegi robią

7.02.2019 moje dwa Aniołki :(
  • nick nieaktualny

Wysłany: 18 kwietnia 2018, 06:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madra decyzja.Trzymam za Ciebie kciuki !

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego