X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne PLAMIENIE TYDZIEŃ PRZED @
Odpowiedz

PLAMIENIE TYDZIEŃ PRZED @

Oceń ten wątek:
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Czy są może jakieś Kobitki, które mają plamienia ok tydzień przed miesiączką?
    U mnie trwa to ok 2-3 dni jakieś 10-7 dni przed miesiączką. Rzecz jasna żaden lekarz do tej pory nie wyjaśnił mi skąd to się bierze a duphaston czy luteina nie pomagały.

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochata tak czasem się dzieje gdy zarodek się zagnieżdża oby to było to :)

    MisiaMisia, Aga_Andzia lubią tę wiadomość

  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, raczej to nie to. Mam tak już parę lat :)))

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hm no to nie wiem niestety :(

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaMisia ja tak zawsze miałam kilka dni plamienia (najpierw koloru kawy z mlekiem, a później brunatne)ok. 3-1 dzień przed okresem, ale od jakiegoś czasu co drugi cykl pojawia mi się takie plamienie ok 20-22dc i potrafi trwać 7 dni. Mówiłam o tym lekarzom (kilku) ale niestety nikt się tym głębiej nie zainteresował. Ja pójdę w następnym cyklu zbadać prywatnie progesteron, bo to on czasem może być przyczyną takich plamień. Denerwuje mnie tylko to, że lekarze te plamienia bagatelizują i jak widzę nie jest tak tylko w moim przypadku. 3 cykle wcześniej miałam takie plamienia ze skurczami macicy i skrzepami krwi.

    MisiaMisia lubi tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niby z hormonami wszystko w miarę ok. Tzn w granicach normy. Mam funfele ginekolożki i one też mi nie odpowiedziały na moje pytanie. Jedna zaleciła branie duphastonu ale nie pomogło. Lekarz prowadzący tzn. zajmujący się od lat problemami niepłodności również nic mi nie podpowiedział. Jak brałam całą stymulację hormonalną do inseminacji czy IVF to czasami te plamienia były a czasami nie.
    Ciekawa po prostu jestem z czego to wynika.
    U mnie też jest kolor beżowo jasno brązowy. Jak kawa z mlekiem.

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem skąd się to bierze. Mi lekarka przepisała kiedyś Proverę ale to nic nie dało.

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli mamy następną Kobitkę z podobnym problemem.

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a co myślicie o "moim przypadku"...mam kremowe plamienia już 15 dzień, jest go sporo i co chwila latam do łazienki sprawdzać czy @ nie dostałam bo ciągle czuje jak się ze mnie leje...jak narazie @ nie ma i za każdym razem to uczucie okazuje się być kremowym śluzem...

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co masz na myśli mówiąc kremowe? W sensie konsystencji jak krem/balsam, czy kremowe w sensie barwy?

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    Co masz na myśli mówiąc kremowe? W sensie konsystencji jak krem/balsam, czy kremowe w sensie barwy?

    i to i to...jak krem Nivea :P

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli jest biały i kremowy to na dwoje babka wróżyła albo ciążowy ( i tego Ci życzę) albo normalny śluz dni niepłodnych. Ja mam taki czasem przed okresem i też potrafi trwać ok. 10 dni od owulacji. Natomiast jeśli jest kremowy(konsystencja) a jego barwa podchodzi np. pod żółty kolor może to wskazywać na jakąś infekcję.

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    Jeżeli jest biały i kremowy to na dwoje babka wróżyła albo ciążowy ( i tego Ci życzę) albo normalny śluz dni niepłodnych. Ja mam taki czasem przed okresem i też potrafi trwać ok. 10 dni od owulacji. Natomiast jeśli jest kremowy(konsystencja) a jego barwa podchodzi np. pod żółty kolor może to wskazywać na jakąś infekcję.

    jest identyczny jak krem Nivea, kolor idealnie biały i konsystencja też jak krem...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie powiem, że bym nie cieszyłą gdyby okazało się że to ciążowo, ale czuje że @ będzie :(

  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasami jak jest tego dużo i jest kremowy, to może być infekcja. Życzę jednak, żeby było ciążowo :) <3

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaMisia wrote:
    Czasami jak jest tego dużo i jest kremowy, to może być infekcja. Życzę jednak, żeby było ciążowo :) <3

    Weź mnie nawet nie strasz jakąś infekcja...bo dopiero zaczne świrować... :P
    A tak poważnie to jak jutro beta będzie negatywna to czekam na okres s jak ten się szybko skończy to od razu lecę do gina

    MisiaMisia lubi tę wiadomość

  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 22 sierpnia 2013, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie! Przez infekcję miałam na myśli jakiegoś grzybka:) A grzybki często w ciąży dają we znaki. :)

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2013, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety to nie ciążowo...moja dzisiejsza beta niestety negatywna :( wynik: 2,95

  • Kava Autorytet
    Postów: 1660 2397

    Wysłany: 23 sierpnia 2013, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2015, 16:31

    lprke6ydr0ivk1mg.png
    o148x1hplm8rceto.png
    [*] - 10.2014
    [*] - 02.2015
    [*] - 04.2017
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 23 sierpnia 2013, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po usunięciu polipów nadal miałam i mam plamienia. Gdybyś miała endometriozę, mięśniaki, zrosty czy polipy to dobry gin prowadzący wiedziałby z usg czy badań palpacyjnych itp.
    Jestem skłonna myśleć, że to prolaktyna. Zaraz po wakacjach nie miałam plamienia a @ była bezbolesna.
    Zatem, to chyba stres może być przyczyną tych plamień.

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ