X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Planujące starania na 2018 rok...
Odpowiedz

Planujące starania na 2018 rok...

Oceń ten wątek:
  • MMT Koleżanka
    Postów: 53 20

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj byłam u ginekologa na usg, potwierdziła ciążę 6 tydzień ( wg. ostatniej miesiączki wychodzi tak samo ).Widziałam na usg maluszka i bijące serduszko :) Mam późniejsze owulacje, więc myślałam, że serduszka jeszcze nie zobaczę a tu taka niespodzianka. Beta robiona w poniedziałek przed wizytą 13500 z groszem.

    Marza89 lubi tę wiadomość

  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMT wrote:
    Dzisiaj byłam u ginekologa na usg, potwierdziła ciążę 6 tydzień ( wg. ostatniej miesiączki wychodzi tak samo ).Widziałam na usg maluszka i bijące serduszko :) Mam późniejsze owulacje, więc myślałam, że serduszka jeszcze nie zobaczę a tu taka niespodzianka. Beta robiona w poniedziałek przed wizytą 13500 z groszem.


    GRATULACJE!!!! :) :)

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • kaskanowak Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- reklama.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2018, 14:35 Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 5 września 2018, 23:31

‹‹ 28 29 30 31 32
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ