X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Planujące starania na 2018 rok...
Odpowiedz

Planujące starania na 2018 rok...

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od 16 do 25... ale brałam od 13 do 20... i dziś 25 dc. Zrobiłam sobie proga dziś.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Baylee Ekspertka
    Postów: 207 56

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ilodniowe cykle masz?

    16uddqk30vgif7kq.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baylee wrote:
    a ilodniowe cykle masz?

    Dwa razy 29 i raz 26.. Chciała mi wyregulować by było 28 :p
    Wzięłam inaczej dupka bo chciałam dostać te 3 dni wcześniej by brać czopki...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Baylee Ekspertka
    Postów: 207 56

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja sie zapisalam do nowego lekarza na 5 lutego
    gin-endok i leczy tez nieplodnosc
    swietne opinie ma i blisko mnie przyjmuje

    mam nadzieje, ze mi pomoze

    chciclam isc do novum ale jak poczytalam jakie opinie tam maja lekarze i jacy bezczelni potrafia byc to zrezygnowalam. to nie na moje nerwy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2018, 15:16

    16uddqk30vgif7kq.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też słyszałam, że Ci w klinikach to chamy :P

    A ja mimo dupka... Mam teraz 10 proga i pewnie 8-10 dpo :D

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Baylee Ekspertka
    Postów: 207 56

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    masz na mysli progesteron?
    a nie lepiej jak jest wyzszy?

    16uddqk30vgif7kq.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baylee wrote:
    masz na mysli progesteron?
    a nie lepiej jak jest wyzszy?

    Zależy pewnie indywidualnie, może i lepszy byłby i większy :) Ja cholernie się cieszę z takiego :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Baylee Ekspertka
    Postów: 207 56

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)
    no pewnie
    moj osttanio byl strasznie niski

    16uddqk30vgif7kq.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baylee wrote:
    :)
    no pewnie
    moj osttanio byl strasznie niski

    Ja miałam 0.9 popłakałam się, że mam menopauze :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • _magda87_ Autorytet
    Postów: 263 149

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej,mialam dzis piekny sen...testowalam i 3 testy z dwoma wyraznymi kreskami:)jak ja sie cieszylam w tym snie,mialam nie myslec ale podswiadomosc robi swoje.prawie tydz po owulacji,29stycznia mam dostac @,ciekawe czy wytrzymam do tego dnia i nie zrobie testu.Od wczoraj mam chyba jakies zapalenie pecherza,przed snem szlam 3 razy do toalety,az mnie boli pecherz,nigdy nie mialam tego typu problemow.Czytalam ze to moze byc objaw cukrzycy lub przeziebienie no i ciazy,poniewaz powieksza sie macica,no ale nie tydzien po owulacji prawda?/kupilam dzis zurawine i leze pod kocykiem.

    [link=https://www.suwaczki.com/]atdchdget43fp9br.png[/link]

    29.09.2018❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mogę dołączyć? :)
    Mam 33 lata i w styczniu zaczęliśmy staranie o 3 dzidziusia.
    22-24 @, także zaraz się wyjaśni czy przyjdzie czy może nie :D
    Trzymajcie kciuki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2018, 20:38

  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baylee- bardzo się cieszę !:) ja 12 stycznia dostałam w 47 dc po odstawieniu tabletek i zaczynamy od tego cyklu!:)

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny u mnie do testowania zostało jakieś 5 lub 8 dni mam nadzieję że ta franca w końcu nie przyjdzie :) jestem świeżo po badaniach hormonalnych wyszły wszystkie prawidłowo tempka u mnie rośnie.


  • _magda87_ Autorytet
    Postów: 263 149

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Hej dziewczyny u mnie do testowania zostało jakieś 5 lub 8 dni mam nadzieję że ta franca w końcu nie przyjdzie :) jestem świeżo po badaniach hormonalnych wyszły wszystkie prawidłowo tempka u mnie rośnie.

    to identycznie jak u mnie,za 8dni wypada@,oby nie przyszla.Kiedy mialas owulcje?masz jakies "objawy"??

    [link=https://www.suwaczki.com/]atdchdget43fp9br.png[/link]

    29.09.2018❤️
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 01:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.... Z mojego przesunięcia starań od wiosny nici :) Jakaś masakra, tempkę mam kosmicnzą od paru dni, szyjka jest zupełnie inna, i pojawiły się wymioty :) Mąż jest w szoku bo ja nigdy nie wymiotuje, czasem jak się czymś struje (raz na rok) to muszę się zmusić a i tak nie wyjdzie :P a tutaj... Zaraz stracę żołądek :P W dodaktu za nic nie jestem zmęczona, a mam jakiegoś powera. W poniedziałek beta.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Baylee Ekspertka
    Postów: 207 56

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myslisz,ze to ciąza?

    wynik bety jutro prawda??

    ja dzisiaj hormony zrobilam
    wyniki jutro to tez dam znac

    16uddqk30vgif7kq.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do maja wstrzymana... Wymioty przed okresem, ból pleców, mdłości... Wszystko na powrót mojej "kochanej" endometriozy... 5 lat leczenia w piździu po odstawieniu leków na 3msc ;(

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • kasiia93 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Byłam dziś u ginekologa sprawdzić czy wszystko OK - tak po prostu, bo dość dawna mnie u niego nie było. Wspomniałam o tym, że w tym roku chcemy zacząć starania i polecił mi na 2-3 miesiące przed stosowanie OVARINu - czy któraś z Was go stosowała?

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiia93 wrote:
    Hej dziewczyny :)
    Byłam dziś u ginekologa sprawdzić czy wszystko OK - tak po prostu, bo dość dawna mnie u niego nie było. Wspomniałam o tym, że w tym roku chcemy zacząć starania i polecił mi na 2-3 miesiące przed stosowanie OVARINu - czy któraś z Was go stosowała?

    Ja, biorę też razem z infemem :p myślę, że jest super :) ale miałam gorszy miesiąc i dużo sobie odpuściłam... Muszę na nowo zacząć brać kwas i wszystko inne :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Baylee Ekspertka
    Postów: 207 56

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mam dosc
    chyba znikne z tego forum i sie poddam
    bo nie mam sily sie oszukiwac
    badania powtorzone a wyszly gorzej niz wczesniej
    wtedy sie moglam oszukiwac ze nieodpowiedni dzien cyklu itd
    teraz bylo robione w 5dc
    fsh wtedy ok 60 a teraz 74,70
    lh 40,20 i estradiol z ponsd 100 spadl na 27,90

    wyniki jak na menopauze

    a wszyscy dookola mi mowili ze bedzie dobrze:/

    widocznie nie moge miec dzieci jak tysiace innych kobiet i musze sie z tym psychocznie zmierzyc

    16uddqk30vgif7kq.png
‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ