X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Planujące starania na 2018 rok...
Odpowiedz

Planujące starania na 2018 rok...

Oceń ten wątek:
  • Ewelka Elka Ekspertka
    Postów: 175 95

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to i tak wczoraj miałam temperaturę 36.72 o normalnej porze, a dziś 36.93 godzinę później ;) niezły wzrost prawda? ;)

    2iq53e5e3yojhi4f.png
    4c3thqvknxkcy7op.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezły :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelka Elka wrote:
    Dziewczyny te, które nie mają wykupionego abonamentu premium, czy wy też nie możecie wpisywać danych do wykresu? Od wczoraj nie mogę dodać temperatur ani nic na nim zmienić:/
    U mnie w tym cyklu już myślałam że nic z tego bo miałam przedwczoraj i wczoraj plamienie ale dziś mi tak temperatura wzrosła... Może jest zawyżona bo później wstałam, no nie wiem , ale narobiła mi trochę nadziei :)
    Od wczoraj albo dzisiaj tylko w abonamencie premium trochę słabe to zrobili :(

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Prolaktyny nie badałam, ale chyba na ten cykl to zrobie bo mam możliwość.
    Warto zrobić :) Niby można w dowolnym cyklu, ale jar obijam do 5dnia opisałam w pamiętniku co i jak gdyby co a potem jak wyniki interpretować trochę się naczytałam o tej prolaktynie heh

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Darinka Ekspertka
    Postów: 215 121

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ineczka, a Ty dlugo sie staralas? Czy to wlasnie po uregulowaniu tsh i prolaktyny zaszlas w ciąże ?

    34bw2n0a9897alzf.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ineczka wrote:
    Warto zrobić :) Niby można w dowolnym cyklu, ale jar obijam do 5dnia opisałam w pamiętniku co i jak gdyby co a potem jak wyniki interpretować trochę się naczytałam o tej prolaktynie heh

    Dobrze wiedziec ;) chce zrobic wszystko. Bo tak sie zastanawiam ile ja mam estradiolu. Zrobil mi sie miesniak i wyglada, ze to przez ten nadmiar...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darinka wrote:
    Ineczka, a Ty dlugo sie staralas? Czy to wlasnie po uregulowaniu tsh i prolaktyny zaszlas w ciąże ?
    Udało się w 9 cyklu. Zbiłam PRL tsh,ale od razu się nie udało chodziłam na monitoring miałam nawet drożność robiona i w pierwszym cyklu po hsg się udało.Cala moja drogę opisałam w pamiętniku często do niego odsyłam bo wszystko dokładnie tam opisuje a sporo osób pyta i łatwiej mi napisać raz niż potem w różnych wątkach wiec zapraszam :)

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Dobrze wiedziec ;) chce zrobic wszystko. Bo tak sie zastanawiam ile ja mam estradiolu. Zrobil mi sie miesniak i wyglada, ze to przez ten nadmiar...
    Ja na pierwsza wizytę u gin szlam z wynikami z 5 dc tsh,PRL,estradiol LH i FSH jak dostałam zalecenie o kontakt z endo to do tej wizyty dorobiłam ft3,ft4,antyTG anty tpo i po zestawieniu tychbwynikow plus usg już wszystko wiedział dostałam lek na tsh a na PRL gin mi przepisała

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam zajrzeć ale nie mogę do Twojego pamiętnika, jest tylko jeden wpis...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Darinka Ekspertka
    Postów: 215 121

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Chciałam zajrzeć ale nie mogę do Twojego pamiętnika, jest tylko jeden wpis...

    I ja również zaglądałam i tylko jeden wpis.

    34bw2n0a9897alzf.png
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Chciałam zajrzeć ale nie mogę do Twojego pamiętnika, jest tylko jeden wpis...
    Skopiuj linka z opisu pod suwaczkiem Niestety po zajściu w ciąże przeniosło mnie na fioletowa i nie mogłam dodać tutaj wpisów wiec wszytsko opisuje na fioletowej :)

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ineczko, Twoja rozpiska pomaga :) Sama chce zrobić hormony :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Ineczko, Twoja rozpiska pomaga :) Sama chce zrobić hormony :)
    Bardzo się ciesze :) Sama nabiegalam się do lekarzy narobiłam badań, które jak policzę ile kosztowały to eh a składki na NFZ co miesiąc zabierają a nic się z tego nie ma.Potem zauważyłam, ze ogromna radość sprawia mi to, ze mogę się doświadczeniem i wiedza z kimś podzielić a jeszcze rok temu byłam totalnie zielona :) I tak oto powstał pamiętnik :)

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • _magda87_ Autorytet
    Postów: 263 149

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej,jestem w trakcie dni plodnych,od piatku robie testy owulacyjne,w sobote i niedzile byly II kreski ale takie bladsze,dzis jest grubsza,wg wykresu mam dzis owulacje.Wczoraj bardziej odczuwalam objawy,klucie w jajnikach i bol w podbrzuszu,dzis jakby sie uspokoilo,w sobote rzadki sluz,wczoraj gesty i rozciagliwy.Serduszka od soboty,dzis tez jestesmy nastawieni,maz w dobrym humorze,idealne warunki wydawaloby sie,ale nie nastawiam sie ze sie teraz uda.Bardzo bym oczywiscie chciala ale zobaczymy:)

    [link=https://www.suwaczki.com/]atdchdget43fp9br.png[/link]

    29.09.2018❤️
  • Darinka Ekspertka
    Postów: 215 121

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _magda87_ wrote:
    hej,jestem w trakcie dni plodnych,od piatku robie testy owulacyjne,w sobote i niedzile byly II kreski ale takie bladsze,dzis jest grubsza,wg wykresu mam dzis owulacje.Wczoraj bardziej odczuwalam objawy,klucie w jajnikach i bol w podbrzuszu,dzis jakby sie uspokoilo,w sobote rzadki sluz,wczoraj gesty i rozciagliwy.Serduszka od soboty,dzis tez jestesmy nastawieni,maz w dobrym humorze,idealne warunki wydawaloby sie,ale nie nastawiam sie ze sie teraz uda.Bardzo bym oczywiscie chciala ale zobaczymy:)

    Magda, trzeba wierzyć, że sie uda i nie tracić nadzieji :) skoro wszystkie znaki wskazuja na owulacje to tylko sie cieszyc;) a jak długo sie starasz?

    34bw2n0a9897alzf.png
  • _magda87_ Autorytet
    Postów: 263 149

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darinka wrote:
    Magda, trzeba wierzyć, że sie uda i nie tracić nadzieji :) skoro wszystkie znaki wskazuja na owulacje to tylko sie cieszyc;) a jak długo sie starasz?


    Tak instensywnie to staramy sie pierwszy cykl,chcielismy w poprzednim juz ale moj maz mial wyjazd i slabo sie staralismy,takze od nowego bedziemy sie starac.Moj organizm obserwuje juz tak mniej wiecej od lipca,kwas foliowy od sierpnia.Zostal mi ostatni tester owulacyjny,nie wiem w ktory dzien mialam owulacje,wg kalendarzyka bella wczoraj,wg ovu dzis,a ja czulam ze mialam w niedziele:)

    [link=https://www.suwaczki.com/]atdchdget43fp9br.png[/link]

    29.09.2018❤️
  • Baylee Ekspertka
    Postów: 207 56

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    troche czasu mnie tu nie bylo
    skonczylam brac duphaston te zwiekszona dawke i od wczoraj czekam na okres
    jak do poniedz nie dostane to chyba sie zalamie:/
    musze powtorzyc badania hormonow i sprobowac najlepiej zglosic sie na badania do ginekologa ktory pracuje w szpitalu gdzie robia komplet badan np przez kilka dni
    2 osoby mi tak polecily wiec moze to lepsze niz ganianie od lekarza do lekarza a moja kolezanka takie skierowanie dostala
    biore od dzisiaj tez Bromergon na zbicie prolaktyny, juz mam skutki uboczne w postaci bolow glowy:/

    16uddqk30vgif7kq.png
  • Baylee Ekspertka
    Postów: 207 56

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DOSTALAM OKRES!!!!!!!!!
    teraz w poniedz powtorka LH, FSH i estradiol
    trzymajcie kciuki zeby wyszly ok

    okres po duphastonie wskazuje na to, ze to nie menopauza
    wiec moze mam szanse na ciaze:)

    16uddqk30vgif7kq.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baylee wrote:
    DOSTALAM OKRES!!!!!!!!!
    teraz w poniedz powtorka LH, FSH i estradiol
    trzymajcie kciuki zeby wyszly ok

    okres po duphastonie wskazuje na to, ze to nie menopauza
    wiec moze mam szanse na ciaze:)

    SUPER !

    Ja czekam... 5 dzień po dupku :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Baylee Ekspertka
    Postów: 207 56

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wlasnie nie wiem czy mi nie przepisza dupka jeszcze przez kilka cykli zeby okres unormowac bo ren progesteron u mnie slaby
    ile czasu Ty masz brac?

    16uddqk30vgif7kq.png
‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ