X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 19 października 2012, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest jeszcze taki serwis, po polsku:
    http://enpr.pl/

    Tylko, że wykres wygląda bardzo siermiężnie i generalnie chyba trzeba być obeznanym w teorii ;)

    [zaraz mnie zbanują tutaj za te linki ;) ]

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 19 października 2012, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiec jak dla mnie ovufriend jest dobry

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 19 października 2012, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zawsze są za i przeciw, stąd mamy tyle wykresów..

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 19 października 2012, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plemniczko nie zgodzę się z Tobą do końca, bo tak jak napisałam, dla mnie ovufriend w bardzo ograniczony sposób zaznacza owulację. Tym bardziej, ze w żadnym wypadku ignorowania temp. czy zostawienia ich o tak o nie zaznacza owulacji ani razu linią przerywaną, tylko albo owulacja (w moim przypadku) jest na bank ze zignorowanymi 2ma temperaturami sprzed notabene 2 tygodni albo owulacji nie ma wcale- a to bardzo dziwne jest. A gdyby ktoś w te 2 dni w ogóle nie zmierzył temp? Albo o innej h i musiałby i tak ignorowac te temp? To ovu na tej podstawie owulację by zaznaczył? Czy to prawidłowe? Wg mnie nie... Być może za krótko w tym siedzę i mogę nie mieć racji, ale dla mnie to jest ewidentne ograniczenie tego programu... tym bardziej, ze porównując mój wykres z wykresami bezowulacyjnymi jednak ten 19dc daje wiele do myślenia (i dni po nim. Może nie ma tam wymarzonych temperatur, ale jednak cykle bezowulacyjne są dużo bardziej pogmatwane. A najgorsze jest to, ze tak się już w tym wszystkim pogubiłam, że mimo naprawdę dokładnych obserwacji, które przeprowadzam ani ja ani program nie jest w stanie potwierdzić bądź wykluczyć owulacji. Czyli wiem tyle ile bym wiedziała nie mierząc temperatury i nie sprawdzając śluzu- bezsensu. program był stworzony po to żeby pomóc a nie siać zamęt. Wg mnie powinien wyznaczyć mi owulacje przerywaną linią, bo jednak owulacja wykluczona tak do końca nie jest

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2012, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej plemniczka kurna szkoda ze jedna kreska..ale jeszce nie wszystko stracone póki nie ma @ :) dlatego ja dalej trzymam kciuki :)
    i moim zdaniem w wykres powinno sie wprowadzac tylko pewne objawy:)tak jak Tyśka pisze:)ja tez szyjki pewna nie jestem dlatego nie wprowadzam :)moze za duzo tego wszystkiego i program głupieje..niewiem jak to wytłumaczyć..

    plemniczka lubi tę wiadomość

  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 19 października 2012, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie co? no tam na tym FF to widać jak sie współżyło bo oglądam wykresy zaciążonych i.... tam to dopiero sie rzadko kochali.. jest kilka wykresów oczywiście że jak króliczki serduszkowali ale zazwyczaj to jednostkowe sprawy..

    więc Moniko jak najbardziej masz szanse zaciązyć i te które z różnych względów nie mogą lub nie chcą częściej serduszkować..

    klamka lubi tę wiadomość

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 19 października 2012, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia ja szyjkę na razie wprowadze... tak jak ja to zaobserwowałam. Były dni, że nie byłam pewna tak do końca, ale wiem, ze z czasem się tego naucze. Wolę żeby ovu mi nie zaznaczył owulacji ale poznac swoje ciało, Przecież to czy zajdę w ciąże nie zalezy od tego, że jakis głupi omylny program postawi dwie czerwone kreski w złym totalnie dniu ;)

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 19 października 2012, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no byc moze jesli tamte temperatury są prawdziwe to jednak wykluczają owulacje. No niewiadomo. Pozatym mi zmienial po wpisywaniu, zmienianiu objawów/ wartosci z lini ciąglej na przerywaną, nawet na inny dzien przesuwal owulacje. Jezeli kobieta wszystko dobrze mierzy, bada to mysle ze jest rzetelny ten program. Ale jasne to tylko program, jesli sie wie lepiej samej to nalezy zaufac swoim obserwacjom bardziej... poza tym byc moze jeszcze by Ci zaznaczyl owulacje sam... nawet do tylu o ileś dni. Wlasnie dlatego on sie nie spieszy z zaznaczaniem by nabyc wiekszą pewność poprzez kolejne wyznaczniki. Nie wiem Bella moze w nastepnym cyklu uzywaj tez testów owulacyjnych? mi bardzo duzo daja i sa dodatkowa metodą potwierdzającą. Mi ovufriend idealnie wyznacza

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2012, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde czyli jednak jest dla mnie nadzieja;)liczac ze zołnierzyki m sa ok :)super:)tylko trza trafi w TEN odpowiedni moment..:)tySka a jak tam zes ise zalogowała boja próbowaałm pzrez tego tłumacza i owszem pierwsze okienko po polsku ale to drugie mi juz wyskoczyła w angielskim..

  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 19 października 2012, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mi tam daje wykres 18dniowy i nie mogę wprowadzić wszystkich danych

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 19 października 2012, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasne Bella kochana wiec skoro wpisujesz cos czego nie jestes pewna to program bierze to pod uwage i byc moze dlatego są rozbierzności i bałagan. Np zle zinterpretowana przez Ciebie szyjka naniesiona na wykres moze wykluczac to że jest plodna i dlatego ovufriend nie zaznacza, gdzie tak naprawde moze byc wszystko ok, tylko ty zle ją odebrałaś...

    klamka lubi tę wiadomość

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 19 października 2012, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia widze właśnie wykres gdzie 2 dni przed współżyli i była ciąża :)

    a co do pytania to juz mówię..
    w 1wsZe okienko wpisujesz login
    potem maila i konto założone

    napisze ci na maila bo to troche trwa:)

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 19 października 2012, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia nie wiem. Jestem 3 dni przed @, kurde jakby byla ciąza moglby juz pojawic sie cień cienia kreski:(

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 19 października 2012, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosiu - to są pewne jakieś przypadki z filmów :D W filmach zawsze jest tak, że bohaterowie stukają się pierwszy raz i BACH, ciąża :D:D:D Zawsze mi się chce z tego śmiać!

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2012, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hej dziewczynki:) klamka zosia monisia plemniczka kiti i mauysia.... widze ze od rana dyskusja wrze hihi;P plemniczka jeszcze nie wszystko stracone-poki nie ma @ trzeba wierzyc ze jednak sie udalo. u mnie dzis temp ok i oby tak dalej:)

    zosia-ktosia, plemniczka, klamka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2012, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o i bella jest:)

  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 19 października 2012, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plemniczko dlatego zrobiłam "eksperyment" i szyjkę w ogóle wykasowałam- było tak samo. A to, że wysoko, miękką i otwarta miałam tylko w 2 d.c to tego program tez pod uwage nie brał... bo próbowałam na rózne już sposoby (oczywiście bez dopisywania fałszywych inf- bo to by nie miało sensu). Poza tym wg mnie to co Ty napisałaś, ze te 2 temp. moga naprawde wykluczac owulacje... nie do końca w to wierzę patrząc na cykle dziewczyn zaciążonych- tam tez nie wyznaczał owulacji niektórym... Wiadomo, ze wolałabym tą owulacje mieć niż jej nie miec- to bardzo logiczne, tylko najgorsze jest to, że teraz nie wiem jak na to spojrzeć obiektywnie... Już bym wolała, zeby wykres pokazywał, że do owulacji dojść nie mogło niż żeby dawał złudne nadzieje :(

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 19 października 2012, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gadgeta tempka w górę.. super

    gadgeta lubi tę wiadomość

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2012, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sie chyba jakos podswiadomie na maksa nakrecam... ale od dwoch dni mam jakies dziwaczne sny i budze sie po 2-3 razy w nocy na siusiu... ale to chyba za wczesnie na takie objawy co...? czego to sobie czlowiek nie wmowi jak bardzo chce....

  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 19 października 2012, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mauysia wrote:
    Zosiu - to są pewne jakieś przypadki z filmów :D W filmach zawsze jest tak, że bohaterowie stukają się pierwszy raz i BACH, ciąża :D:D:D Zawsze mi się chce z tego śmiać!

    Mayusia na Twoim miejscu nie byłabym taka pewna ;P Jak wczesniej pisałam: macie tu do czynienia z osobą, która zaszła po jednym jedynym stosunku i to bez wytrysku :D

    zosia-ktosia, klamka lubią tę wiadomość

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
‹‹ 99 100 101 102 103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ