X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2012, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak mi sie ciagle jesc chce to glowa mala.....;P

  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 19 października 2012, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gadgeta tego wykresy to tylko Ci pozazdrościć :)

    gadgeta lubi tę wiadomość

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 19 października 2012, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gadgeta wrote:
    a jak mi sie ciagle jesc chce to glowa mala.....;P

    a to smacznego.. a masz jakieś inne "dolegliwości"

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2012, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosia-ktosia wrote:
    gadgeta tempka w górę.. super

    dzieki zosiu:)

  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 19 października 2012, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o a dzis nawet w poradach dnia pisze ovu żeby zacząć mierzyć szyjkę.. tak do naszego tematu chyba sie dostosował.. he he

    BellaRosa lubi tę wiadomość

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2012, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bella-wykre moze i ok ale poprzednie tez byly w miare dobre a fasolki jak nie bylo tak nie ma:( zosiu mam tez dziwne sny i budze sie czesto na siusiu ale to chyba raczej podswiadomosc.... bo na takie objawy to chyba jeszcze za wczesnie....

  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 19 października 2012, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gadgeta nawet jeśli owulacja jest to jest podobno tylko 20% szans na zapłodnienie... stąd się mówi, ze zdrowa para ma prawo starać się rok czasu ;)Także spokojnie, predzej czy później zaciążysz ;)

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2012, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba czas troche wyluzowac.... coby w jakas obsesje nie wpasc...;P

    zosia-ktosia lubi tę wiadomość

  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 19 października 2012, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gadgeta wrote:
    chyba czas troche wyluzowac.... coby w jakas obsesje nie wpasc...;P

    łatwo powiedzieć... znam to z autopsji.. co miesiąc nadzieja. aż w końcu nadzieja się urzeczywistni.. czego Ci życzę.

    gadgeta, klamka lubią tę wiadomość

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2012, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bella dzieki ale ja mam tez wysokie fsh i to nieszczesne hashimoto wiec to moze troche dluzej potrwac:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2012, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobrze chociaz ze u mojego m wszystko w porzadku... androlog mu powiedzial ze sam chcialby miec takie zolnierzyki...hihi

  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 19 października 2012, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BellaRosa wrote:
    Monia ja szyjkę na razie wprowadze... tak jak ja to zaobserwowałam. Były dni, że nie byłam pewna tak do końca, ale wiem, ze z czasem się tego naucze. Wolę żeby ovu mi nie zaznaczył owulacji ale poznac swoje ciało, Przecież to czy zajdę w ciąże nie zalezy od tego, że jakis głupi omylny program postawi dwie czerwone kreski w złym totalnie dniu ;)

    no ale Bella tak jak pisalas ze sie tym nie do konca chcesz sugerowac czy Ci wyznaczy owulacje czy nie... wiec nie przejmuj sie i rob po swojemu. Tylko nie zwalaj wszystkiego na ovufriend... skoro tez mozesz go
    wprowadzac w błąd.

    To głównie od naszej rzetelności zalezy jak ten program zadziala.
    Dlatego najlepiej mierzyc temperature w pochwie, o tej samej porze. Jak nie jestesmy czegos pewne nie nanosmy to na wykres, albo dawajmy "Ignoruje", no i przede wszystkim faktycznie wsluchujmy sie w swój orgaznizm. Ja dokladnie czuje kiedy mam owulacje i gdyby jednak ovufriens zaznaczyl mi ją w zupelnie innym terminie z pewnoscią bardziej bym zaufala sobie, no ale to dlatego ze bym byla pewna.
    Bella nie chce Ci pisac ze wedlug mnie skoro sam nie zaznaczyl Ci owulacji to jej nie mialas, jasne ze programy są omylne, tylko nie oczekujmy ze zadziala dobrze jesli mozliwe ze sama namieszamy:)
    Bedzie dobrze

    klamka lubi tę wiadomość

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 19 października 2012, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plemniczko, możesz sobie wejść w Galleries/Charts (http://www.fertilityfriend.com/cg/index.php?cat=3) na FF i zobacz sobie jak dużo było przypadków, że najpierw dziewczyny miały na teście jedną kreskę, a po paru dniach był plus. U niektórych plus pojawił się nawet dopiero 17-20 dni po skoku!
    Ale wszystkie wiemy, że to oczywiście nic nie znaczy, że to żadna gwarancja. Niemniej jednak mocno trzymam kciuki :)

    plemniczka lubi tę wiadomość

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 19 października 2012, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie z dwojga złego lepiej mieć obsesje na punkcie II kreseczek i fasolki niż na punkcie żeby pojawiła się owulacja... :D
    A tak w ogóle... to Pan Bóg wymyślił już dobry plan żeby mnie pocieszyć w razie gdyby się nie udawało :P Mianowicie wczoraj byłam na nagraniach (nagrywamy z zespołem płytę z kolędami) i szefuncio nam oznajmił, że zostaliśmy zaproszeni 15-17 stycznia jako gwiazdy festiwalu, który odbywa się w Gdyni :D Mamy popływać sobie statkiem, ponadużywać alkoholu i oczywiście otworzyć festiwal i któregoś dnia mamy recital ( ale dla mnie te 2 ostatnie to sprawy drugorzędne :D). Jeeeeeezu ostatni raz nad morzem byłam w 5 klasie :D A jak będę w ciąży to nie pojadę... więc... coś za coś :D pan Bóg jest genialny!!! :D

    klamka lubi tę wiadomość

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2012, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosia dzieki-dobrze tu u was-czlowiek sie przynajmniej troche podniesie na duchu... nie chce juz meczyc mojego m ciaglym gadaniem o szyjce sluzie i dniach plodnych.... a nikt wiecej nie wie ze mamy jakies problemy... wiec przed rodzinka na razie gramy ze wszystko ok a mi jednak ciezko ukrywac emocje...

    klamka lubi tę wiadomość

  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 19 października 2012, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dlatego plemniczko wykasowałam szyjkę żeby zobaczyć czy popełniam błąd, ale ovufriend nie zmienił zdania ;P i dalej pokazywał tak samo :D Dlatego zdecydowałam się je wprowadzić ponownie już dla samej siebie, skoro ovu działa tak samo z szyjkami czy bez ;P

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 19 października 2012, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gadgeta piekny masz wykres, oby tak dalej. Mauysia dzieki, tak wiem dopoki nie ma @ wszystko moze sie zdarzyc:)

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2012, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tu sie przynajmniej moge uzewnetrznic i nikomu to nie przeszkadza bo wszystkie jestesmy w tej samej sytuacji... a tak w ogole to nie wiem czy zauwazylyscie ze jestesmy na ovu najpardziej "plodnym" forum.....;) moze sie ta plodnosc przeniesie do praktyki

    klamka lubi tę wiadomość

  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 19 października 2012, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gadgeta ja rodzinie to już wcale nic nie mówie :/ Mama i jedna z sióstr powiedziały mi już, że jestem nieodpowiedzialna starając się o dziecko kiedy mam problemy hormonalne. Postanowiłam, ze jeżeli zajdę w ciążę to im powiem po upływie 3 m-cy, bo jakbym nie daj Bóg poroniła to mama pewnie by mi gadała, ze to na bank przez tarczycę (nawet jakbym ze schodów spadła -.-)

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 19 października 2012, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gadgeta wrote:
    zosia dzieki-dobrze tu u was-czlowiek sie przynajmniej troche podniesie na duchu... nie chce juz meczyc mojego m ciaglym gadaniem o szyjce sluzie i dniach plodnych.... a nikt wiecej nie wie ze mamy jakies problemy... wiec przed rodzinka na razie gramy ze wszystko ok a mi jednak ciezko ukrywac emocje...

    gadgeta bo wiesz rodzina rodzina ale zaraz będzie gadane.. a po co wam to? mało stresu w życiu? ja też ostatnio przestałam mówic mamie o tym co się dzieje u mnie i męża i dziecka.. to nasza sprawa.
    wiem że czasem trudno jest milczeć, ale po to my tu jesteśmy właśnie.. żeby się wygadać, wyżalić.. widzisz że są tu same życzliwe osoby, nie tak jak na innych forach że wyśmieją i bluzgi puszczają..

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ