Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • Effcia28 Autorytet
    Postów: 3546 7330

    Wysłany: 10 stycznia 2013, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rucia nie tylko Ty jedna:)ja tez czekam na dobre wieści:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2013, 16:42

    Dora lubi tę wiadomość

    frgt5b8.png 546fc3c5c96d17b5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2013, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak fajnie by było gdyby z nowym rokiem pojawiła się tutaj fasolka a nawet dwie !! Może w końcu coś by się u Nas ruszyło ;)

  • Effcia28 Autorytet
    Postów: 3546 7330

    Wysłany: 10 stycznia 2013, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ruszy się zobaczysz:)Fedre powinno zapylić bo nie wierzy baba jedna:)bo reszta jeszcze wierzy w swoje możliwości:)Mam nadzieje ,ze nikt tu się na mnie nie obrazi za ta wypowiedz:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2013, 16:53

    frgt5b8.png 546fc3c5c96d17b5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2013, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wierzę, ale nie tracę nadziei. Nadzieja umiera ostatnia.

    Dzisiaj śniło mi się, że byłam w ciąży, dziecko miało urodzić się w styczniu. Mamy stycznień. Ale jak to kiedyś napisała mi Fedra, sny sa na odwrót :(

  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 10 stycznia 2013, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucia wrote:
    Ja nie wierzę, ale nie tracę nadziei. Nadzieja umiera ostatnia.

    Dzisiaj śniło mi się, że byłam w ciąży, dziecko miało urodzić się w styczniu. Mamy stycznień. Ale jak to kiedyś napisała mi Fedra, sny sa na odwrót :(

    no na odwrót czyli w styczniu się nie urodzi tylko w innym miesiącu ;)
    kra kra kra ja tak mam zawsze przed @...
    Effcia uśmiałam się od tego zapylenia ;)
    ok zmykam byłam juz psem teraz czas na odpoczynek do jutra papa :)

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • Effcia28 Autorytet
    Postów: 3546 7330

    Wysłany: 10 stycznia 2013, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucia a kiedy miałaś ostatnia miesiaczke?może w styczniu zajdziesz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2013, 17:05

    frgt5b8.png 546fc3c5c96d17b5.png
  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 10 stycznia 2013, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzieki z arade co do kolacji M wlasnie poszedl po chleb bo jak weszłam do wanny to sobie przypomnialam ze sie nam skonczył :)

    ja już świeżutka czekam aż wróci i bedzie nam romantico zobaczymy co z tego wyjdzie, wogóle pogadałam z mama sobie jeszcze o tych domkach i tak jak ja uwaąz ze te lokalizacje co znalazłam sa fajne a cena na prawde przystępna i tak na logike to lepiej kupic dom w Tarnowie niz mieszkanie w Krakowie za takie same pieniądze .... ale żeby to jeszcze mój chłop chciał zrozumieć...

    i IWtam nowe kolezanki i popieram najpierw badania potem gdybania :)

    P.S. hhehe zrymowało mi sie nawet

    to zmykam miłego wieczorku

    aha no i tez czekam na kolejna tempke Dory :)

    Dora lubi tę wiadomość

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • Effcia28 Autorytet
    Postów: 3546 7330

    Wysłany: 10 stycznia 2013, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jest fajny kalendarzyk owulacyjny na stronie "netmama"ja na jego podstawie celowałam w dni płodne zanim znalazłam to forum i wtedy udało mi się zajść w ciąże-polecam

    frgt5b8.png 546fc3c5c96d17b5.png
  • ewela84 Przyjaciółka
    Postów: 83 44

    Wysłany: 10 stycznia 2013, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc kobietki!
    Odebralam wyniki
    TSH 3,58 0,27 - 4,2
    Fsh 7,36 3,5 - 12,5
    LH 3,36 2,4 - 12,6
    Estradiol 29,03 12,5 - 166
    Progesteron 0,73 0,2 - 0,73
    Prolaktyna 14,1 4,7 - 23,3(ładnie spadla po castagnusie z 18,6)
    Wyniki sa w normie, ale zaniepokoil mnie stosunek LH do Fsh, powinien wynosic ok. 1, a u mnie wynosi 0,45, czyli niewydolnosc przysadki, nie bardzo rozumiem o co chodzi,miala ktoras z was tak?

    ijpb20mmh57zc0cf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2013, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku ale wy dziewczyny smarujecie !!!
    Trochę mnie nie było a wy tyle nasmarowałyście!!!;-)
    Ja wreszcie do domku wróciłam leki jakieś na grypkę mam co na serce mi nie zaszkodza więc zaczynam kurację na kolację he he!!:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2013, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak się cieszyłam z rana że mój M przyjedzie a tu lipa nie przyjedzie jutro dopiero!! No nic jeszcze to nockę muszę sama spać :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2013, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effcia28 wrote:
    Rucia a kiedy miałaś ostatnia miesiaczke?może w styczniu zajdziesz?

    2 stycznia, kolejna 30 stycznia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2013, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucia wrote:
    Effcia28 wrote:
    Rucia a kiedy miałaś ostatnia miesiaczke?może w styczniu zajdziesz?

    2 stycznia, kolejna 30 stycznia :)

    No to Rucia jeszcze szanse na styczniowego bobasa masz !!! Odliczać do owulki i do dzieła!!:-)

  • Effcia28 Autorytet
    Postów: 3546 7330

    Wysłany: 10 stycznia 2013, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vpjwu6bdvo8e3tw4.png chciałam wstawić pod obrazkiem i nie umiem:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2013, 19:13

    frgt5b8.png 546fc3c5c96d17b5.png
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 10 stycznia 2013, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie dziś nachrzaniał cały dzień prawy jajnik..
    ale że w poprzednim miesiącu miałam to samo. to znaczy że @ za rogiem.

    kupiłam odżywkę gliss kurr, zaraz pójdę myć włosy to zobaczymy jak na mnie ona działa.

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • Effcia28 Autorytet
    Postów: 3546 7330

    Wysłany: 10 stycznia 2013, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucia:)obliczyło mi że 14,15,16 wypadają Twoje dni płodne a 16 owulacja więc działaj w tych dniach zobaczymy co będzie?

    frgt5b8.png 546fc3c5c96d17b5.png
  • Effcia28 Autorytet
    Postów: 3546 7330

    Wysłany: 10 stycznia 2013, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosia-ktosia wrote:
    mnie dziś nachrzaniał cały dzień prawy jajnik..
    ale że w poprzednim miesiącu miałam to samo. to znaczy że @ za rogiem.

    kupiłam odżywkę gliss kurr, zaraz pójdę myć włosy to zobaczymy jak na mnie ona działa.

    jak ta różowa to jest rewelacyjna:)

    frgt5b8.png 546fc3c5c96d17b5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2013, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używam ta ale w spray czarną!!! Bardzo fajna jest!!! Regeneruje włosy i fajnie się układają po niej!!!:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2013, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kobitki co tam słychować ? jak mija dzionek?

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 10 stycznia 2013, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie obejrzałam film na hbo i oczywiście się poryczałam na koniec;-)

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
‹‹ 1025 1026 1027 1028 1029 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ