Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3807 6362

    Wysłany: 15 stycznia 2013, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucia wrote:
    Ma któraś ochotę pomóc w odśnieżaniu? :(

    ja ci pomogę, może przestanie mnie boleć, albo zacznie co innego i zapomnie o tym bardzo nie przyjemnym bólu..ałłłłłł

    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
    11.2022 w końcu jesteś z nami 👧

    01.2023 🦀tarczycy

    W DRODZE PO RODZEŃSTWO 🙏
    10.2024 AMH 0,17
    11.2024 krótki protokół IVF
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2013, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale to dopiero na wiosnę bo nie lubię w takiej pogodzie daleko jeżdzić he he!!! dobry kierowca ze mnie ale przezorny!!:-)

  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 15 stycznia 2013, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gocha04 wrote:
    Rucia wrote:
    Ma któraś ochotę pomóc w odśnieżaniu? :(

    ja ci pomogę, może przestanie mnie boleć, albo zacznie co innego i zapomnie o tym bardzo nie przyjemnym bólu..ałłłłłł

    widze Gosia ze zaczęłysmy cykl razem :/

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 15 stycznia 2013, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gocha04 wrote:
    Rucia wrote:
    Ma któraś ochotę pomóc w odśnieżaniu? :(

    ja ci pomogę, może przestanie mnie boleć, albo zacznie co innego i zapomnie o tym bardzo nie przyjemnym bólu..ałłłłłł

    Gosiu @ przylazła?

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 15 stycznia 2013, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    Ale to dopiero na wiosnę bo nie lubię w takiej pogodzie daleko jeżdzić he he!!! dobry kierowca ze mnie ale przezorny!!:-)

    no to może i ja się do tego czasu przekonam do jazdy samochodem chociaż mój M. to mnie raczej samej tak daleko nie puści bo on to zawsze się o mnie boi że coś się stanie...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2013, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej w lato :)

    Tak się zagadałam, że nie spojrzałam na zegarek, i bym się spóźniła po dziecko do szkoły !!!! uciekam kochane :*

    Beata, zosia-ktosia, Fedra, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 15 stycznia 2013, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    Ale to dopiero na wiosnę bo nie lubię w takiej pogodzie daleko jeżdzić he he!!! dobry kierowca ze mnie ale przezorny!!:-)

    no tak tak musimy przeciez skorzystać z rucinowego basenu hehe wiec musi być ciepełko :)

    mauysia lubi tę wiadomość

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2013, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam mogę jechać i jechać długie trasy mnie nie przerażają tylko warunki muszę mieć do tego he he!!!:-)

  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 15 stycznia 2013, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedra wrote:
    gocha04 wrote:
    Rucia wrote:
    Ma któraś ochotę pomóc w odśnieżaniu? :(

    ja ci pomogę, może przestanie mnie boleć, albo zacznie co innego i zapomnie o tym bardzo nie przyjemnym bólu..ałłłłłł

    widze Gosia ze zaczęłysmy cykl razem :/

    no to się teraz rozjechałam z Wami aż o 4 dni :(

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 15 stycznia 2013, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucia wrote:
    mauysia wrote:
    Rucia wrote:
    To ja proponuję spotkanie u Mnie :) Męża wygonię z domu, zrobimy imprezę, popluskamy się w basenie, zrobimy ognisko co wy na to?

    A gdzie w ogóle mieszkasz, Ruciu?

    Powiedzmy że Pruszków, ten od mafii.

    hhehehe;)

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2013, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojego M namawiam żeby na prawko poszedł ale on nie chce bo nie lubi samochodów może to i dobrze chociaż o auto się nie kłucimy he he!!!:-)

    Beata lubi tę wiadomość

  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 15 stycznia 2013, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucia ale dzieci możemy ze sobą zabrac? czy Ty swoja wywieziesz gdzieś?
    i moga być przeszkodą w imprezie? :)

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 15 stycznia 2013, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    Ale to dopiero na wiosnę bo nie lubię w takiej pogodzie daleko jeżdzić he he!!! dobry kierowca ze mnie ale przezorny!!:-)

    ja teraz tez nie jeżdze samochodem;)

    a.png
    a.png
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 15 stycznia 2013, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata wrote:
    Rucia ale dzieci możemy ze sobą zabrac? czy Ty swoja wywieziesz gdzieś?
    i moga być przeszkodą w imprezie? :)

    sluszne pytanie;)

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2013, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam wam zdjęcie wkleić ale nie umię więc awater zmieniłam!!!:-)
    Ja jeżdżę autem ale staram się w taką pogodę bez potrzeby nie jeżdzić!!:-)

  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 15 stycznia 2013, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi22 wrote:
    Beata wrote:
    Rucia ale dzieci możemy ze sobą zabrac? czy Ty swoja wywieziesz gdzieś?
    i moga być przeszkodą w imprezie? :)

    sluszne pytanie;)

    Ja mojego bym chętnie zostawiła w domu :)

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 15 stycznia 2013, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapytam jeszcze raz bo wszystkie tu o imprezach a ja tak nie z tematem się próbuje wstrzelić :)

    czy któraś szyje na maszynie?????

    pytam bo chciałabym sobie jakąś kupić dla początkujących (co by sobie jakieś zasłonki uszyć, czy narzutę na łóżko czy jakieś takie)...

    pomoże któraś?

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 15 stycznia 2013, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie szyję niestety...moja mama samouk, mój wujek samouk.. ja? nieuk:)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Amicizia lubią tę wiadomość

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 15 stycznia 2013, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie znam się na tym.

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2013, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie pomogę w tej kwestii !!!:-(

‹‹ 1082 1083 1084 1085 1086 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

💔 Jak przetrwać Święta, gdy Twoje ramiona są puste? Poradnik dla par starających się o dziecko

Święta Bożego Narodzenia. Magiczny czas, pełen ciepła, rodzinnych spotkań i... presji. Dla par, które od dawna marzą o dziecku, grudzień potrafi być emocjonalnym rollercoasterem. Wzruszenie miesza się z frustracją, poczuciem niesprawiedliwości i bólem, a każda reklama czy uśmiechnięte dziecko przy stole tylko uwypukla to, czego w ciągu roku udaje się jakoś nie dostrzegać.

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ