X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 19 lipca 2014, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kopciuszek126 wrote:
    No widzisz Shaguś - biednemu to wiecznie wiatr wieje w oczy :( !!!

    A tak w ogóle to też o tym myślałam i jeśli chodzi o dzieci to dochodzę do wniosku, ze z drugim jest trudniej. Bo jak było 1 dziecko to człowiek skupiał uwagę tylko na jednym i uwaga- nigdy przenigdy nie spadł mi z łózka, wózka itp. A Tymcio (pomyślałam sobie w tym tyg. ze ma prawie 8 mies. i odpukać nie spadł mi z niczego!!) a tu masz ci babo placek z zielonymi jagodami :( . No, ale chyba tak musiało być. Nauczka dla niektórych ludzi,że nie wolno samego dzieciątka zostawić-zwłaszcza juz takiego ruchliwego co samo się podnosi!!!
    moj kuba jak mial 8miesiecy to wypadl ze swojego lozeczka i mial obnizone do samego dolu wychylil sie tylko i nieszczescie gotowe bylo a bylam w tym czasie w pokoju ale tez nic sie nie stalo a upadl na glowke

    a.png
    a.png
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 19 lipca 2014, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selena wrote:
    Hej dziewczynki :) i ja zaglądam po dłuższej nieobecności..Jakos mi brak czasu na wszystko...jest ciepło wiec duzo siedzimy na powietrzu :) potem domowe obowiazki....a komputer na szarym końcu jak starczy czasu...

    Kaja wspólczuje ci tych z mlekiem...szok co lekarze robia...nie tylko pediatrzy....ale masz racje nie daj sie im..Ty sama wiesz co dla Twojego synka jest najlepsze :)

    Sylwia a jednak chłopak ;) super gratuluje :) dobrze że u mojej siostry potwierdziła sie dziewczynka bo już kupiła różowy wózek ;)

    Plemniczko spóźnione ale szczere życzonka dla Kornelki z okazji pól roczku :) no i dla Was z okazji rocznicy ślubu :)

    Fedra to już zaczęty 12 tc u Ciebie :) super :) niech teraz winogronko się pokaże piękne i zdrowe na usg genetycznym :) może też ujawni kim jest.. :) ja pamiętam że dowiedziałam sie w 12t5d :)

    Blondi to szybko Ci się mleczko skończyło..my jeszcze się karmimy jakieś 3-4 razy na dzień :) do tego obiadki deserki i kaszka na śniadanko :) i ja jeszcze wieczorem jak mały śpi to ściągam na następny dzień żeby było :) a mm dajemy tylko raz :) no i to co jest w kaszce :)

    Rucia Leoś mały słodziaczek :) tak niewinnie wygląda ;)

    Tyle pamiętam :) wszystkie serdecznie pozdrawiam :)

    aha dzis przyszła ksiazka do mnie od Plemniczki :) juz sie wpisałam :) czekam tylko na adres od Kiti :) i wysyłam dalej :)

    a tu na dobranoc Kacperek :) kończymy dzisiaj 7 miesięcy :) <3


    wcale nie tak szybko bo Kubusia karmilam ze 2tyg i pokarm sie skonczyl wiec dla mnie i tak duzo ;) jak by mala sama ssala bylo by pewnie dluzej a tak niestety laktator to nie to samo. moj tez jadla nowe zeczy i 3razy dziennie mleczko moje dostawala

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2014, 07:24

    a.png
    a.png
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 19 lipca 2014, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to i Izki fotki ;)

    http://iv.pl/images/90918748130531736520.jpg

    http://iv.pl/images/84985673202462565016.jpg

    Kaja, kiti, magdzia26, Selena, sylwia1985, Strażaczka90, anka_a, mauysia, Fedra, Dodi, aisa lubią tę wiadomość

    a.png
    a.png
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 19 lipca 2014, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucia Leo ma przepiekne oczka ;*

    a.png
    a.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 19 lipca 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was w sobotę :-)

    magdzia26, Strażaczka90, Fedra, aisa lubią tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 19 lipca 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia ;)

    magdzia26, Kaja, Strażaczka90, Fedra, aisa lubią tę wiadomość

    a.png
    a.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 19 lipca 2014, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi twoja Izunia rosnie jak na drozdzach !!!!!!




    a za to mój chyba chce z powietrza żyć i przybierac na wadze !!!!

    Strażaczka90, Blondi22 lubią tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 19 lipca 2014, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi ale ten czas leci Twoja cora juz taka pannica ;)

    Kajcia wspolczuje przezyc ale ja tez nie ufam lekarzom bo dopoki sie im w lape nie da to maja wszystko i wszystkich gdzies


    Ja wlasnie skonczylam robic makijaze slubne i teraz odpoczynek oczywiscie przed komputerkiem

    Blondi22 lubi tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 19 lipca 2014, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Zbikowa super ze wpadlas :) i bardzo się ciesze ze macie takie plany zbikowe ;) na wspólne życie nad morzem :)
    Blondi Izunia prawdziwa królewna :)
    Muska urodzilas juz :P?

    Strażaczka90, Blondi22, Fedra, aisa lubią tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 19 lipca 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co Muska rodzi :-?

    Fedra lubi tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 19 lipca 2014, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucia wrote:
    Sylwia gratuluję III trymestru :)

    Kaja wrzuciła zdjęcie Marcelka, to ja wrzucę Jelonka.
    Wow, ale wydoroślał ten Twój bączek!!! Jestem pod wrażeniem :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2014, 23:07

    Kaja lubi tę wiadomość

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 19 lipca 2014, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewojki :)

    SYlwia - ale numer! Mam nadzieję, że nie zaczęłaś kupować różowej wyprawki :D
    Muska - rozumiem Twoje męki... Tez męczyłam się z brzucholem w upały...
    Ruciu - przez to gorąco my też masakrycznie śpimy... A Henio to w ogóle budzi się co chwilę... Śpi w body z długim rękawem, ale chyba od jutra przerzucę się (go :) ) na krótki rękaw, zobaczymy czy pomoże.
    Żbikuś - ale super rewelacja z Waszego reunion!!! I z nowej prokreacyjnej energii :D Bardzo się cieszę!
    Magdziu - superowo, że na USG wszystko wyszło w porząsiu!

    W ogóle wszystkie foteczki Waszych dziubasków są rewelacyjne!

    Nie pozostanę dłużna... Oto filmik z Heniem w roli głównej, z wczoraj. A w ogóle to Dziubex za 4 dni kończy 10 miechów :)

    [a jutro robimy imprę urodzinową Leo na działce, więc szykuje się sporo pracy...]

    A oto rzeczony filmik:
    [usunęłam już link]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2014, 09:00

    kiti, Selena, Fedra, Blondi22, Shagga_80, aisa, plemniczka lubią tę wiadomość

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 19 lipca 2014, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z Wami.
    Mnie też dopadło brak weny, także tylko krążę w powietrzu i sprawdzam co się dzieje. I widzę, że trochę zaczyna się dziać. Seniorki forum powracają, no i czekam na Muskowe dziecię.

    Kolorowych snów.

    mauysia, magdzia26, Fedra, Effcia28, aisa lubią tę wiadomość

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 20 lipca 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w niedzielke :) właśnie z m pijemy kawke :) po powrocie z kościoła :) a Kac piśpi :)

    Mauyś super filmik :) uświadomił mnie co jeszcze przede mną ;) a ja już teraz panikuje jak Guga nasza tylko troszke upaćka sie przy jedzeniu ...a jeszcze ja go sama karmie... wogóle to musimy sie rozejrzeć powoli za jakimś stolikiem do karmienia :) póki co karmimy się w leżaczku :)

    Muśka czekamy na wieści z porodówki :)

    Fajnie że wszystkie choć troche tu zagladacie :) ja wracam pod koniec września do pracy to już tu będe na bieżąco :)

    Mój m od jutra ma urlop ojcowski :) więc zamierzam to wykorzystać na generalne porządki w domu :) bo już nie moge znieść jak wszędzie brudno...na najgorsze sprzątanie czyli kuchnia łazienka damy małego do babci :) a my będziemy działać :) mysle że sie w tydzień wyrobimy :) a drugi będą laby :)
    A wczoraj sie odważyłam i mój pępuszek wyglada jak przed ciążą :) czyli kolczyk wrócił na swoje miejsce :) ależ mi go brakowało...trochę bolało ale było warto :)

    Życzę miłego popołudnia i smacznego obiadku :) ja sie ide brać za nasz póki mały śpi :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2014, 12:12

    Fedra, Strażaczka90, aisa, plemniczka lubią tę wiadomość

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 20 lipca 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam w niedzielny upalny dzien - u mnie jest mega goraco wiec do kosciola wybieramy sie wieczorkiem na 19 . Moj zaraz jedzie sie opalac a ja albo zostane w domciu albo wybiore sie do galerii kupic sobie jasne buciczki bo w sobote mam imprezke . Musze jeszcze pomierzyc sukienke w ktorej bylam na komuni w maju - ciekawa jestem czy wejde bo jak nie to musze i jakas kiecke kupic. Braciszek przyjezdza z Angli w piatek i zjezdza sie cala rodzinka ktora jest rozproszona po calym swiecie ,wiec zobacza mnie pierwszy raz z brzucholkiem no i tesciowie pojada pierwszy raz w zyciu do mnie na wies wiec bedzie sie dzialo bo moja mamunia robi cala imprezke :)

    milego dzionka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2014, 13:08

    Fedra, Selena, Effcia28, anka_a, plemniczka lubią tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 20 lipca 2014, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małysz wes filmik powala na kolana genialne!!!

    Selena, mauysia lubią tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 21 lipca 2014, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MIłego poniedzialku ;)

    Fedra, aisa lubią tę wiadomość

    a.png
    a.png
  • Muska Autorytet
    Postów: 2322 5037

    Wysłany: 21 lipca 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć baby.
    Nie rodzę póki co...
    Nic nie robię przy tych temperaturach, poza poceniem się. Dosłownie. Wyglądam jakby mnie ktoś prysznicem co chwilę polewał. Makabra jakaś. Boję się że się odwodnię i przegrzeję. Mała mnie wczoraj rano porządnie przestraszyła, bo zawsze się rusza (prawie non stop) a tu rano przez 2 godziny nic. Bałam się tym bardziej że przedwczoraj cały dzień na ogródkach działkowych spędziliśmy, niby w cieniu, ale upał był koszmarny i wieczorem bardzo źle sie czułam i wyglądałam jakbym dostała udaru :/ Ale się bałam... Na szczęście po zjedzeniu p latków z mlekiem mała dostała najpierw czkawki, a potem w końcu zaczęła niemrawo fikać. CHyba przez te upały tez zmniejsza swoją aktywność...
    A apropo porodu - to nie wyobrażam go sobie teraz przy 35 stopniach, bo skąd jakiekolwiek siły wziąć?
    Plan na dziś - zapakować torbę do szpitala :D

    ps. Heniol bije na głowę wszystkie filmiki do tej pory!!! :D:D:D Wiwat jagódki!

    Fedra, kiti, Blondi22, Strażaczka90, Kaja, mauysia, anka_a, aisa, plemniczka lubią tę wiadomość

    9f7j3e5e06vngc0g.png
    961lgu1rd0kaje2g.png
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 21 lipca 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry :)
    Muska cholera spakuj sie w koncu :P

    Zbiku jak milo sie czyta takie wiesci az geba mi sie sama usmiecha i osobiscie bede wdziczna za niusy z obranej drogi ;)

    Sagga teraz do mnie dodarlo ze pisalas kiedy kolejna fotka tak wiec jest z zeszlego tyg ale przez to ze Winogronko probowalo zrobic fikolka to jest takie troche nie wyrazne... w piatek mam usg genetyczne to moze doktorek strzeli jakas fajna focie ;) aha suwaczek pokazuje tyg ustalone na podstawie usg a kalendarz mowi ze dzisiaj zakonczylam dopiero 11 tydz zobaczymy ile znowu starsze bedzie na usg ;)

    Cos mialam napisac i nie pamietam kurcze teraz wierze Dodi jak mowila o sklerozie, zapominalstwu i rozkojarzeniu w ciazy ;)

    Aha nie moge sie napatrzyc na Wasze dzieciaczki wszystkie sa do schrupania :)

    Dodi, magdzia26, Strażaczka90, Effcia28, Shagga_80, mauysia, anka_a, aisa lubią tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • Dodi Autorytet
    Postów: 2995 10236

    Wysłany: 21 lipca 2014, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny :)

    Wpadam tylko na szybko się przywitac i przypomnieć :D

    Podczytywałam Was na telefonie, ale nie potrafię tam nic napisać ani zalajkować pomijając już fakt robienia jakichkolwiek notatek :/ dlatego też nie odniosę się do Waszych wpisów a znów tyle się tego nazbierało :)

    Gratuluję nowych tygodni, życzę powodzenia na wizytach.

    Brat przyleciał w czwartek i wylatuje jutro, więc nie mam za bardzo czasu, zeby posiedzieć przy kompie :/ w sobotę 18-nastka, wczoraj urodziny teściowej i chrzciny, dzisiaj urodziny męża i szwagierki no i cały czas coś.....

    Dzieciaczki macie przecudneeeee.... <3

    Żbiksonie jak miło Cię czytać i poznać Wasze zajebiste plany. Super :) teraz jeszcze bardziej zaciskam kciuki.

    Siemanko dziewczęta długo nie odwiedzające plemniczki :D

    Sylwia ja mam cukrzycę i 4 razy dziennie mierzenie tzn. na czczo, po śniadaniu, po obiedzie i po kolacji. Najważniejsze są stałe porcje posiłków. Małe porcje. Jedzenie produktów o niskim IG no i trzeba się pilnować. A jaki Tobie w końcu ten wynik wyszedł na czczo, po 1h i po 2h? po jakoś nie zrozumiałam ;)

    Miłego dnia dziołszki :*

    a-koczek, magdzia26, Fedra, Strażaczka90, kiti, mauysia, aisa lubią tę wiadomość

    29.04.13(8t 2d) [*]/kolejna szansa 24.11.13relgh371jzp75q9n.png
    1995fd7a4d57bc6e.png
‹‹ 5524 5525 5526 5527 5528 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ